31662
CRYSIS
  • fixpont
    #18883
    Tudsz, de az alca csak adott ideig marad fent, ha nem mozdulsz akkor eleg sokaig, ha mozogsz akkor gyorsabban fogy, minel gyorsabban mozogsz annal gyorsabban fogy. Aztan egy ido utan ujra feltolt a ruha akkor megint tudsz.
  • Col Andrew
    #18882
    Nekem pl. az obliviontól melegedett szarrá, de semmi mástól.. A crysis fullon pörgeti azt a vga-t folyamatosan. sok más játékban a proci a szűk keresztmetszet!
  • Prince23
    #18881
    Ja még valami! Fontos!!!

    LOPAKODNI tudtok, ill. lehet a játékban? Mer én próbálok, de nem jön össze... az első pályán vagyok
  • Prince23
    #18880
    Helyesbítés, ati kártyákat nem ismerem.... lehet j erős vga.
  • Prince23
    #18879
    Tedd fel az amd proci driverét, persze ha amd-s vagy. Nekem is ez volt a gondom a Double agentben. Ha pedig ez se jön akkor a grafot vedd le. lehetséges,h gyenge a vga
  • M@TriX
    #18878
    off. Alan Wake?
  • fixpont
    #18877
    Jah rohamtavcso, elnezest ott nincs zoom, de a hasalas ott is segit. :-)
  • fixpont
    #18876
    Hasalj le, ott nagyon minimalis a kilenges 10x zoomnal is.
  • Jagumo
    #18875
    ell kell szomoritsalak.... 1680x1050-be nyomom a Crysis-t....

    22" a monitorom:D es 2 8800GTS-am van:D ne nevetess mar.

    2 8800GTS joval jobb mint 1 8800GT :D

    a procid jobb...a ram gyakorlatilag ugyanazon a szinten van :D nekem is Aero Engine II-es hazam van :D

    de meg a AMD atlon 64 2x 4800+-se hasznalja ki semmi :D nem hogy az enyenemt :D meg a tiedet majd jesszus meddig eleg az :D

  • sopi
    #18874
    Amugy h témánál maradjunk..nem lehet a crysisben valahogy stabilabbá tenni a mesterlövész, rohamtávcső zoomolását?
  • sopi
    #18873
    HI all.

    Offolni fogok de ne töröljétek csak nem találom a megfelelö topicot ehhez a kérdéshez.
    Tehát volt tavaly sg-n is egy játékcikk. Valami nagyon durva grafikája volt a játéknak. oylanra emlékszem belölle h egy csávo volt a képeken midndig..volt benzinkutnál...meg volt egy oylan video is a játékrol h egy házat felkapott a forgoszél..kérlek benneteket ne vegyétek le a fejemet...csak segitsetek utána törölhetitek nyugodtan..elöre is köszi
  • Nono76
    #18872
    Szia!

    Nekem is ilyen kártyám van mint neked. Én a 7.10es catalystot használom de nálam semmi hiba nincs. Igaz nekem Gigabyte kártyám van amin gyárilag Zalmann hűtő van. Okozhatja melegedés is ami nem minden gamenál jön elő!
  • bgabor
    #18871
    No de akkor a többi programnál is jelentkezne, ha túlmelegedés lenne.
  • Col Andrew
    #18870
    Ha túlmelegszik a vga, akkor is produkál ilyen csíkokat össze vissza. ekem is volt ilyen, leszedtem a gyári hűtőt, felraktam egy zalmant és megoldódott. persze lehet, hogy driver..
  • bgabor
    #18869
    Sziasztok!

    Az a problémám, hogy nálam játék közben halvány keresztiányú csíkok vannak a képernyőn, vízszintesen.
    Így nemigazán lehet játszani. Más játéknál (COD4,NFSPS) nem jön elő, csak Crysisozás közben.

    FAQ-ban nem találtam semmit a problémáról, a topicbeli kereső meg hónapok óta halott.
    Volt valakinek hasonló gondja?

    Egy 1950Pro-val tolom. Elsőre drivercserére gondoltam, de a FAQ-ban nem találtam semmilyen utalást az optimális driverekre.
  • fixpont
    #18868
    En deltaban is konnyen bejutottam, odamesz kozel, amig kinyilik a nagy kapu es kiozonlenek az ellenfelek, majd visszafordulsz korbe a banya peremen vissza lehet jutni a szemben levo magas sziklara, ott lehasalsz, elo a mesterlovesz fegyvert + sniper scope es osztod a fejloveseket, a 2 darab nanosuitban levot ugyanigy, csak a Gaussal. En sem voltam huje ott kozelharcolni, mert bedaraltak mint a szart. :-)
  • Ability
    #18867
    Ok, csak átírtam egy 0-át 1-re, és már nyitva is van. :D Amúgy nem is tudom, szerintem előnyösebb lenne, hogy ha nem foglalná a helyet. Bár az tényleg lehetséges, hogy nem veszik észre páran. A szabályzatot meg mindenképp ki akarom dobni, semmi haszna...

    #18866: Nem tudok rá válaszolni, nem is én találtam ki, hogy legyen SPAM topik. Ha jól tudom, akkor azt a kategóriát, és vele együtt a topikokat nem láthatja egy sima látogató, aki nincs regisztrálva. Talán ez is szerepet játszik abban, hogy ott eltűrik.
  • MaskimXul
    #18866
    amúgy mi a logika abban, hogy no warez, de a spam topikban meg lehet? ezt sosem értettem :)
  • MaskimXul
    #18865
    Ability úgy értettem, majd ha már nem fér el a sok okosság, így fennáll a veszély, hogy sokan rá sem kattintanak, úgy legalább egyből látszottak a dolgok
  • Ability
    #18864
    Inkább kidobtam a szabályzatot. Szerintem a többség el sem olvasta, ráadásul már túl vagyunk a megjelenésen, most már nem fog mindenki warez linkeket berakni. Helyette legördülős lettek a dobozkák.
  • MaskimXul
    #18863
    ja, jó kis kari, vennék én is, de inkább várok, míg kijön az fc2, aztán majd valami 9-es vgat beújítok, 7900gt kezd egyre kevesebb lenni :D
  • Micsu
    #18862
    ebay? :D

    egyébként abban igazad van hogy a gt jól hasít a crisysel, nemcsoda hogy vele reklámozzák...
  • MaskimXul
    #18861
    azt is nézd, hogy a kétszerannyiba kerülő ultrán is ugyanannyival megy :)
    meg aztán légyszíves mutasd meg, hogy hol tudok akár holnap reggel 60k ért 8800gt-t venni...
  • Micsu
    #18860
    amúgy meg mit sír mindenki hogy ilyen nagy a gépigénye meg olyan nagy, 1 60 ropis 8800gtvel ,meg 1 40 ropis procival, 2 giga rammal , aminek most elég lenn van az ára vígan elmegy 30-40 fps között, aki ennyi pénzt nemszán gépre az nemtom mitvár..
  • MaskimXul
    #18859
    köszi, van fotosoppom, csak most nem akartam ezzel vacakolni :)
    meg jó ez így ahogy van szerintem.
    Ha a jövőben meg durván bővülne a tartalom, akkor akár a topik szabályzat féle expandos cuccot is berakhatod, ha gondolod.
  • Ability
    #18858
    http://hu.wikipedia.org/wiki/HTML_színkódok
    http://mysite.verizon.net/laurin99/colorchart.htm
    http://www.bmk.com.au/cgi-bin/colors.php

    ... ha esetleg az új nem tetszene. :D
  • MaskimXul
    #18857
    zsír
  • MaskimXul
    #18856
    ff-t használok :) crysis színű alatt arra gondoltam, hogy pl passzoljon a bannerhez. kékesszürkés, vagy ilyesmi. Hexakódot így fejből biztos nem mondok :D
  • Ability
    #18855
    Első bugfix: valszeg az oldal doctype-ja miatt IE alatt nem voltak megfelelő mértékűek a dobozkák. Most IE böngésző alatt külön adatok vannak megadva nekik.

    #18854: Mit jelen az, hogy "Crysis színű"? Mondhattok amúgy hexadecimális színkódot, és akkor berakom azt...
  • MaskimXul
    #18854
    ugyanezt láttam akkor is :D
    Jól néz ki, de estleg a narancsszínű oldalsáv lehetne valami crysis színű _)
  • Ability
    #18853
    Közben átalakítottam, most is ugyan azt lehet látni, de talán egy jobb megoldással csináltam...
  • mikiking
    #18852
    Valaki tud valamien tippet adni,hogy hogy jussak be a bányakomplexumba ? mert realisztikus ,sőt közepes nehézségen is lehetetlen ugy hogy kinyirok mindenkit,mert oltári sokan vannak,és kurv@ nehéz......... vmi tipp vkinek ?
  • Ability
    #18851
    Nem tudom, hogy akkor mit láttál, de most lett kész nagyjából... Tetszik? :D
  • MaskimXul
    #18850
    ez így tök jó lett szerintem
  • tonyo9
    #18849
    rendbe csak nem értettem hogy a 8600GTS-nél miért csunya minden felirat,kövek, épületek quad core-al!aszittem vettem egy rakás szart:D
  • MaskimXul
    #18848
    nyilván, de fpsért cserébe. nem véletlenül lehet quality és performance között választani :)
  • Ability
    #18847
    Lehet, csak rosszul néz ki. Talán majd kipróbálok valami mást mindjárt...
  • tonyo9
    #18846
    Az NVIDIA nTune-t még feltettem a driver mellé és a 3d settingsbe ..use my preference emphasizing:quality-re állitva,+ a tálcán high qualityre.sokkal szebb lett minden épület és felirat , a környezet textúrák is...
  • MaskimXul
    #18845
    nekem jó így, de miért nem rakod két sorba? gondolom nem lehet
  • Nagy01
    #18844
    Szóval nállam így néz ki a játék ''maxon" hdr off soft shadows off felhők off.
    http://rapidshare.com/files/71348740/CVarGroups.rar.html Innen tölthetitek le a config fájljaimat vagy nemtom minek hívják:D..E:\Crysis\Game\Config <---ide kell beilleszteni.GTS-el rendelkezőknek szerintem erősen ajánlott:D Nállam sokkal jobban megy, és a hdrnek meg a soft shadows-nak nem sok értelme van,legalábbis engem nem érdekel:p..Textúrákon,látótávolságon stb. nem változtattam.