31662
CRYSIS
  • wedge31
    #18924
    Nem semmi ez a GT, csak egyszerüen lehetetlen hozzá jutni.
  • NeBby
    #18923


    Van az 23% is...

    (Sry a sok külön hszért...)
  • DannyL
    #18922
    Ja értem. Azt hittem bevethetem a csúzlit. :))) Köszi!
  • NeBby
    #18921
    Várom a képet a 65 fps , veryhighról és akkor majd meglátjuk ki a hülye
  • NeBby
    #18920
    TAC másra kell... lődd csak fegyverrel (nem muszály rakétavetővel) ott lődd , ahol hullanak ki belőle ilyen (asszem) fehér darabok, ha lövöd!
  • NeBby
    #18919
    "am. meg a mai jatekok a 2 magosakat se hasznaljak ki"
    Ez hülyeség , már kb 4-5 hónapja használja szinten minden game
  • DannyL
    #18918
    Hali!

    Az anyahajón amikor jön az a nagy dög, azt hogy kell kinyírni? Csak mert az atom fegyverem nem akar elsülni. Azt írja ki hogy nincs befogott célpont. Valamit rosszul csinálok?
  • NeBby
    #18917
    Nem vagyok elszállva a procimtól , ezt sose írtam... a 2 magos jobban megéri , mivel 4 et nem használ semmi , ez tény! És azt se írtam h 40% al jobb a GT , ezt se tom hol olvastad...
  • Jagumo
    #18916
    Te nagyon hulye vagy :D

    a 8800GT hol jobb nekd 40%-al a 8800GTS-nel? jo ha 10-el..

    azt meg hogy gyenge a procim szerintem te se gondoltad komolyan...:D
    ha XP-d van normalisan le se kezelni a 4 magos procit. am. meg a mai jatekok a 2 magosakat se hasznaljak ki, es am. is 2 szalon futnak es most kezdik azokat a jatekokat fejleszteni amiknek 4 magos proci ajanlott :D

    es nemtom mert vagy igy elszalva mert van 1 4magos prcoid :D eleg hulye vagy ezekhez

    ha nemhiszed el olvass utana...ja es majd adok pritet

  • Gabesz amd64
    #18915
    valaki irjon már a multiplayer-ről valamit...köszi
  • IgH
    #18914
    Előjött már másnak,h az assault pálya végén,miután felrobbantom a hajót nem jön semmi repülőgép? Az objectivbe is az áll,h lőjem le a repülőt,és biztosítsam a kikötőt,de a 3 'hazai' repülőből 1szállt csak le,a másik kettő csak köröz a levegőben,holott nincs semmi. Így nem nagyon tudok a következő pályára átlépni.
  • Prince23
    #18913
    Húú de faxa játék wazze! Tudok lopakodni. XD Újjat kezdtem, még szerencsére, mert olyan lüke vótam:DDDDD, h a középső egérgombot nem is használtam még az elején mikor feltettem a gammát. Úgy lopakodok mint Sam Fisher ezerrel. Ezt azért nnem néztem volna ki a játékból:) Persze felhasználom a növényzetet is, anélkül halálra lennék itélve. Cikkcakk szerűen lopakodok A-ból B-be, aztán átváltok Power módba, h addig hamar töltödjön fel az nanoruha. Király gém. Na ennyit a reklámozásáról XD

    Kérdés: ezek a halflifeos szörnyek észrevesznek lopakodó üzemben?
  • gabr
    #18912
    Sajnos szerintem az atombomba robbanás iszonyat bénán van megcsinálva... az egy évvel ezelötti Assembly demoverseny győztes alkotásban (Lifeforce by ASD) fényévekkel jobban meg van csinálva!

    Akit érdekel http://scene.hu/news.php?extend.295 oldalon tudja megnézni! Le is lehet tölteni a demot, és nagyfelbontásban megnézni mert úgy az igazi(mondjuk ahoz elég jó gép kell)! ;)
  • Denes888
    #18911
    tippek,trükköket olvasd el ott le van írva magyarul.
  • gduck
    #18910
    Elég szomorú, ez a teszt se DX10 VERY HIGH :D Gondolom azt még a 8800GT SLI se bírta normális sebességgel futtatni :)
  • lac coo
    #18909
    A Crytek AI még mindig megeszi azt a módszert, hogy rájuk ilyesztesz, visszavonulsz majd megvárod míg egyesével ahogy utánad jönnek besétálnak a célkeresztbe ....
  • skyli991
    #18908
    Nekem mediumon volt olyan hely hogy 50 fps volt 7800 gs-el :D Falat néztem :D
  • tiburon26
    #18907
    #18903-ra valaki?
  • grebber
    #18906
    FPS-be tippet ne várj senkitől se! Használd a ruhát lőjjél széjjel mindekit és vigyázz le ne löjjenek :D
    Fedezékről fedezékre mászkálj álcázd magad :D Egyebet nemtudok mondani.
  • mikiking
    #18905
    ok,de válaszolsz azért ?
  • grebber
    #18904
    Közepes szinten könnyű volt az egész game pláne ilyen adottságokkal.Most kezdtem el legnehezebben igaz csak első pályát vittem át de mintha normálon lenne mert semmivel nem látom nehezebbnek mint normal volt!
  • tiburon26
    #18903
    ezt a cvar-os dolgot én nem értem hol lehet ezeket megtalálni?segitsen valaki!köszi!
  • mikiking
    #18902
    retry : Valaki tud valamien tippet adni,hogy hogy jussak be a bányakomplexumba ? mert realisztikus ,sőt közepes nehézségen is lehetetlen ugy hogy kinyirok mindenkit,mert oltári sokan vannak,és kurv@ nehéz......... vmi tipp vkinek ? ??????
  • daneelolivaw
    #18901
    jajj, ez az űrhajóban botorkálás nagyon nem kellett volna... :( nem találom sose a kiutat,keresgélnem kell csomó ideig
  • NeBby
    #18900
    Nah ezaz , én nem arra mondtam , hogy a játék mennyire használja ki , hanem , hogy a VGA nak mennyi kell a max teljesítmény eléréséhez!
  • grebber
    #18899
    Én voltam az aki beszúrta a kétmagos proci kihasználtságát és nem demo hanem teljes!
  • NeBby
    #18898
    Ez ráadásul Highba van és úgy 33.75 a 2 GT vel!
    Igaz , akkor 2 GTS veryhighon ad 65 öt... bocs
  • NeBby
    #18897
    Köszi!
    Akkor ennyit a 2 GTS 65 fps ről.... Messze nincs annyi még a 2 GT se! Szal beégtél
  • NeBby
    #18896
    Tuti , hogy nem sokkal gyorsabb... de persze kinek mennyi a sok...

    gabr:Ezt , pedig , hogy mennyi kell neki náladnál jóval okosabb emberektől hallotam (ph) Szal ha énis beégtem , akkor FleSs is meg a többiek Ennyit erről
  • Smithwarden
    #18895
    8800GT SLI Crysis teszt
  • timantes
    #18894
    Gyors segítségre van szükségem.

    Az utolsó pályán azt a baromi nagy főellenséget hogy kell kinyiffantani ???

    Minden fegyverem üres , az atomfegyver meg nem lő semmit

    PLS HEEEEEEELP
  • GamerAdams007
    #18893
    Az a demó volt, a teljes változatban már kihasználja a 2 magot.
  • gabr
    #18892
    Pár száz hsz-el ezelött volt egy srác, aki beszurt EVEREST teszt eredményt, és tényleg messze nem használja ki a program a kétmagos procikat! Te már szinte minden lehető módon beégtél, ideje lenne abbahagyni!
  • Nagy01
    #18891
    Csak annyi biztos hogy GTS SLI sokkal gyorsabb mint 1db GT.És GT SLI sokkal jobb mint egy darab GTX:).
  • NeBby
    #18890
    +1 GTS kb 40% ot ad rá magasabb felbontásban (szinte csak annyi , hogy magasabb felbontásban nem esik az fpsed) , max 50-60 at! SLI messze nem azt jelenti , hogy 2× jobb , de akkor se lenne meg a 65 , max ha az eget nézed , de úgy nekemis megvan :]
  • HeadHunter86
    #18889
    bocs ezt nem olvastam el :D
  • NeBby
    #18888
    100% , hogy nem produkál verybe , akkora felbontásnál 65 fps -t , 1 ad ( 640 ) 20-25öt kb SLI be pedig 2×ét se adja semmiképp szal a 65 biztos , hogy kamu! 35-40et maximum! Procid is gyenge , igaz crysishez nemkell... Képet , ahol a very és fps is láccik! (nem PS est)

    "de meg a AMD atlon 64 2x 4800+-se hasznalja ki semmi" Ez meg qurvanagy hülyeség , ugyanis a GT hez 3.2 es C2D kell (az használja ki) és a C2D 40% al jobb azonos órajelen , mint az AMD... tehát hülyeséget írtál
  • HeadHunter86
    #18887
    Ha egy helyben állsz akkor nagyon sokáig elég, viszont ha mozogsz gyorsan elfogy.
  • HAF Rigel
    #18886
    melyik meghajtót ajánlotok Crysishez ?
    mert a jelen konfigon dx10 ben inditva High fokozaton is szaggat , sőt tegnap ha a fegyverekre távcsövet raktam szétesett a kép. ki kellett lépnem alt + tab al és visszajöttem akkor lett jó.
  • fixpont
    #18885
    Eleinte persze nagyon kevesnek fog tunni az ido, amig alcazott maradsz, de idovel belejosz, eleg az a legtobb helyre.