31662
CRYSIS
  • Jagumo
    #18964
    PH ott is irtak mar nekem marhasagot.. de persz ott vannak olyan eberek akik csak ezzel foglalkoznk es akkora kockak mint 1 haz, :)

    de tulajdon keppen azon veszekszunk hogy kibaszott jo vagy kibaszott jo :D:D:D csoppet gyerekes..(magamat is beleertve)
  • lac coo
    #18963
    Spam topik ....???
  • Jagumo
    #18962
    evga na :) akkor az
  • Jagumo
    #18961
    am. 1 ido utan elfogynak ezek a kifogasok. en tudom hogy van 1 kurva jo gepem. neked is van 1 kurva jo geped sok kulobseg nincs a neked jobb a procid a karim(kariaim) nekem jobbak majd ha nemfut el valami maxon akkor veszek ujjakat... es nem is XP-m van es DX 9 de ezek az uj jatekok : Crysis Gears of War stb.. mar vistara es lefokepp DX 10-re vannak kitalalva..
  • Nagy01
    #18960
    Képeket mikorra csinálsz?
  • NeBby
    #18959
    De összesítésben nem gyorsabb , és az a lényeg...
    Rohadtul nem csak teszteket nézem , hanem pl egész nap okos emberek írásait olvasom ph fórumon!
    És nem XFX a legjobb ....
  • wedge31
    #18958
    A garanciát meg a dobozba pakolt játékokat fizetetik meg számold ki maga a kártya ugyan annyira jön ki.
  • NeBby
    #18957
    De ha ár alapján ítélsz , akkor GT is szarabb mint a 640 es GTS ill 2900XT
  • Jagumo
    #18956
    jo de te csak a teszteket nezed, amik nem sokat mondanak. meg aattol ha neked az van attol meg nem bizti h jo. az xfx is csak matricazik megis az a leg erosebb :D heh.

    nez meg h mi a kulombseg a gt gts es a gtz kozott. shaderek, memory interface bus,core speed es az valaszol na mentem cso
  • NeBby
    #18955
    A gari miatt ! Meg az régi , mostanában szedte össze magát , nem is kicsit!
  • catacom
    #18954
    próbáldi ki , hogy a gép álltal felajánlott optimális beállítással indítsd el. és ha úgy jó lesz akkor csak óvatosan bánj a speciálisakkal. A játékban valóban lesz egy két bug de ilyenről még nem olvastam itt amit írtál
  • NeBby
    #18953
    Nem teszt képet kértem , hanem tőled gp képet fps el!
  • Jagumo
    #18952
    azert tudjuk olcso husnak hig a leve! pl: inno 8800GTX 120000 FT , Asus 8800 GTX 131000Ft ,
  • NeBby
    #18951
    Ennyit értesz hozzá...láccik! Régen szar volt az inno , de már nem az! Amúgy inno csak matricáz , ennyit erről...
    "kakika mint a sparkle"
    Nah ez elég izmos ! Sparkle az egyik legjobb
  • husqarna
    #18950
    Nem állítottam el különösebben semmit. A felbontást 1024x768-ra A textúrákat meg próbáltam alacsonnyal, közepessel egyforma szar. 3 driver-t próbáltam 7.9,7.10,7.11-es catalyst eredmény ua.
    Egyre jobban gyanítom, hogy a játékkal lesz valami gebasz!
  • wedge31
    #18949
    Ezt én se értem van aki nem tudja hogy ezek ref kártyák tehát a nyák teljesen egyforma mindegyikben.
  • husqarna
    #18948
    Bocsesz crytek-et akartam mondani, nem EA-t
  • Balumann
    #18947
    Ubisoftnak ez már szokása ^^
  • catacom
    #18946
    A grafikai beállításoknál nagyon elálítoddat? Mert egyszer nekem is sikerült kiakasztani így:-)
  • Balumann
    #18945
    Mennyit számít egy VGA-nál az, hogy inno vagy valami márkásabb? Aki aztmondja h szar, annak volt már valami problémája is előtte vele, vagy csak úgy ár meg név alapján ítél? :-/
    (ezt csak úgy mellékesen kérdezem, én még nvidia párti sem vok)
  • husqarna
    #18944
    Helló Mindenki!
    Azért ez a crysis egy újabb túlzás az electronic arts-tól. Olyan vaddisznó rendszerigényre gyártanak a barmok
    hogy a PC tulajok 50%-a nem tud vele játszani. Nos én nem ezek közé tartozom, mert lefutattam a rendszertesztet hozzá elvileg menni kéne neki, de mégsem. Pedig vettem másik VGA-t HD 2600 XT-t de
    valami más a gond vele. Valakinek lenne tippje mi a gond? Átlátszóak az alakok, a sziklák, a saját kezemet sem látom, csak a fegyver célzótüskéjének neonzöld végét. Lehetséges, hogy bug-os a játék? Mert akadni nem akad.
    Ui: A másik csodacsapat a Ubisoft, a Farcry 2 is be fogja szopatni a játékosokat.Már rendsterigény szempontjából.
  • Jagumo
    #18943
    en tuti nem vennek inno-tt ... mer bocsi.. de neked nem mondok semmit mert te nem feszulsz vele hoy mennyire jo :)
  • catacom
    #18942
    Én ne tudom mennyire nincs neve az inno-nak, csak azt tudom, hogy nekem szépen muzsikál:-))
  • Jagumo
    #18941
    Innora buszke lehet nevesincs kakika mint a sparkle viszont : xfx,evga ezek a legjobbak. mellesleg nyugottan nezheted a teszt kepet hogy hany fps. ne hidd hogy talasz hasznalhato infot mindenki mast ir mert nepszerusiteni kell az ujat, el kelladni, teny hogy jo senki sem mondta h nem. gts es gtx kozott van kesz. uj kari jo kari de nem nagy durr, 1 gtx az nagy durr (na meg az ultra) ugyse tudja megkozeliteni csak a gtst elhagyni egy kicsit es most jobban megeri. (de nem szeep :D oan kis vekonyka )

    2magoshokoz meg annyi hogy ayt irtam csak olvasni tanujj meg mert LEKEZELI de nem terheli meg 50% ra sem akar hogy megy csak a vgat. nem a proci a fontos ha veszel ma egy 4000-es amdt az csodalatosan mindent elvisz boven. ami nekem van csak jobb es tovabb jo lesz, ami neked van az folos jelenleg nagyon en pont akkorirban vetem amikor lement 66 ra de nem vettem mert nem lattam ertelmet26al volt tobb mint a 6000-es em.



    -gtx sli hez anniy hogyha nekem annyim lenne (hogy a meglevo gtx hez vegyek megegyet) akor azert nem vennek, mert sok penz es ugyis elertektelenedik idovel, inkabb 2 gt-t es add el a gtx-et es marad penzed is , kozepkategoriaban jobb ~jaccani~ mert annyit nem bux.

  • catacom
    #18940
    a házakba találsz rakétavetőt és azzal kell rásózni kb hármat, akkor elfüstöl
  • HeadHunter86
    #18939
    Én nem szeretem az inno márkát ennyi, megvannak a jól bevált márkáim, mindig azokból veszek, ASUS, Chieftech, Geil, stb stb. Ezek beválltak panaszom sose volt rájuk. Elfogult vok ennyi :)
    OFF vége.
  • IgH
    #18938
    Milliószor le lett írva,h a ház - ahol a túsz is volt - legalsó szintjén van rpg,abból kell 2-3lövés nekik fejenként.
  • IgH
    #18937
    Akkor viszont h játszották végig egyesek? Ahol éppen előjött egy bug,ott átugrották a fél pályát? Ha kell nem egyszer? Vagy h néz ki a dolog? Mert akkor már most abbahagyom.. Viszont ha nem mindenkinél jön elő,akkor meg milyen warez elleni dolog ez.
  • zombysoad
    #18936
    a 2.pályán a tankot,hogy kell kinyírni?
    Szétllövöm a hátulján a "hordókat",de megy tovább,már a f@sz ki van.
    Segítsetek lécci!
  • NeBby
    #18935
    Warez powwa... Erre nem gondoltál?
  • IgH
    #18934
    Kurva jó ez a játék,h csak úgy tudok átmenni a másik pályára,h leszedem más mentését. ^^
  • NeBby
    #18933
    Olvass... Inno a 2. vagy a 3. legjobb GT! Elég jól sikerültek az Inno GT gyártásai... Többi kari , pl asus simán 90 fokos crysis közbe , inno pedig 55-60 , azonos ventiműködéssel! (quimonda, samu)
  • HeadHunter86
    #18932
    Ezaz hogy inno :S
  • fsgh
    #18931
    ahhoz már 4 magos proci kéne hogy kihajtsa a VGA-t...nem?
  • NeBby
    #18930
    Dehogynincs :]
    g92 es gts...
  • w77d
    #18929
    gtx sli-ről nincs valahol teszt? komolyan gondolkozom mégegy vételén, mivel nincs egyenlőre kilátásban új csúcskari!
  • wedge31
    #18928
    Az jó lenne, mert a hét elején hivtam egy pár kiskert és sehol semmi.
  • fsgh
    #18927
    és viszik is majd mint a cukrot:)))
  • NeBby
    #18926
    Holnaptól lesz sok heyen inno
  • Nagy01
    #18925
    16x AF-el.Amúgy nincs annyi alap helyzetben.:D