31662
CRYSIS
  • MaskimXul
    #19004
    bugos még, mint az állat, elvileg egy hét, és jön a peccs hozzá, majd gondolom akkor mennek az emberek multizni.
  • fixpont
    #19003
    Szerintem azt nem lehet hasznalni a jatekban, csak az anyahajo ellen, de ha tevedek elnezest.
  • Prince23
    #19002
    Az iskolában a földszinten vannak pár rakétavetők.
  • kisgabo
    #19001
    javagyúgy.... :)
  • kill3r21
    #19000
    nekem....azt mondja meg valaki DEV modban mit kell beirni a koznolba hogy megkapjam azt a TAC gunt amivel löni is lehet bármejik pályán...THX :)
  • Skyline
    #18999
    Keresgéjjé...Van pár rakétavető a faluban.:)
  • kisgabo
    #18998
    akker, a 2 tankot az elején, a faluban... mivel lehet legyalulni?

    help pls...
  • Skyline
    #18997
    Valaki nyomasson már vmi videót a fák mozgásáról mert én hiába csinálom meg a very high okosságot xp alatt szerintem gagyin kocsonyaszerűen rezeg -mozog minden....Vagy csak a sima fák mozognak így?
  • Ronin1350
    #18996
    Athlon XP2500+ om van. Ez trermészetesen fail de csak a tesztoldal szerint Szaggatás mentesen fut a játék közepes beállításokkal 1024*768 ban.
  • koschwarz
    #18995
    mert a hivatalos minimum követelmények, amit ez a systemreq. oldal is használ, általában csak arra jók, hogy megmutassa, minimum grafikán azzal a géppel elindul. de hogy játszani is lehet, az nem garantált.
  • geri777
    #18994

    ilyen a gépem miért akaozk a intro meg a menü?
    minimum grafikkán?
  • koschwarz
    #18993
    mi a helyzet a multival? játszik egyáltalán valaki multival? nem látom a hsz-ek tömkelegét....

    emiatt fog eltűnni ez a játék is 1-2 hónap múlva...
  • gabr
    #18992
    "Multyba tud az is játszani aki 250ft+áfás boltba vette?"

    Az ilyenek miért jutnak internet közelébe???
  • fixpont
    #18991
    Alapbol van magyar nyelvi csomag benne. Joreggelt. :-)
    Crysis\Game\Localized\Default.lng nevu fileban az english-t atirod hungarianra, igy e:
    Language = "Hungarian"
    PAK = "Hungarian.pak"
  • daneelolivaw
    #18990
    magyarítás alapból van a játékhoz. multit én még nem próbáltam
  • daneelolivaw
    #18989
    boss
  • daneelolivaw
    #18988

    itt mit kell lőni?
  • geri777
    #18987
    Hellosztok
    az kérdéseim
    magyaritás van már a játékhoz ? ha nincsen még kb menyi idő?

    Multyba tud az is játszani aki 250ft+áfás boltba vette?
  • daneelolivaw
    #18986
    nem nagyon értem az utolsó főmonsztát, én rakétalövő-vel lövöm mindenhol, nem tudom, milyen ágyúit kéne lőni,amikor kinyit ott középen valamit, h a fagyasztósugarat kilője,akkor is célba veszem, de nem történik semmi :S
  • Frank99
    #18985
    nekem van, és szuper.
    58-ért vettem 2 hete alapból húzott BFG Tech8800Gt-t.

    szuperül fut vele a crysis (is)

    3dmark2005 16.416 pontot csinált, 6000+ AMDX2-őm van mellé, 2 GB Geil ram.
    mindenkinek csak ajánlanu tudom, elérhető árú, és jó kártya.
    sajnos azóta eltűnt a piacról, haverom 2 hete vár rá.
  • fixpont
    #18984
    6 hozzaszolassal a kerdesed alatt van a valasz, legalabb ennyit olvastal volna vissza.
  • kill3r21
    #18983
    Plase valaki irja le nekem,hol tudok olvasni videokártya tuningokrol....8600GTS-em van kiprobálnám mennyire lehet huzni...THX
  • timantes
    #18982
    SSSSSegítségre van szükségem.

    Az utolsó pályán azt a baromi nagy főellenséget hogy kell kinyiffantani ???

    Minden fegyverem üres , az atomfegyver meg nem lő semmit

    PLS HEEEELP
  • ntex
    #18981
    OFF

    Kár veszekedni hogy mennyire jó a 8800 GT, az nVidia átrendezi a VGA piacot, kihozta az említett felsőkategória-verő kártyát középkat. áron, 55-60K között lesz, PH! tesztje szerint (ami ugye nem szokott hülyeségeket írni a hardverekről) jóval gyorsabb a 8800 GTS-nél, sőt 1-2 játékban még a 8800GTX-et is elveri 1-2-3 FPS-el. És akkor még nem is volt húzva a kártya. Nem véletlenül akarja mindenki eladni a 8800 GTS-ét, nézz csak körül az apróhírdetések között, tele van velük minden.

    A lényeg : középkategóriás áron lehet kapni a 8800 GTX-el AZONOS szintű kártyát. Erről nem kell vitatkozni, ez lesz a legjobb ár/teljesítményű kártya a piacon egy darabig az tuti.

    És hogy tisztában legyél a dolgokkal ajánlom figyelmedbe az alábbi két linket

    3DMark 2005 tuning lista
    3DMark 2006 tuning lista
  • ntex
    #18980
    Hát az a földtextúra kicsit elmosódott, de a fényeffektek elég durvák
  • peti71
    #18979

  • Prince23
    #18978
    Normal módon visze, és már a 5., a tankos pályánál vagyok. Eszméletlen ez a játék. kis felderítésből háború lett.... amúgy pályánként több mint egy óra kell... kb. szűk 6 órája játszom normalon. Remélem lesz vagy 20 pályás (?), mint a FC.
    Csak sajnos a történetet nem nagyon tudom olvasgatni, mindig akkor dumcsiznak mikor LÁTVÁNY van vagy valami, ez van- nagy on király gém....
    egyértelműen a 2007. év legjobb scifi fpse!!!! Méltó titulus.
  • Skyline
    #18977
    Valaki vmi linket vagy vmi videót nyomasson már pls mert ha ez amit nállam produkál a progi a gyönyörűszép fizika/famozgás akkor kénytelen leszek az ilyen kijelentéseket képenröhögni:)
    Még csak a game elején vok,most gyaptam le a 2 tankot...Hiába van a high cuccok helyére berakva a veryhigh cucc,nállam szerintem idióta a famozgás....gyakorlatilag nem szépen inognak,stb hanem inkább úgymondanám hogy minden falap:) rezeg mint a kocsonya....
  • HeadHunter86
    #18976
    Ez melyik pályán és hol csináltad? én is meg akarom nézni :D
  • KILLER2
    #18975
    Kilövöd az ágyúit, akkor a VTOL leviszi az egyik pajzsát, TAC-al belelősz, aztán ugyanez a másik oldalt is, majd végül föléd repül, akkor az alját kilövöd, egy lövés TACal oda is, azt annyi.
  • HeadHunter86
    #18974
    ASUS-nál vannak sokkal jobb karik is. ASUS alaplapba igenjó, de én VGA-ba nem vennék, tesztek alapján vannak jobb karik is jobb áron mint az ASUS.
  • daneelolivaw
    #18973
    üdv
    megnéztem ezt az angol végigjátszást, de nem értettem, hogy ezt az utolsó főmonsztát pontosan hogyan kell megölni
  • Soldiers
    #18972
    szerintetek jövőnyárra mennyivel megy majd lentebb az ára??
  • Nagy01
    #18971
    Már értem. xD Ezen a helyen az előbb 41Fps-em volt most: ( jó de nem is nézett így ki ^^)
  • Nagy01
    #18970
    Már látom faq.ban nem kell
  • Nagy01
    #18969
    Nekem is #18965 -re pls
  • Jagumo
    #18968
    nekem felulrol a 3. az en VGA-m es abbol van 2
  • Jagumo
    #18967
    uccso Hsz ennyit a teszteidrol mondom hogy ahany van annyi fele..

  • catacom
    #18966
    De jó lenne ha nekem is az lenne a legnagobb gondom az életben, hogy 120 ezer vagy 131 ezer ft.-os videókártyát vegyek!!!
  • Nagy01
    #18965
    Honnan tom letölteni azt a módot vagy patchet hogy xp-n is legyenek olyan effektek mint vistán?Vagyis hogy átszűrődik a nap a faleveleken?