31662
CRYSIS
  • Gabesz amd64
    #19128
    van 4 ágyuja azt löd rakétavetővel,aztán megszólal a csaj h hasznáéhatod aa TAC-ot és akkor először a bal "kezét" kell széjjel lönöd utána marad a másik...
  • Gabesz amd64
    #19127
    hol tudom megnézni mennyi lett az átlagom?
  • Viktor9202
    #19126
    Bővebben ez mi lenne?
  • gduck
    #19125
    Cuban's Custom Crysis Configs version 1.2 Állítólag érdemes kipróbálni ;)
  • gduck
    #19124
    Ez hülyeség, már ne is haragudj :) Egy 3.2-es procival gyorsabb egy VGA mint egy 2.4-essel ;) Egyszerűen vedd vissza a procid sebességét defaultra és úgy futtass CRYSIS teszteket ;)


    UI: Ezzel NEM azt akarom mondani, hogy a 8800GT<>8800GTX bizonyos között :D
  • catacom
    #19123
    Egy olyan bug előfordulhat, hogy nem fogja be a célt a fegyver. Én is így jártam és csak az segített, hogy visszatöltöttem egy régebbi mentést és újra nekimentem:-) De addig nem is lehet vele lőni amíg nem szólnak a társaid a csapatszállítóról, hogy használd a fegyvert!! Ha mindent jól csinálsz és hallod az üzit akkor már tényleg csak az van hátra hogy befogd a két nagy ágyúját a taccal. És ha olyankor se indul el a sárga csík akkor bug!!
  • Viktor9202
    #19122
    Én nekem nem volt még időm végigvinni, de vmi szörnyet úgykell kinyirni hogy itt kell lőni ahol ilyen fehér izék repkednek ki belőle.De ez lehet nem az
  • bongo1
    #19121
    Lehet h hülye kérdés lesz és lehet hogy már feltették előre is bocsi

    Hogy lehet megölni azt a szörnyet ami a végén a vizböl jön ki TAC kell megölni de a fegyver hiába kerül hozzám olyan mintha eltünne :S.... Nem értem h ez most progi hiba vagy egyszerüen Én vagyok béna ...
    segitségeteket elöre is köszi
  • Denes888
    #19119
    Ennyyire nem szép.
  • nikopeti
    #19118
    Ugylátszik tulságosan élveztem a játékot,mert iszonyu rövidnek tünik!! :( Vagy tényleg az?? :)
  • HeadHunter86
    #19116
    Nem Driver öcsém, egyszerűen Vista, De Jóóó volt a klán tali xDD
  • Jagumo
    #19115
    ez az sikerül kb 50 rakéta után meghalt:D
  • Jagumo
    #19114
    istenem neked mekkora pofád van :D hihatetlen vagy... igy feszülni valamivel szánalmas...:D

    uristen...8800GT nem = GTX messze nem uristen... 2 GTS jobb mint 1 GTX'! de 1 GT nem es GT jobb mint 2 GTS :D
  • Jagumo
    #19113
    most mit kell bizonyítanom hogz Verz highon nyomom? nem hiszed el te bajod enged sehol nem érdekel:D





    am. nem tudodm megölni azta az útolsó nagy fenevadot:D hiába lövöm miko kinyitja aszáját nem akar felrobbani! :D
  • Nagy01
    #19112
    Várjuk a benchmarkos eredményedet.
  • Jagumo
    #19111
    igazából ma reggel kezdtem :D nem játszottam egész nap és most vittem végig :D de jóó volt:)
  • Jagumo
    #19110
    hallod ma reggel kezdtem el játszani a Crysis-t :D azon a részen rég túl bok :D:D
  • GazCamp3r
    #19109
    Ennyi nyomi embert... mármint akik a repülős részt szarozzák... " belemegyek a tornádóba a géppel mé halok meg?!?" LOL xD

    a való életben sem halok meg, hogyha belemegyek a tornádóba... mit nekem tornádó átszelem bazeg boing-gel xD
  • trawe
    #19108
    sziasztok engem a multi érdekelne van e márt játszható magyar szerver ?
    persze magyarossan elkészitve:)
  • Prince of Máté
    #19107
    Hány pályás a játék?
  • Nagy01
    #19106
    LehetNe játékból, abból is van, csak egy kicsit feltúrbózva bár ezt sosem fogjuk megtudni^^
  • Shodan
    #19105
    Nincs ezen semmi photoshop csak nem ingame.
    Bár még az is lehetne csak a törés fura egy picit, a többi simán lehet játékból is.
  • Gabesz amd64
    #19104
    magyar szervereket hogyan találok?
  • Nagy01
    #19103
    Szerintem így nem is néz ki a játék mivel photoshop-os a kép xD...
  • Shodan
    #19102
    nem szabad belemenni azokba az örvényekbe. maradj közel a hegyhez és akkor nem szív be.
  • tobias88
    #19101
    lol, így senkinek se megy, ezt majd 5 év mulva
  • NeBby
    #19100
    Azt a részt énse tudtam , csak mentéssel mentem tovább ... mindig belehúzott az erdőbe és meghaltam
  • fsgh
    #19098
    nekem is voltak érdekes dolgok ott... húznám fel a gépet egérrel de nem reagált...:/ aztán belezuhuantam az erdőbe...ott megakadt, aztán véletlenül nyomtam egy spacet aztán hirtelen ugrott fölfelé 10-20 métert és mentem tovább...kicsit bugos volt...
  • serito
    #19096
    Ez a repülős rész valami bűn rossz. Már 30perce küzdök vele és nem tudok tovább jutni. Ez nagyon gáz.
  • NeBby
    #19095
    A kingmax esetleg OCZ 10k /db (1066)
  • killecske
    #19094
    Azt a nagy mozgó célpontott....
  • DarkSector
    #19093
    23000ft
  • NeBby
    #19092
    Mert a 4db ot egybe vettem , de amúgy nemtom , talán , hogy egy darabig ne kellejen többet vennem Amúgymeg qurvaolcsó már a memória , szal nem kerül sokba 4gb...
  • fsgh
    #19091
    akkor minek vetted meg?:dd

    én is 4 gigát tervezek de akkor az alá már 64bites vistát rakok majd...

    am tudom off de mi a különbség a 32és a 64 bites vista között?
  • kenderzen
    #19090
    értem akkor várok még 1 uj kártyával minimum fél évet , telibeszart gts-em 71ért vettem gondolhatod nem csapkod az ideg :S
  • kenderzen
    #19089
    ja jokép
  • NeBby
    #19088
    FPS csökkenés van , nem arról volt szó , csak GTX nem jobb 1600 ba , mint GT , vagyis abba a felbontásba még nem erősebb!

    fsgh: Nem , de sose használok 2 nél töbet belőle , szal fölösleges is
  • NeBby
    #19087
    Ez PS es kép , de amúgy igen ! Ugyanez , de nem ilyen törésefekttel
  • kenderzen
    #19086
    nem tudom hogy mijen teszteket néztél ugyanazok a beállitások mint 1600 meg 1280ba és nincs fps csökenés?
  • fsgh
    #19085
    és az felismeri a 4giga ramod?