31662
CRYSIS
  • Viktor9202
    #19170
    Milyen vga-d van?
  • peti71
    #19169











    Ilyen lett very high-en..
  • mikrofonhead
    #19168
    GYerekek...miért hiszi mindenki azt h hülye vagyok?....

    Már előbb leírtam h a térképen nem jelöl semmit saját magamon kívül, és a feladatok között az utolsó h az iktassam ki a tnakokat és az is befejezve.....valaki értelmes esetleg tudna helpelni mert elég idegörlő ez így...
  • gduck
    #19167
    TAB billentyű (feladat leírása és térkép!) ;)
  • mikrofonhead
    #19166
    Hát egy barlangba kell bemenni meg vízesés ezt olvastam de nem találom.A térkép egy ideig még jelzi a fehér 3szöget de ha mászkálok eltűnik ahogy a társam és a nő abból a szobából..Ők is eltűnnek...valaki pls help!!!
  • Balumann
    #19163
    Észak fele kell menni, egy barlangba kell bemenni a vízesésnél. Térkép mutatja.
  • HeadHunter86
    #19162
    Nekem is volt olyan érzésem a legeslegelején hogy a szélső felhők mintha 16bitesek lennének. Szóval szerintem nem driver gond.
  • mikrofonhead
    #19161
    Nah msot untam meg....kb 2 órája próbálkozok és olvasgatok de semmire nem jutottam..Van az a rész mikor bemegyek a faluba kinyírok vagy 50 katonát és kilövök 2 tankot.Valami japó csajt mentek ki és mindent megcsinálok leokézza h jó a feladat és ennyi...se előre se hátra.Egyszerűen nemtudom mit kell csinálni.Véggi mászkáltam mindenhol olyan helyekre jutottam el h azt el se hinnétek de egyszerűen nem jutok tovább...előre is mentem, hátra is mentem de semmi....valaki írtah egy vízeséshez kéne kijukadnom, nah most abból már vagy 5 is volt de semmi nem történik....elmentem vmi aszfalt uton egy bazinagy kapuig de ott se történik semmi.Valaki pls segítsen, köszönöm
  • nemeth
    #19160
    A végén hogyan kell előcsalogatni a TAC gunt?
  • bbuffy
    #19159
    egyszerűen nem vágom...mindent lefrissitettem,minden optimális és mégis olyan szinten akad minhta vmi kompatibilitási baja lenne............
    de érdekes hogy a kép teljesen hibátlan közbe
  • do2
    #19158
    valami yó kis beálitása van vkinek core 2 duo 2.66 2 giga ram , 8600 gt alapból közepesre álitja a grafot de nem folyamatos szaggat...
  • davidka003
    #19157
    Nekem Vista-m van és magyarul vittem végig a játékot. Minden mediumon volt. A hang se akadt.
  • bbuffy
    #19156
    nem az a probléma..hanem hogy akadozik a hangja
    természetesen a rendszer minden porcikája jó a crysishoz
  • gduck
    #19155
    A menüben mindent LOW-ra állítasz, kilépsz a programból! Az autoexec.cfg-t bemásolod a Crysis mappába és indítod a játékot :) Én még nem próbáltam, de a gyerek aki csinálta elég sokat szórakozott vele, szal sztem érdemes kipróbálni ;)
  • DarkSector
    #19154
    Miért nem megy Vistan magyarul?
  • bbuffy
    #19153
    magyarul felejtsem el vistán a crysist?:III
    biztos nincs vmi meoldás?mért irja hogy vista compatibilty?:/
  • peti71
    #19152
    Hogy kell használni ezeket a fájlokat csak az kell be másolni amim futtatni akarom a játékot,,,
  • Macccy
    #19151
    Köszi igen erre ... így elnézve viszont aggodalom ébredt kis szívemben ...
    Nem vagyok otthon, megnézem majd az otthoni monitoron is ezt a képet, mert itt melóhelyen TFT-n nem sávosak a felhők. Gondolom nálad sem. Ha otthon megnézve is ilyen tiszta akkor biztos hogy valami probléma van, leginkább valami driver gondra gyanakszom vagy nemtudom ...

    UI: ugye ez a kép nem agyontömörített elmosott, tehát ugye így néz ki igazából is nálad ?
  • catacom
    #19150
    #19123 !!
  • bongo1
    #19149
    De nem tom használni a TACot ... valami hiba lehet :S pont itt a végén :S:(
  • Ability
    #19148
    A hardver témát fejezzétek be, ez nem az a topik!
  • Gabesz amd64
    #19147
    valaki?

    #19127
  • Gabesz amd64
    #19146
    csak dél korea kapott eddig

    korlátozott számban van csak
  • Viktor9202
    #19145
    Hát is, mer ilyet is láttam :)

  • Nagy01
    #19144
    Asus hoz Crysist adnak?:D
  • Viktor9202
    #19143
    csábító?:D

  • fixpont
    #19142
    Szerintem a delta modot azzal lehetett volna igazan nehezze tenni, hogy a kiskepen nem latszanak az ellenfelek, amikor kozel vannak, mert az, hogy nincs celkereszt nem szamit a lezeres celzo miatt, az maga a velkereszt, a koreai beszed sem sokat szamit, az hogy vezetes kozben nem lehet loni szinten nem nagy cucc, lassabban gyogyul az ember, de ez megint csak annyi, ha eltalalnak picit tovabb varok amig gyogyulok (jo a legvegen az alienek ellen, foleg amikor menekulunk a szigetrol ott azert van jelentosege valamennyire, leginkabb azon a reszen amikor a csaj beszsorul a gepbe es gecisok repkedo jon) stb, de az igazan komoly ervagas az lenne ha nem latnam kis sarga es piros nyilakkal, hogy ki mikor merre all korulottem ki merrol jon stb.
  • Nagy01
    #19141
    Mennyé má innen istenem.
    Benchmarkot futtasd már le te 65fps-es gyermek.
  • Jagumo
    #19140
    hát nem is használ ki... haveromnak 4800-a van és nem a proci hanem a VGA miatt nem tudja very high-re raki a garfot meg persze DX10-e sincs , de akkor se használja ki :D

    te 1 nagyon tudatlan ember vagy..
  • highlander15
    #19139
    Ez azt jelenti hogy magasabb beállítások mellett játszhatunk úgy,hogy az FPS-szám nem lesz kicsi?
  • mikrofonhead
    #19138
    Csak mert feltettem ezt: Cuban's Custom Crysis Configs version 1.2 de amíg nincs meg az átirandó fájl addig semit nemtudok kezdeni vele :(((
  • mikrofonhead
    #19137
    őőőh tudom h hülye kérdés...de az lehetséges h nekem nincsen autoexec.cfg-m?mert sehol nem találom még keresőbe sem :(
  • NeBby
    #19136
    Neked 3.2 , nekem 3.4 nem? Aszondtad 3.2 n használod...
    "viszont a VGA sebessége gyorsabb lesz a procid miatt "
    Igen , erre írtam , hogy "De a mi nagyokosunk szerint egy AMD X2 4800+ t se használ ki semmi (VGA)"
    És Ő erre aztírta nekem , hogy milyen hülyevagyok... Akkor ennyit a nagy hülyeségemről
  • gduck
    #19135
    3.2-2.4=0.8Ghz!!! Nem a Crysis szempontjából számít, hanem a VGA sebessége miatt! Lehet a Crysis maga nem gyorsabb (NEM FPS SZEMPONTJÁBÓL ÉRTVE) a te prociddal, viszont a VGA sebessége gyorsabb lesz a procid miatt ;)
  • NeBby
    #19134
    Remélem erre gondoltál
  • gduck
    #19133
    Módosított config fájlok (+FPS) ;)

    1 = VERY LOW (For Not-so-good Computers)
    2 = LOW (For Computers in between 1 and 2)
    3 = MEDIUM (For O.k. Computers)
    4 = HIGH (For Computers in between 3 and 5)
    5 = VERY HIGH (For Very good Computers)
  • lwb
    #19132
    Érdekes játék ez a Crysis... Egy AMD 3000-en, 6600 gt-vel XP alatt kb. 20%-kal gyorsabb, mint azonos beállítások mellett egy Celeron D 3300, 7600 GT-n Vista32 alatt. Utóbbinál ráadásul még jön a fasza FMOD-os hangkettyegés is (mint a BioShockban), pedig integrált az audio mindkettőben.

    Újabb érv, hogy miért ne vegyek ún. "next-gen" játékot. :(
  • NeBby
    #19131
    De a mi nagyokosunk szerint egy AMD X2 4800+ t se használ ki semmi , szal akkor mind1! A crysis meg 2.4 et nemhasznál ki a tesztek szerint....
  • Macccy
    #19130
    Hali!
    Valaki ... egy képre lenne szükségem, egy screenshotra, még pontosabban egy screenshotra a játék elejéről mielőtt a csapatszállító repülőgép elhúz a felhők között, megelőzve a kamerát ...
    Vettem egy új gépet, bele egy 8600GTS -t és a képminőség mintha ennél a játéknál gyengébb lenne mint a 6600GT -n volt. Minden más tökjó, de ezt furcsának látom, aztán lehet én vagyok hülye. Elsősorban a felhőket találom furcsának, és az égboltot is. Mintha "16bit" lenne a játék, nemtudom...
    Screenshotoljon valaki egyet lécci. Meg arról is jöhet amikor kinyílik előtte a barlang izé és kiárad a fény.
    Ja és lécci ne legszarabb jpg legyen azért hogy ne kúrja szét a képminőséget ...
  • NeBby
    #19129
    De az a 0.2 Ghz mennyit számít? 1-2 fps MAX... Akkor is jobbak az eredmények GT vel , persze ennek más oka is lehet , de akkore nagy a különbség a két kari között!

    Jagumo , neked meg nem azért pofázok még minidg , hogy a 2 GTS ed jobb mint egy GTX , ez lehetséges , persze ez se biztos szerintem , hanem , hogy 65 fps t mondtál játék közbe veryhighon !!! Mindig kitérsz ezelől... Mivel a GTX hoz kb 30 at átlagba 1600 on , de a Te 2 GTS ed állításod szerint 65 öt , amit nem hiszek el és kérlek bizonyítsd már be egy nyamvadt benchel vagy képpel!