31662
CRYSIS
  • mikiking
    #19211
    a savekat hova teszi ?
  • grebber
    #19210
    Ez a mod sem lesz rossz szerintem - 28 Months Later
  • NeBby
    #19209
    Nem , de más gond lehet , mivel eredetivel se megy a LAN , 2 összekötött gépen , 2 eredeti Crysisel!
  • grebber
    #19208
    Na várom már nagyon ezt a Coop modot!
  • trawe
    #19207
    Mindenki a Singlire koncentrál multi videókat láttam hát beszarás.
    probáltuk Hamachi -n de nem jött össze valakinek márt sikerált össze hozni a multit?
  • mikiking
    #19206
    helo...van vmi uj péntekreggel óta ?
  • NeBby
    #19205
    Haggyad! Én 2 napig mondtam neki a magamét miatta , semmi...
  • Nagy01
    #19204
    Még mindig kíváncsiak vagyunk a 65fps-edre xD..de ha bevallod hogy hazudtál úgy is jó.
  • Jagumo
    #19203
    igy mindent osszevetve jo jatek ez a crysis ha osztalyoznom kellene akkor: en 1 olyan 95%-ra ertekelnem

    ami nagyon nem tetszik az asszem a 7. palya nem biztos... amikor a lyukban vagy ahol nincs gravitacio az nagyon unalmas...:D tul huztak ezt a palyat




    de amugy jo...hat a garfika az tipikis Crytek nagyon jo:)
  • NeBby
    #19202
    Nincs
  • Johnyka
    #19201
    Hali!

    Csak azt akarom kérdezni, hogy kooperációs mod van a játékban?
  • NeBby
    #19200
    bruhahhahahah
  • NeBby
    #19199
    LOL! Ez mégjobb: Senkinek sincs fegyvere !!!! Nem is támadnak , csak ordibálnak

  • GamerAdams007
    #19198
    roflmao
  • NeBby
    #19197
    IKSZDÉÉÉÉÉÉ!!!
    (ahol állok onnan tudtm lőni vele)

  • grebber
    #19196
    Hát ha a 2. lényről van szó akkor kilövöd a kis löveg"tornyokat" rajta.

    Majd a két kezét majd a hasát aztán THE END!

    Persze akkor és úgy ahogy mondják a társaid!
  • Amadeus HU
    #19195
    Az anyahajón amikor az idegenek nagy úrhajója felbukkan, azt hogyan lehet végleg kicsinálni?
    A csaj állandóan mondogatja hogy alulról löjjem a rámpát amit betudok fogni a fegyverrel, de hiába lövöm nem akar megpusztulni!
  • FlyHigh
    #19194
    Számít?
  • dbdadi
    #19193
    kösz
  • Jaffa 2843
    #19192
    konzol (nullával), beir:
    r_displayinfo 1
  • dbdadi
    #19191
    hy
    valaki megmondaná hogy hol kell beállítani hogy az fps-t tudjam mérni mint az előttem lévő képeken!
    vagy vmi progi kell hozzá
    kösz
  • fixpont
    #19190
    En sosem rombolom le oket, mindig felmegyek es onnan orvloveszkedem. :-)
  • Nagy01
    #19189
    Hát nem tudtam, az első dolgom ilyen tornyoknál egy gránát odadobása xDD mert olyan szépen szál szét:DD.
  • fixpont
    #19188
    Igazabol nem ertem, egy ilyen egyszeru programnal hogy lehet scriptelesi hibat veteni, mert amikor mondjuk egy nemlinearis RPG-ben tobbszaz szereplo van es teljes eltero modokon lehet megoldani kuldiket akkor esetleg belefer, hogy valamit kihagytak a fejlesztok, de itt nem ertem hogy lehet elkovetni.
  • fixpont
    #19187
    Nincsmit, van par bug a jatekban, nekem makom volt, sosem jott elo egyik sem csak a legvegen a TAC fegyvernel.
  • fixpont
    #19186
    Nekem is ez a kedvencem, azt tudod, hogy a kepen a fegyvertol jobbra levo ortoronybol, ahol az a kis lampa vilagit, ki lehet loni mind a 2 megadott celpontot? :-) Probald ki, nekem itt a legelejen volt aknavetom, felmentem a tetejere es 2 loves es mar mehettem is a dokkhoz. Ennyit szamit mar masodszorra jatszani, az ember minden apro trukkot kiismer.
  • gduck
    #19185
    Jah, bocs akkor ez BUG :( Van rá vmi orvosság, amit már ebbe a fórumba be is linkelt valaki! Próbáljad megkeresni, nekem nem sikerült :( Ez a fórumkereső motor extraszar :(
  • mikrofonhead
    #19184
    fixpont...és pontosan..elkezdtem legelejérőll a pályát de most meg ott van bug amikor a barlangba kéne mennem...el van kövekkel torlaszolv...újra kezdtem de ugyanúgy ott volt...és az a pálya nem épp 10 perc.... szóval idegbeteg vagyok ettől a játéktól pöppet...azér kösz
  • kenderzen
    #19183
    Ne nagyon mutogass ilyen képeket mert dx10miatt lefogják ps-ezni
  • NeBby
    #19182
    nekem nemilyen verybe ... jóval szebb
  • Nagy01
    #19181
    Kedvenc pályám eleje:
  • grebber
    #19180
    Növényzet az nagyon fos az a baj :(
  • fixpont
    #19179
    Lehet, hogy scriptelesi hiba, amikor kilovod a tankokat akkor a tarsad mondja nemsokara hogy elindulok a csajjal kifele es akkor eszak nyugat fele kell menni, de jeloli is, ha nem jeloli, akkor valszeg programhiba, toltsd vissza es lodd ki ujra a tankokat.
  • GamerAdams007
    #19178
    Asus EAH2600Pro 512MB AGP
  • GamerAdams007
    #19177
    HD 2600 Pro-bol van AGP-s is asszem.
  • item
    #19176
    sziasztok, nemrég megtaláltam ezt a crysis fix et ami ati kártyákhoz van de most is kellene és mostmeg nincs sehol, segítsetek légyszi mert már kiakadok, multkor olyan könnyen megtaláltam..

    Előre is köszi...
  • Djemba
    #19175
    agp nincsen DX 10 videókari?
  • mikrofonhead
    #19173
    uh peti de durva az az utolsó homokos kép amibe a keréknyom van...full fotorealisztikus....kár h nekem ez a game csak 1024-be lowon megy akadás mentesen....

    Nah valaki tud segíteni akkor abban h mi lehet a baj? mért nem jutok tovább? :(((((
  • Micsu
    #19172
    timedemot hogylehet tolni?
  • Gunner
    #19171
    Nekem nem nagyon volt FPS-ben különbség LOW-Medium-High között... benchmark tool-al teszteltem