31662
CRYSIS
  • bertino
    #30462
    jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó.
  • bertino
    #30461
    legalábbis nálam
    pedig itt se X486 van
  • Ability
    #30460
    Most mi a baj vele? Nem kérdezett / mondott hülyeséget, csak fel akarja mérni a lehetőségeket.
  • bertino
    #30459
    hát próbálkozni lehet, de alap beállítással is néha kész csoda, hogy fut a gém a gépen.
  • Ability
    #30458
    Szerintem az alapbeállítások jól el vannak találva, Natural Modról láttam még szép képeket, de annyira nem éri meg szórakozni ezzel. Tudod az alap már sokak számára "unalmas", de amúgy jól el van az találva.
  • Fehercsoki
    #30457
    Ha nem akkor inkább haggyam?:D
  • bertino
    #30456
    esetleg paksi atomerőmű porosodik az asztalod alatt... ?
  • Fehercsoki
    #30455
    Nekem a realisztikusabb kéne,nem pedig a csillogós,merre felé keressek ilyen configokat?Esetleg valakinek van config gyűjteménye?
  • Ability
    #30454
    Ízlés kérdése, van realisztikus is tompa színekkel, van ilyen agyon szaturált is és társai. Kérdés szükség van-e arra, hogy a faházikó oldala is csillogjon a séderektől...
  • Fehercsoki
    #30453
    Ez a config amit linkeltél,ez a lehető legtöbbet kihozza a cryenginből?Tehát ezzel a legszebb?
  • fery02
    #30452
    "Minek adnék érte bármennyit is ha már megvan és eddig működött?" - ezt kimentem.
  • EK1TEP
    #30451

    1.2.1-es patch felrak + a hozzá tartozó 1.2.1-es crack! Nagyon sokat javítottak az alap játékhoz képest, megéri feltenni a javításokat szerintem!
  • pocok93
    #30450
    Minek adnék érte bármennyit is ha már megvan és eddig működött? Egyébként pedig a cd-én van crack és eddig az működött a 32 bit esetében. Driver a legfrissebb van fent... Patch-et még nem próbáltam bár szerintem nem az a baja...

    Más ötlete valakinek?
  • Ability
    #30449
    Hát ha már nem adsz érte 990 Ft-ot, akkor legalább legyen szorgalmad normális crack-et keresni, mert nyilván az a baja. Ha mégsem, akkor patch, driver frissítés, etc..
  • pocok93
    #30448
    Hello

    Van egy kis problémám a Crysis-el... Régen még a 32bites Vistámon rendesen futott bár egy éve lecseréltem 64 bites-re és most h feltelepítettem és utána meg crackeltem nem indul el.
    Tipikus vista szlogent ír ki: A Crysis működése leállt. Mellesleg két mappát is csinált egy 32 bitest és 64 bitest és egyiknél se indul el... Nem tudom mi baja lehet más játékokat rendesen elindít de ezt nem.
    A konfiggal nem lehet baj az biztos...

    Előre is köszönöm!
  • xido
    #30447
    Én ezt az Ultima's rage mod-ot nézném meg,de az istenért nem találo rá csak ugyanazt a videót a magyar sráctól meg pár képet...google most nem a barátom
  • Doom 4
    #30446
    köszi elég jok lettek a képek mondjuk az utolsonál a talaj nem naon tetszik. XD
  • DarkSector
    #30445
    #30444
    ez neked akartam, csak elcsesztem, és a válasz a fájloknak ment, amit le kell töltened...:D
  • DarkSector
    #30444
    Ha jót akarsz, akkor ezt nézd meg!

    Letöltés után a Crysis mappájába másold a rar-ban lévő fájlokat, és utána már csak felbontást illetve élsimítást állíthatsz!!!!!!!!

    Mást ne állíts!!!!
  • EK1TEP
    #30443
    Már nincs meg ... én is sokáig kutattam utána!
    :)
  • pirosBoci
    #30442
    ezt a modot feltudod valahova rakni?pls
  • EK1TEP
    #30441
    Saját:


  • Doom 4
    #30440
    ebböl a Reallifesis modbol a havas részekböl tudan valaki 1 shoot ot mutatni?
  • pirosBoci
    #30439
    SZIsziasztok
    Az lenne az én nagy problémám, hogy ezt a Reallifesis mod-ot nem tudom sehonnan sem letölteni ezért lenne valaki olyan kedves és feltölti nekem valahova?
    köszönöm
  • Fehercsoki
    #30438
    Ha xpd van akkor dx9 de le lehet tölteni egy progit amivel a dx10es beállítások is elérhetőek lesznek(nemtom h mennyi a különbség a dx10 és e között a progi között),dx10t csak vistán tudsz futtatni.Konzolba írd be h r_displayinfo 1 és akkor a jobb felső sarokba lesznek adatok ott keresd meg a dx9t v dx10-t.
  • kokos
    #30437
    Hali!Érdeklődök.hogy milyen jelenség az a Crysisben ,játék közben,hogy lehajtom a fejem egy sötétebb részhez és csak egy kicsit mozgatom a fegyvert akkor a pixelek( villognak.szemerkélnek)!Más játéknál lefigyeltem de ilyet nem láttam!Csak a Crysisnél?Valakinek ötlete?
  • kifli
    #30436
    betudode állítani a very high beállítást (asszem így hívják a legmagasabb beállítást)
  • KILLER2
    #30435
    Ezzel konkrétan én már nem, de szerintem elég sokan játsszák még az alap Crysist. Én már jó ideje a Crysis Warst tolom.
  • steweee
    #30434
    multizik ezzel vki?
  • EK1TEP
    #30433
    r_displayinfo 1 << beírod a konzolba (0-ás bill)
  • pxxl
    #30432
    xp - dx9
    vista, w7 - dx10
  • bandi007
    #30431
    Hy!

    Honnan tudom hogy dx9 vagy dx10-be fut a gamma?
    Lehet hogy láma kérdés, de kiváncsi vok...

    THX
  • Doom 4
    #30430
    Játék közben amikor lopakodtam arra gondoltam milyen jó lenne most ezt egy másik játékossal együtt játszani aki meg megy előre én meg fedezem. Nem lehetne e meg csinálni hogy 1 SP mapot berakni multi MP be és ketten végig tolni? (Lehet hogy a hoz kéne még 1 spawn point?)
  • KILLER2
    #30429
    Akkor jöhet 1000el. Végre nanotuciban is kávézhatok :)
  • V43 1105
    #30428
    Ez már tud kávét főzni tejjel és cukorral
  • KILLER2
    #30427
    Remélem ha már van új ruha (bár szerintem az előzőnek mutatósabb volt a háta) remélem lesz valami új tulajdonsága is.
  • KILLER2
    #30426
    Semmivel, csak van egy lemez képekkel és videókkal és egy a játék OSTjével. És kapsz egy kódot, amivel multiban használhatsz egy olyan járművet, amit mások nem. Mondjuk én sosem éreztem hiányát ennek, úgyhogy a mai napig nem is aktiváltam ezt.
  • kifli
    #30425
    mégegy...
  • steweee
    #30424
    ja, mit takar az hogy special edition , miből van benne több mint az alapjátéjkban?
  • steweee
    #30423
    na egész élvezetes kis játék, igaz az ai intelligenciáját csiszolhatták volna kissé. ami nem tetszik benne, hogy az álcázás akkor is lehull, ha hangtompítós fegyverrel tüzelünk. az egyben tűzrelytő is, tehát nem kéne, viszont fegyverlámpával is hatásos. ez ellentmondás

    nem tudam olyat csinálni mint a demóban hogy erőmódban kitekeri az ellenség nyakát, pedig pusztakézzel is próbálkoztam melee attackal és primary attackal is

    megnéztem a bonus dicseket, kétféle verziója van, de egyikben sem találtam a játékhoz szükséges tartalmat, pedig vki írta hogy kell a multihoz

    csak videók, képek, koncept artokat tartalmaz. vmit nem jól csinálok ?

    am népezsrű ennek a multija, vannak magyar szerverek ?