31662
CRYSIS
  • XuChi
    #19333
    Mien konfiggal tolod??????? Very high-ban?? Hány fps-ed volt???
  • Callisto
    #19332
    Elkezdtem és gyorsan abba is hagytam a Crysis miatt :). Na meg ott aztán tényleg script hegyek, de logikátlanul. Képesek kirohanni százan egy 4 négyzetméteres egy ajtós helyiségből meg hasonlók. Az tipikusan a végigrohanós játék számomra, amit uninstallni akarok majd minnél előbb. Grafikája sem olyan mint számítottam. A Crysis pont fordítva, azt gondoltam reklámképek, aztán még rá is tett egy lapáttal a valóság. Igaz ehhez bika gép kell. Na meg a sci-fi hiánya miatt az nálam már nem kaphat 100-at :)
  • Callisto
    #19331
    1920x1080-ban very highon játszottam. Téli tájon kb. 25 fps. A durva a végjáték volt, na ott lement 10-re is. :(
  • Prince23
    #19330
    Tedd fel a Crysisről a dx 9-et
  • grebber
    #19329
    DX 9 2007 november!
  • Prince of Máté
    #19328
    Sztem is kurva jó játék, az eddigi fps-ek közül az egyik legjobb.
    Neked is alig volt fps-ed a havas résznél?
    Nekem olyan volt, amikor kocsival mentünk a havas tájnál, akkor 20 fps-em volt, ahogy áttértünk nyári részre 40 fps-em lett.
  • Prince23
    #19327
    Akkor kezdjél neki a CoD4 single-hez:DDDD arra 100-at adsz:D
  • simonl #19326
    Sziasztok,

    Azt hiszem régebben ezen a fórumon láttam egy linket, arról a webhelyről, ahonnan a legfrissebb direktx 9c -t lehet letölteni.
    58 oldalt már visszaolvastam......megkönyörülne vki és belinkelné újra?:)

    Köszönettel........
  • Callisto
    #19325
    Most fejeztem be a játékot Very Highon. Számomra a legjobb FPS volt amit valaha készítettek és zszerintema közeljöbőben nem is fogják utolérni. Ez a technikai megvalósítás (grafikai effektek, pályaterv stb.) lenyűgöző. Minden elismerésem a programozóknak! A hajó belseje, a tfagyott táj látványban meg sem közelíthető más engine számára. Nem beszélve a gömb melletti tájról, ahol átmenet van a kettő között. Ez a Crytek Engine véleményem szerinte nem nagyon talál legyőzőre egyhamar. A sci-fi műfaját pedig kedvelem. A története is hibátlna volt, bugokkal szerencsére én nem találkoztam. Scriptelést nem vettem észre, de nem is érdekel. Egy a fontos számomra, hogy lekössön a game és ez teljes mértékben megtette. Én 98%-ot simán adok rá, de a maradék kettőt is csak a gépigénye miatt vonom le :)
  • Jaffa 2843
    #19324
    reinstall volt?
  • XuChi
    #19323
    Na ezt csinálja.


    Valakinek ötlete?
  • XuChi
    #19322
    Segitsetek Pls.

    Mér van az hogy a menübe csak a háttérben futó animáciot lűtom a menüt nem.

    Szolok előre NEMK WAREZ hanem a collector edition-om van meg. Eddig ment az amd rendszeremen. Tegap lecseréltem Intel e6750-re és azóta nem megy.

    Miért??
  • Swy
    #19321
    sziasztok!
    Nekem nem akar működni az editor:S bejön a kis kép aztán eltűnik. Nem tudom miért...
  • Ability
    #19320
    Én pedig közlöm veled, hogy ha az eredeti lemez sérült, akkor vidd vissza a vásárlás helyére, és szó nélkül cserélni fogják. Ha erről van szó, akkor mindenképp rákényszerülsz erre, tekintve, hogy esetleg később is használni akarod majd a lemezt. Ha pedig warez?! Hát, akkor old meg magadnak, ha már vásárolni nem akarsz. Illetve van spam topik...
  • Prince of Máté
    #19319
    Na végigvittem.
    Szerintem elég hosszú volt, és nehéz is.
    Sajnos tele volt scriptelve, főleg a vége...
    Bugok is voltak rendesen, volt amikor leestem a hajóról, közben a fedélzet közepén voltam.
    Kíváncsi vagyok a folytatásra.
  • Prince23
    #19318
    :O
    Használd wazze a nanoruhádat! POWER!!!!! xd
    oda igen egyszerű a feljutás
  • Rodman6
    #19316
    Elakadtam annál a résznél, mikor egy batár nagy hajón kell kiiktatni a radar zavaró rendszert. Hogy lehet feljutni a hajóra?
  • grebber
    #19315
    De miután láthatóvá váltam egyből szarrá lőttek!
  • Balumann
    #19314
    Ilyen a nextgenerációs inteligencia :D
  • KILLER2
    #19313
    Kikeresed a listából, csatlakozás, azt annyi.
  • grebber
    #19312
    Hát nem valami hosszú az biztos!
  • Prince23
    #19311
    xd nekem ilyenek nincsennek.

    amúgy mikor jönnek már a szörnyek meg minden, meg a jégkorszak Koreában? most a tankos résznél vagyok... remélem bepörögnek az események, mert ahogy láttam a mentéseknél a linket, mindössze csak 10 pálya van? Létezik ez?
  • grebber
    #19310
    Na másodjára tolom de mostmár Deltán.


    Ezek kajakra egy helybe álltak megse moccantak!




    Megkapták ami jár!


    Tibor hátából csak fagyasztással lehetett eltávolítani a daganatot!
  • PLackó
    #19309
    Hmm... De az nem robbant ilyen szépeket :)
    Meg nem kell konkrét célpontnak lennie,hogy ki tudd lőni?
    Ezekszerint az SP-ben csak a végén található meg? A videok módosított pályákról valók?
  • PLackó
    #19308
    Ahogy elnézem csak én nem találkoztam vele,pedig végigvittem a játékot. TAC Launcher
    Nem tudjátok,épített-e már valaki olyan pályát,ahol van ilyen fegyver?
    Vagy esetleg melyik részt töltsem vissza single playerben hogy megtaláljam?
  • i robot
    #19307
    Internetet próbálta valaki? Nekem egy szerverre se megy fel!
  • tep
    #19306
    mi az , h nincs benne??? azzal kellett a végén lelőni az űrhajót
  • PLackó
    #19305
    Meg tudnátok mondani, hogy ez a fegyver miért nincs benne alapból egyik küldeben sem? Vagy csak én nem találkoztam vele? Szivesen kipróbálnám,hogy lehet? :)
  • G18XM8
    #19304
    Hogyan lehet a játékban screenshotokat csinálni nem találtam a beállításoknál?
  • manoG
    #19303
    Megnéztem a mentéseket- a Nomad-tól kellene- de nem adja be az oldlalt. Tud valaki küldeni egyet?
  • manoG
    #19302
    Elég gagyi lett a graf én mediumon tolom szépen mén, de ez az árnyékolástélleg elég kaki lett. Nemtom mi ar ákért nem foglalkoztak többet ezekkel a dógokkal. Vannak kevesebb gépet igénylő játékok, amik nagyon szépek és jól ménnek. szerintem elég komoly a szépséghiba. Ki a rák fog venni 150 ezeré videókártyát meg 50 ezeré procit? és lehet h még azzal is kaka...Amúgy maga a játék nem rossz...
  • fixpont
    #19301
    Enemg levettem minden legalsora, ugy is tetszett Ha barmi kritikam van a Crysissel kapcsolatban, az csak jatekmeneti kerdes, kiegyensulyozottsagi kerdes, stroyline kerdes, de semmikepp sem grafika. De hat eljen a sokszinuseg. (a szo szoros es atvitt ertelmeben is)
  • Skyline
    #19300
    Akkor töröldki a cfg fájlból az árnyékra vonatozó részt,nekem 8 de ettől még szebb a game:)
  • fixpont
    #19299
    Olvasom itt a topicot napok ota, hogy egyesek mit el tudnak nyuglodni ezzel a grafikai majomkodassal, az hihetetlen. :-)))
  • fixpont
    #19298
    Onnan mar csak 1 perc van a jatekbol, nezd meg YOUTUBE-on, az a vege :->
  • PLackó
    #19297
    hát ez nagyszerű :( akkor visszatöltök mégrégebbit, csak azért hogy lássam a finálét :)
    Nem tudjátok mikor jön a patch?
  • NeBby
    #19296
    Ez hülyeség! Ha ultra n és very n megnézed az árnyékot teljesen más , ultran egybemosódik a pálmafa (jitter asszem) veryn pedig minden szálának ott az árnyéka , ugyanígy a saját és minden árnyéknál , nem láccik a pontos körvonal és rezeg az árnyék (nagyon csúnya) , meg ott előjöttek ilyen ronda csíkok is nekem , pl a földön lévő fegyvernek nincs árnyéka csak 3 csík stb...
  • fixpont
    #19295
    Ha mar mondja a csaj, hogy hasznald a TAC GUN-t es barmerre iranyitod nem indul el a sarga csik akkor neked is script hiba, vissza kell toltened regebbi allast.
  • PLackó
    #19294
    épp ezaz,hogy már régen hatástalanítva van az a része,még sem engedi lőni :(
    Szerintem sajnos bug,és hiába töltöttem vissza régebbi mentést.
    Bár érdekes,hogy a távcső lát valamit az űrhajó hatástalanított oldalán,pedig nincs is ott semmi.
    vagy ez nektek is ott volt?
  • Skyline
    #19293
    Az az árnyékbarmolás kicsit erős inkább fogalmazzunk úgy hogy annyi a különbség a szétbarmolatlan és a szétbarmolt között mintha egy székrekedéstől felpuffadt legyet és egy vidám legyet hasonlítgatnál össze...Szinte semmi..:)
    Hajszálfasznyival élesebb talán mint ez,szal kb semmi értelme a fullos árnyéknak...ráadásul lasabb is eléggé...