31662
CRYSIS
  • GazCamp3r
    #19373
    Ez jajj de nagyon igaz.... :)
  • Rodman6
    #19372
    Én is végigvittem, kár hogy csak a játék végén jöttem rá a Nanoruha sajátosságaira, de mindegy majd előlről kezdem majd ha lesz DX10-es kártyám :-) Jöhetne már a folytatása is :-)
  • Peetboy
    #19371
    Nagyon szépek ezek a képek. Élethűek nagyon, erős gép alatt készültek biztos.
  • Jaffa 2843
    #19370
    nah asszem ezért most szétszednek :D

    amugy ott nincs is sniper ahol az a tábornok van, de nembaj... amugy én kinyirtam pikk-pakk Deltán az öreget, szal veled van a baj és a gépeddel, ha lowon kevesebb fpst megy mint mediumon...

    amugy timeshift tényleg gyorsabban megy viszont minden felületre egyfajta shader van irva ami tényleg közel valósághű... hogy pl a fa is ugyanugy csillog mint egy fémes felület, vagy akár a fal... szürreális, viszont tényleg jol néz ki benne egykét dolog.

    a COD4ről meg annyit hogy az nem egy mai motor (Quake3 rémlik még valakinek? :D), azóta foltozzák, minden részben kapott egy uj effektet... azt a pár uj ficsört meg ráértek rendesen megirni mivel csak azt kellett csinálni a grafikán semmi mást.. ami valljuk be a COD2-nél nemigazán sikerült... gondoljunk csak arra, hogy pl egy GTX-en is elég kevés FPS-t megy szerencsétlen játék...

    nemértem hogy az emberek csukott szemmel nézik a játék grafikáját vagy mivan? vagy soha nem láttál még trópusi környezetet és az istennek se hiszed el hogy az pedig ugy néz ki... :D és ha valakinek nemmegy el a gépén az adott játék, akkor az már de szarul van megirva, meghogy ijen énis irok, stb..


    nah ennyit igy röviden :D
    én nem akartam agressziv hsz-t irni, remélem nem is lett az... ezt gondolom, ennyi :)

    kellemes estét :)
  • KILLER2
    #19369
    Honnan szereztél te ott snipert? Amúgy csak lőni kell. Szerintem kifejezetten egyszerű megölni, legalábbis normal-on az volt. Ő fent állt, én meg lent. Felkaptam egy fegyvert, beleeresztettem az egészet, ezt ismételgettem, azt a végére elfogyott minden, akkor meg felpattantam hozzá, azt pofáncsaptam strenhth módban. Ki is feküdt, mondjuk egy elég tisztességes nyaklevestől, azaz inkább effektív pofánb*szástól, meg 5-6 tár (ha jól tudom, hogy 50 töltény fér egy tába, akkor fasza 250-300 lövés) SMG tölténytől ez már el is volt várható.
  • Prince23
    #19368
    Konji tábornokot, h a fenébe kell ki nyírni? Már vagy 10 sniperlövést adtam a fejére, meg jól megsóztam....
    próbáltam püfölni..de ő előbb leterített...
  • zippofcy
    #19367
    2.4ghz A64, x1950 Pro, 2 GB ram. Ezen a konfigon 1024ben az optimum beállításra nyomva mindent mediumra állít. Így a sebesség 30 fps körül van, ami rögtön leesik 20 körülre, mihelyst vmi ellenfél vagy épületek feltűnnek. Közben a grafika a Far Crynál semmivel sem szebb.
    Ja és a slusszpoén: ha mindent LOWra állítok MÉG LASSABB LESZ MINT MEDIUMON !!!!

    A Timeshift ezerszer gyorsabb és szebb. A COD4 szintén.

    Ki kell mondjam egyenesen: ez az engine egy FOS. F.O.S. Ha én így tudnék kódolni tutira SOHA nem írnék egy sort sem Cben. Maradnék a delphinél. Bár lehet ezt is abban írták :)

    Az Unreal3 engine is elég szar. Mármint a Timeshift meg a COD4 engine-je milliószor jobban kihasználja a hardvert (vagyis jobban optimalizált, ergo gyorsabb).
    De ez .. ez ... ez olyan mintha egy 4 magos, 8800 GTSes gépen Blitz3Dben írnék egy programot ami elmegy 30 FPSel, aztán kiadnám, a sok hülye meg csodálkozna hogy az otthoni gépén lassú :)
    Aki ezzel szarakodik az *****. Majd 1-2 év múlva. Csak akkor már nagyon randának számít majd. (már most se szép)
  • Szebi
    #19366
    A napokban kezdtem hozza a jateknak,vagyis nem is jatszottam egy darabig csak maszkaltam a szigeten.Ijen egy jo realisztikus,valosaghu,kidolgozott grafikat meg nem lattam.Tiszta 10-es.Nos a gepeigenyrol.Nekem 8600gt-m,4800+amd dual core,1gb ram-om van.A jetekbealitasnal az optimumra tettem,es mindent kozepesre tett,az elsimitas ki van kapcsolva.Ha valakinek van hasonlo konfiguracioja,akkor irja mar le legyszi,hogy mennyi az emennyit ki bir hozni belole,hogy ne szaggason.Ha az elsimitast 2-re rakom akkor mar szaggat.Gondoltam venni bele dec 5.en meg 1gb ramot,ha ez segitene ha folnyomjak par dolgot???Grafikara meg nekem a stalker,bioshock biztos nem veri a crysis-t,a napkban megnezem a COD4-et,de az lehet,hogy veri grafikai szempontbol,de szerintem ugyanaz,mint a tobbi3.Ratatatata,bummm,10perc utan meg a fejem fajdul meg :)
  • ArcZ
    #19365
    hi,
    itt mit kell csinálni? kilőttem mindet, a plazmafalakon átmentem, de itt
    Core: Laws of Nature

  • KILLER2
    #19364
    Igaz, úgy a legjobb xD
  • Jaffa 2843
    #19363
    lehasalsz+maximum strenght+pause
    és már nem is mozog
  • KILLER2
    #19362
    Lehasalsz+erő mód bekapcs. Ennél stabilabbra nem lehet.
  • Prince23
    #19361
    Tiszta Far Cry
  • n laca
    #19360
    hasalj le!
  • Trucker39
    #19359
    Magam részéről kicsit hosszabbnak gondoltam. A repülőgéphordozó elsüllyedésekor neki akartam gyűrkőzni, hogy a szigetre visszatérve, alaposan helyben hagyhatom a kék izéket. Sajnos nem így történt. Amúgy jó meg izgalmas, bár néhány hiba azért van benne. Bizonyára azért tűnt rövidnek, mert 2. fokozaton játszottam végig. Amúgy:
  • Doom 4
    #19358
    inno3d gf 8800 gts 320 mb
  • Gazsi007
    #19357
    Elő lehet hozni valahogy játék közben a Tac gun-t?
  • Rocko66
    #19356
    Tényleg azt kelett! kössz a segítséget4
  • Gazsi007
    #19355
    Válaszd a maximum erőt is ugy üsd be.
  • Rocko66
    #19354
    De azon hogy megyek ki? sehogy se lehet szétütni
  • Gazsi007
    #19353
    A hátad mögött kell kimeni az ajtón.
  • Rocko66
    #19352
  • gematta
    #19351
    Hy all
    A távcsöves skulonál van levegövisszatartás
    vagy mivel lehet szabályozni hogy ne mozogjon anyirra a távcsöves skuló?
  • Rocko66
    #19350
    és merre ha szabad tudnom?
  • Gazsi007
    #19349
    Melyik résznél vagy mert több helyröl is ki kell majd menni?
  • grebber
    #19348
    Nemazért mondom de csak kicsit kéne körbenéznek ugyanis csak 1 fele lehet menni.
  • Rocko66
    #19347
    hali!
    te hogy jutottál ki az égő hajóról?
  • Madmano
    #19346
    Vki járt már ugy,hogy játék közben kilépett a gép,aztán kiírta:vmi eszközillesztő gáz van a vga-nal?Egy reset után billent helyre az agya a masinának.A naplóba azt véste:az eszköz illesztőprogi végtelen ciklusba állt be.Blablabla....A 169.09es beta nvidia driver van fenn.A VGA:Galaxy GeForce7600GT.Mondjuk eddig még nem csinálta.A másik:nem lehet az a gáz,hogy a CCC v1.2 autoexec fileokat használom?Tegnap volt róla szóa 19125ös hsz-ban.Vélemény?
  • Rocko66
    #19345
    De nembirok semmit csinálni, valahogy sztem kikell jutni a hajóról de nemtom hogy
  • grebber
    #19344
    Azt amit kiir a képernyőre!
  • Gazsi007
    #19343
    Valaki segitsen!
    A legvégénél vagyok lekell lönöm azt a ürhajot vagy mit de nincs ott az a Tac gun ahol mutatja nincs ott semmi, ha visszatöltöm még akkor sincs ott, nincs valami kod amivel elöhozhatom?
  • Rocko66
    #19342
    Hali!
    A crysisbe az utolsó pályán ilyen hajón vok ami ég mit kell csinálni?
  • daneelolivaw
    #19341
    ha ati kártyád van, akkor vedd az árnyékok minőségét magasra. nem tudom,miért, nekem is így lett jó
  • Doom 4
    #19340
    pedig a legújabb driver van fent
  • simonl #19339
    Még egyszer köszi
  • Callisto
    #19338
    Na egyetértünk. COD4-et végigtolom, mert tetszik az is azért, de csak rohanva. Nem várom meg hogy ezren rám jöjjenek ;)
  • Callisto
    #19337
    Átlagosan 25 FPS volt. Konfig egy régi Core2Duo E6400 2.8-on és egy 8800 GTX Overclocked, meg 4 giga ram. Nem túl erős, manapság már vannak ennél sokkal durvább konfigok, legalábbis proci terén. Lehetne még egy 8800 GTX mellette, akkor már tuti lenne :).
  • Prince23
    #19336
    Áhh vagy úgy, szal te scifi fun vagy. De hidd el, ha az elejétől a végéig viszed, akkor nem bánod meg.
    Van olyan rész, ahol pl. lopakodni kell, fúú ne tudd meg milyen hangulatú volt pl. az a rész, mikor kúszni kellett a társaddal, azt közbe.... ezt már nem mondom....

    Visszatérve a Crysishez, sztem ez is az éb megaproduktja lett a coddal együtt. Számomra ezek a favoritjaim. a Crysis meg a CoD4, ha le jön a lista egyértelműen ezt a kettőt fogom bejelölni. Csak nehéz lesz a választás nálam, mivel mind2 gém fps.
    De ha így tennék fel a kérdést, h melyik a legjobb sci-fi vagy fantasztikus fpse, akkor Crysis lenne.




    Télleg, mikor jön le a 2007-es év termései? Tudjátok a szavazás. Itt lesz amúgy az sg.hu-n is?
  • VRSDM
    #19335
    mókás ez a tac gun. kirobban a fél talaj, repked jobbra balra, de a pálmafák csak állnak mereven mint a cövek :]
  • XuChi
    #19334
    Hogy ne lett volna. Platformváltás után alap a Win reinstall.