31662
CRYSIS
  • grebber
    #19292
    Hatástalanítani fogják a repülőből a páncélzatát és akkor majd kitutod löni!
  • NeBby
    #19291
    Az az ultrahigh sztem hülyeség , ráadásul több fpst is ad , mivel az árnyékokat szétbarmolja!
  • PLackó
    #19290
    Huh,7600GT-n nem így néz ki :D
    Milyen vasad van?
  • PLackó
    #19289
    Üdv!
    Főellenségnél vagyok,de hiába mondja a csajszi,nem bírom lelőni a TAC-al.
    Youtube-on is néztem videot,hogy oldották meg,de a videon simán engedett lőni,befogta a célpontot.
    Mit rontok el? Mint a 4 kis tüzelő akármilyét lelőttem.
    Itt a kép.
  • Tigristank
    #19288
    Na igen, ez már minőség.
  • Skyline
    #19287
    Neh pár 1680*1050 ultra...Ez az ultramotyi Joféleee:)







  • FlyHigh
    #19286
    mekkora monitoron nyomod?
  • fixpont
    #19285
    Ezt a palyat amugy csak es kizarolag a sniper rifleval csinaltam meg deltan, ugy nagyon konnyu, megfelelo tavolsagban lehasalsz es mindenkit kilosz, rengeteg tolteny van hozza elszorva, emiatt is tul konnyu a jatek, tul sok a tolteny, es ha mar masodszor tolod, es tudod mi hol van, nem kell sporolni vele, mert mire elfogy tudod hogy talalsz ujat, elsore emiatt sokkal nehezebb volt normalon, mert ott sporoltam es midnenki pisztollyal lottem le, mondvan jo lesz meg a nehezfegyver kesobbre. :-)
  • peti71
    #19284
    Az az én is arra gondoltam nekem is ott volt..
  • fixpont
    #19283
    Ha sikerul...es tenyleg nemkell semmi, csak az ip cimet beirni, akkor megprobalom.
  • High Voltage
    #19282
    nekem is 8600 om van, igaz quad proci, de 800x600 ban fullosan reccenés nélkül megy majdnem maxon.
  • KILLER2
    #19281
    Egyszer gyere majd erre a bithumenre.
  • fixpont
    #19280
    En is csak ott, es koszi a valaszt az elozore.
  • Tigristank
    #19279
    Én még ott sem. :)
  • KILLER2
    #19278
    Úgy látszik, hogy én elég mázlista vagyok, mert csak az uccsó páylán találkoztam hibával.
  • fixpont
    #19277
    Van az a kibaszott magas torony, amire tuzlepcso feleseg vezet fel, onnan ugorj le a nala alacsonyabb teteju epuletre, ott szokott lenni az egyik. De ha nem megy tovabb semmikepp, akkor vagy tenyleg meg van 1 ember valahol vagy scripthiba
  • Rocko66
    #19276
    nemlátok sehol egy embert se:(
  • stultus78
    #19275
    Valahol vannak lukak ott kell tovább menni. Asszem
  • peti71
    #19274
    Pedig akkor van valahol egy emberke, mássz fel a toronyra onnan néz kőrül...
    Nekem is ott a egyik tetőn volt be ragadva a manus..
  • Rocko66
    #19273
    Ígyse történik semmi ha visszatöltök egy régebbi mentést!
  • Tigristank
    #19272
    Ölj meg néhányat a lényekből. Egy idő után az egyik nagy kapu ki fog nyílni és be fog szippantani téged, ha odamész. Ezután már a szabadban folytatódik a játék. :)
  • fixpont
    #19271
    Elvileg ha ott teljesen megtisztitod a terepet, akkor jonnek. (Esetleg megint scriptelesi hibaba futottal, ha tenyleg korbemesz barmerre alcazo nelkul es senki nem lo rad, sehol nem latsz sarga/piros nyilat, akkor tolts vissza regebbi allast.)
  • Rocko66
    #19270
    ja leszedtem azokat is
  • fixpont
    #19269
    Van 3 NanoSuitos urge a tetokon, altalaban bekapcsolt alcazoval, ahol az a gyarepulet van, mindet leszedted? Ha azokat leszeded, megjonnek a gepek az utanpotlassal.
  • Rocko66
    #19268
    Hali elakadtam a crysisbe az Awakening pályán!
    Hiába tisztitottam meg a területet nemtörzénik semmi, akkor se ha távcsövezek a leszállási területre, mit kell csinálni?
  • peti71
    #19267






  • Prince of Máté
    #19266
    Valaki segítsen!
    Core pályán tartok, súlytalanság van, de az egész egy nagy labirintus.
    Most ott vagyok, hogy belementem egy lyukba, és fénysebességgel mentem egy ideig, és egy nagy téren vagyok, ahol 5 mp-re elment a világítás, de nem tudom merre menjek.
    Tele van ez a hely kék szörnyekkel, és pár helyen a falak tele vannak árammal.
    Merre kell menni?
  • [Walaki]D`Lair
    #19265
    Hát az aljnövényzet nem különbözik sokban a FarCry-étól...:))
  • KILLER2
    #19264
    Szeritnem kizárt, hogy very high legyen, legfeljebb 800x600ba diavetítésképp. Ha nekem beszaggat néha highon, egy 8600 nem lehet jobb.
  • KILLER2
    #19263
    Dehogy, nem kell semmi, csak a játék. Nem mindig megy a szerver, én 2 napja játszok ott, úgy veszem észre, hogy estefelé megy csak. Valami HU bithumen vagy mi. Listából könnyű megtalálni, nem sok szerver van, ami úgy kezdődik, hogy HU, asszem csak ez. Ez DX9 szerver.
  • gman906
    #19262
    very highon vagy csak highon megy?
  • Twinseen
    #19261
    Most mivan azzal hogy az Ajánlott Gépigénybe: 640MB VGA RAM kell és nekem még is maxon megy?

    Elszámolta magát az EA?
  • Micsu
    #19260
    timedemot mien parancsal tudom elindítani?
  • fixpont
    #19259
    Valamint a bonusz kerdes, tudok-e ott dx9-es kartyaval jatszani. Koszi a valaszokat.
  • fixpont
    #19258
    Kell-e jelszo? Nyitott az a server ahol jatszol vagy zart? Mi a pontos IP cime? Kell-e hozza valami VPN kliens stb stb
  • KILLER2
    #19257
    Ha eredeti, mindenképp vidd vissza.
  • KILLER2
    #19256
    Mi hogy működik? A multi? Hát belemész a multiba, felmész egy szerverre, azt játszol. Nem nagyon értem, hogy mit akarsz tudni.
  • GamerAdams007
    #19255
    Vidd vissza a DVD-t, kérd meg, hogy cseréljék ki, mert hibás.
  • lac coo
    #19253
    Igen azzal elég spórolósak voltak .... Bár már most is lehetne nagyobb texturát rakni rá, de minek, így sem viszi semmi ....
  • GamerAdams007
    #19252
    Ha jobb lenne az aljnövényzet, még az Sli Ultra se lenne elég...