31662
CRYSIS
  • csupaA
    #19453
    Na jól van, berakjátok a crysisból a legundorítóbb képet (ráadásul nem max grafika) és a FarCry-ból az egyik legimpresszívebb fotót. Nem teljesen fair.
  • Ability
    #19452
    Kíváncsi vagyok, hogy erre mit reagálnak majd a topik olvasói. Amúgy az alsó képre én is emlékszek, akkor én is megjegyeztem magamban, hogy de geci undorító. :D
  • csupaA
    #19451
  • NeBby
    #19450
    Mivel dx9 es szerón nincs fizika
  • xotyi
    #19449
    A multiban csak azt sajnálom h nem lehet benne házakat széttörni meg ilyenek vagy fél óráig ütögettem eggy kisebb fát mire leesett h nem fog menni : D ,pedig lenne hangulata...
  • lac coo
    #19448
    Na , csak felrakok megint két képet, erről a Hírős Engine-ről :)))))Meg a sokkal több mindent jelenít meg témára reagálva ......Ezek után nézzétek már el nekem, ha az engine nálam ( bár minden tiszteletem a Crytek-é) 10 ből 1 pontot érdemel csak ! FC-s képet ezt találtam csak hirtelen, de talán annyi hitelem van még, hogy elhiszitek: az soha nem esik 50 fps alá, fullon ,full szűrésekkel..;)






  • Callisto
    #19447
    Nem csak abból áll. Olyanokat tettek bele, mely máshol nem megtalálható (még):
    http://www.crytek.com/technology/cryengine-2/specifications/

    Az Unreal Engine 3-at és CryEngine 2-t emlegetik mindenhol a legfejletteb engineknek.
    Persze a még meg nem jelent Far Cry 2 engineja, a Dunia engine odatehet nekik :)
  • lac coo
    #19446
    És te ezt hol olvastad ????
    Vagy a fejletség abból áll, hogy mindenre rárakunk egy minimum 1024 X 1024 -es text-bump-ref- mapot?

    Mert azt akárki meg tudja csinálni :))))
  • MaggotCorpse
    #19445
    gts
  • lac coo
    #19444
    Nálam a kompromisszum mondjuk egy FC full minőségű grafika lenne átlag 70 fps-el ..... Merthogy ennyit bírt ott a HW-m .
    Ha egyéb kompromisszumot vállalnék, kiírnám a homlokomra, hogy BALEK :))))
  • Callisto
    #19443
    Pedig valóban az. Kritikusok és szakmabeliek szerint is a legfejletteb grafikai engine. Bár nem biztos hogy a világé, ki tudja mi van a pegazus galaxisban :)
  • KILLER2
    #19442
    Szerintem nem.
    Sephi: hát akkor fogalmam sincs. Próbálkozz új driverrel, esetleg DX-et tedd fel. Többi játék megy rendesen, mi? GTS-ed mekkora? 320 vagy 640?
  • lac coo
    #19441
    Loller! :)))
    Azért ilyenket ne akasszunk már rá, hogy a Világ Legfejlettebb Enginje ...
  • skyman14
    #19440
    milyen a 8600-od?Gt-Gts-Ge?
  • lac coo
    #19439
    Low-ban semmi apróság nincs ! :)))) Low-ban csak az okádék marad , meg a gyenge fps ......
  • Sephi
    #19438
    Nem mert alig volt ratelepitve.
  • ragobynara
    #19437
    Akkor ugye nem a videokártyám készül tönkremenni?:S
  • KILLER2
    #19436
    Nem kéne lassan egy win reinstall?
    #19433: Ilyet nekem beta-nál csinált. Próübálkozz egy driver reinstallal, hátha.
  • MaggotCorpse
    #19435
    minden high-on van!8x élsimitás 1024x768as felbontásba!20fps-el megy szal nincs gond vele!a havas pályáknál lemegy 15fps-re
  • Sephi
    #19434
    Vajon?
  • ragobynara
    #19433
    Hali, valaki tudna segíteni? Igen gyakran hibádzik a game... Értem ezalatt azt, hogy "fehér textúrák" lesznek a távolban/esetleg néha aközelben, vagy éppen befagy.... Volt már olyan is, hogy fekete lett a képernyő, pár színes kockával (nem tudom jobban elmagyarázni) aztán kidbott a windowsba nvidia illesztőprogi hibával. A legfrisebb hivatalos nvidia driver van fennt, de próbáltam már a 169.09-et is, ugyanez volt.

    A configom: 4 gb ddr2 ram, E6650, Asus GF 8800gts 640mb. Oprendszer pedig Vista. (És még annyit hozzátennék, hogy más játékban ilyesmi hibák még nem voltak)
  • KILLER2
    #19432
    Itt valami gond lesz, mert nekem is nagyon hasonló a konfigom, de azon megy highon.
  • Sephi
    #19431
    Gyerekek.

    Core 2 Duo [email protected] ghz
    2031 MB ddr2
    8800 GTS

    Ezen a konfiguon hogy tudnam elvezhetoen jaccani a Crysis-t? Mert medium bealitason is akadozik mint allat.

    Elore is koszonom!
  • gduck
    #19430
    december közepére igérik az első javítást ;)
  • gduck
    #19429
    Nagyon COOOOOOL ;)
  • peti71
    #19428
    Majd arra leszek kíváncsi hogy mikor meg érkezik az első javitás jobban fog e menni, engem az zavar de nagyom már ezt kérdezem mért van a konzol tele erroral ahogy álitom a grafikát úgy változik a hibák száma is szerintem ennek nem így kellene működnie és valamennyire ez is foglya a gépemet sőt ha nincs error jobbam viszi,,
  • Mr Bishop
    #19427
    Hali mindenkinek !
    Hát, emberek, én még csak kb. a háromnegyedénél tartok, ott, ahol szerencsétlen Próféta készül megfagyni és nekem kell őt néhány tűzre lobbant autóhoz segítenem, hogy melegedjék...
    Egyet tisztán szeretnék leszögezni : nem vagyok túl nagy FPS játékos, sőt, bevallom, kicsit béna is vagyok néhol, szeretnék mindenkit legyilkolni, nem pedig csak úgy lerohanni a pályákat. Mellesleg minden elismerésem azon játékostársaimnak, akik ezt a játékot HARD-on tolják, komolyan : le a kalappal előttetek !
    Minden bizonnyal ők azok, akik hidegvérrel levizelnének a HARLEM-ben akármelyik 2 méter feletti fekete srác kokaintól bűzös cipőjét.... Hát, én ezidáig már annyiszor elpusztultam, hogy meg sem tudnám számolni, de nem igazán izgat, mert azért van az FPS élet, hogy újrakezdjük...
    Ami pedig a konfigakasztó textúrákat illeti, nem naon van már mit hozzáfűznöm közel 20000 hozzászólás után, valljuk be, a Colin Rally-k esetében sem nézegettük az elsuhanó fák lombkoronáját, épp ahogy néha itt, a Crysis-ban sincs idő azon töprengeni, hogy vajon ezt meg azt a szép pálmalevelet vajon jobbról avagy balról tűzi át a nap... Mondjuk az valóban bezavart, ha néha értelmetlenül beszaggatott, de ha visszavettem az arcából akkor futott könnyedén.
    Ez kérem a mai játék csúcsa, szerintem lehetett nem szeretni, köpködni rá (néha én is ezt tettem ), de
    kár benne hibát keresni. Ha valaki meg akarja rajzolni egy játékban a VILÁGOT, akkor kérem azt meg is kell tudni jeleníteni. Ez erről a véleményem.
    Végezetül jó játékot nektek.
    Addig játszatok vele, míg lehet, mert a valóság szerintem megérkezett PC-re. És a Crysis már "majdnem" valóság.

  • IFOR
    #19426
    az nagyon állat lenne...összegyurt játék:-)))
  • rolika43
    #19425
    Hy!
    Egész jó a gamma, és a grafika egy ütős gépen nagyon szép lehet!
    De viszont a végén elakadtam, amikor azt a nagy kék monstrumot kell megsemmísíteni!
    Valaki írja már le legyen oly szíves, hogy hogy kell!

    Köszi előre is!
  • Callisto
    #19424
    COD4-et hagyjuk, végignyomom a hangulat miatt, de grafika? Stalker? Az valóban szép (volt) a maga idejében, de azért messze nincs ilyen. Tegyél egymás mellé 1-1 képet a két játékból. És napszakok vannak Crytek Engineben is, amik jobban is néznek ki mint stalkerben, szerintem. Sajna Crysisban nem sokat láttunk belőle, egyszer volt pirkadat és napnyugta, viszont nagyon jól meg volt csinálva. Stalkerben hol voltak a már-már mozifilm szinten kidolgozott effektek? És a postprocessing? Sehol. A másik meg a fegyverek ralizmusa, na stalkerben pont azt szidták a legtöbben, hogy mennyire rossz az egész rendszer. Én pont ott tapasztaltam, hogy nekem közelről bele kell ereszteni 2 tárat a kutyába(!) mire megpusztul, ellen ugyanez. Ők viszont leszednek 1-2 golyóval. Azért ez szánalmas. Azért szánalmas, mert ott tényleg jól akarták megcsinálni. Crysisban nem, senki nem mondta hogy harcászati realizmus csócsa lesz. Egy szimpla akció FPS-t akartak, ahol nem a hülye félresikerült röppályákkal és hasonlóval kell törődni.
    Amúgy az, hogy valakinek inkább az európai helyszín jön be egy dolog. Crysist ilyen környezetbe tették, képzeld el a Stalkert ezzel az enginnel...
  • KILLER2
    #19423
    Crysis gépigényével szerintem az az egyik alapvető probléma, hogy az elején nagyon beígérték, hogy repkedni fog régi gépeken is. Nem azt, hogy nem lesz hardver, ami elbírja nagy felbontáson a maximumot.
  • KILLER2
    #19422
    Nem megy nekem ez az érvelés, inkább én is igazat adok Dante-nak, mert szerintem teljesen igaza van.
  • IFOR
    #19421
    Milyen gépen nyomtad a Stalkert hogy static lighnél szaggatott?? nekem 2,4 Celeron, 2 GB RAM, 1950 Pro 512 és 128x1024 en is minden Full..rángatásmentesen...max ha sokan voltunk kis helyen akkor volt néha berántás de az ritka eset.....sőt azelőtt GF6600 256 Mb volt, az 1024 et az is birta..igaz nem dinamic light.............................................
    A Crysis highon megy 1024 nél, csak a viz és a árnyékok medium, élsimitás néha bekapcsolom, de ha sokan vannak sajna ki kell venni:-(((( amugy ez hangulatosabb mint a Far Cry.......
  • BaliBoy
    #19420
  • Szebi
    #19419
    Huhh naon sietek elkesek.Szbadna tudnom a bealitasaidat,hogy miket vittel high-ra.Sietek.Ez ma dofi.Es ugye nem szaggat?Ha action kozbe egy naon kicsit az nem baj,csak legyen ijen szep.koszi
  • KILLER2
    #19418
    Nekem nagyon bejön.
  • IFOR
    #19417
    Nem fikázom mert kurvajo a játék....csak a grafikát nem értem miért istenititek, szép szép de nem annyira hogy el kelljen ájulni...Végigjátszottad a stalkert pl...? modolva hogy minden előjöjjön? COD4? vagy csak képeket láttál ezekből?? ez sem mindegy ám....
    ..a hangulat mindkét gameben kiváló csak mások a helyszinek.................a grafika nekem pl. jobban bejön egy európai szintér mint egy számomra ismeretlen sziget...de a C-ben miért nincsenek napszakok, időjárási effektek...?miért nem porzik a föld..? miért nem tükrözödik a fegyvereken a külvilág képe, a fények...?? Nem abból áll egy garfika szépsége hogy de szép zöld meg sárga a falevél.........javits ki ha tévedek de nem láttam szélfutta füvet a szigeten............
  • KILLER2
    #19416
    Az jöhetne 1000el! Bár kicsit durva lenne. Nano cuccban elég durván lehetne csonkítani
  • xotyi
    #19415
    A multi részéről kinek mi a véleménye?:)
  • tmisi
    #19414
    STALKER??? Na nem, az a vacak csak dx8 static lightinggal volt hajlandó szaggatásmentesen futni a gépemen... Úgy meg nem olyan szép (igaz tűéles textúrák voltak, mert a többi mehetet maxra, amit engedett xD)

    De sztem még maxon se szebb. Nem is lehet összehasonlítani egy trópusi szigetett egy lepukkadt radioaktív övezettel.