31662
CRYSIS
  • KILLER2
    #19493
    Megint csak egyetértek veled. Crysisnak meg DX10hez lóf*sznyi köze sincs szerintem. Vistát is elb*szták. Marha jól kitalálták ezt, mert fúú, DX10, száguld. Hát a DX10 még kezdetleges és lassú, a vistán meg az összes játék lassú. És ugye nincs is jobb, mint egy játékra alkalmatlan oprendszeren egy még lassú programmal (vagy mi ez a DX) úgymond felvérzetett gyönyörű, épp ezért lassú játékot futtatni.
  • Blekk Síp
    #19492
    A Fórum Menu-ben (A Privár Üzenetek alatt) ott van, hogy Beállítások és azon belül Aláírás.
  • KILLER2
    #19491
    Azért Lac Coonak abban tényleg igaza van, hogy lowon valamiért fosul megy, pedig nem kéne, mert a textúrák olyan marha rondák, amiket tényleg nem lát gyakran az ember és ott már fizika se nagyon van azért ha jól tudom. Valami nagyon nem okés ott. High-on gyönyörű szép és szeritnem ott már a gépigényis rendben van. De az a low nagyon érdekes. Igaz, a modellek ugyanolyan jók maradnak Low-on is, de az még mindig nem magyarázat erre a nagy gépigényre. Ebben egyetértek.
  • Dante73
    #19490
    Miért a grafika?
    Ott a CoD4, annál hangulatra gyúrtak, HL2; fizikára, és játékmenetre, FC, Crysis grafikára. ennyire egyszerü.
    Lac coo!
    Így már értem amit mondasz. Lehet, hogy igazad van, nem tudom megitélni. De szerintem akkor is hiba bármivel hasonlitgatni, bármilyen felbontásu grafikát, mivel, ha értesz egy kicsit a dx10-hez, tudod, hogy egész más alapokon nyugszik, mint a dx9, és nem azaz 1-2 effekt a különbség. Ezt, elméletileg, egy elég kezdetleges dx10-es fejlesztői környezetben csinálták, és dx9 alatt tesztelték. (ezért is lehet előhozni xp alatt is a very high beálitásokat) Hogy vegyes az összképe, nem is csoda. Viszont azt tartom, hogy low grafon is több dolgot "mozgat" az engine, Lehet, kinézetre nem annyira szép, esetleg szimplán randa, de mint mindig, most is a részletekben bújik el a kisördög.
    Persze, lehet, hogy mikor majd sorra jönnek a dx10-es játékok, a Crysison csak röhögünk, mint gyenge próbálkozáson, de tény, ma ez a legszebb játék, megfelelően erős vason.
    Azthiszem, mindent elmondtam a témában, amit akartam.

    Dante.
  • peti71
    #19489


    Itt már lejjebb kellet tekernem a grafikát nem értem mért ingadozik ennyire remélem a javitás majd orvosolja vagy nem..
  • Nagy01
    #19488
    Siker!
  • gregtom6
    #19487
    A lemezképfájlbeli fájlt értem.
  • gregtom6
    #19486
    Hy! A teljes játék Sounds~1.cab fájlja hány mega pontosan?
  • Nagy01
    #19485
    Igen én.GTS amúgy. De már alulra ki kéne írni vhogy :D csak nemtom hogy XD vki segíthetne...
  • lac coo
    #19484
    Őőőő...Nem tom, most szerintem már ment ezen a vita mikor bekapcsolódtam .Asszem... :DDD És mert csak a sok videojáték , az megy ,olvasás meg nuku :)))


  • lac coo
    #19483
    És ha azt mondom, hogy most bányásztam elő a Fraps könyvtáramból. és a full verzióból való ? :DDDD
  • Ability
    #19482
    Ezt a stílus ne, légyszíves. Egyébként ne hidd azt, hogy 1 hónap alatt teljesen megszépül a játék.

    MOD: illetve nem megszépül (mert maxon szép volt akkor is), hanem úgy alapjaiban nem fog megváltozni. Ekkor már rég kész volt minden. Kezdve a textúrákkal, és a modellekkel.
  • Prince of Máté
    #19481
    Te gyökér analfabéta, nem tűnt még fel, hogy a Crysis kép az a Betából van?
  • Ability
    #19480
    Azok, komolyan, egyet kell értenem veled, még akkor is, hogy ha szerintem megint csak faszság volt jönnöd, hogy szar az engine, nem is néz ki jól. Szövegértés nem megy pár embernek, úgy látom. Amit írtam abból meg lehet állapítani, hogy a minimum grafról beszélek, sőt, le is írtam, hogy csak azt a képet véleményztem, erre jönnek a fullos Crysis videókkal. :D
  • Viktor9202
    #19479
    Most azért látjátok a Far Cry-t szebbnek mert az pompázik a szinekben? Crysisben sokkal tompábbak a szinek, ezért is sokkal szebb------>>>>>>SOKKAL SZEBB
  • lac coo
    #19478
    Nekem nem volt ott.. .Valami félbe maradt, kimaradt történet , script maradéka lehet az ott szerintem ....Illett volna teljesen kipucolni , ha már nem maradt idő megcsinálni rendesen :))))
  • edeleny
    #19477
    Jo és hogy jutottál át a köomláson?
  • lac coo
    #19476
    Feladom ! :)))))) Reménytelenek vagytok ;) Meg én is ;)
  • fsgh
    #19475
    neked milyen videokártyd van? merthogy az alsó képet Te csináltad..
  • lac coo
    #19474
    No de ez már a undorítóan ronda kategoria :)))) De én vigigvittem majdnem, a barlang után döntöttem úgy, hogy ez rohadt unalmas lapos, ötlettelen és abbahagytam ....Nekem az egész abszolut valami sebtiben összecsapott dlognak tűnik, teljesen hanyagolható történettel, tele buggal ( azt a kőomlást a barlang bejárat előtt valaki csak oda tette, az nem csak olyan bug , hogy van és kész ;) )

    Szal ha maga a játék jó lett volna még ilyen kinézettel is élvezném, de mikor abból állt egy pálya, hogy egy nagy kék izé lerakott 5 kis kék izét, majd ezt ismételgette, azért már felsírtam hogy hol tartunk ! :)))
    Mint amikor C64-en orákig lőttük a tök egyforma kis űrhajókat :)))))
  • HeadHunter86
    #19473
    Nesztek grafika, a FC-hez hasonlítgatóknak :DD
  • Nagy01
    #19472
    Összehasonlítás: ( amúgy nemtom miről van szó:D)
    Far Cry:






    Crysis:

  • edeleny
    #19471
    Bocsi fiuk,de lenne egy kérdésem,a barlangba hogy lehet bejutni?
    Az ipse oda vezet,de azon a kis résen sehogy se férek be.
  • lac coo
    #19470
    Érdekes , hogy senki nem hajladó felfogni mit akarok mondani! :)Mindenki egyből a max grafikával hozakodik elő :)))Azzal nincsis bajom, illetve inkább azt mondanám, hogy nincs összehasonlítási alap...Ki tudja, ha majd lesz valami másik hasonló kinézetű játék rájövünk , hogy maxon is értelmetlenül lassú az enigne :)
    Egy tuti, nálam ilyen minőségben hajlandó elfutni normálisan, persze a szingle pályák szebbek, de ott kevesebb is jó 10-15 fps-el ......Ha én játékfejlesztő lennék ,hát....nem igen lennék büszke erre a sebességre :))
  • Balumann
    #19469
    Ha már a grafikáról megy a vita, akkor nekem is lenne egy költői kérdésem. Ha a fizika, AI, és valami más újításra fordították volna a fejlesztéseket, és nem grafikára (naggyából tényleg Far Cry szinten hagyták volna a grafikát), illetve a hardverek is inkább fizikai vezérlés felé fejlesztenének, milyen játékokat kapnánk?

    Én szerintem 1000x jobbat, és jóval kisebb gépigénnyel. Nincs szükség szeintem ilyen grafika kifejlesztésére, ellenben a fizika azért még messze nem az igazi. AI -n én még mindig nem értem mit istenítik ennyien, sztem azért van már játék, amibe talán jobb is. Pl. Far Cryba is volt h beszélgetett az ellenség, meg mittudomén még miket csinált... Nem 1 játékba mozognak fedezékbe se, meg ilyesmi.
  • HeadHunter86
    #19468
    Nem a legjobb minőség.
    Ha vkinek ez Far Cry szintű engine, (grafikát direkt nem írok, mert itt azért többről van szó mint ahogy kinéz, pl. Fizika.) akkor be**alhat. :D
    Crysis-Tanks!
  • Ability
    #19467
    Nem a grafika számít, hanem az, hogy van egy csúnya oldala is a játéknak, ahol nem túl szép, és mégis nagyobb a gépigénye, mint a hasonló látványvilággal rendelkező társainak....

    Engem ez csak olyan szinten érint, hogy látványra az előbb berakott kép alapján eléggé FC szinten mozog. Márpedig nekem elég lenne ez a látvány is, de sajnos hiába vannak egy szinten, mégsem megy a gépemen. Pedig szeretném kipróbálni. :)
  • KILLER2
    #19466
    Amúgy ha itt tartunk: Hányszor olvastam én itt, hogy egy játék nem a grafikától jó. Vagy most akkor mégis? Persze, tudom, hogy mi dícsérjük a grafikát, csak vakok vagyunk, persze, tudom, de mivel ez egy (szeritnem) jó játék, miért számít ennyit az a grafika? Vagy csak azért, mert ez a Crysis?
  • Ability
    #19465
    Jajjmár, há' érccsedmámitmondok!4

    Komolyra fordítva: be lett rakva egy csúnya kép a Crysis-ről. Én csak azt véleményeztem, hogy az hasonló, mint a FarCry minimum. Egyértelmű, hogy a Crysis magas beállításokon jóval előbbremutató...
  • gduck
    #19464
    Persze és mellesleg 3DFX kátyán 100 FPS felett teljesítsen :D Aki látta FULL-on a Crysist, az nem emlegeti egy napon a FarCry-al. Jah, hogy erős VGA kell hozzá? hát sajna ez van!
  • KILLER2
    #19463
    A Crysis nagy gyengéje a textúrákban van. Azokban szeritnem is fos. Medium-on már jó, de a low ebben tényleg szánalom, ezt a ebállítást nem is kellett volna beletenni, mert rossz nézni. Gyakran írtam, hogy indokolatlan a gépigénye, akkor erre céloztam. Lowon borzalom a legtöbb textúra. Ezt elcseszték benne. A többi szeritnem lowon is szép. Kicsit játszadozni kell e CVarokkal, azt a Low is szép lesz.
  • KILLER2
    #19462
    Aha, nekem 640es, bár nem sok a különbség teljesítmény terén. Próbálkoz azokkal, amiket írtam, amúgy fogalmam sincs. XPn tolod vagy Vistán? XPn jobban fut, de a vistán se ennyire szarul.
  • Sephi
    #19461
    320...
  • pauly
    #19460
    Írd be még párszor hogy milyen szar a crysis, akkor biztos jobb lesz...
  • Ability
    #19459
    ... de felejtsd el a két képet. Én sem azt hasonlítom. Csak bennem él még a Far Cry látványvilága, és tudom, hogy az szebb volt ennél. Mellesleg ment az én gépemen is. A Crysis meg minimumon sem futna. Ha pedig jól vettem ki, akkor a FarCry mozgalmas helyszíne is jobban futott, mint a lentebbi képen látható Crysis.
  • skyman14
    #19458
    van aki a crysis-t ati 1950pro-val nyomja?megkérdezhetném hogy milyen beállítással hány fps-t produkál a kicsike?képeket is mellélhetnétek ha enm lenne gond
  • Dante73
    #19457
    Hogy nálad mi a kompromisszum, az egy dolog. Az meg egy másik, hogy a többi embernek mi.
    2 lehetőséget látok nálod; A géped jó, csak... és itt jöhet a szőrszálhasogatás. Másik, szar a géped. ennyi.
    Kompromisszum, egyébként az, ami a realitások talaján áll, és mindkét fél számára elfogadható. Nekem augusztus elején kelett gépet ujitanom. Körülnéztem, mi lehet az, ami egy darabig, lehetőleg egy két évig kibírja. 220-at elköltöttem, amiből olyan gép jött ki, amire azt hittem, na ezen tuti full graf a crysis. Nem. Tévedtem, de nagyot. Minden más viszont minimum 50 FPS-t produkál. És érdekes módon, alacsony grafikán a crysis is 70 fölött van. Lentebb írtam mind a konfigom, mind a beálitásaimat, és azt is, mit produkál. Szerintem nem is rossz.
    De pontosítsunk egy kicsit, és alkalmazzuk a kompromisszum fogalmát a helyzetre. El kell dönteni, mik az elvárásaid, és mik a lehetőségeid. Ha Crysis, akkor 2mag, dx10, 2giga ram. Ha nincs, ha van, játszani kell a beálitásokkal. Ennyi. Lehet szeretni a dolgot, lehet nem szeretni. A lényeg nem változik.
    Egyébként, ha MEGJELENÉSKOR az FC 70FPS-t nyujtott nálad fullon, nyilvánosan lesz@p@m magam... Nézd meg az akkori hozzászólásokat, ugyanez a rinya ment ott, mint most itt, és most mindenki, Te is ezzel példáloztok. Bocsi, nem személyes, de ez szánalmas...

    Dante.
  • csupaA
    #19456
    de ha egyszer az egyik legkidolgozottabb helyet fényképezte le far cryban, emitt meg egy undormány vízes, távoli kistextúrás szart...
  • Ability
    #19455
    Szerintem semmi értelme összehasonlítani két képet, de attól még tényleg ronda a Crysis-es kép. Bár azért eltelt legalább 4 év, szóval az lehetne elvárás, hogy a Crysis minimumon szebb legyen, mint a FarCry minimumon. Ennél szerintem szebb volt az FC. De legalábbis nem sokkal csúnyább. A fejlődés nem tűnik fel nekem. Persze csak ezt az egy képet nézve.
  • xotyi
    #19454
    Sajnos,pedig jó lenne.. vajon miböl állna megcsinálni h legyen? :D