31662
CRYSIS
  • IFOR
    #19573
    amugy egy Év játéka szavazéás ugy volna relális ha mindenki a saját gépén értékelné...mert hiába szép a garfika ha nálam élvezhetetlen...Tudom hogy jo a Ferrari de nekem elérhetetlen....Számomra az év autója egy elérhető áru, kényelmü, nagyságu kocsi lenne...márkát nem irok ez csak szemléltetés....
    Jelenlegi gépemen biztos nem a Crysis lenne No.1
  • IFOR
    #19572
    Prince...

    Igazad van...0 a játékélmény....még a Far Cry is jobb volt....
    A COD4 mellé azért beszurnám a Stalkert is......a Crysis elé.....:-))
    Olyanok mint a kocsik....lehet venni csillivilli ferrarit 40 milláért, de csak kivételes embereknek....2 személyre....... és átlagos használatra megteszi egy 150 lovas autó is amiben elfér 5 ember:-))
    Ez van a grafikával....lehet szép ha a többségnek nincs gépe hozzá, aztán aláraknak valami bugyuta játékmenetet..vagy van jo játék, " rosszabb" grafikával, és van akia kettőt középszinten ötvözi.és megvan a hardwere is hozzá......................................................
  • FlyHigh
    #19571
    ti amúgy észerevettétek, hogy ha felfelé néztek, akkor egy vékony zöld csík van a képernyő felső részén?
  • FlyHigh
    #19570
    Egyszer végig lehet nyomni, aztán meg jöhet a gears of war.
  • fixpont
    #19569
    A harcban amikor segit neked, megserul a ruhaja. Ne lass remeket. :-)
  • Prince23
    #19568
    ÉN IS! Egyértelműen most már a Cod 4 számomra is a legjobb játék ez évben.

    A Crysissel, ahogy haladok egyre előre felé laposodik nagyon a történet, amolyan "kitérdekel h mi történik szitu most már, ezek után".
    Most Proféta visszatért, de tuti, h valamiben sántikál, ezerszázalék, most a Last Paradise-ban vagyok... tuti, h van valami Profétával, hisz a nanoruhája olyan kéne legyen mint nekem, erre neki csökken az energiája. Akkor nekem miért nem? Biztos vagyok benne, h megfertőzték az űrlények, és olyan lesz mint a FC-ben Doyle.. meg kellesz vele küzdenem. Bár ez csak holtbiztostipp.
  • [Walaki]D`Lair
    #19567
    Én biztos a CoD4 mellett szavaznék, mint év akciójátéka...max év legszebb grafikáját vihetné a crysis...:)♠
  • bordy
    #19566
    nálam teljesen jó majdnem a multi, csak

    1. picit gyengus a gép, közép mezény fölé nem nagyon tudok menni XD
    2. van egy fasza hang bugja, gyönyörűen beakad a hang és a falra mászól tőle :)
    3. keveslem a pályákat.
  • kenderzen
    #19565
    Ugy hogy én nem csodálkozok hogy semmi viszhangja szinte a multinak :) , én ki sem tudtam probálni , cod4 multi bejön föleg a sabotage , de miota kijött az ut3 azota félre raktam kicsit .
  • Prince23
    #19564
    Tényleg az sg.n lesz valami kitöltősdi? Tudod az Év játékairól, szavazás?
  • csupaA
    #19563
    Én ugyan meg nem nézem a videót :D Tegnap miután a divx webplayer plugin felment, elszállt a gépem XD
  • Prince23
    #19562
    Nincs is nagy gépigénye, én egy 7300 gt-vel tolom... Text high, árnyékok alacsony, viz high, hang high
    Talán vedd le az árnyékokat alacsonyra, azt jobban fog recceni a gépen. Meg az AA kikapcs. Még így is szép.
  • kenderzen
    #19561
    hát akko megint OFF >...< ez a qrva krizisz multi nálam olyan bugot /vagy én nem tudom minek nevezzem/ produkál hogy kb le esik az fps 0-10ig mérhetö skálára , de olyan szinten hogy még 1 serverre sem tudok fel joinolni vagy ha mégis a pálya betöltése után sem mulik el , ahogy kilépek a multi részböl rögtön minden vissza áll normál fpsre , és igen ahogy kiválasztom hogy multiplayer legyen az lan internet rögtön megfagy az fps .... na ez csak nálam a multirol :D
  • bordy
    #19560
    ki mondta hogy nem lehet a hullát buzerálni
    múví

    elvileg a héten kellene jönnie egy patchnek. nem lepődnék meg ha késne.

    sdk még mindig nincs sajna :(

    azért én megjegyezném azt is a timshiftel kapcsolatosan hogy azt elöszőr úgy elcsszték hogy újra csinálták az egészet. szerencsére.

    azért én ezek után nem lepődnék meg ha év játéka lenne ennyi best-el a háta mögött..

    2007

    * Best PC Game E3 (Crysis)
    * Best of GC 2007 - PC (Crysis)

    2006

    * 1UP Best Visuals E3 (Crysis)
    * GameSpy "Top 10 PC Game" E3 (Crysis)
    * GameSpy "Best Graphics" E3 (Crysis)
    * Gametrailers "Best PC Game" (Crysis)
    * Gametrailers "Best Graphics" (Crysis)
    * Gametrailers "Best Shooter" (Crysis)
    * IGN "Best PC FPS Game" (Crysis)
    * IGN "Best Technical Graphics PC" (Crysis)
    * IGN "Technological Excellence PC" (Crysis)
    * IGN "Best FPS (overall)" (Crysis)
    * IGN "Best Graphics Technology (overall)" (Crysis)
    * GameSpot "Best Graphics"
    * GameSpot "Best Shooter" (Nominee) (Crysis)
    * GameSpot "Best PC Game" (Nominee) (Crysis)
    * Gametrailers "Best of Show" (Nominee) (Crysis)
    * 1UP Best PC Game E3 (Nominee) (Crysis)
    * 1UP Best Shooting Game E3 (Nominee) (Crysis)
    * IGN "Technical Excellence (overall)" (Nominee) (Crysis)
    * IGN "PC Game of the Show" (Nominee) (Crysis)
    * GN "Best of Show" (Nominee) (Crysis)
  • csupaA
    #19559
    Talán azért esélyesebb, mert nem annyira qrva nagy a gépigénye, ez meg multiban szinte játszhatatlan ahogy sejtem. És egyébként is kevesen tolják, ha már ilyen szarul megy mindenkinél. ENNYI!!! :D
  • koschwarz
    #19558
    még csak annyit az összehasonlításhoz, hogy feltűnt nekem, hogy érdekes módon a cod4 multija az napi vitatéma, míg itt még 2 hsz-t sem látaam, ami a multival foglalkozna. azért egy fps megítélésénél ez igencsak számít, és a cod4 ezért is esélyesebb.


    OFF
    egyébként az a légitámogatós rész is a "soha ezelőtt nem látott, rohadt jó" kategóriába tartozik szerintem is
    OFF
  • Prince23
    #19557
    Pff a legunalmasabb pálya eddig a Core. De a történet szerves része.
  • wid22
    #19556
    A HL2 höz nem irtam EP kat csak a sima HL2 az volt a csucs az EP k tlnylég semmi ujat nem hoznak.
    Azérrt lesz az év játéka mert sok volt a reklám meg a pénz hát......
  • FlyHigh
    #19555
    Amúgy valami javítócsomag még nem érkezett a játékhoz?
  • kenderzen
    #19554
    De ha jobban belegondolunk akkor sokkal több munkábol állhatott a grafikát kidolgozni mint 1 jo játékmenetett gyurni , igy is bevoltak pánikolva hogy nem lesz kész idöre a game , biztos hogy lett volna még ötletük csak nem volt már rá elég idö
    >>>hogy ne csak OFF legyen<<<
  • FlyHigh
    #19553
    Valóban észrevehető külömbség van a 8600GT és GTS között. Fizikailag egyformán vannak felvértezve, órajelek külömböznek, nagyon sok GT megy GTS szinten.
  • kenderzen
    #19552
    Amugy meg a timeshift tényleg jo de az meg szerintem krizisz koppintás a ruha részröl mert a ts-be is a ruha adja az idömanipulálását , de az is jobban bejött mint a crysis....(palsmagunPowa(
  • gduck
    #19551
    Kimaradt a TimeShift :) De pl. a mostani HL2 rész se hozott semmi újdonságot (megvan eredetibe az összes!)...
  • kenderzen
    #19550
    qrvára nem ide tartozik de ami engem kajak megütött az az volt mikor a srácokat kellett fedezni légicsapásokkal , na akkor éreztem azt hogy én még enyire jo harci játékkal még nem játszottam :D

    Amugy a krizisz lesz az év játéka az tuti , nem hiába volt neki ekkora reklámja sok pénzbe került és vissza is hozza az árát, akkor miért ne kockáztatnának meg ide-oda 1kis támogatást a hogy biztosan az év játéka legyen mivel mindenki azzal szeretne játszani , mert ugye ez egy vásárlási garanciának is megfelel ha annak kiáltják ki :D
  • wid22
    #19549
    Grafikailag tényleg a Crysis a csucs igy lehet 1 játékot a grafikával eladni, mert a játék menetbe semmi ujat nemhoz. Nemondgya senki hogy FPS és nem lehet sok uhdnságot belerakni ujat hoztak PL HL2, Stalker, Prey, Biosock, Infernal, COD játékok a 4s föleg. Hirtelen csak ennyi és ez mind FPS.
    A sziget Far Cry a Tankos rész COD2 az Aien ürhajó Prey játék.
    És 5 percenként jön 100 Koreai aminek 1 tár löszer kevés afejbe Ha máshova lövök akkor nem elég 1 tár . Igy akartak neheziteni mert a játékmenet hát....
    Valaki a készitök közül nagyon utálhatja a Koreaiakat ha ennyit le kell lönni.
  • koschwarz
    #19548
    azért azt örömmel látom, hogy egyre többen vannak, akik a grafikán túl látják azt, hogy valójában nem egy nagy etvasz a játék...az még oké, hogy vannak bugok, hibázik az MI, stb. de én azon nem tudtam túllépni, hogy annyira oldschool, lapos, semmitmondó a játékmenet, hogy már fáj.

    nézve az un. rivális, a cod4-re érkező reakciókat is, én nem lepődnék meg, ha év végén egy közönségszavazáson mégiscsak a cod4 lenne az év fps-e, netalán az év játéka is.

    sok mindent fel lehet róni a cod4-nek is, legtöbben a scripteltséget hozzák fel, de egyik sem tűnik olyan súlyos hibának, ami a végső összegzését (hogy egy fantasztikusan pörgős és hangulatos, már szinte akciófilm-szerű jelenetekkel megtűzdelt játék, ráadásul szerintem a játéktörténelem egyik legmegdöbbentőbb jelenetét is tartalmazza, aki játszott vele, talán tudja mire gondolok-miután lezuhan a helikoter sgt. paul jackson-nel...) lerontaná.

    ehhez képest a crysis-nál úgy érzem nagyok voltak az elvárások, főleg a grafika miatt, ami egyáltalán nem jelentette azt, hogy kevés bug lesz benne vagy hogy az MI is tökéletesen fog viselkedni. a látszólagos szabadságról, meg a félbeszakított történetről nem is beszélve. viszont így van egy csalódottság az emberekben.

    meglátjuk...
  • koschwarz
    #19547
    az egy elírás egyébként, láttam már máshol is (üzletek honlapján), viszont a hivatalos líttek oldalon természetesen 256 bites a cucc.
  • gduck
    #19546
    Aha, arra én is emlékszem :) Viszont nekem azzal a résszel az volt a bajom, hogy ha visszamásztam a csatornába a túlsó vége le volt már zárva :( Ergo nem lehetett kerítésen kívülre kerülni :( Szal igaz ami igaz, néha nagyon behatárolták a mozgásteret...
  • AtkariZsolt
    #19545
    Hali én 6600GT vel végig küszköttem. Nem volt semmi.
  • kenderzen
    #19544
    Nem tudom mit irnak azon az oldalon mert nincs readerem instalálva ,de az biztos hogy nincs 8800 gts 128bites kiadás :)
    Nézdmeg a hivatalos Leadtek oldalt.
  • Szebi
    #19543
    Na latod azert megy neked ojan jol,mert gts-ed van,nekem meg csak egy sima gt-m.Pontosabban

    GF 8600GT Leadtek PCI-e DDR3/ 128-bit

    Egy kis off ha nem baj
    http://www.easycomp.co.yu/cenovnik/komponente.pdf

    Itt latam egy GF 8800 GTS Leadtek PCI-e 256MB/DDR3/ 128-bit
    Naon olcso 160euro(az most hirtelen nem tudom menny forint),de letezik,hogy egy 8800gts csak 128bites,vagy ez valami nagyon low low szeria,aminek a neve csak 8800gts,es lehet hogy csak egy picivel jobb,mint az en 8600gt-m.Kulonben itt vettem a kompim,forintba meg 3x korulbelul.

    Azert nem gondoltam volna,hogy ekkora kulonbseg van a 8600gt meg 8600gts kozott.Hogy gts-en mar menjen a 8x-os elsimitas,az en sima gt-en meg a 2x-es is akkora akadozas,hogy ma faj.Bar lehet,hogy csak az en elvarasaim nagyok.Bar lehet,hogy teleg ez az 1gb ram is keves.Pl mikor bezumolok akkor megakad a kep egy 1-2mp-re mig bejon az ellenseg.Meg mikor hirtelen huzgalom az egeret,akkor kesik,meg stb.Meg a hardom kapar,mint a traktor.Ha minden medium akkor ojan ojan szepen megy egy pillanatra sem akad meg,de viszont akkor a grafika nem nagy vasziszdasz.Ugyis egy het mulva veszek meg 2gb ramot,had legyen 3gb,legalabb az legyen eleg egy darabig.Akkor mar nem lehet a memoriara kenyni,ha akadozik,a 4800+x2 meg azert eleg.
  • [Walaki]D`Lair
    #19542
    Nekem a kedvencem amikor Max Power módban fejbedobtam az embert egy serpenyővel...na az milyen haláltusát levágott...:D:D:D:D:D:D:D
  • Dante73
    #19541
    A Witcherhez grat, nekem 16.-án hozta a postás, a szinkronost... Egyenlőre, én sem rohantam megvenni, a Crysist, majd sp1 után, ha a vista elviszi fullon, és nem lessz tele a fórum azzal, hogy a hülye csíterek már megint tönkrevágták a játékot, akkor. Illetve, HA gyorsul annyit a vista... sosem lehet tudni. Elméletileg kernelből kikapják a drm-et, ami miatt lassu, de ugye bill bátyó... . (Az tuti, hogy a teszt verzióba nem tették bele ezt a változtatást a mocskok) Azért, egy (szerintem) átlagos FPS, akármilyen a grafikája, nem ér 12 ropit... Ja, tudom, hogy nem sikít, én sikitanék, (azért a kiképzés, az kiképzés ) arra akartam rávilágitani, hogy ezeket a dolgokat lehet bugnak, és lehet jópofinak is nézni. (Oké, kis jóindulat kell hozzá, aláirom...)
    Witcherhez is, és a Crysis-hoz is, jó játékot!

    Dante.
  • Skyline
    #19540
    Lentebb vannak képek onnan is,az a rész amikor a légvédelmet hatástalanítani kell majd a csatahajón a radart vagy mit és jönnek a vadászgépek ha távcsővel megjelölöm a hajót és szétlövik.
    Ezután jönnek űrhajóval a csapataink.
    Na ott a csatahajó mellett van egy nagy rakodócucc azon áll a tárunk,nem ellen ha odamegyek aszonnya hogy: Hülyevagy.mindketten lebukunk:)
    Na pizsi joccak:)
  • Skyline
    #19539
    Konzolos technika,graf engem nemérdekel,nállam a konzol főleg a nagynevü akciójátékok miatt,a fight night miatt (pc-re a faxért nincs semmi verekedős boxolós cucc.....) és a számomra nagykomoly japó rpg-k miatt figyel az asztalon...Anno kb a c64-em haldoklásának idejében volt az első nes-em aztán jöttek sorba a konzolok mellette meg szgépeket baxtattam,nállam vhogy mindig megfértek,mert mindig a pc és a konzol is televolt olyan moytikkal amik a másikon nem jelentek meg.Emiatt szoktam röhögni amikor egymást fikáza a pc és a konzol tábor:)
    No mind1 énis befejezem az offot..:)
    Mindenesetre nállam a crysis megvételt a patch fogja eldönteni,vagy az esetleges egyéb javítások,modok+multi. De egyenlőre nem rohanok miatta a boltba...Amúgy ha már felhoztad a witchert...Na abban vannak bugocskák,nem ilyen agyoncsilivili a graf,nincs benne iszonyatos fizika..És mégis polconvan eredetibe 2 napja...És pont azok miatt amik a crysisből számomra hiányoznak...
    Amúgy az ordításos sikításos katonaelfutást picit félreértetted,vagy inkább én fogalmaztam rosszul.Nem sikít a katona,nem ordít,hanem kiabál hogy ellenség,meg hogy ottvan és úgy fut el...Ha menekülne nem zajonganék,de ez nem menekülés,mert ha várok 4-5 mpet akkor megáll a katona megfordul és lő...de minekvárjak,hátbalövöm..:)
  • Dante73
    #19538
    Te, az ott nem ellen? Ha tudsz, lőj már egy képet, és tedd fel, mert nem tudom, melyik darura gondolsz, akad 1-2 a játékban...

    Dante.
  • Dante73
    #19537
    1, Énnekem, tuti eszembe se jut, hogy fegyver van a kezemben, Síkitok egy velőtrázót, és, ha van időm, skera, de gyanítom, leszedne egy semmiből elöbukkanó ember. Nem vagyok egy rambó alkat, katona sem voltam, megúsztam. Persze, ez egyénenként változik, biztos vannak olyanok, akik lőnek, aztán "kérdeznek". Én nem vagyok ennyire hidegvérü. De ezen felesleges vitázni.
    2, Az, hogy a nagy történetek, konzolra vannak, meglep. Eddig mást tapasztaltam, persze, lehet, nem ugyanazokat a kategóriákat nézzük. Ott van pl a Witcher. Igaz, rpg, de ANNAK van története, van benne fantázia, stb... HL2 sincs konzolra, azthiszem, és sorolhatnám, a klasszikus Pc-s neveket. Egyébként, ha igazad van, az megint az igazamat bizonyitja abban, hogy fogalmuk sincs a kiadóknak az igényekről. Ugyanis egy pc-s még "szöszölni" is szeret, (ne adj isten krekkelni,) más tipus a két lény. Öcsém pl konzolos. Bioshock demóját megnézte, törölte. Azthiszem most a dead risinget nyomja, ami, irtózatosan jópofa, de nekem, konzolos. Gondolom, érted, amit mondok...
    Másik, Így konzol graf, meg úgy, akkor is, ha egy komolyabb látványt akarsz kihozni, ahoz ram is kell. Van olyan játék, ami 1 gigánál is többet eszik. Az a következő generációig kilőve. Tehát, szerintem Crysis, konzolon elég valószinütlen, legalábbis olyan grafikával, fizikával, ami a pc nyomába érne.
    De ez már konzol vita, ami itt felesleges.
    A lényeg; ha tetszik egy játék, nem a hibákat keresem, élvezem, ha nem tetszik, akkor lehet hangulatos, (CoD4), lehet előrelépés az elözőhöz képest (ProStreet) Törlöm.
    Ezért is jó a warez. Demo alapján tetszett a MoH;A, az egész mégse tetszett, egy oka volt, hogy végigvittem. Annyira rövid volt, hogy mire eldöntöttem, ez szer, vége is volt...
    Na, szóval, a véleményünk hasonló, kis különbségekkel. De ez aszthiszem, renben van, mégha elis tértem a tárgytól.
    Üdv;

    Dante.
  • KILLER2
    #19536
    Multiban érdemes kipróbálni, szeirntem nagoyn jó. Ma is lejátszottam 3 menetet. Mind3at mi nyertük, közben TSen eldumáltunk.
  • Skyline
    #19535
    Multiba majd lepróbázom,amúgyis el el bohóckodom a játékkal amúgy.
    Az egyszemélyes hadsereg nemzavarna sosemérdekelt ez csak játék,de az egy baromság hogy a társam a nanoruhában fennt feszít a rakodódarun,kb mindenki leszarja még a körülötte repkedő harciheli is,énmeg odalenn robotolok,amíg ez a faxkalap a nemtomhánymillás ruhában bassza a rezet:)))))))
  • gduck
    #19534
    Hát ez van :)

    - gyönyörű grafika
    - hűdeegyedülintézek mindent brucevilisz terminátor figura
    - pörgős játékmenet

    AZAZ FPS :) Vannak jó példák de ebből a sablonból kitörni elég nehéz :) Sztem ez egy vérbeli FPS, nagyon jól játszható úgy ahogy van. És igen, ha nem ilyen lenne a grafikája, akkor nem mondanám ezt. DE ILYEN :)

    És a multi rész is egészen jóra sikeredett ;)