31662
CRYSIS
  • Harbinger
    #31582
    A videókártya, a CPU, a VGA vagy a hangkártya? Netán a Win7? A TAC gunos bug egyébként ennek ellenére is sokaknál elő jött.
  • Maxtreme
    #31581
    A hiba az ön készülékében van.
  • Harbinger
    #31580
    Istenem, ezas játék valami borzalom. Nem tudoma Win7-e az oka, mert XP-n nem volt hanghibám, de olyan, hogy recseg-ropog-akad, még egy restart után is. Kb. a hegy előtti résznél kezdte. :S
    Gondoltam megnézem milyen új VGA-val, igaz Origin-es verzoó - bár kétlem, hogy Steam, Origin, retail oszt-szoroz - de a végén volt a legtöbb bug. A nagy idegen kb. 10 méterrel a hajó felett sétált, a végén a TAC gun nem lockolt utolsó lövés, nem olvt betölve a tűz a végső gutásnál és meghaltam, a VTOL nem volt a scriptelt leszáló helyen. És ez már a patchelt 1.2.1 verzzó, el nem tudom képzelni a vanila verzió mennyi buggal lett az év játéka.

    A Warhead egy fokkal jobb, mert az talán 4x is végig tudtam vinni. Gondolkoztam a 2 megvételenén Steam salen- ,de hagyom amíg 990 lesz.
  • mooo
    #31579
    Hali!
    Valaki fel tudná rakni valahova a CCC CUDAATS 2.21-et,mert amit a neten találtam linkeket egyik se működik...
  • Harbinger
    #31578
    Igaz, ez akkor van ha nagyon sietsz. Normális esetben nem jön elő ez a bug. Szerencsére neten találtam rá választ, azóta mindenhova beírom. Hátha másnak is előjön.
  • ntex
    #31577
    Nem volt semmi, csak az hogy meghaltam párszor :D Én felvettem a fegyvert akkor amúgy is fel kellett úgyhogy nálam nem volt ilyesmi
  • Harbinger
    #31576
    Ami vicces, hogy Delta-n még rövidebb, mint Hardon. :S A Warhead-ben legalább van némi kihívás. Nálad nem volt gond a végén a boss fightnál? Elsőre én nem vittem a TEC gunt, utána meg nem tudtam lockolni vele. Ami azért van, ha túl gyorsab lövöd ki a boss 4 ágyúját, még mielőtt a mission objective megjelenne.
  • ntex
    #31575
    Végigvittem Delta Force fokozaton, még mindig kár hogy ilyen rövid :( Azóta nem fagyott le, sztem 32 biten nem érzi jól magát Win7 alatt, mintha olvastam is volna Még a Warheadet is letolom, a második résznek meg nem tudom neki fogok e állni, nem nagyon tetszik ez a városi bolyongás, ez a dzsungel pont jó volt...
  • ntex
    #31574
    Helyesbítek, elég a Crysis.exe-t átállítani :D
  • ntex
    #31573
    Hmm érdekes, sikerült működésre bírni a 64-bites exe-t, a Bin64 mappában a Crysis.exe-t meg a Crysis64.exe-t át kellett állítani Vista SP2 kompatibilitásra és úgy elindult :) Így már nem recseg a hang, meg talán valamivel jobban is fut
  • ntex
    #31572
    Amgúy nekem is integrált Realtekem van
  • ntex
    #31571
    Szóval nálad is befagyogat? akkor nem is szórakozok vele... Warheadet még nem játszottam csak feltettem megnézni, majd azt is végigviszem. Ezt is csak nosztalgiából tettem fel no meg azért mert az ez előtti gépemen még mediumon sem volt meg nagyon a 30 FPS sok helyen... Nem emlékszem már hogy akkor ott fagyott-e, mindenesetre remélem nem fog túl sűrűn előfordulni mert eddig a Win7 javára legyen írva hogy minden játékot/programot be tudtam eddig zárni gond nélkül ha véletlenül megfagyott, de itt a Crysis úgy megfagyott már kétszer hogy fél percig kellett nyomkodni a CTRL-ALT-DEL-t mire reagált rá a gép, majdnem reseteltem már először amit nem szerettem volna semmiképp, ez a gép még nem volt resetelve mióta megvan :D (1,5 éve)
  • Harbinger
    #31570
    Sokan elfelejtik a hangkártyát, mint tényező. Nekem egy integrált Realtek van, de azzal gondom nem igen van. Bár a játék mindkét rész átkozotul bugos. Még patchelve is. El se hiszem, hogy anno a vanilla verzió kapott 90% feletti pontozást.
    Nekem sokkal gyérebb gépen mixelt beállításokkal simán megy. Bár a Warhead átleg kétszer elszáll 5 órás végigjátszás alatt.
  • ntex
    #31569
    játék 1.2.1-re van patchelve, hangról leírtam mit csinál, meg néha így pattan egyet a hangszóró...
  • ntex
    #31568
    Már kétszer le is fagyott :\ A hang is néha így beakad, mintha egy hangot többször közvetlen egymás után játszana le, mintha a proci nem bírná... Nem értem mi van, pedig DX9 High-on van minden ezen a gépen:

    Pentium Dual-Core E6700 3.2GHz
    4GB DDR2-800
    1GB HD 4850...
    Catalyst driver: 11.9

    FPS 30 alá nem nagyon megy, így nem értem mi van... Túlmelegedés sem lehet mert egyik játék sem csinált eddig ilyet, a proci 4 fokot melegszik játék alatt (50-et mutat alapból, crysis alatt max 54 volt eddig..., VGA max 70 fokos volt...)

    hang vagy VGA driver lehet?
  • Harbinger
    #31567
    A motion blur intezitását lehet állítani egy csúszkán.
  • ntex
    #31566
    Próbáltam úgy is, de nem jegyzi meg akkor sem. Ha közepesre teszem vagy magasra akkor megjegyzi, csak akkor nem ha kikapcsolom... Direkt szivat ez a játék ...

    Mindegy, végülis csak azért akartam kikapcsolni mert mozgás közben némelyik fa lombja bevibrál az elmosódástól, kikapcsolt állapotban nem csinálja. Majd megszokom...
  • Harbinger
    #31565
    Adminként futtatod? Hasonló hibák már nálam is voltak több játéknál. sose jöttem rá miért.
  • ntex
    #31564
    Most sima Crysis-ban is van egy hülyeség: a motion blurt hiába kapcsolom ki, vagy nem vesz róla tudomást a játék egyszerűen, vagy ha kilépek és visszalépek a játékba beállítja "egyéni"-re és hiába írom át akár config fájlban, ugyanúgy figyelmen kívül hagyja...
  • Harbinger
    #31563
    Nekem hasonló gondom XP-nél volt, mikor váltottam az OpenGL játékok csak 60 Hz-en mentek. De a Crysis D3D, szóval nem értem. Esetleg az ini/cfg fájlt nézd meg nem-e lehet állítani. Vagy futtasd ablakban.
  • ntex
    #31562
    Valaki nem tudja a Warheadben ha -dx9 paraméterrel indítom a játékot miért 60hz-en megy a CRT monitorom mint DX10 módban? Sima Crysis-al tök jól működik a -dx9 paraméter, úgy 85hz lesz, de itt ugyanúgy 60hz-en égeti a szemem...
  • Harbinger
    #31561
    Az 1 röhejesen könnyű, Hard majd Delta fokozat kb. könnyebb volt, mint elsőre a Hard. :( A Warhead ütősebb lett.
  • The Protector
    #31560
    :)De tessék ám god mod nélkül kijátszani mert elveszik az élvezet.Mellesleg ha nagy dögöt dob be neked a gép akkor úgy is előre odakészíti neked az ellenszert:)Ez már csak ilyen.
  • Peetboy
    #31559
    Igen megtaláltam a rakéta kilövőt. De god módban keresgéltem. Mert a vízbe úszkálva is lelőtt a helikopter. Utána még 2 másik is jön odébb a hídon túl a házaknál.
  • Harbinger
    #31558
    Nem az egyik házban van? Ott van egy kunyhó is, amit a chopper szét is lő.
  • The Protector
    #31557
    Keress RPG-t.A konténerekben lesz!
  • Peetboy
    #31556
    Assault pályán ahol jön a helikopter a benzinkút felett. Hogy lehet azt kilőni?? (Előtte egy tankot kellett felrobbantani.)
  • Peetboy
    #31555
    Sikerült ma megoldanom. Nem kellett semilyen driver, sem Direct X frissítés!

    Megoldás: A Dokumentumok - My Games - Crysis mappában mindent törölni kellett, beállításokat. Kivéve a mentéseket.
  • Papa01 #31554
    Elég régóta ott volt a Crysis 1 a polcomon. Mivel most szabin vagyok, végig játszottam és nagyon tetszett! :) A története is egész jó volt! :)
  • peetfire
    #31553
    Crysis collection(Crysis-Crysis 2 Maximum Edition-Crysis WarheadŸ) 75%-os árengedménnyel csak 13,74 €
  • Optimus Prime
    #31552
    Nem nehéz őket puszta kézzel se lenyomni. Használd ki a zéró G-t és kerüld ki őket, majd próbáld meg Maximum Strength-el elkapni őket - szó szerint - és kiütni őket. Nekem cirka fél óra kellet még elsajátítottam, de utána nincs esélyük. Te regenerálódsz, ők nem.
  • laacika
    #31551
    Igen azokkal a sz ar zöld mitudom én mivel nem birtam el a végén mert lőszerem nuku.Tudsz segiteni?
    Hiába öregszem.
  • Optimus Prime
    #31550
    Végtelen lőszer? És pont a hegyben? Ez a játék így is nevetségesen könnyű még Delta-n is. Az óriás jégkásavető amőbákkal nem bírtál el?
  • laacika
    #31549
    Sziasztok,kérlek segitsetek, elakadtam itt: http://www.youtube.com/watch?v=982hJH2IOk0&feature=fvwrel az a baj hogy próbáltam a végtelen lőszert és nem sikerült!!Ez egy majom rész. :)
  • Peodfil
    #31548
    Bocsánat. (Itt soha nem fogjuk tudni módosítani a hsz-t?)
  • Peodfil
    #31547
    Sziasztok!

    Ilyen textúra/nanoruha (:D) problémám akadt: + amikor lövök, elindul az egér felfele. Korábbi mentést betöltve pedig átlövök/átmegyek az embereken. Valaki tudja a megoldást?
    [imgw]http://img692.imageshack.us/img692/8056/crysisx.jpg[/imgw]
  • Optimus Prime
    #31546
    Ártani nem árt, de így is átkozottul sok benne a bug. :(
  • DIESEL DOG #31545
    Az optimalizáltságon nem igazán (tudtommal), de jó pár más eredetű hibát orvosolnak a javítások.
  • RYO21
    #31544
    A patcheket érdemes feltelepíteni? Javit valamit az optimizáltságon?
  • Peetboy
    #31543
    Razor verzió, tehát nem eredeti, de ez mindegy is, mert eddig ment gond nélkül. Nem frissitettem semmit, mert nem is kellett. Megpróbálkozok driver frissitéssel.
    Kipróbáltam az MSVCR80.dll -et letölteni és bemásolni a System32 könyvtárba, de úgyse jó.