31662
CRYSIS
  • Peetboy
    #31622
    Sziasztok!
    Van magyarítás a játékhoz? Honnan lehet letölteni a magyar nyelvű fájlokat? Mert nekem angol verzió van, és nem fogom letölteni az egész játékot magyarul.
  • grebber
    #31621
    Én nem csak múltidőbe mondom.Most is szeretem őket. A FEAR , Far Cry mellett ez az a széria amit évről mindig végigjátszok.
  • Doom 4
    #31620
    Jól hangzik én szerettem nagyon :D a 2 és 3 al teljesen elkanyarodtak az alapoktol sajnos :/
  • grebber
    #31619
    Crysis - lehet, hogy készül remaster
  • mester1987
    #31618
    The Worry of Newport
  • mester1987
    #31617
    The Island of Cthulhu Mod

    Érdekes lehet.
  • roland4
    #31616
    Köszi! Írtam is , remélem segítenek hamar mert már nem bírok magammal :D MyCrysis.com-ra meg nem tudom miért írja hogy foglalt az a név amivel be akartam regisztrálni, pedig ugyan az a Origin nevem is és nem hinném hogy valaki már választotta mert hát elég karakteres
  • Mester01
    #31615
    Full low :D
    egyedül 1920*1024 a monitor beállitságomat hagytam meg
  • mester1987
    #31614
    Upsz. Akkor még nem volt Origin emlékszem én is csak valam EA DOwnloader.
    Lépj kapcsolatba a Crytek-kel vagy az EA-vel...hátha tudnak rá valamit.
  • roland4
    #31613
    Sziasztok!

    Megvettem a Crysis 2 Maximum Editiont. Minden jól ment , originen használtam fel a kódot, le is töltöttem, de mikor elinditom és multiplayerben be kell lépni nem enged be valami miatt, azt írja hogy rossz felhasználó vagy jelszó. Pedig az origin felhasználóval akartam belépni amivel aktiválva van a játék. Felmentem Mycrysis.com-ra mert azzal is be lehet lépni, látom ott hogy hozzá lehet adni origin fiókot, kéri is az a fiók adatait de mikor leokézom akkor kiírja hogy még nem teljes az origin fiók aktiválás és kéri hogy lépjek be Crysis 3-ba... Meg sincs a játék. Ha meg beakarok regisztrálni Mycrysis.com-ra és be írom a felhasználót amit használok originen is akkor kiírja hogy már foglalt. Segítsetek!!

    Köszönöm előre is!
  • grebber
    #31612
    Mikrolag előfordul sok esetben nagyon nincs rá megoldás.
    Azt nem írtad milyen beállításokkal tolod,de a CE3 szereti megfingatni a csúcs gépeket is .
  • Mester01
    #31611
    Nekem laggol a játék! :S A gépem konfigja a leírásomban találhatjátok de folyamatosan mini laggjaim vannak de még a menü pontban is! :D
    Van valakinek valami 5lete? ja amúgy eredeti a játékom! :) (Crysis 3)
  • blackshark
    #31610
    Lehet, hogy ő a Warhead-ra gondolt, mert az magyar szinkronos. Egyébként simán megéri megvenni. Szinte ingyen van.
  • Shep
    #31609
    Magyar szinkron nincsen, egyébként meg a boltban kb 1000Ft-ért.
  • tosiro
    #31608
    Üdv.Valaki megtudná mondani,hogy hol találom meg a Crysis letöltőjét magyar szinkronnal magyar felírattal ? Előre is köszönm a választ.
  • JohnnyNapalm
    #31607
    évente vagy 3x kijátszom még mindig
  • Shep
    #31606
    Hát én momentán kb 2 hónapja játszottam újra vagy ötödjére és még mindig jó.
  • Darun
    #31605
    Csak mert neked lerágott csont, nem biztos hogy másnak is. Én is nemrég játszottam vele először.
  • blackshark
    #31604
    Még mindig játszik valaki ezzel. Beszarás... Nem hittem volna, hogy még mindig játszanak vele. Multiban is csak néhányan vannak. Számomra lerágott csont. :)
  • Shep
    #31603
    Win7 64-en jól, 8-at nem tudom.
  • Aborg
    #31602
    Sracok, megy ez a jatek Win8-on? Es Win7 64 biten?
  • yoda2000
    #31601
    üdv.
    Tudnátok nekem segíteni? Videót szeretnék rögzíteni a crysisból de képnél is és videónál is csak fekete képet kapok. Kipróbáltam Frapsal, GameCammal és Hypercammal is. Mindegyiknél ugyan az a hiba.
    32bites win7 van a gépemen a hardverek pedig lehetővé teszik a max grafikán való futtatást.. már ha ez fontos a problémám szempontjából.
    Ja igen, videónál hangot azt rögzíti és más játékoknál semmi gond nincs ezzel. Crysisnál az fps számláló sem jelenik meg indításkor.
  • mikivan
    #31600
    Szia! Én kitöröltem a játékból a 64 bites mappát és 32 bitessel nincs hanghibám.
  • JohnnyNapalm
    #31599
    ha windows reinstall sem oldja meg, akkor egyértelmű hogy hardverprobléma
  • Darun
    #31598
    Most így visszagondolva, a Warhammer 40k: Dawn of War: Soulstorm csinálta ugyanezt. Nemrég egy csomagban megvettem az egész sorozatot, felraktam, minden hiba nélkül ment, még a második rész két kiegészítője is, a Soulstorm viszont szintén indulás után folyamatosan kékhalált produkált.
  • Harbinger
    #31597
    Hát ez tényleg eszméletetle hiba akkor. Nekem egy játékom volt, ami többszöri Win reinstall és egyéb javítás után is crashelt indításnál: a Dark Void Zero. Win7-el már gond nélkül fut. De anno a Steam JK szériából a régiek nem mentek -ezt sokan is írták, de egy XP reinstall megoldotta a gondot.
  • Darun
    #31596
    A demójával én tuti hogy sokkal gyengébb gépen játszottam. Ráadásul mondom hogy ugyanezen a gépen a 2 simán elmegy, se szaggatás, se semmi. Am azért kérdeztem mert egyrészt többször olvastam/hallottam hogy bizonyos játékok nem rajonganak az ATI kártyákért illetve nem szeretik a laptopokat és én is mintha próbáltam volna egyet ami kedvesen közölte hogy ezen a kártyán ő nem hajlandó futni.
    Vírusproblémám már nagyon rég nem volt, pár hete ellenőriztem utoljára, de azért beiktatok egyet a közeljövőben is, az ember nem lehet elég óvatos.

    Am a 2-nél melegedett a gép, de úgy emlékszem se fagyni nem fagyott, se kidobni nem dobott ki, volt pár hely ahol kicsit belassult a játék bizonyos scriptelt eseményeknél, de ennyi. Nem hinném hogy az első résznek ilyen problémákat kéne okoznia.
  • Harbinger
    #31595
    Nem tudod, hogy NVIDIA - It's meant to be played? :D Kétlem, hogy ez az oka. Én egy teljes Windows reinstallt ajánlanék, esetleg egy vírus keresés. Nekem a demója még egy Celeron 3 Ghz és 6600 GT-vel is elment anno.
  • ntex
    #31594
    Ja hogy laptop :) próbálj meg drivereket frissíteni amennyire lehet, a HDD ellenőrzést és memtestet megcsinálhatod egy egy éjszaka alatt. Túlmelegedésről nem lehet szó? Ne a nyugalmi hőmérsékleteket nézd, hanem AIDA64-ben van egy rendszer stabilitás teszt menüpont, azt nyisd ki és hagyd úgy játék közben, majd meg tudod nézni utólag a mért hőmérsékleteket vele 1-2 óra játék után.
  • Darun
    #31593
    Egy laptopnál sajnos nem olyan egyszerű kiszedni az alkatrészeket :D

    Kipróbáltam, felraktam a két patch-et egymás után, de semmi változás. Nem lehet hogy ennyire nem szereti a játék a mobil ATI kártyát vagy az AMD procit?
  • ntex
    #31592
    Kékhalált egy beton stabil gépnek semmilyen körülmények között nem lenne szabad produkálnia. Kékhalált legtöbbször ezek okoznak: driver hiba, bad sector a hdd-n, legtöbbször fizikai hardverhiba de lehet egyszerű kontakthiba, ezt megelőzendő célszerű időnként kivenni a gépből a RAM modulokat és a többi kártyát majd alkohollal megpucolni óvatosan a csatolófelületeket rajtuk mert oxidálódhatnak és idővel nem fognak rendesen érintkezni. Továbbá ha ilyeneket csinál a géped javaslom hogy csinálj egy memtestet (Memtest86) és egy teljes merevlemez vizsgálatot, felületi ellenőrzéssel első körben. Ha egyik sem dob hibát akkor más is lehet, nálam pár éve XP-n az Agnitum Outpost nevű tűzfal program okozott random kékhalálokat, mindenre gyanakodtam csak arra nem. Mihelyt töröltem a gépről megszűntek a hibák, érdekes :) Mindenesetre azóta nem használok tűzfalat sem, csak a windowsét, hardveres router tűzfal mögül
  • Darun
    #31591
    Sajnos már a Bf2 is megszívatott anno, a bfbc2 viszont probléma nélkül ment. Nah jó, néha játék közben rám zárja a progit és 2 percnél többet nem sikerült használni a játékba épített commot, de am nem volt vele baj. Mivel a Warhead is érdekel, ezért vettem ME-t, mert a másik dobozos változatból csak az alapjáték annyi mint a ME. Ezt a GameSpy-t viszont sajnálom, mert most minden indításnál beadja, holott a crysisWars-al tuti nem fogok játszani. Az is érdekes hogy a dobozon az van hogy netes aktiválás szükséges, de eddig még nem kérte, ezek szerint a GS-t is csak a multi miatt.

    Játék még asszem rám is csak egyszer fagyott win7 alatt úgy hogy a feladatkezelőt se tudtam előhívni, ill. egyszer volt olyan hogy indítás után az asztal helyett kaptam egy fekete képernyőt meg egy kurzort amit tudtam mozgatni és ennyi. Mivel laptopról játszom, resetelni sem könnyű. Viszont nekem az xp nem produkált a 10 év alatt annyi kékhalált mint a 7 az elmúlt másfél évben. Volt olyan is hogy Mass Effect 3 multi extraction körben crashelt. De játék közben többször előfordult már ilyen, illetve egyszer böngészés közben. Egyébként én nem az ellenzék tagja vagyok, nekem am bejön a win7 és tényleg jó hogy a Feladatkezelőt bármikor elő tudom hívni, de stabilabbnak nem nagyon mondanám.
  • ntex
    #31590
    Hát pedig a hiba nem a Win7-ben keresendő mert nálam biza már 1,5 éve ugyanaz a Win7 x64 szolgál és leszámítva azt hogy a C: meghajtóról felette a szabad hely nagy részét, nem hogy cseppet sem érzem lassabbnak mint mikor felraktam de még resetelni sem kellett a gépet egyszer sem, mert ha valamelyik program véletlen megáll akkor CTRL-ALT-DEL -el újra elő tudom hozni az asztalt és be tudom zárni task managerben. Az XP-nél az ilyen fagyások 90%-ában hard resetet kellett csinálnom mert semmire sem reagált a gép... Ezt leszámítva semmilyen hiba nem volt még a Win7-ben. 100x jobb, stabilabb, kiforrottabb oprendszer mint az a 11 éves kövület :)

    Mielőtt valaki jönne az ellenzékből, ez szigorúan magánvélemény :)
  • Harbinger
    #31589
    Nem lehet a GameSpy-ról tölteni, max az Origin-ről. De azt is patchelni. Kell. Vanilla címmel nem csoda, ha baj van. A GameSpy fiók a multihoz kell.
    Patchek

    1.2 majd 1.2.1
  • Darun
    #31588
    Háromszor csinálta meg. Utána nyomtam rá egy kompatibilitást, a start menüben feljött egy olyan hogy Crysis 64 bites mód, ugyan az. A Win7 nekem is eredeti, többször crash-elt mint az Xp (az eddig átlagom 2 havonta volt, most 2 nap alatt négyszer, mind a négy Crysis indítás volt ami szintén eredeti, EA Classics Maximum Edition, tegnap bontottam meg)
    Patch nem lett hozzá felrakva, mert felajánlotta hogy leszedi a patch-eket meg online regisztráció, be is pipáltam mindkettőt, erre benyomta nekem a GameSpy-t és mivel ez kora hajnalban volt, baromira nem volt már kedvem még oda is regisztrálni, szóval gyanítom hogy ez teljesen az alapjáték. De azért durva hogy az is így reagál illetve a Win7 reagál így a játékra. A Fallout első része is pofán röhögött amikor futtatni akartam, de ő legalább nem vágott a képembe kéket.
    Am ha beregisztrálom GameSpy-on a játékot jobban megérné onnan leszedni, nem?
  • Harbinger
    #31587
    Nekem sok félét csinált, de crasht ritkán vagy játék közben. Dx9 mód, kompatiblitás mód, patchek fent vannak?
  • Maxtreme
    #31586
    Dehogynem, hisz valamilyen szinten Vistára írták anno (dx10) ami meg a win7 nagyon közeli rokona.

    Nálam eddig egyik crysis rész sem művel ilyen anomáliákat. (origi win7 enterprise x64)
  • Darun
    #31585
    És annak mi lehet az oka hogy a játék indításra kékhalállal reagál? Többször is próbáltam.
    Ha jól tudom, ezt a részt nem sikerült annyira optimalizálni mint a másodikat, tehát elvileg a kettőnek kb azonos a gépigénye, viszont a kettő hiba nélkül elment. Ez is elmegy, csak viszi magával a Windows-t is :D Ennyire nem szereti a win7-et?
  • Harbinger
    #31584
    Csak 32 bites rendszert használok. És tényleg furcsa, hogy kb. az Awakening pályától kezdte cisnálni.
  • ntex
    #31583
    Próbáld meg 64 bites módban indítani, nekem az szüntette meg a recsegést. Ha nem indul akkor a kompatibilitást állítsd át Vista SP2 módra, nekem úgy már ment