31662
CRYSIS
  • Tomsteel
    #19816
  • FlyHigh
    #19815
    Azért az hozzátartozik az igazsághoz, hogy nagyábol mindenkit lelombozott a gépigénye. Itt jön a DE ha annyira jó lenne a játékmenete, akkor mindenki visszaállítana egy szintet a beállításokbol.
  • pauly
    #19814
    Egyetértek
  • Smithwarden
    #19813
    Na kimondtad sajat magadra a lenyeget!
    Aki a jatekrol is es 300* ugyanazt nyivakolast TIPLI at a spam topicba!

    Pont ez a spam!
  • GazCamp3r
    #19812
    Jók azok a VTOL-os kis órácskák ugye? Jól tolod a géppityujával...

    (FEARush/C4mp3r)
  • bordy
    #19811
    alapból nem megyek pb nélkülire. de az sem segít olyan sokat...
  • Curtis
    #19810
    ezért kell multizni :D
  • Curtis
    #19809
    Jaja, ne azt tegyük hozzá, hogy tört szerver volt PB nélkül. Oké, vagy cheat PB-n is, de jóval kevesebb. (oda azért másmilyen hozzáállás kell) :)
  • KILLER2
    #19808
    Szerintem nem unalmas volt, hanem szimplán szar.
  • KILLER2
    #19807
    Ez már nagyon kell. Nagyon fasza a multi, most is vagy 3 órája játszok, most hagytam abba. CrCvel TSen beszélgetve nagyon fasza az egész. De hát a mocsok csíterek (szép magyarosan szólva) már ezt is elbasszák. Érdekesen néztem akkor, amikor egy gyerek már harmadszorra nyírt SCAR-al 1-2 lövésből, meg amikor már a tizeik gránát repült. A gránát meg nagyon jó lesz, ha korlátozzák, mert beszarok, hogy közelembe nem jön már a robbanása, de fele életem lemegy. Ma is már hajam hullot, amikor a sok noob barom gránátozott. Voltak kb 10en ellenünk és szinte kivétel nélkül midnenki gránáttal dobálózott. Szinte mindenki csaklt, csávó még be se fordult a sarkon, de már látott és dobta a gránátot. Aki mégse gránátozott, az SCAR-al lövöldözött, ami valami egészen érdekes oknál fogva kb akkorát sebzett, mint egy Gauss. Szóval itt is minden tele van már csalókkal.
  • zombeeka
    #19806
    Az idegen hajós rész számomra (lehet,h most megköveztek) ,de szerintem marha unalmas volt!
    Szép volt meg látványos meg minden,de ha tehettem volna "végigszaladok" azon a pályaszakaszon!
    Kicsit soknak találtam az ott bocorgást és sajnáltam,h nem lehet komolyabb irtást végezni a dögök között!
    Azért párnak kitörtem a nyakát!
  • Skyline
    #19805
    Heh,ha megnézed a regem időpontját sztem rájösz hogy nemvok lacooo...És ha visszaolvasol láthatod,nekem is bejön a game az első 5ben nállam is benne van az év játékai között,de mégsem tartom a legjobb fps-nek amit valaha láttam,max grafikában.
    A játékot pedig egyedül a játékfejlesztő pénzhajhász "3rész" politikája miatt nem fogom megvenni,csak ha tényleg 3 rész lesz egyben 1 game áráért,az meg sztem odébb van addigra meg nemhinném hogy nem lesz ennél jóval jobb game.
    Mégkicsivel lejebb (najó...sokkal) indokokat is soroltam hogy ez nállam mitől nem egy nagy durranás game amúgymeg full grafon tolom (high-veryhigh játszadozással xp miatt) 1280*1024-ben (eredetileg 1680*1050-ben de meguntam hogy értelmetlenül bebeszaggat keményen ittott,erre is kitértem lejebb)...
    Nem a graffal volt bajom,de hagy ne írjam le még1szer hogy nállam min bukott a játék...Pontosabban miken vesztett az értékelésemből..
    Ha végigtolod a játékot megérted amúgy azt is mi a bajom,szerintem gusztustalan ez a vég...Kb mintha a gyűrűk urát néznéd,ledöntenek harcközben egy olifántot,és ahelyett hogy nézhetnéd tovább a csatát kibasznák a képre hogy FOLYTATJUK...Aztán várhatsz 1-2 évet hogy megnézhesd a csata végkimenelét..:)
  • lac coo
    #19804
    Dehogy, ő kedves ismerős ! :)
  • Tomsteel
    #19803
    látlak magamelőtt, ahogy gúnyosan mosolyogsz
  • Prince23
    #19802
    Lehagytad a Predator hangulatot:) --->clock engadge)
  • bordy
    #19801
    egy kis info a közelgő patchről

    "A patch többek között az alábbi témaköröket fogja érinteni:

    * Általános teljesítmény
    * Rakétavető és gránát egyensúlya a MultiPlayerben

    Vegyétek figyelembe, hogy ez az első patch NEM a nagy hibajavító kiadás lesz, hanem inkább egy hotfix, amely teljesítménybeli javulást és különböző MultiPlayert érintő változást fog hozni, melyet a közösség igényeivel összhangban állítottunk össze"

    crysis.hu

    úgy se fog javúlni a teljesítmény, nálam legalábbis biztos nem :)
  • lac coo
    #19800
  • JuanG
    #19799
    Végig játszottam én is minden High-on, és sztem ez akkor is a legszebb játék eddig mind közül, nekem nagyon bejött, még ha voltak is idegesítő részek (főleg a vége :) )...én azt kaptam amit vártam, hihetetlen környezet, dzsungel feeling, kommandózás :)), szal jó játék ez bárki bármit mond :))

    az idegen hajó (vagy mi) belseje meg nagyon állat!!!!!
  • lac coo
    #19798
    Aki nem a játékról ír, hanem lélektani elemzéseket végez , tipli a spam topikba ! ;)
    Maradnék inkább a játék témánál, érdekel mi sül ki a Crytek eme összecsapott-grafikabevállalós művéből .
  • VRSDM
    #19797
    szmisswarden . ja sry a dupláért de lejárt a 4percem, mire visszaolvastam annyit.

    tudod ez egy fórum, nem diktatórium. mindenki elmondja a véleményét, ha százszor akkor százszor, ha nem tetszik majd a házigazda elbírálja, ha nem akkor majd egy moderátor.

    de mondom. jobb lenne ha bejönnél és azt olvasnád hogy mindneki már 10x elment játék közbe? mert annyira bejönnek neki az új shéderek? kétlem. amit itt olvasol az türközi a témát olvasó embereket véleményét.

    és senkit nem foszthatsz te itt meg alapvető alkotási jogától.
  • VRSDM
    #19796
    szókincsed sem tökéletes, se a míveltség...

    az állat szót nemis tudom hányszor használtad, röpke kettő darab sorban :]
    99.999999?! ... tüzet oltani a moslék is jó ;)
  • gduck
    #19795
    Bakker ez már kezd unalmas lenni!!! Ha egy közepes konfigon űberfaszául futna a Crysis mindenki istenítené! Most meg mindenkit frusztrál hogy nem megy neki és hülyeségeket irogat!!! Át lehet fáradni másik topicba!!!
  • HeadHunter86
    #19794
    Már akkor tudtam hogy lesz Crysis 2 mikor elindítottam a demót.
    Hogy jön elő a Crysis felirat, úgy hogy felvillan az Y középső szára ami egy 1-est akar ábrázolni.
    Nem volt nehéz kitalálni hogy lesz folytatás, főleg a vége után...
  • KILLER2
    #19793
    Nincs tökéletes játék, se tökéletes ember. Belőlem is pl hiányzik a hiba xD
  • Doom 4
    #19792
    na végig vittem állat játék talána z 1 ik legjobb bár kicsit zavart hogy közepesre kellet venni a grafit az utolsó pályán már a hunter ellen de jó volt a core felesleges pálya volt bár az az utazás a csőben állat vólt az animációk a filmes részek naygon állatok voltak és csak a core-n használtam trainert máshól nem vágeredményben szerintem 99,999999....% os a játék mert ügye NINCS ÉS NEM LESZ TÖKÉLETES JÁTÉK VAGY HA LESZ AZT AZ ALIENEK HOZZÁK!!!!!!!!! (De lehet de az csak 1 embernek tökéletes mindenkinek nem lehet tökéletes.)
  • Doom 4
    #19791
  • nikopeti
    #19790
    Én jol szorakoztam gyengébb beállitásokkal is, nekem igy is megfelelt!! De akkor is csalodtam és kész! Általában azért van vége egy játéknak mégha sejteni is lehet,hogy folytatni fogják!!! Ennek viszont nincs befejezése egyszerüen abbahagyták...... Nah nemsopánkodok nekiállok legnehezebb fokozaton!!
  • Smithwarden
    #19789
    Kulonbseg kb annyi hogy Lacookent parral kevesebb ":))))))"-t raksz. :p
  • Smithwarden
    #19788
    Skyline tippelek - Lacoo vagy masik sg-s allneven.
  • Skyline
    #19787
    Nem ennyi pénzt adsz ki legközelebb,mert valszeg legközelebb már a jelenlegi konfigodon nem fog futni...
    Ki van ez találva,hatalmas reklám,nagy videók,beta mindenki bezsong hogy húúúúú,kijön a játék nagyjából azt kapja a nép amit videókban látott,agyondicsőített grafika,hatalmas gépigény megy a csattogás kinél hány fps,sanyika veri mert nálla már 68fps-t is elér,béluka anyázik rá mert mediumon sem indul....Megy a dicsőítés első ránézésre,atán szépen a nép fele elkezd zajongani a bugok miatt,a sztori/játékmenet ellaposodása miatt és amiatt hogy baromira rövid..És láss csodát a játék vége a tipikus "to be contiuned" szerü badarásg...Eltelik 1-2 év jöna folytatás,csiszolt szépített graf/fizika/talán mi,még nagyobb gépigénnyel,hatalmas reklámok közepette hogy jön a nagysikerü crysis folytatása...Veszi majd azt is mint a cukrot,ha legalább ilyenre sikerül akkor még a 3. rész is sikeres lesz,a készítők meg szépen agyiggazdagodva röhögnek hogy ezt jólcsináltuk..A probléma csak akkor lesz ha a crysis folytatásáig kijön valami szebb látványvilággal,jóvalkisebb gépigénnyel (nem kizárható) jobb sztorival,jobb mi-vel,fizikával..Na akkor a crysis 2 még sikeres lehet mert a névmiat meveszik,főleg akik akkor kapnak szgépet...
    Mindenesetre pont emiatt a pénzhajhászós rövidjátékmenetes 3részesre tervezett majomság miatt pénzt addig nemlátnak amíg a 3 részösszesen nem lesz annyi pénzért mint most 1..:)
    Emléxem a 90-es évekre amikor az újságok rendesen lehordátk a játékot ha túl rövid volt,a kedvencem a: "EZ MOST A DEMO VAGY MÁR A FULL?" címü cikkezdet volt..:)
    Mindenesetre amit a crysis-el művelnek az pont olyan mintha a csillagok háborúja 12 részes lenne és minden rész 1 órás lenne kutyafasza véggel..:)
  • Narxis
    #19786
    Crysis2
  • nikopeti
    #19785
    Hát szerintem ez nemvolt tölük nagy ötlet! Nagyonkiváncsi vagyok az egész sztorira de legközelebb már nembiztos,hogy kifizetek érte ennyi pénzt!! fölegnem háromszor!!
  • Skyline
    #19784
    Pont emiatt döntöttem úgy hogy majd akkor veszem meg a kriiizist ha trilógiapakkban 5000ért árulják a boltok...
    Mindig is utáltam az ilyen 4-5 óra játék seülesefarka aztán várjá 1-2 évet paraszt a folytatásra addig fejleszdagéped szindrómáju szarokat...Ez nállam elégnagy feketepont ennél a játéknál...
  • Dante73
    #19783
    Igaz, legalábbis álítólag, mindenesetre a befejezésben benne van a folytatás.
  • nikopeti
    #19782
    Most nemkell engem is lehülyézni de ez komoly????
  • nikopeti
    #19781
  • Skyline
    #19780
    Ha igaz a hír akkor kb háromszorennyi pénzért teljes sztorit kapsz (3 sézes lesz a game...)..:)
  • nikopeti
    #19779
    Háát srácok engem legutobb a Far Cry nyügözött le ennyire!!! Igaz ezt a játékot nemtudom teljes pompájában élvezni mert kissé kevés a gépem de örülök,hogy tudtam vele játszani! A multija nemfogottmeg de a singeplayer szerintem jol sikerült, egy kis... na jo nemkicsi hiba van ami nem is kis szálka a szememben azpedig a durvánfélbehagyott sztori + a játék rövidsége!!! Szerintem ennyi pénzért adhattak volna kicsit többet!!! Ha valaki mostkezdi a játékot az kezdje rögtön nehéz fokozaton ugy talán kitart 3-4 estét a játék!! Nah ezazén véleményem ha érdekel valakit!!! by
  • Skyline
    #19778
    De mivel mindenki ott ül a monitor elött így midnenkinek könnyen járhat a pofája,így sosem lesz vége amíg meg nem jelenik egy admin addig meg csak beiundul a kuvva anyád meg az apádfaxát...Annak meg sok értelme nincs így ha sokideig nincs reakció az idegesítő beírásokra egy idő után abbamarad,hacsak nem teljesen hülye az illető és magában beszél.:)
  • Smithwarden
    #19777
    Hallod...
    Meg mindig jobb hogy ki merem nyitni a pofam, minthogy birkakent turjem amit itt muvel mar regota.
    Most vagy sok itt a birka... vagy gyengek az adminok es a hazigazda.

    Bocs hogy egyre agresszivabb vagyok, de nem most indult ez az egesz, 1 (+1-2 masik) ember szopatja az egesz topicot, nem vagom miert hagyjak es kellene hagynunk bekussolva...