31662
CRYSIS
  • Skyline
    #19776
    Figyimár,egy 1szerü kérdés...Attól hogy felidegesíted magad és ezt ki is mutatod,szerinted bármi meg fog változni vagy rákontráznak és röhögnek a sikerükön akikkel gondod van?:)
  • Skyline
    #19775
    No hasonlóan vagyok kb a legtöbb általam is várt game olyan volt hogy felraktam végigvittem uninstall..:)
    Talán a cnc van fenn állandóan meg amire egyáltalán nemis vártam és mégis warez 1-2 óra játék után megszerváltam eredetibe az a witcher...Az éves felhozatal függetlenül attól mit tartok legjobban,hány legjobb van nállam, kb 95%-ban egyszervégigjátszható,felejtős...Sajna:(
  • Smithwarden
    #19774
    Na pont errol beszelek...7 percen belul mar irta is a valaszt ide...!
    Folyamat frissiti es irkal abba a topicba amit elvileg utal es total nem erdekli mar regota.

    Az ilyeneket nem a tema erdekli, hanem hogy csinalhassa valahol folyamat a feszt es a spamjeit, ezzel eli ki magat valami hianypotlaskent.

    Komolyan szo szerint hanyingerem van az ilyen szanalmas emberektol.
  • Dante73
    #19773
    Nem kevéssé igazad vagyon. Csomó játék jött ki idén, amire vártam, de... nem jött be. És? Beesik a laposeső?
    Törlöm, és kész. Erre a sorsra jutott a Strangehold, ProStreet, Hellgate London, Jericho, stb... Cod4 et végigviszem, de utána az is kuka. A hangulata überbrutál, de annyira lineáris, hogy engem zavar. Ha 200x leirom a topikjában, max idegelem azokat, akiknek meg tetszik. Vagy szánalmasnak tart, amiben igaza is lenne, ha odajárkálnék, feleslegesen.
    Nem tetszik, töröld. Ennyi.
  • Prince23
    #19772
    De amúgy igaza van:DDD Éppen a Core pályáról írt:DDD
    és az sztem nem uszkálós.... csak egyszerűen nem volt garvitáció. Vagy télleg uszkállós?

    Amúgy én mindenképpen az év egyik legjobb fps játékának tartom ezt a gémet, csak sajnos nem "námbörván" helyezet:D Ha tps lenne, talán lenne esélye a nr.1-re.
  • Narxis
    #19771
  • Skyline
    #19770
    Csak hogy boldoggá tegyelek:

    Ez egy szar,egy nagy szar....De nállam is bennevan az év első 5-ben:)
  • fixpont
    #19769
    van egy olyan változata is idióta

    A stilus maga az ember.
  • KILLER2
    #19768
    Hábakkieztjótudniígyfélévvelamegvételeután
    Szóval ezzel most faszán megleptél xD Azé jó, hogy nem is tudom a processzoromról, hogy 64 bites xD Holnap teszem is fel a 64 bites XPt.
  • lac coo
    #19767
    Ámen !
  • Smithwarden
    #19766
    Ahhoz kepest hogy sehol sem jegyzed a Crysist tobb szaz hozzaszolasod van itt.......................

    Felelmetesen szanalmas alak vagy.
    1-2 kis haveroddal egyutt itt spammeltek nap mint nap, frocsog a nyalatok folyamatosan.
    Nezd meg Punkert, nem tetszik neki igazan, beirja, egy gyors ertelekes, kiveszi a kedvencekbol, byebye...tok normalis ember es hozzaallas, ennyi az egesz.

    Neha benezek ide, mert tobb haverommal egyutt tetszik a Crysis tobb szempontbol a hibai mellett, hogy hatha talalok valami uj erdekes vagy hasznos infot a forumban, es egyre tobbszor csak a HANYINGER fog el toletek.

    A Crysis topicot atalakitottatok kb egy "Nem megy ez a szar jatek a tobb eves konfigomon, es amugy sem tetszik, meg dogoljon meg mindenki akinek elfut es tetszik neki, azert is idejarok minden nap minden hozzaszolasra fikazni..." forumma.
  • kandzsal
    #19765
    van egy olyan változata is idióta
  • fixpont
    #19764
    Ezt a kerdest erti valaki?
  • fixpont
    #19763
    Hali 2 kérdésem lenne Mi a külömbség a crysis és az x64 között <-- ???????
  • kandzsal
    #19762
    Hali 2 kérdésem lenne Mi a külömbség a crysis és az x64 között
    És mi van a bonus dvd-n?

    köszi
  • Prince23
    #19761
    Ott nem úszol, nincsen gravitáció, legalábbis én úgy emléxem arra a xar Core-ra, mert Nomad azt mondta, de télleg olyan mintha uszkálnunk......
  • fixpont
    #19760
    Ott feleslegesen pocsekoltad a loszert, ugyanis ha elkezdesz futni, addig a pontig ahol talalkozol profateval, senkit nem kell lonod es senki nem lo rad. Ott nagyon gyorsan lehet futni, max speed nelkul is. Csak azt kell rohanni azon a reszen es a profetas resz mar jobb picit.
  • Punker
    #19759
    na cső srácok kiveszem a topic-ot a kedvencekből, nincs több kérdésem :)
  • Punker
    #19758
    elpazaroltam rá csomó sávszélt, akkor már végig játszottam, de jobban jártam volna ha letöltök 2 filmet :)
  • lac coo
    #19757
    Én az uszkálós barlang után hagytam abba, mikor abból állt a "nextggame" , hogy egy nagy kék izé kis kék izéket dobált le, majd mikor megöltem őket akkor ismét......Egy az egyben C64 tojásbenyűjtős érzésem lett :))))))
    Ment is a kukába :)))) .....Ha nem lenne a brutál garfja, két hónap múlva senki nem emlékezne erre a játékra , a középmezőnybe is alig férne be .....Nálam a grafika másodlagos, elsősorban játsazani akarok, szóval én sehol nem jegyzem a Crysis-t .
  • fixpont
    #19756
    Az a kedvenc palyam. :-)
  • Punker
    #19755
    mikor a kikötőben a társad felmegy a darura hogy majd segít, azt csak nézelődik jó hogy rá nem gyújt amíg téged szarrá lőnek akkor már kezdett felhergelni ......
  • lac coo
    #19754
    Egyetértek veled.
    Valaki írta nem rég, hogy mi újat lehetne kitalálni egy FPS-ben..... Hát ha egy sci-fi témajúban sem tudnak , akkor vissza kéne adni az ipart !
  • fixpont
    #19753
    Nalam a banyaig 9/10 a banya utan 6/10.
  • Punker
    #19752
    na szal a véleményem játék élmény:
    a bányáig: 6,5/10
    a bánya után: 3/10



    lehet hogy szebb mint a CoD4 de a történet nagyon gyenge így......
  • Tigristank
    #19751
    Nincs sajnos.
  • grebber
    #19750
    Multiba akkor dx9-be semmi fadöntés napszakváltozás?
  • Tigristank
    #19749
    Inkább gyere multizni. :D
  • fixpont
    #19748
    Na talan en ujat mondtam. :-P
  • fixpont
    #19747
    Az E6600asod 64 bites, ennyit segitek. :-)
  • KILLER2
    #19746
    Azaz 64 bites kéne, de most vettem a procit, nem akarom cserélni. Nem mondtáln újat.
  • KILLER2
    #19745
    Tudom, de nem akarok új proceszort venni.
  • Tomsteel
    #19744
    én ezt csak érdekességnek szántam, hogy legalább 5 embertől hallottam már, hogy ha vége van törlöm le a *****....szóval érted.
  • Mr Bishop
    #19743
    Mellesleg, rohadtul tudnám értékelni, ha át tudnám menteni a Crysisba a Doom3-ból a BFG-t !
    Az kellene a népnek .........
  • Punker
    #19742
    mivel CoD4 most jött ki elötte ahoz hasonlítom, ott feladatok voltak üldözd időre stb, itt meg? a nagy robot után jön még nagyobb? hát már bocs de ez engem nem szórakoztat jelenleg, kb 10 évvel ezelött voltak ilyen játék megoldások.....
  • Mr Bishop
    #19741
    Jobb a Call of Duty 4, ja !
    De sírógörcsöt kapok, ha lövés közben megáll a kép és a hó a halott pofámba esik, miközben a ködös süvítő szélben felettem röpködnek azok a csili-vili lények.
  • Tomsteel
    #19740
    *nem
  • Tomsteel
    #19739
    azért nem semmi, hog enm te vagy az első aki így fejezi be a játékot...hmmmmm
  • Punker
    #19738
    igen? hanyas gomb? :)


    [komolyan ez a játék vége, mert már f@szom ki van vele úgy felidegesített, vége azonnal letörlöm, és hallani se akarok róla a folytatásig]
  • Tomsteel
    #19737
    egy laza délután alatt csak kidobnak abból a rohadt gépből nem? hááá minek itt fejleszteni....