31662
CRYSIS
  • tobias88
    #19856
    hogy csatlakozol elötte netre?
  • Rainbow15
    #19855
    Mostmár még rosszabb.
    Ha a shadingot átállítom highra, vagy very highra, akkor tiszta fekete a kép ha mozgatom az egeret. Aztán ha megállítom, akkor 1mp után jó lesz, bár akkor is néha bevillog feketévé a kép.
    cvarokat is módosítottam, de nem segít.
  • NeBby
    #19854
    Előbb inernetre kapcsolódok(netes game) kiléptek hálózati játék és balu hamachis ipjéhez kapcs.
  • NeBby
    #19853
    MŰŰŰKÖDDIIIK A LAAAAANNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    hamachi:-CRYSIS-
    pass: crysis
    gyertekkk!!!
    BALUVAL TOLJUUK
  • NeBby
    #19852
    Nekem a havason 25 alá nemment! Veryhighon XP n
    Nálad van a gond...
  • Sephi
    #19851
    Ember.

    core 2 Extreme
    8800 GTX 640 r
    4 GBR

    High-on szaggat és a jég pályán le kellet húzzam low-ra.

    Es ez nem bealitas/windows hiba. A játék kér túl sokat.
  • NeBby
    #19850
    Jösz kipróbálni? Vagy valaki?
  • NeBby
    #19849
    Nekem meg a COD4 volt az unalmas meg szar... 1-2 pályát leszámítva , amit rendesen megcsináltak. Crysis nekem sokkal jobban bejön , persze lehet , hogy csak a grafika miatt teccik (ami csak high fölött szép szerintem , ha az alatt van , akkor mindig van benne olyan elem ami csak magasabban szép és elrontja az egészet!) , mert COD4 grafja vmi borzalmas, multi szintén.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy meg akinek a COD4 jobban teccik (legalábbis azt mondja) az sztem azért van, mert nemmegy a gépén a crysis rendesen , hogy élvezhető legyen, ezért istenítik a COD4 et , mert az megy nekik maxon ( megjegyzem énis eztcsináltam mielőtt megjött a GT m ) :]
  • Balumann
    #19848
    Egy külföldi forumba láttam egy hozzászólást, ami a Hamachin való játékhoz van, kérdezem h akkor lehet-e Hamachival LAN-ba játszani?

    "And just so you know to play over Hamachi you need to go Multiplayer --> Internet Game --> Login to your online Gamespy account then go back to LAN games and play. Otherwise you can't join." Aki próbálta és nem ment az így próbálta, tehát belépett gamespy-ba előtte? Szivesen kipróbálnám én is multiba, hogyha működik.
  • w77d
    #19847
    teljesen egyetértek!
  • Sephi
    #19846
    akarhanyszor helikoptert lelottem.
  • Sephi
    #19845
    Jo jatek volt de semmi ujjat nem mutatott. Rokabor lehuzas magas fokon. A grafikara modanam hogy szep , de amikor 8800 GTX -en Core 2 Extreme es 4gb HIGH akadozik akkor ott mar baj van.

    Aztan a bugok. Akarhanyszor lelottem es elerte a foldet , egyfeszt robbant es fortelmes zajokat hallatott minden darabja. A legvegen a hajon annyi bug van hogy megfajdult a fejem. Vagy tizszer haltam meg hogy siman atestem a hajon a vizbe.

    Na mind1. Ez nem erdemel meg 9.5 -ot amig elek. Ennek a COD4 1000x szinvinalasabb volt.

    Egyszer vegigviheto.
  • w77d
    #19844
    nah gyerekek most értem a játék végére! hát komolyan mondom a szép grafikán kívül sajnos semmi extra nem volt benne! remélem azért a jövőben nem ez lesz a tendencia, hogy van szép grafika azonkívül semmi más!
    Ezzel a grafikával megcsinálni mondjuk egy Trespassert, na az volna jó :D
  • fixpont
    #19843
    Hehe, erdekes, en meg a pisztollyal csinalom vegig a teljes elo palyat. Sot, utana is az a fo fegyverem, mivel en ilyen lopakodok, lovok egyet, eltunok onnan stilusban jatszom. Igazabol a tankos palyaig lovest sem igen szoktam kapni.
  • NeBby
    #19842
    Csak eredeti , lan se megy!
  • Doom 4
    #19841
    tom nem ide való de a másikba nem válaszolnak lehet a razorral multizni ?
  • mikiking
    #19840
    Na most fejeztembe....hát enyhén rövid a game.enél többet vártam,de jóval...... nekem a dzsugeles pályák jobban bejöttek,az alienes baszások az rakás szar sem......... és vhogy a bemutatókban látott páláyk nagy része kimaradt.
  • Rainbow15
    #19839
    Ezt nem, mert azóta kijött a c 7.11. Mert amit irtál az egy külön dirver nem?
  • NeBby
    #19838
    Dokumentumok / My Games / Crysis / SaveGames
  • KILLER2
    #19837
    Dokumentumok/My Games/Crysis
  • KILLER2
    #19836
    Megesik, mindenkinek más jön be.
  • Doom 4
    #19835
    kár én azt tudtam a legjobban használni
  • Pókmalac
    #19834
    vki #19822
  • KILLER2
    #19833
    Nincs, de miért kéne? Bőven elég ott még a reflex. Igazából én talán sosem használtam assault scope-ot. Többnyire reflexelt használtam, azzal szeritnem jobban lehet közelre célozni, ha meg távolra kellett, akkor néha az assault jött, de többnyire akkor már sniper scope.
  • GamerAdams007
    #19832
    Azért nincs, mert meg kell szerezni. Második vagy harmadik pályán, amikor felveszel egy prec riflet, azt hiszem akkor kapod.
  • Doom 4
    #19831
    az első pályán miért vagy az első pályákon miért nincs assault scope ? vagy csak easy-n nincs ? vagy valami csalás hozzá hogy legyen vagy valami ?
  • fixpont
    #19830
    "ATI Catalyst Crysis Hotfix Display Driver for Windows XP" <-- ezt leszedted?
  • fixpont
    #19829
    Ennek nagyon nem igy kene kinezni. :-)
  • bertino
    #19828
    hány FPSel fut egyébként ?
  • KILLER2
    #19827
    Szerintem itt valami csúnya driver hiba lesz.
  • Rainbow15
    #19826
    Miért ilyen szép a tenger? Ja és az miért van, hogy ha célzok, akkor jobb felső sarokban egy szürke négyzet van? Alig lehet tőle látni! Catalyst 7.11 driver, és a majdnem minden veryhigh, bár ha leveszem a grafikát akkor is ugyanez van.
  • KILLER2
    #19825
    Ja, nagyon faszák. Azl még nem olyan jól, volt, hogy végig 1 embert se öltem le xD
  • mikiking
    #19824
    nem ugy kéne,hogy crysis uj gts alatt ? :P lool
  • F1rstK1ng
    #19823
    Te voltál tegnap az a low aki csak repülő járművel tud érvényesülni, és csak nagy a pofája vagy összekverlek vkivel? Tegnap nem is hozzád beszéltem és elkezdtél osztani, sok a paraszt publicon. :(
  • Pókmalac
    #19822
    hova menti ki a játék a mentéseit??????mert ujra kell tennem a winfost...a rohadék kártya frissités miatt (kártya frissités egy akkro baromság csak szarabb lesz mint volt) állandoan kilépeget a játékbol lefagy,,persze kártya frissités elött ilyen nem volt....
  • bordy
    #19821
    új gts crysis alatt
  • bertino
    #19820
    én tegnap vittem végig... a véleményem az, hogy szerintem lehetett volna hosszabb is.
    Ugy értem így se rossz, de én szívesen toltam volna még tovább azután, hogy a játék végén túl vagyok teljesne.
    Stabilitásról és rendszerkövetelményről, hogy a látványhoz képest szerintem nálam legalábbis nagyon jol futott. 2giga 800as ramom van, igaz nem sufni, de nem is a legjobb, mellette A64 X2 3800+ és 7600GT, 1280-ban futott árnyékok és élsimítás nélkül, e mellett minden max-on 15-39 FPSel. Amikor az űrhajóban voltam akkor vettem le egyedül 1024ben, egyébként szerintem teljesen jó volt akkor a hangulat, mikor bent kellett szenvedni, mikor szinte mindenfelé ugyanazt látja az ember, akkor ott ragadott teljesen magával a hangulat, meg amikor kijutottam belőle :D A vége szerintem eltulzott, hogy csináld meg ezt, meg aztán még ezt, meg még ezt... és mikor már azt hinnéd, hogy végre, akkor jön még egy... szal ez már elég nevetséges volt, de véleményem szerint egy ilyen játéknál még belefér.

    Összességében tetszett, tuti megveszem. :D
  • bertino
    #19819
    az már teljesen a vége
  • zozox333
    #19818
    Meddig kell azon a hordozón agyatlankodni? Mennyi van még innen hátra?
    Amennyire bejött az első fele, annyira idegesítő ez az idegenes f@szomság!
  • Prince23
    #19817
    Ezért nem multizok. Legutóbb a Commandos Strike Force-szal multiztam. Ott nem csak ezel voltak, hanem még REPÜLTEK is a köcsög barmok, és emiatt jó xar a multy, nem is foglalkozok ezek után, mert úgy is van több hülye köcsög, aki nem tisztességesen játszik: így meg mit ér az emberi MI ?! Lóxart se.