31662
CRYSIS
  • mikiking
    #20017
    hát amugy nekemis..le is kellett feküdnöm aludni,olyan szarul lettem,káris ....... loooool :D
  • ProGabe #20016
    szerinted ez hogyan menne akkor,ha egy négyzetkilométeren lenne 10e ilyen golyó,és a háttér nem egy fénykép lenne?és akkor még az AI-t nem is említem

    majd 5 év múlva elérik ezt a szintet,8 év múlva meg meglehet venni :)

  • petya01
    #20015
    óó hogy az a... tényleg itt is be van linkelve.....no mindegy. :-)
  • lac coo
    #20014
    Én is , a bannerban ! :D
  • petya01
    #20013
    Végigjátszás
  • petya01
    #20012
    http://www.crysis.hu/cms/content/category/7/36/64/lang,hu_HU.UTF-8/
    Találtam egy végigjátszás leírást...
  • petya01
    #20011
    Mondjuk nekem ezen a részen már hányingerem volt a sok forgástól... :-)
  • petya01
    #20010
    Egyszer csak a sok jobbra balra forgás repdesés után bejutsz egy terembe ahol felélednek akis micsodák sorban a kis koporsóikból.itt középen lesz egy bazi nagynagy "üveg" cső vagy valami hasonló és itt az áramlatba kell belemenni ami kivisz a szabadba...
  • Djemba
    #20009
    hehe
  • lac coo
    #20008
    Te vagy az első , aki emlékszik eddig merre ment azon a labirintuson ! :DDD
  • Djemba
    #20007
    7 pályán vagyok amikor nincsen gravitáció és bementem egy luykba ott fölfelé mentem és utánna jobbra és utánna jó sokáig megyek és van egy átlátszó fal ahol vagy 2 űrhajó roncs vagy mi és ott hogyan kell tovább menni? a fölvelé nézek onnan jön valami fagyos izé
  • burg3r
    #20006
    megjelent?
  • Balumann
    #20005
    1.0.1.5 -öt javaslom.
  • petya01
    #20003
    1280X1024 ás magas (high)volt minden.
  • KILLER2
    #20002
    20aé nehezen, de 30al már valahogy lehet. De ez atótl függ, hogy milyen grafon toltad. Én single-t highon vittem, de mutliba mediumon jatszok. Érdemes levenni a grafot, úgyis midnenki mondja, hogy nem a graftol lesz jó.
  • reaper4
    #20001
    attól,h nem ülök egész nap a gép előtt, és lesz 100 hsz mire megjövök a munkából stb... még nekem válaszolt 1 vita lezárása után és folytatta azt. de mind1 már tök mind1
  • Pókmalac
    #20000
    hamachi játszáshoz hányas verzio kell???nekem a -0.9.9.9- verezio van meg ez régi?????ha igen akkor melyiket szedjem le?
  • lac coo
    #19999
    Baráti ! Irigyelni fogod a rally pályádhoz ;)
  • lac coo
    #19998
    Én is ezt mondom mindig Crysis-ről :))))) Csak ott a futtatható jelző marad el :)))
    Amúgy meg nem olyan "egyszerű" ez ahogy te hiszed: ilyen minőségben ennyi frame-t renderelni nem egyszerű mutatvány !!! Ez még Vray alatt is sok másodperc lenne ! Szal nem tom milyen "motor" (vagy mi ) van alatta , de ilyen gyorsat nem igen látni játékban !!!
  • petya01
    #19997
    Skacok!
    Ha single playerben 20-30-40 fps volt átlagban ezzel lehet multizni?
    Kétlem...
  • Hedic
    #19996
    szevasztok...most lesz maj netem adsl 512 kb/s.ezen a sebessegen h menne a crysis?
  • MaskimXul
    #19995
    másodszorra is: nincs ebben semmi extra, hdr, tükröződés, nagy textúrák. Semmi, amit dx9-el ne lehetne megcsinálni, futtatható szinten.
  • MaskimXul
    #19994
    héé az az én posztom volt, behúztad
  • Ability
    #19993
    Nem értelek. Te jöttél a dumáddal* ,és reagáltál egy 100 kommenttel ezelőtti véleményre, ahol ráadásul már szite le volt zárva a vita. Aztán még azt akarod mondani, hogy ő kezdte el újra? Ugyan már! Engem nem érdekel, hogy kinek van igaza, vagy, hogy ki folytatja, de azon elgondolkozhatnál, hogy ha ő szánalmas, akkor Te pont most süllyedtél az ő szintjére.

    *most erre mit mondjak? anyuci apuci kicsi fia. lol

    MOD: ops, valakivel épp egyszerre küldtük be a kommentet. :)
  • Nagy01
    #19992
    Így mikor fog kinézni egy játék?:D
  • kenderzen
    #19991
    1kriziszgézával ugysem tudod megértetni miért tetszik neked a kod 4, az a baj a kod4el hogy nem kell hozzá elit családba tartozni hogy játszhass vele fullba xD
  • kenderzen
    #19990
    ÜBER BRUTÁL kis Cucc !
    Az benne alegkomolyabb hogy 4éve készitették :DD
  • Balumann
    #19989
    CoD 4 low alatti grafikával is ugyan olyan ütős lenne, közel sem a grafika a lényeg benne hanem a játék menet, és főleg ez tetszik benne, hogy arra koncentráltak. Fizika talán tényleg hiányzik.
  • reaper4
    #19988
    nem vagyunk 1formák. az ok ,h a cod4 nem 1 crysis grafika. de az legalább megfogott. nem úgy, mint a crysis. és a hátammögött lévő szinte 23 év játéktapasztalattal ez nem semmi manapság szerintem.
  • NeBby
    #19987
    Annyit még , hogy CoD4 alapjába elégjó , teccik is , de a grafika nagyon elrontja az egészet , ha normális grafot tettek volna mellé , meg egy lehelletnyi fizikát (amit a legjobban hiányolok) , akkor máris sokkal jobblenne!
  • reaper4
    #19986
    nem érted. na akkor. pont befejeztük a vitát béke címszóval. erre szinte a következő kommenteddel megint elkezdted fikázni a vita tárgyát. hát ennyi és nem több.
  • NeBby
    #19985
    Szerintem inkább semmit.... nemértelek
    Ugyanaz mint a cod2 , motor is , semmi új effekt nincs szinte! Fák , textúrák undorítók stb... nah de haggyuk télleg!

    Pl amin nagyon láccik, hogy sz*rtak bele : megy a kocsi , de a km óra meg se moccan , csak egy kép ott a műszerfalon... ennyit erről...
  • reaper4
    #19984
    most erre mit mondjak? anyuci apuci kicsi fia. lol
  • NeBby
    #19983
    Ma fél 9 - 9 körül kezdjük a multit (hamachi)
    Lécci gyertek , jólesz :))

    Szoba: -CRYSIS- 2.szoba
    jelszó: crysis
  • KILLER2
    #19982
    Ejtőernyő van multiba, valahogy single-be is elő lehet szerintem csalni.
  • Balumann
    #19981
    kértem segítséget a Segítségek topikba, auto -n szerintem mennie kellene, de próbáltam kicsit növelni a voltage-t is.
  • Ability
    #19980
    Menjetek másik topikba a tuning kérdésekkel...
  • JuanG
    #19979
    sztem 1.36-1.4 között próbáld nyugodtan...nekem az E4500 alapból 200X11 -en megy kb 1.28 feszen, de jelenleg 285X11 en megy és 1.4-es core-al, de sztem lejjebb veszem 1.37 körülre...
  • Balumann
    #19978
    kérek segítséget ezzel a tuningolással kapcsolatban a segítség topikba, nem sikerül :-(
  • Balumann
    #19977
    1,325V