31662
CRYSIS
  • VRSDM
    #20098
    na hallottamt tegnap egy marhaságot, erősítsetek már meg...

    xy azt állította hogy nem vesz kétmagos cpu-t mert hogy még kiforratlan technológia és úgy sem használja ki semmi sem, csak vista alat...

    ez marhaság nem? :S
  • petya01
    #20097
    Szerintetek miért nem tudok fellépni az egyetlen magyar szerverre az eredeti játékkal?
    HU - bitHUmen -ről van szó... :-(
    Más külföldire felmegy gond nélkül...
  • Djemba
    #20096
    oké
    majd este megnézem
  • Doom 4
    #20095
    na fent van a vista vagy holmap má dx 10 be multizok :D
  • SrAta
    #20094
    Hali
    Hát ja tényleg nem könnyű rész jópár órámba beletelt mire megcsináltam...
    Az lenne a Kérdésem, hogy van egy olyan fegyver hogy TAC és nem tudok célpontot bemérni sehogyanse nem jövök rá pls help azt hogyan kell lőni akarok és kiírja hogy nincs célpont bemérve
    Előre is köszi SrAta
  • JuanG
    #20093
    harc közben mindíg haladj előre a következő "checkpoint"-ig ott mindíg feltölti magát...nem könnyű rész :))
  • Djemba
    #20092
    ott tartok amikor prófétát meg kell védeni fölvettem a fegyvert és bementem abba a kis garázs szerűségbe de mire kinyírok mindenkit próféta 14% marad és megfagy.
    Valami tipp?
    vagy amikor fölvettem a fegyvert akkor kezdjek meleg helyet keresni?
  • Balumann
    #20091
    hát hibák mindenbe vannak. Nekem nem a cod 4 a kedvenc, főleg nem úgy neten (azt is inkább úgy kéne, h szervezett csaták - és fejlődés nélkül saját beállított classokkal, ismert ebmerekkel - már játszottunk is egyébként csak kevesen voltunk) . De ahhoz h csak felmennyek lövöldözni vhova arra tényleg cod4 az egyik legjobb :)
  • Skyline
    #20090
    Teh nem ebben a topicban kéne sztem megvitatni,amúgy engem nemkell meggyőzni nállam perpill a cod4 a legjobb multigame,csak vannak annak is idegesítő hibái (pl gépágyu célirányzékkal baxottnagytávolságban pontosabbat lő mint egy sniperpuska,fejlövés soxor nem öl, sok fegyver átviszi a 20-30 centis betonfalat,de 1 méterről rendesen fél tár kell egy embernek,ilyesmi...),de majdkijavítják..
  • Skyline
    #20089
    És szerinted az az 1-2 előrerepülő repesz egy közel-közép harcra tervezett puskánál 20-30 méteren egy golyóállómellény ellen mennyit ér?:) Azértmondom nagytávolságban a shogunhoz nemkell ás csak szerencse...
  • Balumann
    #20088
    Igen de ott ellehet kerülni, lehet választani, ráadásul kisebb pályák vannak, és közelre hatásos, én mentem vele 1x. (bár közelre a pisztoj is hatásos ott). Crysisba egyszerűen nincs értelme, de mégis odarakják és van amikor nincs más választás ha gyorsan kell szerezni fegyvert, kevés fegyver van ott. Ráadásul a fagyasztó meg van ilyen ultragépágyu (ami ilyenidegen fegyverre hasonlít, nem tom játékba az h kerül be) amivel szembe pisztojjal meg shotgunnal, sőt gépfegyverrel sincs semmi esély.
  • Balumann
    #20087
    Hát azért vmennyi lövedék előre fele is megy nem? :P
  • Skyline
    #20086
    Nemtom folyamatosan cod4-ezek most tervezem a megvételt multi miatt,de pont azért nem használom benne a shotgunt mert sztem gyenge benne...(bár késöbb elég komoly motyik vannak a témában:) )
  • Skyline
    #20085
    de 4-5 méterre már kb 1 métert széthord a repesz akkor szerinted 20-30 méteren mennyi esély van rá?:)
  • Balumann
    #20084
    Jó, de ott 3 méterről belelövök megyhal egyből az ellenség, másrészt ott választani lehet több fegyver közül (na jó ott meg az a hülye fejlődés van :@). De akkor nézhetjük a pisztojt is, vagy a többi fegyvernek a hatását, pl graw 2-höz képest ^^ Na mind1 hagyjuk a fegyvereket meg élet rendszereket, ez csak 1 a sok közül ami miatt nem tetszik
  • VRSDM
    #20083
    ha csak egy repesz is beleállna a combodba, megtudnád, hogyha csak megmoccansz egy törpényit, összeszarod magad úgy fáj, ahogy vagdossa a husit ott belül :] nc
  • Skyline
    #20082
    De amúgy CoD4-.ben is hiába lősz shotgunnal 20-30 méterre lövő ellent mivel A shotgun repeszezik,ami szétirányba (jómagyaros:)) megy és 20-30 méteren már több métert terít be az a pár repesz ami kb szart se ér ha szerencséd van max akkor..:)
  • Skyline
    #20081
    CoD4 multinál? semmiben (max grafi/fizika,de az multiba felesleg) ..:)
  • Balumann
    #20080
    Egyet értek.
  • Balumann
    #20079
    5 méterről lőttem bele (bent voltunk a folyósókon), és átállítottam a golyó szórást kisebbre akkor is azthiszem (de általába átállítottam). De akkor is rendbevan h kisebb távra jó, de nehogy már 40-50 méterre el se lőjön és ne érjen semmit... Lehet ha fejbe lövöd 1 méterről shotgunnal meghal, nagyon realisztikus tényleg -.- De a gépfegyverrel is ha nem fejbe lövöd a másikat akkor 1 tár se biztos h elég, hogy meghaljon ha távolabb van... Tudom, ott a bioruha ami megvéd, nagyszerű.
    A játék menet multiban, instant actionban akkor is szörnyű így, nem tom h nektek mi tetszik ebben. Grafikán kívül az ég világon semmi olyan nincs benne, ami miatt jobb lenne egy játéknál is... mondjátok már el, pl. a GRAW 2-nél, v CoD 4-nél, CS -nél, ET Quake Wars-nál miben jobb a multi?! Quake Wars is sokkal jobban tetszik, ott is nagy pálya, más játék módok, stb..
  • Djemba
    #20078
    16 pálya
  • Djemba
    #20077
    17 pályán amikor odaéerek egy kapuféleséghez és nem leht átmenni rajta mert üvegből van ott mit kell csinálni? a végigjátszásban nincsen benne!!!!!!!!!!!!!!!!
  • lac coo
    #20076
    Ez az .... Ne adja az ég, hogy rákapjanak a fejlesztők arra, hogy csillili-villi ürességet kapjunk mert úgy is mindenki rohan megvenni, hogy legyen mivel gizdázni a suliban .....Bár ahogy nézegetem a fórumokat egyre többen lehúzzák a játékot, hogy a grafikán kívül egy nagy nulla , remélem ez is a fejlesztők fülébe jut .


    A multija meg nekem kicsit BF2 parodiának tűnik ....:)
  • GazCamp3r
    #20075
    Ott pont...
  • NeBby
    #20074
    Hát shotgunnal nem 200m re kell lőni
    Be kell álítani x el , hogy ne szóródjon a golyó és közelről kell lőni...
  • Balumann
    #20073
    Én shotgunnal egyszer sem bírtam megölni senkit se, pedig mentem avval párszor, és el is találtam a célszemélyt ^^
  • Balumann
    #20072
    meg kéne tanulnom érthetően fogalmazni
  • NeBby
    #20071
    Itt 1 shotgun lövéstől is meghal Az realisztikusabb , mint 3-4....
  • Balumann
    #20070
    De mint azt is írtam, ez a játék nem az én stílusom, én jobban kedvelem az egyszerűbb, "valósabb" kialakításu, és háborús, taktikus játékokat.
    /a valósabb alatt azt értem, hogy realisztikusabb élet rendszer van, pl. 3-4 shotgun lövéstől meghal az ellenfél... a ruhában is csak a lopakodó meg az erő mód tetszik, illetve a gyorsmód se rossz.
  • Balumann
    #20069
    Nem, az azért volt unalmas + rossz is mert akadt akkor a játék, és csak 3-an játszottunk. A DM (játékban instant action) meg azért, mert ezt a deathmatch módot eleve utálom (rengeteg játékban játszottam már).
    Meg eleve nem tetszik ez a bio ruhás mód, az h túl sok az élet de azért fagyasztótól pl. egyből megfagy, meg rengeteg dolog nem tetszik még.
    Mint mondtam a Power Struggle módot nem volt alkalmam még kipróbálni úgy h nem akad a játék, és sokan játszunk. tudom, hogy ott fegyvereket is lehet venni, járművek is vannak, és már azt is tudom nagyjából h mit kell csinálni. Azt még kipróbálom, de az biztos h IA -t többet nem játszok... ^^
  • GazCamp3r
    #20068
    azért unalmas egy game, mert nem tudod, hogy Power Struggle-be mit kell csinálnI? azé ez eléggé lol....
  • Balumann
    #20067
    Hangulatával nekem nincs problémám, grafika ad egy jó hangulatot a játékhoz. Csak aztán a játékmenet...
    ui.: ez a hangulat se jön benem annyira. A játék multiban háborús játékra irányul, háborús játékba nekem meg a CoD 4 ezerszer hangulatosabb, de ennél sokkal jobban tetszett pl. GRAW 2 is, meg még sok más játék is
  • grebber
    #20066
    Pedig nekem nagyon bejön mutlija marha hangulatos.
  • Balumann
    #20065
    Nekem pont attól unalmas :-) vagyis attól is. Sok Call of Duty 4-ezés, SWAT 4 -ezés, meg egyéb ilyen játékok után nekem ez a játék abszolut nem tetszik. Átláthatatlan is, rossz életrendszer, kevés és rossz fegyverek (főleg a DM módba), stb..
  • grebber
    #20064
    Hm nemtudom hányan voltatok,de connecteljél fel fullos 32-es szerverre ott nem lesz unalmas mert léptem nyomom szarrá lőnek aztse tudod honnan!
  • grebber
    #20063
    Akkor valamit nagyon rosszul látsz mivel sikeres a játék.

    Sokféle siker van de a fejlesztők leszraják neked vagy másoknak mi ajó nekik behozza a raklap millió dollárat azt örülnek.Tehát sikeres a Crysis!
  • Balumann
    #20062
    Nah szóval tegnap próbáltuk a játékot multiban, az összetettebb módban (amikor foglalni kell meg minden), de kevesen voltunk, és akkor akadt a játék nagyon. Unalmas volt nagyon, egyrészt az akadás miatt alig bírtam menni (főként ezért volt rossz), másrészt nem is találkoztunk, nem tudtuk mit kell csinálni.

    Nah aztán prociórajel növelés -> játék sokkal jobban fut. Így most DM-eztünk kb. 40 percet (2x 20 perces menet), voltunk páran. Sajnos hiába nem akad a játék, szép grafika és nagy pálya, a multi - legalábbis ez az instant action (deathmatch) mód hihetetlen unalmas. Habár a ruha módjai, főleg az átlátszóság nagyon jól meg lett valósítva. Ami nem tetszik a játékba nagyon, az a fegyverek, és az élet mennyisége. Életnek kb. 10-ed ennyi kellene, és pontosabb fegyverek. És ez single-be is így kellene. Miért kell 5 méterről 4 shotgun lövés egy emberbe amikor még nem is Armor módba van a ruha?
    Majd vmelyik nap kipróbálnám az összetettebb módot is így többen, kiváncsi vagyok, hogy az milyen, bár én szerintem nekem ilyen elrendezéssel az se fog tetszeni, ráadásul nagyon uncsi azokon a nagy pályákon így autokázni meg futkosni. :(

    Ez a játék se single-be, se multiba nem fogott meg egyáltalán. Én igaz előtte se vártam túlságosan a játékot, már előtte is tudtam h ez nem az én stílusom, de azért mégis reménykedtem valahogy, na mind1.
  • Balumann
    #20061
    Régóta foglalkozok Hamachival, de ilyen hibával még sose találkoztam. Vegyél fel msn-en: [email protected]
  • fsgh
    #20060
    egyenlőre nem müködik a hamachim:S:S semelyik verzió se:S elindítanám és ezt írja ki

    "You are witnessing mysterious internal error, which isn't supposed to exist" ha vki tud segíteni szóljon...ha nem így jártam:(
  • lac coo
    #20059
    Attól félek, hogy sajnos elég a sikerhez, és sorban jönnek ezek a gagyiságok :(((