31662
CRYSIS
  • Cefre
    #20344
    Hello
    Valaki nem tudna nekem full save lést küldeni?
  • szokekurva
    #20343
    Sziasztok!segítség kellene..azthiszem a 4.ik pályán vagyok..és a feladat h megtisztítsak egy részt h letudjon szállni a elikopter és elvihessen..minden embert kilőttem már..még a nanoruhásakat is..de a helikopter sehol:(
  • Jaffa 2843
    #20342
    próbáld a beta driverrel
  • nono55
    #20341
    Morgen!


    Nekem olyan gondom van, hogy nincsenek fények illetve árnyékok és az elmosódás sem működik!minden maxon van, a konfigom alul látható.nVidia 163.75 driver van fennt!
    a game szaggatás nélkül fut ezerrel, de zavar, hogy nincsenek fények, azaz nincs nap és a motion blurt is hiányolom!hálás lennék ha valaki tudna gyúgyírt a problémámra!
  • MaskimXul
    #20340
    a torrent nappal korlátozva van, de az ftp mindig maxon megy. Amúgy a játék már kinnvan egy jó ideje
  • lac coo
    #20339
    Majd felrakom holnap a játékot és megnézem pontosan hová kell rakni ....
    Amúgyis eszembe jutott, hogy tud az engine realtime tükröződést, csak a hecc kedvéért kipróbálom lehet-e krómozott fegyvert csinálni amiben tükröződik a valós környezet (alapon egy előre beállított kép tükröződik valamennyire ...) . Illetve tuti lehet, csak nekem sikerül-e ...:))
  • grebber
    #20338
    Ez nekem sehogy sem jön össze feladom! :(
  • grebber
    #20337
    Pedig úgy csináltam és mégis a régi fegyverek vannak benne!
  • lac coo
    #20336
    Bakker ha kicsomizod az eredti pak-ot, és ott felülírod az eredeti texturát ( dds-t) az újjal mitől ne működne ??? ;) Próbálgasd, valamit elrontottál !
  • runner78
    #20335
    kiprobálnám, csak irja meg aki használ SLI-t, hogy hol a fenébe kell bekapcsolni a játékban!!!
    köszi
  • grebber
    #20334
    Bemásolva a pak fájlba nem müködik még mindig.
    Pedig az azonos nevű mappák már megvannak.Mindegy szorakozok még velük hátha egyszer csak sikerül!
  • Balumann
    #20333
    Torrent letöltéskor vannak korlátok chellonál, akkor szokott belassulni. Ha nem torrentezel és belassul, akkor hívd fel a UPC-t.
  • Noodle744
    #20332
    azért érdemes kipróbálnod mindenképp!!!
    2 több mint 1!
  • runner78
    #20331
    na, akkor még jó, hogy csak kölcsönbe szereztem plusz vga-t...
  • lac coo
    #20330
    Nem szopás az , majd rájössz hogy múkszik :)
    Nem tom, hogy a motor használja-e az új skint becsomagolatlanul is, vagy be kell legyen csomagolva az eredeti pak-ba....Majd ha egyszer felrakom megint, megnézem :)))


    mindenestre próbáld ki azt, hogy kicsomizod aletöltött cuccot, és az ott található dds -eket simán berakod a Game könyvtárban. Ha nem olvassa be így, akkor újra kell csomagolni sajnos....
  • Noodle744
    #20329
    Az SLI nem sokat dob rajta most olvastam teszteket..
  • runner78
    #20328
    segitene valaki?

    tettem a gépembe mégegy nvidia 8600GT-t, és bekapcsoltam az SLI-t.....
    játék meg ugyanolyan szar lassu....hol kell bekapcsolni a játékban az SLI-t???
  • grebber
    #20327
    Ez jó szaros fegyverskinekért ennyit szopni.Most csinálok valamit de ez a visszacsomagolás kurvalassú és ha még nem is fog müködni.
  • Noodle744
    #20326
    Kiba..ott Chello elegem van, pont akkor szarakszik amikor jön a game.
    Új vagyok a chellonál nemtuggya vki h mért lassítanak orba szájba amikor alig töltögetek vmit...??!!!
  • lac coo
    #20325
    Akkor egyetértünk .....
  • lac coo
    #20324
    Hát én nem néztem, a játék sincs már fennt, de gondolom egy ( vagy több) dds. file-od van amit be kéne raknod.... Csomagold ki , keresd meg írd felül, csomagold vissza .... Ha tényleg teljesen más file-ok (amit nem hiszek...) akkor nem is fog működni természetesen .

    De ha emlékeim nem csalnak, és ha megfelelően be van állítva acsomagolód, akkor elég egyszerűen belehúzni az új dds-t az adott object.pak -ba.... Persze nem ártana tudni melyikbe ;)
  • grebber
    #20323
    Éppen ez az hogy nincs mit felülirni mert teljesen mások a fájlok!
  • Katun
    #20322
    Most jelen pillanatban XP-m van.
    Kicsit húzom a VGA-t is mindig, HiGH grafikán minden 1280*1024 ben élsimítás nincs. Néha megreccen a kicsike, de általában 30 fps szokott menni. A vége fele amikor durvul akkor 20 a legalja.

    Próbálkozz XP alatt, sok sikert, ja és jó játékot
  • MaskimXul
    #20321
    überbrutál nem kell, de azért nézzen ki valahogy. Nekem a hl2-es szint az alap, ami annál rondább, ott már az élményből vesznek el a pixeles élek, lowpoly modellek meg silány textúrák. De itt van pl az eschelon book, igazi régi stílusú rpg, kalap ratyi grafikával, és még is jó.
  • berczely
    #20320
    Neked XP-d van?Nálad hogy megy a játék?
  • Katun
    #20319
    Ott a gond Vista, tedd vissza XP-re.
  • berczely
    #20318
    Rég óta Vista-t használok eddig nagyon semmi bajom nem volt a játékokkal mentek szépen.Most a Crysis-nél izzad egy kicsit a gép.
  • berczely
    #20317
    Akkor az nagyon be tesz neki?
  • catacom
    #20316
    Szerintem a vista miatt fog is akadni:-)
  • berczely
    #20315
    Kipróbáltam!1024x768 minden High 0xAA és akadozik!Friss a Vista, legújabb Nvidia driver van fent!
  • tmisi
    #20314
    high.on vinnie kéne 1280-ban
  • berczely
    #20313
    Hali!

    Mi a véleményetek a konfigomon hogy futna a játék?Milyen beállításokon lenne élvezhető?
  • kenderzen
    #20312
    nem is neked neked szolt ....
    Peace DD
  • Doom 4
    #20311
    tac gunnal a két nagy ágyúra
  • pakko
    #20310
    Csá fiúk nem tudja valaki hogy a hajón mikor vok utána jön egy nagy alien anyahajó és nemtom legyőzni kilövöm a 4 db. ágyúját de utána elakadtam !HELLP
  • dara
    #20309
    Hagytál helyette másikat. Nem igaz ugyanis, hogy 32 bites OS csak 4GiB-ot tud megcímezni, ahogy ez Windows specifikusan sem igaz. Akit érdekel a valóság, tanulmányozza ezt a cikket. A szemfülesek nyilván észreveszik, hogy a hw PAE címtartomány (ami nem 4, hanem 64GiB) is átléphető.

    Az állításaid csak akkor igazak, ha az OS-ek körét leszűkítjük 32 bites asztali Win-ekre.
  • daf xf
    #20308
    1024ben van bazd+
  • Doom 4
    #20307
    egyszerű csak be kell másolna a game könyvtár ba legalább is a lézer már működik is és ha kérdezi ird felül de csinálj 1 biztonsági mentést
  • lac coo
    #20306
    Fene tudja... Nekem spec az uttóbbi idők nagy megjelenései szinte kivétel nélkül jobban tetszenek mint ez .
    A garfika fontos , persze .......De egy rossz játékból semmi nem csinál jót, viszont egy ötletes dologhoz nem kell über-brutál grafika ;)
  • lac coo
    #20305
    Csomagold k ia megfelelő object könytárat, ott írd felül a megfelelő fegyver texturáját az újjal, csomagold vissza és kész .... Ez így tuti működik ;)