31662
CRYSIS
  • Doom 4
    #20384
    úgy mint a Bad Day L.A.-ban a körömcsípő ?
  • Doom 4
    #20383
    érdeke s dolgok derülnek ki a fakockákról.... Csak így tovább !!!!
  • w77d
    #20382
    a crysisba is kellett volna fakocka, mint tömegpusztító fegyver :D
  • Doom 4
    #20381
    xp malatt tok dx 10 be multizni ? nem hiszem. ha megmondod hogy akkor úgy csiálom és xp alatt multi ban döntöm ki a fákat nem vistán. bocs a fogalmazásért lehet úgy tűnik mint ha veszekedni akarnék de nem áll szándékomban
  • GamerAdams007
    #20380
    Jaja veszélyes egy eszköz, nem is értem, hogy képzelik azt az emberek, hogy egy fakockát gyerek kezébe mernek adni, nem féltik a saját életüket? Tudjátok, kés, villa, fakocka gyerek kezébe nem móka!!
  • w77d
    #20379
    gyerekek ne szórakozzatok a fakocka jó játék! simán fejbe lehet vele kúrni valakit, akit nem szeretsz
  • Doom 4
    #20378
    dettó
  • Hogthar
    #20377
    Fakockához sok szerencsét én maradok a crysisnél:)
  • Viktor9202
    #20376
    Neked meg a ragtapaszt a szádra
  • lac coo
    #20375
    Javaslom PC helyett a fakockát ! :)
  • Hogthar
    #20374
    vistánál 2 szer nagyobb a gépigénye mint Xp n ha crysisezni akarsz xp játsz vele
  • Doom 4
    #20373
    Vista alatt miért csinálja hogy amikor alt tabot nyomok kikapcsolja a teljes képernyőt és külön be kell kapcsolnom ? xp alatt nem volt ilyen .
  • NeBby
    #20372
    Hát az XP s nem , ez esetleg...
  • Doom 4
    #20371
    ez jó vistára is ?
  • VRSDM
    #20370
    ja ha katonákkal találkozol, akkor meg a fejükre érdemes célozni.
    [right]gecie?! :D
  • grebber
    #20369
    Na akkor ha meglesz a 8800GT-m ezt fogom felrakni.
  • NeBby
    #20368
    Nah , nekem az új driver (169.13) adott +4 fps-t ! (single , veryhigh) Érdemes cserélni!
  • grebber
    #20367
    A hajón van valami antenna vagy mi azt kell befogni!Persze sima távcsővel!
  • Viktor9202
    #20366
    Hallod, látom nem gondolkodol mielőtt benyögsz vmit, mer mocskosul nem a távcsőn van a hangsúly, hanem hogy mitkell bemérni. Csak azt nem értem minek irsz ha nem a kérdésre válaszolsz?hmm? NAGYOKOS
  • lac coo
    #20365
    És nem tudod mi az a távcső ? :)
    Komolyan nem értem az embereket, ovis küldetések vannak benne, ráadásul magyarul elpofáz mindent, mégis tele van a topik értelmetlen kérdésekkel .... ;)
  • Viktor9202
    #20364
    Látom hogy odavan irva hogy a célpont beméréséhez nézzen a távcsőbe. Az aknakvető távcsövébe kell, de mit kell bemérni?
  • grebber
    #20363
    Hajóra felkell menni.Majd adja a küldetést távcsővel mérjed be és jön a légitámadás rá!
  • lac coo
    #20362
    Mi lenne veletek ha nem magyar nyelvű lenne ???
  • Viktor9202
    #20361
    Vki mondja má meg mit kell csinálni amikor a front-on vok és a kikötőre érek, és hajóra adja a küldetést. Mit kell csinálni? Felkell robbantani a hajót vagy mi?
  • Prince of Máté
    #20360
    Látom meglett az új géped!
    Mikor jött meg?
    Hogy fut a Crysis?
  • lac coo
    #20359
    Hát ahogy nézem az eladásokat , lassan megvan az eredménye az összecsapott munkának , meg az elfogadhatatlan gépigénynek .....
  • catacom
    #20358
    kiscsávó ne legyél arcom-arcom:-) Valószínűleg én is tudnék olyat mondani ami számodra csoda mert még nem hallottad nem gondolod?
  • DarkSector
    #20357
    Igen már rég.
  • HAF Rigel
    #20356
    én nekem van a fém dobozban + 2 dvd de még nem néztem meg .
  • ZÓÓÓcsi
    #20355
    Akkor megtörtént a csoda! lol
  • grebber
    #20354
    Az a csoda hogy van olyan aki még nem!
  • catacom
    #20353
    Találkozott már valaki a crysis bonus dvd-vel?
  • szokekurva
    #20352
    kilőttem az összeset de a helikopter nemjön:(
  • Bagoly81
    #20351
    egyértelmű a hl
  • Nagy01
    #20350
    Szerintetek melyik a jobb csaj?
    Ez: vagy a HL -ből Freeman bnője? xDD

  • GazCamp3r
    #20349
    kétszer van ez a rész, most nemtom melyikről beszélsz, de először sötétben kell ezt, ott semmi kül, csak nyird ki őket, a másodiknál egy bányánál van ugyanez, és ott meg helikoptert is ki kell lőnöd, meg az egyik nano rucis, a tetőn bujkál, és nem jön le xD
  • DarkSector
    #20348
    Neked hány fokon megy a VGA-d
    Alaphelyzetben és játék közben?
  • bertino
    #20347
    nekem akkor halt be totálisan, amikor bementem az űrhajóba.
    Na onnantól 1280-ban leesett 9re, ugy vettem vissza utána 1024re... és maradt kb. 17-29 FPS
  • Viktor9202
    #20346
    Jaja, nekem is hallod, a temetőig 40-50 fps-em volt, mikor a frontra értem hopp 16 :S:S:S
  • Bullet
    #20345
    Nekem 8800GTS 320-as VGA-m van. Ezzel 1280x768-as felbontásba high beállításba - olyan mint élsimitás kikapcsolva, parasztvakításnak tartom - tudok játszani Vista alatt még élvezhetően. Igaz az átvezető filmek alatt leesett az FPS 8-ra is.
    Viszont a héten az öcsém vett egy 8800GT 512 kártyát (mellékelt játék a Crysis). Érdekes módon az alaplapja (Asus M2V) nem veszi be. Addig amig megjön neki az új alaplap cseréltünk kártyát.
    Hihetetlen jó vétel ez a kártya. 1280x768 felbontásba very high beállításokkal simán játszató volt. Eddig.
    Most tartok ott hogy felszedtek a temetőben és landoltunk a frontvonalon. Na itt visszaesett FPS rendesen 17 körülre (9 volt a min). Itt már pár dolgot vissza kellett vennem highra.
    Egyébként a játékról annyit hogy gyönyörű de semmi több. Far Cry 2008 is lehetett volna a címe.
    Sőt akkora szabadság mint abban volt itt nincs is. A Nanoruhához hasonló dolog is volt már a Chrome-ban.