31662
CRYSIS
  • mikiking
    #20794
    mi ez a fizikai gyorsító ? + hogy kivitelezhező ?
  • DöflingR
    #20793
    Én körülbelül fél év mulva rakok össze egy új gépet,valószínű ez lesz az első game amit fogok rajta nyúzni:D
  • GazCamp3r
    #20792
    olyan gépet össze se tudnál állítani striker nem ddr3-as, a 2 gts nem quad sli, X8600 proci nincs is, 4gb-os mem modul sincs, ddr3 nem megy cl4-be.... de azé hajrá xD
  • GazCamp3r
    #20791
    az neked miért quad sli?


    2 db gts?
  • Neoncsoves
    #20790
    nemmáááá :(
  • GamerAdams007
    #20789
    Nem vagyok benne biztos, az is lehet, hogy fel se ismeri a grafkártyáidat.
  • gduck
    #20788
    Állítólag nem támogatja!
  • himpike
    #20787
    Nemtom, de elkurvul már nagyon ez a világ ha 40 videokártyát kell egy aggregátorra kötni egy játékhoz.... Nézte valaki fizikai gyorsítóval és 8800as szériával?
  • Neoncsoves
    #20786
    Alul látható configon MINIMUM 640x480-ban elindulna?
  • grebber
    #20785
    Keresd meg nagyon nem lehet eltévedni vannak ajtók amiket ki lehet ütni ha ezt eddig nem tudtad!
  • himpike
    #20784
    A hordozón vagyok, valami mérnököt kéne megmenteni az alsó fedélzeten, de én csak felfelé vezető lépcsőket találok. Merre van a lejáró?
  • Doom 4
    #20783
    lenne 1 kérdésem tudom hülyeség és tuti nem lesz rá a válasz és stb. de én mégis megkérdem. Lehet hunterrel menni ?
  • Ability
    #20782
    Na, most már a bannerba is beraktam a jó linket. :P
  • grebber
    #20781
    Hát basszus 3. végigvitelt a 8800GT-mel akartam megejteni de mivel az beláthatatlan idön belül jön csak belecsapok ismét :D
  • gduck
    #20780
    Akkor ITT nézzél szét ;)
  • himpike
    #20779
    Jah, akkor kattints rá, és meglátod hogy semmi sincs ott...
  • gduck
    #20778
    Ott van a bannerben!
  • gduck
    #20777
    PÉNZKIDOBÁS!
    LUXUS!

    Lac coo-nak igaza van abban, hogy ez egy tech-demo :) A konfig fájlok "lebutításával" megfelelő sebesség és szinte ugyanaz a látvány elérhető 1db kártyával is!
  • himpike
    #20776
    Egy árva kis savet plssssssssssssssssssss....
  • norbi56
    #20775
    főleg a szigszalagosXD
  • norbi56
    #20774
    apuméknál ilyen a gép:Core 2 2.0 GHZ MSI NX8600GTS VGA,ASUS alaplap 1 GB DDR2 ram fog menni mediumban?
  • gyuri12
    #20773
    némelyik elég gagyi
  • himpike
    #20772
    Pf, meghokkant a winem, ráadásul elbactam a telepítést.. tudna valaki adni egy mentést onnan ahol kijutok az űrhajóból, és először van havas rész...?
  • Dragooon #20771
    azzal én is elvoltam most estefelé egy darabig :D
  • grebber
    #20770
    Építsd meg saját nanosuitod:



    Dejó nekik és még kapnak is érte új számítógép alkatrészeket!
  • bertino
    #20769
    az a leg magadra maradottabb rész, ott tényleg szopás bent lenni :D
  • himpike
    #20768
    Hát, az űrhajós rész az agyamra ment, főleg miután nem volt gravitáció. Nagy nehezen kiverekedtem magamat, de elegem is lett mára. Sok homályos szar maprész köddel, alienekkel. Remélem nincs több ilyen benne.
  • lac coo
    #20767
    Minden nap benézek ide, többször is ...
    Meg még vagy két-tucat más topikba :)))) Szal nem vagytok kitűntettek ...
  • ronny666
    #20765
    Hy!

    Bocs, nem találom a választ a következőre:
    Vista alatt 60hz a frissítése a játéknak. Áruljátok el lécci, hogy tudnám 85hz-re emelni?

    Köszönöm
  • GazCamp3r
    #20763
    De mindig reagáltok rá... az a baj... hagyjátok a f@szba szegényt. Tuti hogy egész nap crysisozna, de a 486-oson még az egér is szaggat a desktop-ban, igy csak a szidás maradt neki...
  • kenderzen
    #20762
    flame szagvan??
  • Smithwarden
    #20761
    Laccoo alap ilyen...

    Nem szamit hogy egyre tobb ember nem erti miert logatja itt a f***at, es elkuldi a fenebe.
    Le is irta egyszer hogy nem erdekli senki velemenye ugy is beirja...
    A lenyeg hogy barmit ir valaki azt nezi hogy irhatna ra egy negativ fikazast, mert utalja a Crysis-t, de azert minden nap ide jarogat...
    Most erre nem kell a kamu szoveg, hogy nem igaz mert csak vegig kell nezni az utolso par szaz hozzaszolasod itt, es 99%-a csak errol szol.
  • elite
    #20760
    Így van!
    Fárasztó kretén ember vagy, ha ennyire unatkozol menjél havat lapátolni...
  • pauly
    #20759
    De jót nevettünk!!!!(idióta!)

    és ha nekem techdemo is jó lenne? mi közöd hozzá?
    nekem tetszett és kész,egyszer végigvittem többször nem fogom,de egyszer nem volt rossz...

    Még mindig jobb mintha egész nap ebbe a fórumba írogatnék hogy jajj milyen szar,nem megy jól,jajj hogy lehet ilyennel játszani,jajj milyen bugos jaj jaj,jaj milyen irigy vagyok,mert nekem nem megy....

    Szerintem az a 35-40 éves sem igaz,vagy ha igen,akkor az szánalmas...Egy 10 éves gyerek nem csinálja azt amit te...

    Érdekesek az emberek...
  • KILLER2
    #20755
    Ha már így felmerült a cset téma, akkor elárulom, mint érdekesség, hogy én itt az SGn a chetra még soem írtam :)
  • kenderzen
    #20754
    na ezzekben a dolgokban különbözik a cset meg a forum .-és ezért van két különbözö nevük is :))
  • XeroX
    #20753
    Felvittem a fordulatot a 70 re , beraktam egy 12cm ventit ami kihúzza hátul a levegőt és 8cm es ventit ami oldalt pont a vga -ra fúj mint egy hajszárító.
    Hatás nem maradt el: Windows alapon 43c fok, crysis (high - élsimítás kikapcsolva) 64c fok, crysis (high - élsimítás 8x - FPS 10-15) 57c fok.A gép hangja mint egy mikrósütőjé, néha várom , hogy csilingeljen :)
  • Peetboy
    #20752
    Igen így van, ha jól emlékszem, azt írtad a BF2 topikból átjöttek mondták ezt. De én az SG-Fórumra irtam általában, hogy a cseten csak poénkodom, és mindig valaki azt figyeli. Ilyen más oldalon nincs.
    De pl. a Chat.hun főleg nincs, ott bárki azt amit akar.
  • Ability
    #20751
    Én nem írtam ilyet, sosem megyek bele ilyen témákba. Ellenkezőleg, nekem írták azt, hogy ez a topik egy rendőrállam, mert páran csetnek használták, én pedig töröltem a sok felesleges kommentet. Csakúgy, mint a warez kérdéseket. Megvan az oka, hogy miért nem tűrik el, járj utána.
  • lac coo
    #20750
    Akkor vadásszatok tech-demokra a neten, nektek az is jó ezekszerint! :DDDD