31662
CRYSIS
  • DöflingR
    #20834
    De ha márióban 1000 fps-ed van akkor nem lesz brutálisabb az efekt:D Mondjuk abban nincs is efekt
  • lac coo
    #20833
    Növeli az fps-t =vagyis sokkal brutálisabb efektek lesznek megengedhetők .... Tehát jobb lesz !
  • grebber
    #20832
    Egyértelmű XP.Majd ha valóban lesz DX10 ahol látni is amit látni kell majd akkor lesz értleme csak a Vistának!Addig mindeképpen XP ott gyorsabbak is a gamek!
  • bertino
    #20831
    én Windows 3.1et javaslok
  • Jaffa 2843
    #20830
    azért egy proci játék közben nem csak az AI-t számolgatja..

    amugy egyetértek azzal hogy a fizika+AI fejlődés messze nem olyan léptékű mint a grafikai újítások, dehát első ránézésre az látszik szal első benyomás is fontos egyes embereknek..

    a far cry AI volt ez első ami ugy megfogott picit, nagy ugrás volt az elődökhöz képest.. a másik az pedig a FEAR.. és a FEARben a baromira kicsi helyeken, kis folyosokon is tudtak jokat reagálni az ellenek, talán ezért is játszottam végig 3x a feart, a far cryt csak 2x (szégyellem is magam :( ), viszont a far cryban a baromira hosszu játékidö volt a legjobb. vagyis nem, hanem minden :D
  • NeBby
    #20829
    Eztmondom énis Olvasni tudni kéne....
  • Martins15
    #20828
    Sziasztok mit ajánlotok majd az én dx10-es kártyámra?Vistát tegyek majd fel v xp-t?
  • lac coo
    #20827
    Fizikai GYORSÍTÓ kártya... tudod.. mint grafikai gyorsító kártya (VGA) . ;)
  • Pokerface86
    #20826
    Hát ez ajáté nem vált be USA-ban csak 80 valahány ezret adtak el!!!Az is az oka hogy egy kúrva atomerőmű kell neki!!!A programozók egy kicsit melléfogtak vele!!!Meg egy bug tömeg az egész!!!
  • NeBby
    #20825
    A fizika nemlesz jobb a kártyától , csak a prociról veszi le a terhet ! Tehát csak az fps-t növeli .
  • Balumann
    #20824
    Sztem egy fizikára kifejlesztett kártya jobb fizikát lenne képes kihozni egy játékból, mint egy 4 magos proci. Procinak az AI-t kéne inkább jobban irányítani.
    A grafika nagyon sokat fejlődött idők során, fizikával nem igazán értem miért csak most kezdtek el igazából foglalkozni, de jóval messzebb van az élvezhető fizikától mint a grafika (már a far cry grafikája is elég volt ahhoz). De ami a leginkább nem fejlődik az az AI sztem.

    Képzeljétek el ezt a játékot úgy, hogy Far Cry-os grafikája van, és a fizika meg az AI fejlődött volna jóval többet, azzal foglalkoztak volna. Miliószor jobb játék lett volna. Dehát ez van.
  • NeBby
    #20823
    Semmi
  • Pokerface86
    #20822
    mi a különbség a DX10 és a DX9 között?
    Szebbek a robbanások?
  • NeBby
    #20821
    Igen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • grebber
    #20820
    A dx10 nek nevezett dolgot igen csak Vistán!
  • Pokerface86
    #20819
    A DirectX10-et csak vistán lehet használni??????????????????
  • lee56
    #20818
    Teatyauristen, bemész a játékba és megkeresed a refresh rate beállitást , de amelyik gaméban nincs ilyen, cfg fájlban általában át lehet firkálni...
  • ronny666
    #20817
    Senki nem tud segíteni?
  • lee56
    #20816
    Jónak jó ötlet lenne, csak az a röhej, hogy 4magos procit nem használ ki a játék, de azért vegyél uj kártyát hogy láthass szétesni lőtornyokat, meg hogy szétessen a kerítés ha rálősz, érdekes módon pl a half life 2-ben ilyesmikhez nem kellett külön kártya...
  • Pokerface86
    #20815
    És az autót ellehet dobni??Ha igen, akkor hogy??
  • Balumann
    #20814
    hm kipróbáltam, tényleg került egy kis fizika a játékba de a játék irányíthatatlanná vált :-/
  • NeBby
    #20813
    Közelmész és F gomb! (előről)
  • aati91
    #20812
    Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy nem tudjátok-e, hogy-hogy kell folytogatni. Mert az intróban megfolytotta az eggyik katonát aztán rádobta másik 2-re. De én akármennyire is próbálom nem tom megcsinálni. Előre is kössz.
  • NeBby
    #20811
    Nézd meg a graw2 fórumot , nemkell hozzá physx kari , csak kicsit átkell írni a cfg-t...
  • lac coo
    #20810
    Ez egy plussz kártya. egy plussz PCI slotba dugod be, és ha a játék támogatja, akkor saját driver meg a szokásos dolgok után átveszi a a fizika számolását ....
  • bertino
    #20809
    aaaaztazeget, hát lol gecccc, most ezen a kérdésen betegre röhögtem magamat, bocs, de hihetetlen milyen lemaradt vagy ebben a dologban :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • mikiking
    #20808
    melyik kártyák támogatják ?
  • Pokerface86
    #20807
    Van a tank a játékban!! Tudjátok!!! KI lövöm a hátulján lévő tartájt, lángrakap!!!DE utána még ugyan úgy tud furikázni!!! Üzemanyag nélkül??? VAgy mi van???
  • bertino
    #20806
    egy kártya
  • Balumann
    #20805
    Hát én nem tudom, a physX beállítás ottvan (és nálam inaktív), tehát én szerintem bennevan. De ez az Island pálya is ottvan ami csak ageia kártyával érhető el szintén (amit linkeltem videó az az, PhysX island vagy mi)
  • gduck
    #20804
    Elméletileg már lement az ára: CIKK
  • Balumann
    #20803
    Nincs, physX kártya nélkül a játékba nincsenek ilyen fizikai hatások. Oszlopok, fák, bokrok meg se moccannak például robbanástól, torony nem dől össze, nem repülnek és maradnak darabok a földből ha belelősz, stb..
    Sztem nagyon jó pedig a fizikai kártya, számomra fontosabb is lenne a fizika mint a grafika, sokkal jobban feldobná a hangulatát.
    Gondolom azért nem terjedt el a kártya, mert nagyon kevés játék támogatja (vagy nem olyan jó játékok), és azért h 1-2 játékba lehessen használni nem éri meg ennyi pénzt kiadni. Pedig jó ötlet és ha sok játék támogatná akkor én biztos gyengébb vga-t vettem volna és inkább physx kártyát. Bár ahogy olvasom Mo-n meg még drágább.
  • Grove4
    #20802
    Én úgy olvastam,hogy a graw2 ben nincs agea támogatás,kivették belőle,mert azt tudom hogy a grawban volt,de javíts ki ha tévedek.
  • mikiking
    #20801
    ez amugy nem érthető nekem,mi szerint van ez ? az alap játékba nincs benne igy ? + miért lenne drága ? mi ez ?
  • Neoncsoves
    #20800
    azért mondtam hogy ilyen KÉNE! :D
  • kenderzen
    #20799
    hát nagyon , csak tényleg sokba kerül .
  • Balumann
    #20798
    Azért GRAW 2 igen jól néz ki ageia-val video
  • himpike
    #20797
    Pofátlanul sokat kérnek érte nálunk, 60-70k bruttó, de nem tudom mire fel mikor a német ebayon meg a comon is van 25k alatt új. Én se tudok róla túl sokat, csak fizikát számol, és azt mondják ha egy játék támogatja akkor hangyányival kisebb lesz az fps(3-4), viszont a látványvilág - tüzek, füst, szikrák esetén nagyon megváltozik. Az ötlete nem lett népszerű, valószínűleg azért mert eredetileg túlárazták. Több fejlesztő a plusz videokariban/processzormagban látja a fizikai gyorsítás lehetőségét. Anno szép prezentáció volt erről az ATI és az nVidia részéről is, azóta meg semmi. Gondoltam hogy ez a játék biztosan támogatja, hiszen erős fizikai motort csináltak neki, de ezek szerint tévedtem.
  • bordy
    #20796
    pláne hogy nem installál olyan agia physx-et sem vagy mit amit szokott áltálában a game ha támógatva van vele.
    másról meg nem tudok.
  • lac coo
    #20795
    Egy plusz kártya a gépedbe, úgy kivitelezhető, hogy veszel egyet :DD
    De szerintem sem támogatja a Crysis.