31662
CRYSIS
  • gduck
    #20876
    "A Crytek jelenleg két javításon dolgozik. Ezek közül az első néhány héten (!!) belül érkezik és inkább a teljesítmény javításra fókuszál. A második javítás komolyabb SinglePlayer és MultiPlayer hibajavításokat fog tartalmazni. Olyan új funkciók is bekerülnek, melyeket a közösség a béta-teszt alatt kért / javasolt. Sor kerül például MultiPlayerben a fegyverek erőegyensúlyának korrigálására, valamint új funkciók fejlesztésére is."
  • Viktor9202
    #20875
    Mostmár értem, és végülis miket fog javítani?, annyit tudok hogy a 4 magos procit meg az SLI-t biztos. Ezen kívűl?
  • mikiking
    #20874
    EZT ::::::::::::::::::::::
    Ha jók a sejtéseim, akkor ha a 169.21-es nvidia driver megkapja a WHQL minősítést (ez már folyamatban van) :) Persze lehet hogy túlkombinálom a dolgokat :) Azért gondolom ezt, mert az egyik bétában volt utalás a kettő kapcsolatára és gondolom nem akarnak a patchoz béta drivert ajánlani ;)

    Szal sztem még az ünnepek előtt lesz patch :)
  • Viktor9202
    #20873
    Nem értem mit akarsz mondani:)
  • gduck
    #20872
    Ha jók a sejtéseim, akkor ha a 169.21-es nvidia driver megkapja a WHQL minősítést (ez már folyamatban van) :) Persze lehet hogy túlkombinálom a dolgokat :) Azért gondolom ezt, mert az egyik bétában volt utalás a kettő kapcsolatára és gondolom nem akarnak a patchoz béta drivert ajánlani ;)

    Szal sztem még az ünnepek előtt lesz patch :)
  • mikiking
    #20871
    hát akárhogyis van.....ez nem jo...ennek nem lesz jo vége.
  • Viktor9202
    #20870
    Mikor jön már a Patch?
  • Bence94
    #20869
    ja most ki vesz ennyi pénzért kártyákat ?
  • gduck
    #20868
    Na már driver is jött ki hozzá:

    169.25: "Added support for NVIDIA 3-way SLI Technology. "

    Nem vmi jó ez a tendencia...
  • mikiking
    #20867
    XD looooooool.ez jópofa komment :D
  • PyRex
    #20866
    Peetboy ne haragudj, nem akarlak megsérteni, de te ezeket a kurva elmés gondolatokat őszintén írod, vagy csak minket akarsz szórakoztatni?
  • Dave0092
    #20865
    lol :)

    nem gondolod hogy ahhoz hogy 3000 hordó ilyen reacioba jöjjön, ahhoz kell is gép?
  • gduck
    #20864
    Esetleg ezt próbáljad meg: másoljad vissza az EAStore letöltési mappába a Crysis telepíítőjét és az EAStore progiból indítsad a telepítőt.
  • PyRex
    #20863
    Itt van egy tutorial, hogy hogyan is lett neki folyékony (valójában sehogy, gondolom így vágta össze):

    http://forums.facepunchstudios.com/showthread.php?p=8179898
  • mikiking
    #20862
    ez mire jo amugy ??????
  • VRSDM
    #20861
    [cente][URL=http://www.gametrailers.com/player/usermovies/146819.html]szeressük :][/URL]
  • himpike
    #20860
    Szerintem van fent valami virtuális eszközöd, az a baja. Pl Daemon tools.
  • Peetboy
    #20859
    Szerintem nem fogja meg jobban a videókártyát sem a procit, az,hogy 3000 hordó robban fel, vagy esik, le mintha egy csak darab.
  • Narxis
    #20858
    Próbáld újra, ilyenbe én is belefutottam más játékoknál.
  • lac coo
    #20857
    Crack-eld meg !
  • GazCamp3r
    #20856
    Basztatok má ilyet? Eredeti crysis-om van, EA Store-os, letöltöttem, és elmentettem, hogyha windowst installálnék, akkor meglegyen, eddig mindig ujra tudtam rakni, most sem volt másképp, csak éppen ez a balfasz most kiírja, hogy rakjam be az eredeti dvd-t.... amikor digitális verziója a játéknak... mi a pöcsömet csináljak?
  • Sanceee
    #20853
    Hali!

    Nem éppen az aktuális témához tartozik, de ha valaki tudna segíteni azt megköszönném. Az lenne a probléma, hogy kb 5 percig simán fut a crysis, de utána lefagy és újraindul. Ha valaki tudna esetleg egy cracfix-et hozzá az jó lenne. Patchet nem is kérek, mert most olvastam hogy csak később fogják kiadni.
    Ha esetleg más megoldás is lenne, örülnék ha valaki elmondaná

    Előre is köszi a segítséget
  • kenderzen
    #20852
  • lac coo
    #20851
  • grebber
    #20850
    Ja de éppen ez a baj hogy csak bemutatja akkor a játékban miért döl a kilött fa gyök -2-vel?
  • berlinboy6329
    #20849
    Lol,csak én nem látom a kommentem?Mind1....Leirom megint..

    Szal,sztema másik job,jobb a hangulat+bemutatja a motor szerintem legnagyobb erősségét..Az atmoszférát meg a hozzá tartozó dolgokat,mint a Nap és annak fényeinek a játékát.A zene meg adja alá a hangulatot....Nincs még több ilyen videó?Elnézegetném őket.
  • himpike
    #20848
    Nem növeli az fpst, sőt kevesebb lesz, csak teljesebb lesz a látvány.
  • DöflingR
    #20847
    Durva a videó! De a játékban a fizika is eléggé durva:))
  • Nagy01
    #20846
    szentem meg a másik .=D
  • grebber
    #20845
    Ez szeritnem sokkal jobb!

    CRYSIS 3000 hordos fizikai bemutató!
  • magellaner
    #20844
    hello kösz pont most jöttem rá énis hogy renderelve van éppen most próbálom csinálni vmi hasonlót.
    A mapot meg köszi!
  • Jaffa 2843
    #20843
    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""THESE ARE NOT IN GAME FRAMERATES!""""""""""""""""""""""""""""

    ez a video előre renderelt vagyis nem fogod igy menetni a büdös életbe se :D
    amugy a mapot le lehet tölteni innen
  • bertino
    #20842
    wwohooo ez kurvajo :D
  • magellaner
    #20841
    HEllosztok
    Olyan embert keresnék aki jól ért a Sandbox 2 höz! Mert ezt akaraom megcsinálni ami a videoban (sandb van.Nekem sehogyse akar normális fps el menni holott meglehet csinálni a parancsal.
    Kösszöntem
  • DöflingR
    #20840
    Nálam se Vistán se Xp-n nem fut rendesen:D De mivel nincs is hozzá való gépem ezért nem csodálkozok:D

    A vista az nekem sem jött be :))
  • Balumann
    #20839
    Lehet, hogy egy 4 magos proci már tud olyan fizikát hozni mint egy fizikus kártya, de pont ezt mondom, hogy fizikai kártyával olcsóbban, kevesebb energiával lehetne jó fizika, procinak meg nem ezt kellene irányítani hanem az AI-t például, meg ezeket.
    Mondjuk ezen felesleges mostmár vitatkozni, mert sztem ezek a physX kártyák tényleg nem fognak elterjedni már.
  • kenderzen
    #20838
    szerintem 1 normál géppel már teljesen mindegy hogy vista vagy xp-t használsz :))

    nem kell mindenkit lebeszélni a vistárol mert neked nem tetszik :D
  • DöflingR
    #20837
    Én értem amit mondassz,nem vagyok értettlen :))
  • lac coo
    #20836
    De értetlenek vagytok ...
    eleve ahoz a teljesítményhez készülnek az a dott játékok .... Tehát pl. Crysis tornádója , ha normálisan van beállítva, jó ha tud 1 fps-t..... Ha volna valami gyorsító lehet menne az még 20-al is :))

    Ezért is felejtős a hírős atomrobbanás efekt, amik videon voltak anno ....
  • ronny666
    #20835
    Csak azt áruld el lécci, merre találom a krízisz alatt azt a refresh rate beállítást?