31662
CRYSIS
  • 6milan6
    #20918
    Hali! Nem tud valaki segíteni abban, hogy miért nem indul? Eddig ment szépen, tettem fel új ATI drivert és azóta tölt 3-4 mp-et és kilép. Semmi hibaüzenet vagy valami.:S
  • lac coo
    #20917
    Hát HL2es graf színvonalon főképp ha 60 fps az igényed igen mélyen zsebbe kell nyúlni ! :)))
    COD4 szerintem is zseniális...Ha belevágsz a Crysis-ba, rájössz : ahoz képest (is) dögunalom ....
  • lac coo
    #20916
    Ezzel a hülyeséggel, magatokat akarjátok nyugtatni ???
    Hogy ti. egy olyan ócska játékot fényeztek ami évente tucatszámra születik ... Komolyan gondolod , hogy valaki aki rosszat ír a Crysis-ről azért teszi mert irigykedik bármire is ....aki megelégszik egy szép grafikával, és CSAK ez elég neki annak ez a favorit.... aki a játékot keresi egy játékban az röhögőgörcsöt kap .....

    Komolyan mondom ez a hsz-ed nagyon felbosszantott, ekkora hülyeséget életemben nem olvastam !!!


    Lac coo
  • Dante73
    #20915
    Kár, hogy pont elöttem írt a házigazda, így picit hoszabb lessz, mert NEM NEKI szól!
    Szóval; a fórumot olvasgatva, bennem a péniszirígység társa, a konfigirígység fogalma kezd körvonalazódni, egyre erőteljesebben.
    De, ugye, akinek nem inge...

    Dante.
  • Ability
    #20914
    Nem sokat adok a grafikára. Nekem még a HL1-es látvány is élvezhető. A HL2 grafikájával meg tökéletesen meg vagyok elégedve, annál jobbra nem is igazán vágyok. A játékélmény meg ki tudja, hogy tetszene-e. Valaki szerintem nagyon jó, és van olyan is, aki szerint botrányos. Már hosszú ideje nem játszottam semmilyen játékkal, talán csak a CS:S maradt nekem, de azzal is volt egy hosszú kimaradás, mert a netem alkalmatlan volt rá. Most pedig egy haverom rávett, hogy rakjam fel a CoD4-et, mert az biztos menni fog az én gépemen is. Hát meg kell mondjam, hogy eddig teljesen levett a lábamról. Igaz érezhető, hogy előre scriptelt, de a látvány és a hangulat teljesen meggyőzött még alacsony grafikai beállítások mellett is. Most pedig azon agyalok, hogy milyen játék után nézzek, hogy ha annak vége. :P Ha menne Crysis, akkor biztos bepróbálnám. Nem érdekelne, hogy mennyire csúnya, csak legyen legalább 60 fps...
  • Fishbone
    #20913
    Sziasztok!
    Elakadtam :S
    Ott tartok mikor az anyahajón vagyok és meg kell védenem attól a nagy szarságtól. A probléma meg az hogy valami TAC ágyúval kellene leszednem, távcső mutatja is a helyét csak ott nincs semmi, a fedélzet alatt meg nem hiszem hogy lenne, mert nem tudok lejutni oda. Valaki elárúlná hogy hogyan csinálta meg? vagy BUG? :S
    Előre is köszi
  • VRSDM
    #20912
    reménytelen. hagyd el... szerintem, nem bántás (mert nekem sem fut) de az egyetlen élmény a játékban a grafika, na most min.on rondább mint a 2-3 éves elődei ... kell az neked?
  • Dave0092
    #20911
    bolond vagy te
  • Dave0092
    #20910
    bolond vagy te
  • kalamboo
    #20909
    ezaz meg osztársamnak elégé gyenge a gépe azt minimumonfut neki
  • Lakos
    #20908
    Amúgy amit a PC-s újságok írnak a grafikai beállításokról, az nem igaz. Én pl. High beállításon tolom 1024*768-ban, pedig nem az "előírt" 640 MB-s 8800GTS van a gépemben.
  • Ability
    #20907
    Hmm, addig mondod, hogy a végén bevállalom én is a játékot. Hasonló gépem van, és igazából meg sem mertem próbálni, hogy egyáltalán futna-e. Abból indultam ki, hogy annak idején a FEAR minimumon is nagyon rosszul futott, azóta nem is nagyon próbálgatom az új játákokat... :P
  • Lakos
    #20906
    Low quality-n, 800*600-ban igen. Amúgy szerintem a procihoz túl gyenge ez a videokártya meg kevés a RAM.
  • kenderzen
    #20905
    rohadjakmeg de elsöránézésre arra gondoltam hogy megy szivatni valami koreai bulszát xD
  • kalamboo
    #20904
    cs all sztetek ezzel a konfiggal jol fog menni a game??

    8600GT 256MB
    AMD X2 5000
    1GB ram
  • Ability
    #20903
    Engem, de már nyoma sincs...

    #20901: Nézz szét a FAQ-ban. Egyébként egyelőre a publikus információk szerint nem fejlesztik a játékot konzolra. Viszont mindig tettek olyan kijelentéseket, hogy a játék bármilyen platformon futattható lenne. Tehát később lehetséges, hogy lesz átirat.
  • Pokerface86
    #20902
    Mi a crysis??
  • Rambó95
    #20901
    Bocs elég hülye kérdés de milyen platformokra jelenik meg a game
  • Pokerface86
    #20900
    Remélem nem voltam nagyon durva!!!
    Igaz kit érdekel!!!
  • kenderzen
    #20898
    szerintem az optimalizálatlanság inkább 1280 medium-high beállitásoknál kezdödik , mert megfigyeltem hogy ez allatt 1024 körül gyengébb kártyákkal is elégjol teljesit az engine .
  • The Protector
    #20896
    Én ott tartok h velt egy nagy tankcsata és megyek a barlangba.Nekem eddig nem volt bugom vagy bármi hiba.Az optimalizáltságról meg annyit h p4 3.0GHz a procim,512ramom van és egy Radeon 9600SE 256Mbramos karim és igaz minimumon de simán megy.A grafot így s sok játék megirigyelhetné maxon.Jó a játék.
  • Viktor9202
    #20895
    Abba igaza van hogy elég bugos a játék, de viszont az optimalizáltságra nem mondok semmi, mer azt is elbaszták
  • Djemba
    #20894
    dik béta menj el innen
  • Akylleus
    #20893
    sziasztok. meg mindig az a problemam, hogy a jatekban megall neha a hang, veletlenszeruen. csak a jatek ujrainditasa segit. multkor egy kedves user megdobott par konzolparanccsal, de nem mukodtek. nem ismer valaki erre egy megoldast?
    elore is koszonom!
  • blablablapeti
    #20892
    sziasztok melyik payan lehet helikoptert vezetni mert vegig jatszotam es semmi ,kosszi(nem a vtolre gondolok)
  • Pokerface86
    #20891
    Mondom ez a játék egy nagy rakás BÉTA!!!
  • lac coo
    #20890
    Ez a Crysis-tól van !
  • BlastR
    #20889
    Hali Ez miért van nekem?
    Elég zavaró valami pecs nem javítja ki?
    Jah és egy kérdés ha valakiröl lelövöm a sapkát és abba belelövök akkor miért fröcsköl a vér? :D
    Egyébként szép játék
  • bulba
    #20888
    Hali,
    valaki elmagyarázná a gaus gun lényegét
    Nemrég szedtem fel de nem igazán vágom mi/ki ellen hatásos. Ahhoz hogy embereket lövöldözzek vele kicsit kevés a lőszer hozzá, és gépek ellen is hatástalan.Esetleg késöbb még szökségem lesz rá??
    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • Pokerface86
    #20887
    Far cry 2-re építenek!! A Crysis elbújhat melette!!!Nagyon sok cikket olvastam erről!! Eszméletelen fasza lesz!! És szerintem nem lesz ilyen faszkalap gépigénye mint ennek a "bug tömegnek"!!!!
    Szerintem!!!
  • tiburon26
    #20886
    köszi
  • NeBby
    #20885
    Dobtalak!

    Valaki pls segítsen a Sandbox topicba , sürgős lenne !
  • tiburon26
    #20884
    tiba-a nickem!
  • Rage47
    #20883
    pénz biztos van, 1 hét alatt 1 milla assassin's creed fogyott el:D
  • tiburon26
    #20882
    hali! megtenné valaki hogy kidob a hamachis szobábol-ugyanis uj nickem lett és nemtudok vele csatlakozni mert minden szoba tele van!köszi!
  • grebber
    #20881
    Meg Far Cry 2-re gyúrnak!
  • NeBby
    #20880
    Assassin's Creed et csinálják!
  • mikiking
    #20879
    Kiégtek egyszerűem. van pénz nincs 5let,vagy nincs 5 let,nincs pénz :D
  • Viktor9202
    #20878
    Nem tudom észrevettétek e már, de mostanában az Ubisoft nagyon csendben van játékok terén :) Már fél éve nem adott ki játékot, vagy ha igen, nem olyan híreset:S Nem tom mivan
  • mikiking
    #20877
    :D heh ,lassan egy 7600ason is fog menny very high buherálással 4x AA 8x AF -el :P 1280asan felbonátso :D ugy legyen