31662
CRYSIS
  • NeBby
    #21120
    Hát , a max FPS az nagyon sovány , de gondolom csak úgy kb ra írtad A maxnak legalább 2× olyan soknak kéne lennie , mint az átlagnak...
  • NeBby
    #21119
    Játékba megnyomod a 0-t (console) hosszan , annyira , hogy írjon még bele egy 0-t is , utánna a 0 elé viszed az izét , ahova ír :] és beírod , hogy r_displayinfo 0 oszt enter! Azért kell az elején a 0 oda , mert ha azt megnyomod bezárja.
  • fsgh
    #21118
    nah akkor eredmény:

    1280x1024-ben Very high és high keverékben (fizika,látvány texturák meg ilysmik voltak very highban)

    Max FPS: 45
    Átlag FPS: 30
    Min FPS: 25

    szal játszható és iszonyat szép:)


    pár kép







  • Extraneous
    #21117
    Helló all! Feltettem a very high modot, de most kiír valamiket a képrnyő jobb felső sarkában. Valaki segítene és megmondaná, hogy hogyan tüntethetem el?! Előre is kössz
  • Prince23
    #21116
    Na végigvittem. én bamba nem mentem a rakétavetőkhöz. Szólhattatok volna xD és aztán jött a nagy benga megamonstrum:DD Látványos ellenfél volt,.
    Csak kár, h a szánkba rágják a Crysis 2-őt. Azé ennyire bénák nem vagyunk. (ld. Próféta és az ő segitségkérése....). a csajt már azt ittem, h elveszítjük, húhhh.
    Összességében jó játék. De néhol a tucatszót használtam játék közben meg az unalmasság szót. Egy 4-est érdemel úgy mindenben. De nem az Év játéka -az tuti- legalábbis számomra:). Nagyon úgy érzem, h inkább multyplayercentrikus gamma lett ez is:(
    Amilyen jól kezdődött, úgy a Core nevű pályánál atombombasztikusan lelankadt a hangulatom a Crysis iránt. És akkor egy-két pályáig átlagos fpsként tekintettem rá, de a vége jól felhúzza a játék játszhatóságát, meg kedvét. Eddig a pályáig volt kommandó ill. predator feeling a jungelben. Kár, h elvész a hangulata hamar. Azért azt ne feledjük, h a FC-ban nagyon sok dzsungeles pálya volt, és ott meg ugye nem lehettünk predator:((( Azt hittem ez a játék megmondja a magáét nekem ez ügyben, de csak édes kevés pálya volt ez.
    Év fpse nr.2! csak ennyit tudott elérni nekem ez a játék.
  • toarpad
    #21115
    Sziasztok . Egy kérdésem lenne . Ha elindítom a Crysis-t akkor folyton szagatt nagyon de ha már játszok akkor Mediumon 1024 x 768-on játszok és nem szagatt . Ez miért lehet ?

    Segitségeteket elöre köszönöm !
  • fsgh
    #21114
    melyik drivert érdemes feltenni?
  • NeBby
    #21113
    Matekból meghúztak mi? Az 40% kérlekszépen
  • fsgh
    #21112
    na most lett meg az új gépem 4magos proci,4giga ram,8800 Ultra OC! és Vista Ultimate...szal megnézem így mit bír...hogy lehet a Very Highnál is nagyobb grafikát varázsolni?(Ultra high talán ez a nev...)
  • tonyo9
    #21111
    szevasztok . a 3d guru oldalon van egy driver updates töttöröttörö.. mennyire lehet annak hinni? csak pénzért lehet onnan frissiteni?:O
  • GazCamp3r
    #21110
    kiba.... patch mikor jön már.. a zistenit már nekije...
  • Balumann
    #21109
    Profil van a játékba, ha nem töltöd be azt a profilt a játékba amivel a mentést csinálták akkor nem fogod látni a mentést se. Próbáld meg esetleg, hogy a mentés nevének az elejét átírod a te profilod nevére.
    Pl. ez egy mentés, Default volt a profil neve (mer talapban az), és így néz ki egy mentés:
    default_00_Contact_04m_07s.CRYSISJMSF
    Próbáld meg, hogy a defaultot átírod saját névre. Ez csak egy tipp ami most így jött, nem hiszem h működik egyébként :-) Nézd meg ott ahonnan letöltöted a mentést h nincs-e profil.
  • joshua
    #21108
    De nekem úgy indul el, mint amikor simán belépek a játékba. Nincs ötletem.
  • 6milan6
    #21107
    fája = pálya

    Ez hogy sikerült, azt nem tudom.xD
  • 6milan6
    #21106
    Indítsd simán a mentést! Az a fája fog betöltődni...
  • joshua
    #21105
    Hogyan lehet egy letöltött mentést működésre bírni? Mert innen fentről, a játékmentésekből leszedtem az Assault pálya mentését, de ha átmásolom a E:\Documents and Settings\Joshua ÚR\Dokumentumok\My Games\Crysis\SaveGames mappába, akkor a játékba nincs ott a mentés. Én csináltam vmit rosszul? Pls help!
  • Prince23
    #21104
    Ágyú? Valamiféle pókizét kell ki iktassak a fedelzetről. Páncélos idegennek nevezik, és nincsennek ágyúi. De hiába lövöm a lézerbigyóval, belelőttem az összes full táraimat, de semmi. Azon kivül meg csak shotgunom van, meg a tacom.
  • IFOR
    #21103
    HELP....
    már egy hete szopat a Próféta:-)))))) szeretném kilőni a rá támadó idegeneket, de egy vagy kettő mindig megfagy a levegőben, nem lehet szétlőni, igy mindig ujra és ujra kezdem..Már kezd elegem lennei ebből a bugból..tud valaki segiteni vagy küldeni egy mentést nekem?????????
    Különben uninstall....................................................
  • grayfox
    #21102
    60%-os növekedés? ezt nem mondod komolyan? :)
  • GazCamp3r
    #21101
    tőle még nem nagyon hallottam hülyeséget... tőled viszont.... gyáááá
  • Jaffa 2843
    #21100
    elöször le kell lövöldözni a 4 ágyot róla, utána a 2 oldalso nagyobb részét kilőni TAC-kal utána alulrol kilöni egy ajtoszerü izét és oda is TAC.. aztá futás a haverokhoz a repcsibe :D
  • Prince23
    #21099
    Helló, hát megint én vagyok, de már vagy 5-ször próbálkoztam, de nem jövök rá, ill. nem látom az ágyiut a dögnek. És aTacom meg csak meg sem vonyít. Nem akar bemérni semmit. A lézeres puskával lövöldöztem rá, h a pajzsot gyengítsem, de csak annyit értem el vele, h jól felhúztam a monstrumot és JÓL BESZAGGATTA a kis vgamat így:P. annál résznél nektek is leesett az fps? és utána is bemértem a taccal, de semmi. és eléggé közel voltam, de nem annyira, h alatta legyek és onnan puff.
    Segítsetek vlahogy.
  • Nagy01
    #21098
    Mint mindig? nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali xD
  • NeBby
    #21097
    Te esetedbe mondtam , tehát 25 helyet lesz 40 kb...
  • grayfox
    #21096
    köszi :)
    de ez nem mond semmit.
    +10-15fps xp 100fps-nél, vagy 40-nél, vagy 10nél? nem mind1 ugyanis :)
  • GazCamp3r
    #21095
    gduck-nak (mint mindig) most is igaza van... ott írtam alább, hogy mit mond, hogyha megvan az SLI-s rendszer... akkor imád... :D U CAN KICK MY ASS WITH THIS RIG.... AM SO PROUD OF U.... :D kurvanagy
  • Raptor 2
    #21094
    odi = börtönszleng "a fickó" :DDDD
  • gduck
    #21093
    #21075
  • alien111
    #21092
    Gyertek
    Csináltam hamachi szobát
    Neve:Crysis.server
    Password:123
  • Peetboy
    #21091
    Odi a neve? Nem is tudtam. Ja igen akkor mit mond? Biztos megvan rá a válasza, íkkor ízt fogja mondani, hogy fasza, ezen jól megy a Crysis.
    De lehet azt mondaná, inkább tripla SLI-be játszál, úgy még jobb.
  • Raptor 2
    #21090
    Vajon ha összerakunk 1 olyan gépet amiről odi magyaráz akkor mit mond?:D
  • gduck
    #21089
    #21055 :D
  • Peetboy
    #21088
    Ma kaptam e-mailben egy videót a Crytek-től. Benne a Crysis-os néger faszi beszél nekem, hogy vegyek SLI alaplapot és tegyek bele 2 videókártyát. És kihangsúlyozza,hogy NVIDIA kártyát vegyek, hogy jól menjen a Crysis.
    Na ezzel el is árulták, hogy a Crysis az Nvidiának éri meg a legjobban. (Bár ezt eddig is tudtuk)
    Röhejesek!
  • HeadHunter86
    #21087
    Lakótársamnak most dobtunk össze egy gépet, tök olyan mint az enyém, márkára is, még a ház is, csak a VGA más neki, neki egy Gainward 8800GTS 512MB-van, tudjátok az az új. Hát igen tud a kártya, high-very High-al teljesen folyamatos a játék 1280*1024-ben. (90.000HUF bruttó a kari.)

    30-50 FPS. Túlnyomó részt 40.
  • KILLER2
    #21086
    Télleg, ha a fedélzeten van, akkor ay még csak a hunter.
  • NeBby
    #21085
    Sztem a hunterre gondol ( a 4 lábúra ) , arra még nemkell használni a TACot , azt csak lődd , amíg potyognak belőle a cuccok Utánna a 2. ra kell majd a TAC !
  • Prince23
    #21084
    xD főellenség?!
    Hát nem vagyok elájulva tőle:D
    ok megpróbálom
    nagy THX
  • KILLER2
    #21083
    Épp a főelleség ellen mész. Ki kell lőni az ágyúit, aztán a VTOL mindig leviszi az egyik pajzsát és akkor már be is tudod fogni TACal és lőheted vele.
  • Prince23
    #21082
    Helló! lehet hülye-láma kérdés, de én még fpssel eddig nem taliztam, h nem tudjam kezelni a fegyókat.
    szal a TAC az h müxik? Egy páncélos idegent kéne áldjak a fedélzeten.
    kérdés2: mikor érek már a pc végéjéhez? sok van még hátra? hány páyla van még?
  • NeBby
    #21081
    Med-High ba esetleg