31662
CRYSIS
  • Smithwarden
    #21162
    Patch infok magyarul (Crysis.hu)
  • cicai
    #21161
    faxa:D
    most 800×600 mediumon megy:D
  • NeBby
    #21160
    1024, medium
  • cicai
    #21159
    Szerintetek egy ilyen konfiggal majd h megy a játék?:)
    Intel pentium 4 3.0ghz proci, msi 848P Neo-V alaplap, His Radeon X1950Pro Turbo AGP 8× 512mb, 2gb ram,
  • NeBby
    #21158
    Meg kell ölnöd az alieneket , amik jönnek . Ha megölted mindet menj tovább egy tűzig és oda követni fog!
  • Visor
    #21157
    Egy segítséget kérnék! Mikor Profétát kell melegebb helyre kísérni ill megvédeni; Kinyírtam az idegeneket, felvettem az Alien fegyvert azt Proféta bemegy a konténerbe, és ott dekkol. Mit kell onnantól csinálni? A végigjátszás szerint új küldetést kellene kapnom. Valaki pls segítsen!
  • Extraneous
    #21156
    Kössz a segítséget az infoval kapcsolatban!!!
  • Holy Shit
    #21155
    Xp-n is be lehet állítani...le is van írva egy pár helyen hogy hogy kell.
  • moralosan
    #21153
    Tudom régi, de:

    cod4 multi borzalmas?
    nem tudsz játszani vele, azt kész
  • Holy Shit
    #21152
    Nah mi lehet a megoldás a problémámra???Nem tudom minek fagy meg:S de nem csak azon a pályán hanem már máshol is:s Játszok vele egy kis időt és halál...:S
  • Bandy
    #21151
    thx
  • Ability
    #21150
    FAQ, és itt fent a topik fejlécébe a "tippek, trükkök"-et talumányozzátok. Találtok linket arra a konfigra, amivel XP alatt is elő lehet csalogatni a very hight beállítást, illetve le van írva, hogy mit hova kell másolgatni.
  • Bandy
    #21149
    valami ilyesmire gondoltam én is... Ezért most biztos nem teszek fel vistát :) majd egyszer :)
  • bertino
    #21148
    talán csak annyi, hogy "very high" mint olyan, csak Vistán van :)
  • Bandy
    #21147
    2GB ram, 8800 GT-m van hozzá egy core2 6850es proci stb... xp sp2es directx9c és nem tudom beállitani very high-re csak simán highre a grafikát. Sötéten van satirozva a very high, mi lehet ennek az oka? Csak visztán lehet futtatni max grafikán?
  • himpike
    #21146
    Befejeztem delta nehézségen is. Szerintem könnyebb volt mint realistic-on, mert mindent tudtam hogy mikor/merről/hogyan kell csinálni. Összességében túl könnyű az egész, és a lopakodós mód teszi azzá. Persze nehezíthetem magamnak hogy pisztollyal megyek, de az valahogy nem az igazi.
  • skampi
    #21145
    hali!
    az a cfg engem is érdekelne.nem lehetnem berakni a FAQ-ba?meg azt is,h pontosan hava kell másolni.a gamestar-ban volt ,h valamit egyszerűen át kell írni very high-ra,de nem találtam
  • Dave0092
    #21144
    valaki tudna adni egy oyan cfg-t amiteúl iyen high graf féle lesz?
  • Bence94
    #21143
    akkor ez a patch nem csak dupla kártyásoknál fog sebesség változást hozni
  • NeBby
    #21142
    Akkor mégiscsak tudok valamit
  • tugyiti
    #21141
  • GazCamp3r
    #21140
    szopjanak lovat
  • cicai
    #21139
    müxik:)
  • NeBby
    #21138
    Sztem az lesz a gond , hogy nem törölted teljesen a régi catalystot (programok telepítése és törlése), mielőtt feltetted az újat ! Sztem próbáld ki ,( bár csak egy tipp) úgyis van új 7.12 es Catalyst
  • gduck
    #21137



    Nah, patch csak januárban lesz :(

    Patch #1

    Fixes

    * Damage dealt to vehicles when shot by LAW has been made consistent
    * F12 (screenshot) now works in restricted mode as well
    * When player melees during gun raise animation, their gun will not be in a permanently
    raised position anymore
    * Memory leaks and potential crashes


    Updates

    * Improved SLI / Crossfire support and performance
    * Improved overall rendering performance (DX9 and DX10)
    * Enabled VSync functionality in D3D10


    Tweaks

    * Reduced grenade explosion radius in multiplayer
    * Clamped water tessellation to avoid cheating in MP
    * Reduced LAW splash damage vs. infantry in PowerStruggle mode
    * Slowed Rocket projectile speed down in MP slightly
  • cicai
    #21136
    Itt a kép:
  • cicai
    #21135
    Sziasztok!
    A haverom kölcsönadta az eredeti Crysisét. Az lenne a gond vele hogy csíkos a kép, és pixeles. A játék meg 40FPS-el fut. A 7.11es Catalyst és a legujabb directx9 van fent.
    A konfigom: His Radeon X1950Pro Turbo 512mb AGP, intel pentium 4 2.42Ghz proci, MSI 848P neo-V, 1.25Gb RAM.
    Mi lehet a baj?
  • Ability
    #21134
    Elég vakmerő gondolat. Amúgy semmi gond. :)
  • NeBby
    #21133
    Igazadvan! Bocsi , nem olvastam vissza mit írtam és a console jutott eszembe először...
  • Ability
    #21132
    Nem kellene felfortyanni, említettem, hogy nem kötekedés. Azért írtam be, hogy legközelebb ha említened kell, akkor tudd a pontos nevét. Irónikusan mondhatnám, hogy hasznodra akartam lenni. Azt a linket pedig tanulmányozhattad volna jobban is, illetve ha már tudtad, hogy azt is jelentheti, akkor gondolkozhattál volna többet is mielőtt ....
  • NeBby
    #21131
    Uristen! A nyíl , ez egér , az a kurzor ... ahh ecsém , szégyen

    MOD:
    Jah , hogy arra mondja , hogy kurzor Ahh , én meg aszittem a consolera SRYY!!!
  • joshua
    #21130
    Az IS kurzor. Wiki-n is írják:D
  • lac coo
    #21129
  • lac coo
    #21128
    Hát akkor mi , ha nem kurzor ????? :DDDDDDDDDDDD

    Vagy mi a kurzor? Netán ahogy linkelted. ....a billentyűzet aktuális helyét jelöli ....?



  • NeBby
    #21126
    Jujj , szted az a kurzor , ez durva !!!

    Num0 ba igazadvan , de a kurzor nagyonodavág

    Kis info a kurzorról , bár sztem ennél alapabb fogalmat nemis nagyon lehet mondani
  • Ability
    #21125
    Kurzornak hívják, és szinte biztos vagyok benne, hogy a numerikus nullával nem zárja be. Ha pedig nem akarja azzal beírni a karaktert, akkor a num lock-al kell próbálkozni.

    [ nem kötözködik, csak magyaráz :P ]
  • fsgh
    #21124
    hát pedig ennyi...45+25=70 ez osztva 2vel 35 majdnem ugyanott vagyok:D am ez Vista alatt van
  • Martins15
    #21123
    NeBby hallod pls küldj már egy privit nekem hogy majd hogy kell beállítanom xp-n very high grafot.THX!Úgy kb hétfőre kéne mer akkor lesz meg uj gépem!Köszi előre is( Bárki küldheti még aki tudja!)
  • NeBby
    #21122
    Jó , neked is igazadvan , vistának 60% os növekedés , de az XP 40% al gyorsabb a vistánál
    De ha az alapkérdést nézzük :

    "xp+very high cfg
    vs
    vista very high között van teljesítménykülönbség?"

    - Igen , 40% ugyanis annyi a 2 között a különbség
    Nah , de szeretet , béke

    OFF:
    I Am Legend (Legenda Vagyok) tölthető DVDSCR be , ha valaki nemtudná , jófilm
  • grayfox
    #21121
    Brenyo: "Te esetedbe mondtam , tehát 25 helyet lesz 40 kb..."
    Grayfox: "60%-os növekedés? ezt nem mondod komolyan? :)"
    Brenyo: "Matekból meghúztak mi? Az 40% kérlekszépen "

    ...vagy még ti nem vettétek a kisegítőben?