31662
CRYSIS
  • VRSDM
    #30622
    Én se azt mondtam hogy, mekkora gecik hogy fele frémmel rajzolják a kidőlt fa árnyékát :D Mert tényleg észre se vennénk kb, a játékban. Csak szimplán hogy tudjuk mitől lett gyorsabb, mivel ugye csodák nincsenek.
  • bertino
    #30621
    ja.
    kicsit.
    nagyon.
  • KILLER2
    #30620
    Szerintem is felesleges lenne emiatt vitát gyártani. Érdekes a videó a különbségekkel, a CryEngine 3 meg nagyon jól néz ki. Amúgy sok helyen elég erőltetett szerintem az a pc vs konzol graf videó.
  • grebber
    #30619
    Én amondó vagyok ha itt lesz a Crysis 2 nemigen fogjuk észrevenni a "butítást"
  • VRSDM
    #30618
    nem azért linkeltem be hogy konzol vs pc vita induljon, hanem magát a motort akartam hogy lássátok, hogy milyen kompromisszumok árán fog futni végre élvezhetően.
  • KILLER2
    #30617
    Már nem azért, de ha már PC vs konzol kell, akkor a PChez nem kell monitor?
  • Shep
    #30616
    Az igaz, hogy 70, de kell hozzá még vagy monitor, vagy tv úgyhogy már nem igaz a 70.
  • grebber
    #30615
    De nekünk így a jó pc-n ahogy van!Nemkell konzol mert akkor sok lesz a lemez meg a pénzkidobás a játékoknak a lemezeire!Inkább hardwerre költök mint lemezekre!
    PS3 meg nem jó mert nincs rá warez!
  • kifli
    #30614
    hol kell 200e-et rákölteni gépre hogy mediumon menjen? azt se feledd el hogy gépet nem csak játékra lehet használni, jóhogy drágább. am 100e környékén olyan gépet össze lehet rakni ami high/very high-on futtatja
  • DarkSector
    #30613
    nem rosszból, de igaz ez a "butitás"....
    csakhogy azt vedd figyelembe!!!!!!!!! hogy!!!!:::

    1. xbox-ps3 kb 70ezer ---- ellenben ---- pc kb 200ezeré kell venned.
    2.konzolon nem akad........-------- ellenben ------ pc-n ha nem költesz rá eleget a gépre, akkor nem gyengén tud szaggatni és textúrahibák lesznek...(ez pedig illuzióromboló...)
  • grebber
    #30612
    Én leszarom ha semmivel nem lesz szebb mint a Crysis csak fusson sokkal jobban akkor már tökéletesen elégedett leszek.
    Bár mivel multiplatform így nem nagyon félek hogy gond lesz vele.
    Remélem sok cég fogja használni ezt az engine-t.
    Egy Gothic féle kalandgame-nek kegyetlenül örülnék ilyen graffal :D
  • KILLER2
    #30611
    nem néz ki rosszul
  • VRSDM
    #30610
    előbb jön ki a bad company 2... és khm-khm
    és nem csúnyább mint a cryengine...
    azért linkbe mert hd-ba másztszi
  • KILLER2
    #30609
    Ha komolyan benne lesz a Crysis 2ben a RENDESEN rombolható környezet, akkor teljesült egy álmom :)
    Csak fusson majd el a gépemen.
  • VRSDM
    #30608
    verik a nyálukat hogy a cryengine mennyire szuperzsir...
    gametrailers vidi

    itt meg a " leleplező film " hogy milyen fícsöröket vettek ki / butították le hogy fusson élvezhetően konzolon
    jutub hd
  • VRSDM
    #30607
    ez
  • kri555
    #30606
    Melyik a legjobb grafika módosítás?
  • EK1TEP
    #30605
    Armed Assault II
  • KILLER2
    #30604
    Ilyet sem láttam még, de nem akárhogy néz ám ki!
  • kri555
    #30603
    Ez "állítólag" 1 mód XD Valaki tudja melyik ?

    http://www6.incrysis.com/screenshots/NewForest9.jpg

    http://www6.incrysis.com/screenshots/birchForest1.jpg
  • playstation9
    #30602
    Nem megy... már vagy 1 órát elszorakoztam vele... nem akarja elfogadni a parancsokat... 1 patancs létezik az a ---->name...
  • Jaffa 2843
    #30601
    sv_map parancsot próbáld meg
  • playstation9
    #30600
    Hali ! Tud valaki nekem segiteni? .....LANOZUNK haverokkal és amikor mondják hogy váltsak pályát akkor nem tudok mert a KONZOL azt irja hogy rosz parancs.. pedig találtam egy pár commandot:Dneten de egyikre sem reagál...... ha valaki tudna helpelni nagyon megköszönném...
  • ddt500
    #30599
    Köszi.
  • Peakman
    #30598
    nuke-ot csak az űrhajóra lehet lőni

    a huntert pedig a minigunnal simán leszeded
    (az állára kell lőni)
  • ddt500
    #30597
    Elvileg a történet végén járok a hordozón a nagy dögöt kéne kinyírnom de egész egyszerűen nem lő az atompuska. Csak azt írja ki, hogy nincs befogott cél. A többi fegyver működik de persze szart sem ér. Mi lehet a gond?
  • Jaffa 2843
    #30596
    jaja. én még moziba láttam és szabályosan szakadtam az "eredeti" sztorin :D moziba nemtudták mit röhögök :D
  • EK1TEP
    #30595
    Megnéztem a G.I. Joe-t azt keci tiszta Crysis Nanoruha van benne beszarás!
  • bertino
    #30594
    nem sok.
  • steweee
    #30593
    először játszok vele. ott tartok hogy a bányatelepről továbbjutottam a hegykitörés után, és egy ilyen gravitáció nélküli idegen helyen vagyok, ahol ilyen repülő kék izék támadnak.... nem volt időm vele jáccani úgy három hete... ez kb hány százaléka a játéknak? mennyi van még hátra?
  • Prince of Máté
    #30592
    Lehet elfogy a videoram, és azért akadgat, vagy kevés a CPU ghz, vagy töredezett a vinyó.
  • Danecay
    #30591
    Hát igazán gazdálkodhatna a 4GB RAM-ból, és hagyhatná a HDD-t a fenébe, hiszen az egész játék telepítve 6.4GB, nem hiszem, hogy be kellene töltenie az egészet. A winchester amin a rendszer van valóban nem a leggyorsabb, de azért van a memória.
  • Danecay
    #30590
    Kösz, pedig olvastam is, csak nem néztem, hogy erre vonatkozik :) Én régebben feltettem egy ilyen CCC-t, de a konzolban folyamatosan hibaüzenetek jöttek, továbbá anno valaki azt írta, hogy DX10-hez nem igazán van értelme feltenni. Ennek van kb. 1 éve.
  • Shep
    #30589
    Gyorsabb vinyó, mert azon a gépen nem szabadna swapolni.
  • Danecay
    #30588
    Ja és egy kérdés. Biztos számtalanszor felmerült már a kérdés, de nem találtam meg a választ. A SWAP-olás ellen lehet tenni valamit?
    Configom: Win7, C2D E6400, Radeon HD4850, 4GB RAM.
  • Shep
    #30587
    Már lentebb leírtam #30572
  • Danecay
    #30586
    Ennek a tartalmát meg lehet tudni?
  • EK1TEP
    #30585
    Azért mert fel kell rakni az 1.2-es patchet azért!
  • JaSoN HuNTeR #30584
    Miért van az hogy 1.0 verzió 64 vistán nem indul el? :S
  • JohnnyNapalm
    #30583
    ja, föltettem előtte a patcheket 1.1, 1.2-t