31662
CRYSIS
  • Jaffa 2843
    #21242
    erre énis kiváncsi vagyok.. énis most készülök egy samsung 206bw monitor vásárlására (20" wide) és kiváncsi vagyok hogy a kis 88GTS 320as hogyan teljesit :S
  • Prince of Máté
    #21241
    Boldog Karácsonyt minden Crysis fannak !
    DarkSector, az új monitoroddal hogyan fut a Crysis?
  • gduck
    #21240
    Kellemes ünnepeket MINDENKINEK!

  • Zinaj
    #21239
    Maximum az mekkora szoveg :D
    IP-ket irjatok Multihoz.koszi
  • Ability
    #21238
  • DarkSector
    #21237
    Lool
  • Bence94
    #21236
    MAXIMUM CHRISTMAS ! mindenkinek
  • Viktor9202
    #21235
    De mégis szebb a veryhigh peccsel, szal az kamu
  • DarkSector
    #21234
    Eddig is fel lehetett
  • barmi
    #21233
    Kellemes Karácsonyt Minden Kedves és Kedvetlen Usernek, Adminnak, Vipnek!

    Peace! ;)
  • Neoncsoves
    #21232
    ja a láthatatlanság cuccot énis használtam :D még a game elején volt olyan, hogy nekikmentem úgy hogy látszok... berohantam közéjük, láthatatlanság -nem tudják mi van- lelövök egyet, vissza láthatatlanság, megint semmi és igy nyirtam ki egy tömeg közepén állva 20 embert... AI az nagyon.... meg ne mkaptam meg az anyagok életszerűségét minta Far Cryban.
  • Balumann
    #21231
    Hát azért lő a gép is, rengeteg ellenség jön és azért nem mindet te ölöd meg. Chermobylnál is lő a társad is, például engem pont megmentett annál a résznél mikor nekem kellett cipelni. Éppen töltenem kellett és ott volt nem messze tőlem és lőtt rám, már véres volt a kép és ő meg lelőtte nekem ^^ Úgyhogy ottvannak azért. Annak nem kell feltűnnie, hogy ha nem megyek előre ők se mennek. Nyilván nem fognak otthagyni és csinálják meg nélkülem a feladatot, de ott az a feladat, hogy menni kell előre, és akkor nem fognak ilyen hibák feltűnni, hogy állnak egyhelybe ^^ Ez nem hiba.

    Crysis nem a nehézsége (nem a könnyűsége) miatt unalmas, hanem a játékmenet miatt. Nincsenek benne váratlan, történeti fordulatok. Viszont sok ellenség jön, és idő után számomra nagyon unalmas, hogy állandóan lőszerért kell rohangászni, nincs elég lőszer ezért átlátszóruha, 1 elkap, rádob másikra, lőszer felvesz, lövöldözés megint... Ráadásul ennyi ellenség ellen egyedül, mégha nano ruha is. Legalább dísznek berakhatnának egy társat akkor, hogy ne csak engem lőjjenek.
    Nah mind1, tényleg nincs értelme a 2 játékot összehasonlítani, kinek ez jön be, kinek az.
    CoD 4-be nincs AI, ebbe meg van amiről meg is van a véleménye mindenkinek... ^^
  • GazCamp3r
    #21230
    kod-ba ugyanugy egyedül mész... lol nem tünt fel? a társaid kurvára semmit sem csinálnak... ha te nem mész előre, ők állnak egy helyben... egy embert nem lőnek le... és veteránon játszottam, nem a legkönyebben... a csernobili sniper-es pálya vége is teljesen igazi háborus hangulat. Egy lábon lőtt f@szkalap, aki egyhelyben ül, és egy qrva embert nem lő le + ugyebár vagyunk mi, 1000 katona ellen, akik szintén ugyanugy néznek ki, és ugyanazt ordibálják... és persze ugyanonnan támadnak... script az egész. elsőre jól beszoptam, 2.-jára meg már tudtam, hogy honna njönnek, ezért teli raktam kléjmorral... nagy kihívás...


    unalmas a crysis? vidd végig ugy, hogy nem ölsz meg senkit, vagy vidd végig ugy, hogy midnenkit megölsz... delta nehézségen... megnézzük mennyire fogsz unatkozni. Vagy ha háborus hangualt kell, akkor pedig állj meg az egyik házban a kodnégyben, és várd a végtelensok katonát, mivel amig nem mozdulsz előrébb, addig nem fogynak ám el...
  • GazCamp3r
    #21229
    mert a cod-ba meg ott állnak körülötted a társaid, és le se szarják, hogy háboru van... KURRVA JÓ AI

    Ha már annyira a háborus hangulat visszaadásárol írtok, akkor ugye ugy volt ott is, hogyha volt egy kisebb squad, mondjuk 5 főböl, amiben volt egy felsőbb rangú, aki elvileg megmondja, hogy hova menjetek, és vezeti a csapatot, akkor ott is az állt mint fasz a hidegvízbe, amíg a kis ujonc nem ment előre... lol
  • Balumann
    #21228
    remélem valamennyire sikerült érhetően fogalmazni, így hajnali 2-kor félálomba
  • Balumann
    #21227
    CoD 4-be nincs ilyen AI, nem taktikáznak, és NEM IS KELL. Az egész attól lesz ilyen filmszerű, hangulatos, és változatos, hogy "meg van rendezve" az egész. Call of Duty -k ilyenek voltak, és remélem ilyenek is maradnak. Pergős, hangulatos, izgalmas, menni kell előre úgy, ahogy a "vonal" megy. Könnyű AI hibát találni, hogyha nem úgy játszol, ahogy a játék készítői akarták, de nincs értelme. A háborús káoszt, hangulatot is hihetetlen jól vissza adja, és ez a fő ok ami miatt szerintem simán megérdemelné az év játéka címet (számomra az is). A multiplayer módját viszont szerintem hihetetlen módon el rontották. Azt vártam, hogy egy jobban taktikára épülő, lassabb és értelmesebb játékmenetet kapunk, dehát sajnos nem így lett, sőt... ^^)

    A Crysisba viszont nekem nagyon sok minden nem tetszik. Az AI-val mondhatni tényleg próbálkoztak, de ha ez vki szerint ez 2007-es színvonalnak megfelelő... Hihetetlen zavar, hogy nem fejlövés esetén 1 tár majdnem bele megy egy emberbe. Ellehet szarakodni átlátszó köpennyel, ez nagyon tetszett... eleinte. De mikor már az 1000. embert kell kinyírni, ugyan azokkal a módszerekkel. AI -t én azért nem dícsérném, rohangálnak össze-vissza, meg ugyan azokat ordibálják, fedezékbe egyáltalán nem vonulnak. Jó annak aki ezeket még 2. végigvitelnél is élvezi.
    Ja, és ugyan úgy reagál mindegyik ellenség, ugyan azokat ordibálják, ugyan úgy lepődnek meg ha átlátszó módba közelmegyek és észrevesz, stb...
    A másik ami számomra nagy negatívum az, hogy végig egyedül kell menni. Ha raktak volna bele társat, akit lehet irányítani, sokkal jobb lenne.
    De még sorolhatnám, hogy mi nem tetszik a játékba, de most mind1.

    Én még azért vagyok "itt", mert várom a patchet, kiváncsi vagyok mit fog javítani a játékon, illetve a multiplayer miatt - amiért szintén nem vagyok oda annyira, és szivesebben játszanék 1-2 más játékkal inkább, csak most evvel játszik a "társaság". Meg hallottam valami COOP módról is.
  • Nagy01
    #21226
    -e
  • Nagy01
    #21225
    "2007-be ilyen AI-val kiadni játékot... " Te most a crysisról beszélsz?
    Mert télleg elég szégyen , hogy ott állok 1m-re a katonától azt meg se moccan csak mikor meglövöm,aztán meg elkezde ,,csiguhibuhááá''zni.......
  • Zinaj
    #21224
    aludj inkabb
  • GazCamp3r
    #21223
    én örültem mikor vége volt a szenvedésnek... crysisra mondjátok, hogy bugos... pffff kodnégy ahoz képest mi? 2007-be ilyen AI-val kiadni játékot...
  • BIZ0906
    #21222




  • BIZ0906
    #21221
    Mi van ezzel a fórummal? Úgy szét van esve és hiányos. Hm?
  • Roger6
    #21220
    Én nem értem, miér nem tetszik a játék. Baromi jó a grafika, hangok, de valami nekem hiányzik belőle. Nem tudom. Már a Far Cry-ban is valami olyan "egyszerű" volt. Pedig nagyon vártam ezt is, de ez most nem jött be. Érdekes, mert a S.T.A.L.K.E.R.-el meg napokat tudok játszani, pedig már vagy 10x végigvittem. Talán komplexabb a játék? Mindenesetre jobb a hangulata. Mielőtt félreértenétek, nem fikázni akartam a Crysis-t, csak ez a véleményem róla, senkit nem akartam megbántani vele. Nem is tudom,miért írtam le ezt...
  • Balumann
    #21219
    helyes ^^
  • lac coo
    #21218
    Az az ... :D
    Beosztom magamnak, még mindig van belőle, nagyon fogom sajnálni mikor vége lesz, annyira ötletes .
    Ha csak egy töredéke jutott volna belőle más játékokba is .... :(
  • GazCamp3r
    #21217
    akkor menj kodnégyezni... nem fogsz hiányozni :)
  • Zinaj
    #21216
    na single kivegezve.1xer viheto vegig sztem.amugy jo lett varjuk a folytatast! multizni kene..sose toltam :(
  • lac coo
    #21215
    Minden nagy cím "kötelezően" kap valami jó értékelést, főleg ezektől a seggnyalós oldalaktól ( gamestaron mióta is van Crysis felugró ablak ? ,...) , de ez semmit nem jelent.
    Az eladások csúfos bukást mutatnak ...Egy hétig ment , aztán híre kelt, hogy lassú és uncsi bughalmaz aztán ennyi ....
  • Viktor9202
    #21214
    Én úgy hallottam, hogy a patch-el fellehet rakni UltraHigh-ra a grafikát
  • Balumann
    #21213
    Vagy cvarokkal lehet még fokozatni a very highnál is jobb grafikára a dolgokat, vizet is lehet konfigurálni. Bannerba nézz körül.
  • NeBby
    #21212
    VeryHigh patchel megy...
  • Nagy01
    #21211
    Nem vettem észre hogy ment volna.
  • Bence94
    #21210
    gamestarban 90 %
  • G18XM8
    #21209
    Van némi különbség de nagyon elenyésző, viszont az fps nagyon leugrik dx10 alatt.
  • NeBby
    #21208
    Azis megy xp-n....
  • Nagy01
    #21207
    DE . A víz.
  • grebber
    #21206
    Ezeket nemtudom,DE

    IGN: 9.4 /10
    Gamespot: 9.5/10

    Gamespynál év játéka választáson PC-s fronton 8.lett a Crysis.

  • GazCamp3r
    #21205
    Amugy hány %-ot kapott a játék Gamestarba, meg PC guruba?
  • GazCamp3r
    #21204
    más nincs is xD
  • Nagy01
    #21203
    az is.=D