31662
CRYSIS
  • mikrofonhead
    #21284
    Okés mindjárt kirpóbálombár sztem megint scriptelési hiba lesz :D melyik távcsővel nézzek rá? sima távcső? vagy fegyóval?
  • pheaton
    #21283
    Csak nézz távcsövel oda, közelits rá, és nyomj tüzgombot. Jönni fognak a repülők.
  • mikrofonhead
    #21282
    nah mármost mien ikon? :D mert nálam semmi niccse :D már szarrá lőttem a hajót hátha vmit kell ... meg felmásztam a legmagasabb pontra is és semmi :((( vki nem tudna egy prtscrt nyomni? nagyon megköszönném
  • pheaton
    #21281
    Távcsövel odafigyelsz, majd az ikonon tüzgomb...Nem hiszem, hogy ez bonyolult volna. Menni fog.
  • mikrofonhead
    #21280
    ÉS ennyi :D nézem a hajót és semmi :D nem történik semmi.... :(((
  • grebber
    #21279
    Gamespot:

    2007 Best Graphics, Technical: CRYSIS!
  • grebber
    #21278
    Mi az hogy semmi nem történik??

    Előveszed a távcsővet és ránézel a hajóra és?
  • mikrofonhead
    #21277
    Sziasztok!

    Bár ott a végig játszásnem derül ki belőle semmi amire szükségem volna....van egy olyan rész a játékba h lézerrel kel lcélozni egy anyahajóra h majd lebombázzák a repülők de itt elakadok.Látom h sokaknak még van ez a problémájuk és szeretném ha mindenki elmondaná h h sikerült neki túljutnia ezen a részen.Azt mondja célozz alézerrel a hajóra, használd a távcsövet.Semmit nem tudok csinálni, lécci segítsetek kicsit... előre is köszi
  • Viktor9202
    #21276
    :D
  • NeBby
    #21275
    Szerintem ma este nyomjunk egy nagy karácsonyi crysis partyt!!!
    Ezért meg is nyitaottam egy új szobát , szal aki a szünet alatt ráér ,ill ma este jönne , az lépjen be ide:

    Szoba : CrysisChristmas
    Jelszó: szancsengocsinglingling


    (ha túl brutális a pass szóljatok és megváltoztatom )
  • Viktor9202
    #21274
    Összekéne szedni az embereket, mert nekem nagyon megjött a kedvem :P Na? akkor ki akar multizni?
  • Balumann
    #21273
    Számora a legnagyobb baj a multival is ugyan az mint a single-vel, az élet és a fegyverek. Élet túl sok, maximum armor meg alig ér valamit, pontosabban ugyan annyit mint az élet... Instant actionba hihetetlen aránytalan fegyverek ezáltal. Power strugglebe jobb a helyzet, ott lehet vásárolni. Az a mód egész jó lenne, ott a nagy pálya/kevés játékos a baj, de ha többen lennénk akkor meg az lenne a baj. Nem ad taktikára lehetőséget, olyan sokan nem igazán lehet összejátszani. Battlefield 2 szerű a mód, a felépítésről is kicsit példát vehettek volna, gondolok itt a squad rendszerre.

    ui: Quake Wars multija is sokkal jobb ennél sztem, én sokkal szivesebben játszanék azzal ^^

    CoD 4-be is fejleszthették volna még a grafikát, de nyilván egy optimalizált játék kiadása volt a cél, ami még pl. 9600 pro-val is tökéletesen elfut. Gyengébb gépeken, mint az enyémen is, a cod 4-nek van szebb grafikája. Nem csak a max grafikával kell összehasonlítani 2 játékot -.-'
  • grebber
    #21272
    "Talán az , hogy irdatlanul nagyok a mapok , meg hogy kevesen vagyunk"

    Hm 32-es full mindenki ellen azért az odabasz:D
  • NeBby
    #21271
    lol....ez vicces , szerintem nézd meg , hogy ott hogy vannak a tárgyak árnyékai , rá vannak festve a falra , DE még azt se tudták rendesen megcsinálni , hanem csak egy foltot odaraktak aminek recés a széle (pálmafa esetébe) szerintem eléggáz....
    Ettöl függetlenül énis cod4 ezek , csakhát akkorsincs igazad!

    Sztem crysis multija fasza lenne , csak valami hiányzik belőle , de nemtom miaz
    Talán az , hogy irdatlanul nagyok a mapok , meg hogy kevesen vagyunk
  • DarkSector
    #21270
    Nem reklámozom, hanem visszább példaként volt!
    És ez is példa.
  • GazCamp3r
    #21269
    A CoD4 környezete egy kalap szar. Szerintem ne a Crysis topikba reklámozd :)
  • DarkSector
    #21268
    Igazatok van.
    Más!
    De sajnos az a más egy kalap ....
    Mert én még megbékélnék azzal, hogy a gépemen 30-35 fps-t megy, de hogy tiszta bug az egész, és a növényzet mr elnézést, de egy kalap szart sem ér!!!!!!!!!!!!!!!
    Fegyverek, a víz és max az emberek, amik jól néznek ki.
    Ennyi.
    Én már sokszor nekiálltam, de elment a látványtól a kedvem, és hiába magyar.
    Viszont hálisten van ettől jobb jááték is.
    Jah és a Cod4-ben 1000x szebb a környezet!
    Nem beszélve a többiről.

    De ez a saját véleményem.
  • gyuri12
    #21267
    ez benne a lényeg!
    ez az,ami miatt minden" a crysis egy far cry jobb grafikával" gyerek mára befogta az arcát!
  • Peetboy
    #21266
    Én is BOLDOG KARÁCSONYT KIVÁNOK minden Crysis rajongónak és nem rajongónak egyaránt !!!
  • KILLER2
    #21265
    Most így a karácsony forgatagában eszembe jutott valami. Előre szólok, hogy semmi vitát nem akarok belőle, csak kíváncsiv agyok a ti véleményetekre.
    Sokszor hallottam már, hogy a Crysis csak egy Far Cry jobb grafikával.
    Most erről én azt kérdezném, hogy miért is az és minek kéne lennie? Hozzunk fel egy közkedvelt példát, a CoD4et. Az mivel több, mint a 3 vagy hány elődje? A CoD4 is csak egy CoD1 vagy CoD3 vagy amelyik tetszik, szóval egy elődje, csak hobb graffal. Most persze ugye erre a válasz az, hogy miért lenne az, új történet, új helyszínek, stb. Ez rendben van, teljesen így is van, de akkor a Crysis miért lenne Fac Cry jobb graffal? Annak is új története van, új szereplők, végülis a helyszín is új, igaz, hogy ez is trópusi szigeten játszódik, de teljesen más típusú az egész, sűrűbb növényzet, más épületek, meg aztán a fagyott helyszínek. Ebben is vannak új ötletek, mint pl a nano ruha, az alienek (mert a farcryban szörnyek voltak, ezek emg effektíven űrlényeg, méghozzá sokkal jobbak, mint a FC szörnyei szeirntem), meg més sok minden.
    De jó sokat írtam. Igazából semmi lényeges nincs ebben, csak kíáncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok erről.
    És akkor ha már írok:
    Boldog karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!
  • DarkSector
    #21264
    hát nem sokat, de egy új driverrel akár 20 is lehet.
  • NeBby
    #21263
    Nem ott kell kapcsolódni , a hamachi egy LAN-t hoz létre interneten keresztül ,tehát olyan , mintha össze lennének kötve a gépek , ugyanis ha lanba jáccol , akkor nemnézi a kódot és lehet warezzal is jáccani neten ... (kb ez a lényege) Tehát lépj be hamachira ,abba a szobába és majd szólunk , ha van szerver és akkor IP alapján tudsz kapcsolódni (vagy esetleg te írj nekünk , jobb klikk aki fönnvan és csevegés) , majd mondjuk mi az IP
  • grayfox
    #21262
    Nyehehe. megkaptam barátnőmtől többek közt a crysist CE-t karira =)
    szerencsésnek érzem magam ^_^
    kellemes karácsonyt nektek is ! :D
  • Smithwarden
    #21261
    jaja... uj mappack letoltes es infok

    Ugy nez ki lassan beindul a Crysis multi gepezet?
    Mehetne mondjuk gyorsabban...de ha amiket igertek osszehozzak egyre jobb lesz ez valoszinu.
    (folyamatos patchek, mapok, modok, stb)
    (...meg persze ahogy egyre tobben ujitanak majd gepet...)

    Kellemes Karacsonyt.
  • tonyo9
    #21260
    akkor minek nekem 4 g ram?
  • Jaffa 2843
    #21258
    kinek honnan kezdődik a "jól megy"..
    de biztos be lehet ugy állitani hogy jo fps-el fusson, de mennyire megy a látvány rovására..
  • Jaffa 2843
    #21256
    kilépésben talán gyorsabban jönnek be a windows ikonok... de lehet még az sem lesz gyorsabb, tekintve hogy 1.3-1.4gbnál többet még nem sikerült vele etetnem
  • tonyo9
    #21255
    hello.miben lesz gyorsabb a crysis 2g ram helyett 4-el?
  • grebber
    #21254
    Multiplayer pályacsomag!
  • gyuri12
    #21253
    az körülbelül hány fps-t jelent?
  • DarkSector
    #21252
    Full egy cseppet jobban megy.
  • gyuri12
    #21251
    már 17%-át megvettem,ugye olyan nem lesz,hogy akinek a demó átlag 15-25(épphogy játszható) fps-sel megy,annak a teljesen nem fog rendesen?
  • toarpad
    #21250
    Köszönöm a segitséget NeBby . Lenne még egy kérdésem . Ha belépek a Multiban és beakarok lépni egy szerverbe akkor sikerül is de az esetek 90 %-ban nem sikerül és ezt írja ki : Megszakadt a szerverrel a kapocslat . Ez miért van ?

    Segitségeteket előre is köszönöm !
  • NeBby
    #21249
    A hamachi egy progi , amit ITTEN le tudsz tölteni ! Tedd föl és sztem ott már megtalálod... Először beállításokba nyomd meg a premium próbát , utánna pedig lépj be ide: Crysis.server jelszó:123 (ha nem aktiválod a premium trialt nem fog beengedni)
  • toarpad
    #21248
    Még mindig nem válaszoltatok a #21194 bejegyzésemre . Kérlek titeteket hogy válaszoljatok rá :)
  • bcsirke
    #21247
    Köszönöm szépen!!! Maximum Christmas!
  • NeBby
    #21246
    Elküldtem mailbe , msnen nem igazoltál vissza...
  • bcsirke
    #21245
    Sziasztok! Évek óta a Crysis az egyetlen játék amit eredetiben megvettem. Az egyetlen gond, hogy Bangkogban, és thaiul vannak a feliratok. A D:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Game\Localized mappában csak thai.pak csomagom van, az angolt lespórolták. Ez a fájl 160-70 mega körüli, és ez tartalmazza a hangokat ami a méret nagyja, és a szöveget. Ha valaki megnyitná ezt zippel vagy rarral, és a 'dialog ' és 'textures' mappán kívüli cuccokat átküldené nekem msnen vagy emailben(pár mega), akkor nagyon nagyon hálás lennék, thai-ul élvezhetetlen a játék, de nagyon szeretnék játszani vele! Köszönöm szépem, email/msn: [email protected]
  • Denes888
    #21244
    Nekem 1680x1050-ben medium-highon megy jól a játék. 320 gts-el.
  • Prince of Máté
    #21243
    Hát ha natív felbontásban akarod használni, már pedig csak abban szép, akkor ha eddig 1024-ben játszottál sokkal kevesebb fps-ed lesz :/