31662
CRYSIS
  • Narxis
    #21324
  • NeBby
    #21323
    Nem mondta senki , hogy rakd föl...
  • GazCamp3r
    #21322
    eredeti magyar xp profom van... most töröljem le, és rakjam fel az angol törtet? xD
  • GazCamp3r
    #21321
    ez igaz... főleg, hogyha már játszottál a CoD4-gyel, utána már a crysist azonnal unuinstall, mert dög unalom, meg cska menni kell, és írtani. Sokkal izgibb a kodnégy... abba persze ugyanezt kell csinálni, csak fordulat nincsen... Én is azt hittem, hogy a sniperes pálya annyibol fog állni, hogy lelőjük azt a csunyabácsit, és vége... senki nem gondolta, h utána még szaladgálni kell... akkora fordulat... xD
  • NeBby
    #21320
    Úgynézki A magyar és a teljes csak januárba jön , habár a magyar az inkább februárba , én most az RC t teszem föl (ami ugyanaz mint a teljes általába) , de ezt csak angol XP re lehet feltenni ...
    10-20% teljesítményjavulás lesz kb (ha nem több) , mivel főleg a teljesítményre és a stabilitásra koncentráltak Tesztek szerint sp3 al már alig fagy (mint ahogy a vista se fagy) és gyorsabb is!
  • xotyi
    #21319
    xp sp3? valamiről csúnyán lemaradtam volna?
  • NeBby
    #21318
    Amúgy minnyár feltolom az xp sp3 at (3264 est) és majd írom mennyit javít!
  • NeBby
    #21317
    Hát első 2 mapból semmi se derül ki , kb a 4.-5. maptól lesz jó a game... És van benne fordulat bőven , nekem a történet is teccik , nemtom mi a baja néhány embernek vele , szerintem jól megvan csinálva Eleje az uncsi télleg (azt ki is hagytam , mikor 2.szorra elkezdtem) ,ha addig jáccotok vele , akkor megértem , hogy ilyeneket írtok...
  • KILLER2
    #21316
    Hát most azért ezzel a fordultos dologgal angy baromságot mondtál. Miért, a híres CoD4 első 2 pályáján hány nagy fordualt van, amikor még ki sem derült, hogy igazából miről is szól a játék? Nem elsz teli fordulatokkal ezután sem, szóval ne is vidd végig, ide se írj, mert szar játék és nem méltó arra, hogy játssz vele. Minek kell neked annyi fordulat? Persze, kell történet, de sokkal jobb lesz, ha minden második lépésen fordulat van már? Jajj...
    Kérdek, erre ne válaszolj, nem akarok megint vitába keveredni.
  • obe
    #21315
    kösz, megvan
  • Balumann
    #21314
    Első 2 pálya után nem lehet véleményt mondani? Nemhiszem, hogy utána hirtelen folyamatosan teli lesz fordulatokkal a játék, inteligensebbek lesznek az ellenségek, hamarabb meghalnak az ellenségek, és nem annyiból áll mint eddig, hogy menni kell előre és kinyírni milió embert/űrlényt, kisebb fordulatokkal ^^
    Történetet naggyából tudom így a forumot olvasgatva. Nekem se volt kedvem már 3 hete játszani a játékkal, de még megpróbálom rávenni magamat, ha nagyon unatkozok, hogy továbbvigyem... Remélem később tényleg felgyorsul a játékmenet, mert ha a következő pálya is ilyen lesz mint az első 2 akkor biztos nem viszem még tovább ^^ Megvárom a patchet, hátha szebb grafikán fog futni, és könnyebb lesz rávenni magamat, hogy továbbvigyem.
  • Carp Hunter
    #21313
    Szevasztok! Volna egy kis problémám: az utolsó pályarésznél, mikor jön az a hajó és először a négy ágyúját kell kilőni majd a vetővel az egyik nagyot. Nah itt elakadtam....a négy ágyú még ment, de utána nem tudom, hogy hogyan tovább (néztem a végigjátszást, de nem lettem okosabb )
  • grebber
    #21312
    Van róla.Első patchben csak teljesítmény javítására mennek!
    Majd a másodikban javítanak bugokat!
  • GazCamp3r
    #21311
    ha nem játszol vele, akkor minek írsz ide? :)
  • GazCamp3r
    #21310
    crysis-rol beszéltem :)

    kodnégyet veteránon toltam végig
  • KILLER2
    #21309
    Egyet értek, olyan szidjon egy játékot, aki legalább azt tudja, hogy miről szól.
  • KILLER2
    #21308
    Opciók>Grafika>Teljes Képernyő
  • Skyline
    #21307
    Én kb 1-2 hete elő se vettem a crysis-t kb annyira meguntam,jópofa meg minden,szép a graf,de legyen inkább gyengébb graf izgalmasabb történésekkel,hangulatosabb eseményekkel,és vagy 5ször kevésbé bugos mi-vel..:)
  • GazCamp3r
    #21306
    jah.... b@zmeg... én meg veszekszem itt miközben annyi eszed nincs, h végig vidd... sry... ezentul nem szolok egy szot sem, mivel semmi értelme nincs...
  • Skyline
    #21305
    Jahogy az AI easey-n jobb mi?:D:D:D:D:D:D
    Egyébként a 21:17-es alapidőmel neméppen easy-t adott a játék..:)
  • obe
    #21304
    srácok..eddig semmi gond nem volt a futtatással, de most ha inditom a game-t a tálca mindig ott marad..ha volt a probléma megválaszolva, bocs, elég a link is..köszi
  • Narxis
    #21303
    Igazad van.
  • Balumann
    #21302
    Ja van már info róla? ^^
  • KILLER2
    #21301
    Látom te se olvastál sokat arról, hogy mi lesz a patchban és mikor....
  • Balumann
    #21300
    Nem azt mondtam, hogy nincs fordulat. Hogyne néztem volna nagyot mikor elrabolta az űrlény Prófétát, végre történt valami a játékba :D
    Még nem volt türelmem továbbmenni a második pályán, ha a patch-ban nem változtatnak sok mindent (márpedig nemhiszem h fognak) akkor nem is fogom továbbvinni. Amúgyse az én stílusom ez a rambózás+osonás. Főleg így.
  • GazCamp3r
    #21299
    látom te is easy-n játszottál csukott szemmel
  • GazCamp3r
    #21298
    Nincs fordulat b+? :D akkor végig kéne játszani ugy, hogy fiygelsz is.... a nem fordulat, hogy próféta eltünik, aztán mégse tdöglik meg? ne mondd már, hogy nem néztél nagyot, mikor megjelent és elkezdett lődözni. Az is forduat, hogy az atomtol nem meghalnak, hanem tovább nőnek azok a g*cik... még jó, h a kodnégy teli van fordulattal -.-
  • KILLER2
    #21297
    Nem tudja valaki, hogy merre lehet megtalálni a Crysisban pl a menü hátterét? Bár én konkrétan a progress bar textúráját keresem, de néhány textúrát egyáltalán nem találok és ilyen a a menü háttere is. Nem tudja valaki, hogy merre lehet ez?
  • Skyline
    #21296
    És a nagybetűs sélülésmodell...
  • Skyline
    #21295
    Nemnehéz megfogalmazni:)
    Gépigény,ai,sztori,hangulat..:)
  • grebber
    #21294
    Szeretem a Crysist tetszik is nekem ,megis vettem eredetibe.De ha AI-ról van szó inkább ne említsük.

    Legnehezebb szinten beálltam egy jármű mögé és vártam hogy jöjjenek az ellenfelek mert szembtől szembe nem lett volna esélyem ugyanis voltak vagy 15 en egy kb 30méter x30 méteres részen.
    És a híres Crysis AI azt csinálta hogy egyvonalba áltak egymás mögé és nekem csak egyirányba kellett lönöm azt kaszaboltam őket.

  • Balumann
    #21293
    Jaja, sztem is szedik rendesen az ellenséget. Társak nélkül nem nagyon lehetne megcsinálni a cod 4-et.
    Azért megnézném milyen lenne az a játék ha megpróbálják így megcsinálni az AI-t, hogy rohangásznak össze-vissza, keresni próbálnak, meg ilyesmik. Azthiszem többen szidnák a gépigényt meg az optimalizálatlanságot :D Hiába ott nincs AI, és mindig ugyan arra mennek, azért az, hogy kit lőjjenek le mikor, az nem annyira beállított. Pl. Sniperes pályán látszik az elején, mikor azt mondja, hogy lődd le az egyiket mikor a másik nem figyel, a társunk meg a másikat kapja le. Aztán a társak dobálnak gránátot, ha dob az ellenség gránátot akkor elmennek onnan (igaz, mindig ugyan úgy mennek és ugyan oda, ha többször kapnak gránátot :D). Hangok is messze jobbak a cod 4-be sztem mind a crysisba. Nem mindig ugyan azokat hallom :D Bár a tér érzet ugyan olyan jó mind2-be, bár cod 4-be a távolságokat én jobban érzem hang alapján.

    Crysisba nehéz megfogalmazni, hogy mi nem olyan, mint amilyennek kellene lennie. Mint múltkor írtam, talán az hogy kevés a történeti fordulat a játékban. Olyan, hogy megcsinálták a pályát, raktak be rombolható épületeket, aztán beraktak sok embert csoportokba a pályára, aztán a többit majd az AI elvégzi, majd ha meglátnak akkor rohangásznak össze-vissza. Annyi tetsizk, hogy együtt próbálnak maradni. Viszont fedezékbe nem vonulnak, és mindig ugyan úgy reagálnak.

    Tudom, nem jó össze hasonlítani a 2 játékot, teljesen más stílus. De ezt muszáj volt leírnom még ^^
  • G18XM8
    #21292
    Thanx!
  • Balumann
    #21291
    Sztem az a legjobb, ha felraksz egy képlopó programot, fraps vagy amit én használok, Hypersnap, és 1 gombnyomásra csinál képet. Nálam HyperSnap mindig megy, nem foglal sem procit, memóriát is nagyon keveset, nem zavar be, és jó képeket csinál, és sok beállítása van. Fraps csak elmenti egyből a képet, de az videót is tud felvenni és fps-t is mérni, és ezek más játékoknál is működnek (jól jön ha hirtelen leakarsz fotózni vmit ^^).
  • G18XM8
    #21290
    Figyu meg tudnátok nekem mondani hogy csinálok screenshotokat? Köszi!
  • Skyline
    #21289
    Én nemtudom te mivel játszottál,de nállam igaz nem nyomulnak előre a társak (de van hogy igen) azért elég szépen szedegetik a ellent,dobálják a gránátot,stb...:)
  • Skyline
    #21288
    Gratulálok.......
  • mrbaba
    #21287
    ű
  • toarpad
    #21286
    Egyszerüen nyomd meg a B gombot és nézz a hajóra majd utána nyomd meg a bal egér gombot ( a tüzelés gombot ) és ennyi . Jönnek a repülők és lebombázzák .
  • grebber
    #21285
    Sima távcső!