31662
CRYSIS
  • lac coo
    #21364
    3 fps ? :)))))
    Az akár abból iy lehet, hogy kicsit hidegebb géppel nézted :))))
  • himpike
    #21363
    Nem egyforma a két kép.. menteni kellett volna az állást, visszatölteni és úgy mérni hogy meg se mozdítod az egeret. Na mindegy.
  • Nagy01
    #21362
    Nekem az alsó kép vmié sötétebbnek tűnik..:/ Tán vmit átállítottál rajta?:D( cvar-ra gondolok:)
    -Mi az istenért nem tok aludni....-
  • NeBby
    #21361
    Nah itt a kis tesztem végre , nagyon sok bajom volt az SP3 telepítésével ( hosszútörténet , de nem saját hibámból )
    Röviden : Nagyon megvagyok vele elégedve , gyors , stabil , nemfagyott ott , ahol sp2 már megadta magát , szal csúcs
    Lássukcsak képekben:

    ServicePack 2 :


    ...és ServicePack 3:
  • lac coo
    #21360
    Az is "igazi" árnyék, mivel a katonákon, mozgó objekteken is látszik ....
    Amúgy életem legélvezetesebb FPS-e !!!! Soha nem bántam még , hogy végére értem egy játéknak , de itt igen ....
  • DarkSector
    #21359
    Viszont a Cod4 közel nem is eszik ennyit.
  • KILLER2
    #21358
    Télleg, látom, hogy neked is olyanod van, meg 64 bites Vistád. Te is kerülöd a Punk Busteres szervereket?
  • w77d
    #21357
    viszont ha találsz egy jó kis e6600 tuning oldalt, szólhatnál nekem is, a fesz emeléssel én sem mertem eddig próbálkozni :)
  • KILLER2
    #21356
    xD Jóvan, akkor kerítek topicot. Nyitni nem akarok, úgyis closedelban lenne a vége :)
  • GazCamp3r
    #21355
    vegyen yorkfieldet :P az megy 5400mhz-t is xD
  • Nagy01
    #21354
    Add el, vegyél E4500-ös procit @ 2.2ghz alapon, ha mákod van megy 3.2ghz-en és még pénzed is marad;-D
  • GazCamp3r
    #21353
    nekem meg nincs kedvem egy számomra ismeretlen lapot tuningolni látatlanba :) xs forum, és ott tuti van topik, ami a P5B Deluxe-szal foglalkozik és még klifejezetten E6600-os procival... csak keresni kell... Google is a barátod, simán rá kereshetsz olyanokat, amik leirják konkrétan, hogy hova mit állíts be :)
  • KILLER2
    #21352
    Jó ötlet. Akkor viszont segíjjé, mert nagyon nem vágom a témát és nincs kedvem elégetni a procimat.
  • GazCamp3r
    #21351
    procit minek adod el? ha mellé rakod majd a ram árát, akkor tudsz venni egy ugyanilyet kb... semmi értelme... és vlaszeg nem antituning a cucc, mivel nincs olyan E6600, ami ne menjen legalább 3,4 ghz-t :) csak feszt is kell emelni... inkább a ram árábol egy jó proci hűtőt vegyél
  • KILLER2
    #21350
    Bocs a hardver kérdésért, de itt úgyis midenki nagoyn vágja a témát.
    Szóval gondolkozom rajta, hogy eladom az E6600as procim 2 GB RAM-al együtt (tök flesleges, 32 biten úgyis csak 2-t lát, 64el meg csak szívok, amióta fent van) és kérdezném,h ogy szeritnetek akkor milyen kéne hogy vegyek? Esetleg egy ugyan ilyet vagy akkor már valami erősebbet? Mindenképp olyan kéne, amit meg tudnék venni a 2 árából + max 10e Ft ráfizetéssel.
    Köszi és még1x bocs a kérdésért.
  • KILLER2
    #21349
    Mielőtt akárki is beleköt, oylan szinten antituning a cucc, hogy 2.8-ron kiakad 10 perc alatt. 3 Ghz-n kb 2 percig bírta terhelve, alapon 5 percig. 3 Ghz-n a rekord az 10 perc vele, akkor 20 C volt a proci, 14-14 C a 2 mag.
  • GazCamp3r
    #21348
    nem, csak a crysis után elég értelmetlennek tűnik a CoD :) Mivel soha nem lesz olyan, hogy 2 sniperes csóka, amelyikből az egyik nem tud járni, megöl 150 katonát. És olyan sem lesz, hogyha álltok 3-an egymás mellett a társaiddal, és jön 3 kutya, akkor a társaidat le se szarja a kutya a te nyakadnak ugrik mind3... xD
  • GazCamp3r
    #21347
    hát az ész az azé nem süt le róla xD
  • Nagy01
    #21346
    Wazzeg killer E6600-os procid 2.4ghz-en van?---- rakd már fel 3.4-re istenem...:D
  • nikopeti
    #21345
    Én arra gondoltam,hogy balra 5-m,jobbra 5-m és kész!!!! semmi szabadság!! Isten mentsen nemakarok én senki munkáját fikázni föleg ugy,hogy nemismerem a cod4-et!!!! de játszottam az elöző részekkel és azok nemjöttek annyira be... Ismétlem az nemjelenti azt,hogy nemlett jó a 4-ik rész!!! Holnap kipróbálokm!!! :) Csak sokszor találkozom fórumokon,játékot fikázó emberekkel akiknek semmi sem elég jó! Egyszerü a megoldás!! Ne játszanak vele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
  • KILLER2
    #21344
    SAndbox 2ben 10 perc és emgvan egy ilyen 3000es rakás. Én is szórakoztam ilyenekkel mostanában. Csakhát enm túl FPS barát.
  • Balumann
    #21343
    De az miért baj, hogy nem törnek előre? Még jó, hogy nem mennek előre nélkülünk, hogyha éppen várni van kedvem :D Ha akarták volna simán megcsinálták volna, hogy mennyenek folyamatosan előre nélkülünk, de valljuk be őszintén, mi vagyunk a játékosok :D ez szükségszerűen van így megcsinálva.
  • Balumann
    #21342
    egyet értek
  • Skyline
    #21341
    Aki a cod4-ről ilyet ír az elvakult crysis/egyéb fan vagy nemjátszott vele...
    A scripteltség még rendben,de olyan hangulai elemek vannak a játékban hogy rendesen odabasz,az MI pedig még véletlenül sem nevezhető gagyinak,a társaink is rendesen osztják az ellent minden gond nélkül,még gránátot is hajítanak vissza,az egyetlen ami gond hogy nem szeretnek előretörni...

    De a crysis ugyanez a scripthalmaz,csak még emberszerü,de általában síkhülye mi-vel van párosítva...Szar sérülésmodellel..
  • Skyline
    #21340
    El kell keserítselek de úgynézki sok helyen az év fps-e pedig a cod4 lesz joggal:)
  • gyuri00
    #21339
    szertneék én is játszani hamachin keresztül:S:S

    de nekem egy szobába se enged be:S

    mondanátok egyet meg jelszót?:D az 1.0.2.1 verzió van fent vagy fel kell tenni mást is?
  • Balumann
    #21338
    Ő pont, hogy a CoD 4-et fikázza :D

    Crysis valakinek bejön, valakinek nem. De akinek a CoD 4 ennyire nem tetszik, annak nem tudom mit szeret számítógépes játékokba. :-)
    Egyébként milyen stílusra gondolsz, mármint milyen stílusu játék nincs? Van még sok rambo stílusu játék (egyedül menni és kinyírni sok embert, történet van, és nem is úgy scriptelt.
  • Skyline
    #21337
    Hát ha ezt a codra mondod akkor neked vmi agyi problémád van...:)
    Vagy vmi nagyon fals crackel noymultál..:)
  • w77d
    #21336
    ezt mivel csinálták? hogy lehet ilyeneket összeállítani?
  • nikopeti
    #21335
    Szerintem felesleges fikázni a játékot mert személy szerint én is többet vártam töle DE ha körbenézel akkor sem találsz más ilyen stilusú játékot perpillanat!!!! Megis kövezhettek de kategóriájában verhetetlen!!!!!!! Én se játszottam vele fullgrafon,és a végén kicsit csalódott voltam de akkoris király!!!!!!!!!!!!! Kinek mi jön be.... Gyakjátok az ellent akárholis henteltek!!!! Boldog Karácsonyt mijndenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • xotyi
    #21334
    A multit eddig nem igazán kedveltem benne, de eggy jó csapattal eléggé élvezhető, föleg ha márt van annyi pontod h vehess járműveket! :) csak tényleg túl nagyok a pályák.. 24 es szerveren 20an voltunk és eléggé kelett keresgélni a másikat h akciót is láss.. : D ami viszont nagyon tetszik az a napszak váltakozása hangulatos lessz töle a harc^^
  • Narxis
    #21333
    Már te is ezt írod a Crysis-ről?
  • GazCamp3r
    #21332
    én nem írok róla... én végig vittem full max grafon elég nagy felbontásban, és nehézségen, és igy elmondhatom hogy egy rakás szar... Grafban semmi különleges, MI egy fos, scriptes szar az egész ;)
  • Skyline
    #21331
    Nem írnék de: 1. Patchre várok ami javít a hülye mi-n a crysis-be
    2. Nem írnék ha nem irogtanának egyes személyek egetrengető baromságokat a cod4-ről..:)
  • zombeeka
    #21330
    Mondjuk ne is játssz akkor tovább vele,mert tényleg halálra fogod unni magadat...
    fÖleg az idegen gépben résznél,mert az aztán minden csak nem izgalmas-fordulatos!
    De amúgy nem olyan vészes,bár kicsit tÖbbet vártam!
  • grebber
    #21329
    Hát sajnos igen.Bármennyire is szépnek mondjuk a Crysist a vízen kivül nem sok dolog van ami szép,na jó még a pálmafák ha felnézel rájuk.Ez a két kép bizonyitja is milyen ratyi a talaj a növényzet!

    Mindegy talán majd az Alan Wake vagy a Crysis 2be már szép lesz minden más!
  • GazCamp3r
    #21328
    Kép1
    Kép2
    Így néz ki nálam XP-n very high-ra felturbozva 1680x1050-ben. Fps ott van a képeken. Ugyanezek voltak Vistán, csak kb fele fps-sel... szal lesz0phat a Vista+déiksztíz
  • virs lee
    #21327
    A magyar vindóz önmagában egy bűntetés, így jár aki mazohista. ~~
  • NeBby
    #21326
    Februárba lesz magyar SP3 , csak feltolod és kész.... ( monnyuk szűz windowsra ajánlott föltenni , de visszajelzések szerint bármikor fel lehet tenni , nemcsinál semmi bajt! )

    MOD: Hamarosan elkezdem felnyomni , csináltam egy képet egy helyről FPS el , ha fennvan az SP3 csinálok ugyanott még1et és összelehet hasonlítani
  • GazCamp3r
    #21325