31662
CRYSIS
  • ragobynara
    #21485
    A maiba.. és látnátok mit ír a Fifáról vagy az NFSről... (FIFA 8(!!) - focimenezser-szimulátor! :D)
  • lac coo
    #21484
    Hát, az első mondatot kivéve ( az tényleg valami nagy baromság 9 nem szánalmas , teljesen igazat ír !
  • mikrofonhead
    #21483
    Nah én meg most megnéztem ezt a Leírás #1 (Magyar) - t és bemásoltam magamhoz, megnézem hááátha eltudok vele érni valamit...mert ez így nagyon rémes h LOW-ba 800x600-ba szaggat...
  • gyuri12
    #21482
    istenem... annyira szánalmas:C
    mindig felbasz a blikk,olyan SZAR!:D
  • NeBby
    #21481
    Ez nagyondurva Ez mikori blikkbe van? Megyek a boltba és megveszem...
  • mikrofonhead
    #21479
    Nahéénis végig nyomtam...hát nem mondom a vége elég nagy szop*s volt.Mire rájöttem, h h lehet leTAColni...wááá.De szerintem nagyon fullos game lehet.Hát még ha nemis max grafon de legalább egy medoiumon tolhattam volna végig akadásmentesen...3 perceket tölt és annyit swappel a game közbe is h vmi hihetetlen.SP3-al még várok szerintem egy kicsit....
  • bulba
    #21478
    lehet a cikk íróján kifogott valamelyik logikai rész és így akart bosszút állni
    Ennyi hülyeséget nem lehet nem szándékosan publikálni. Szerintem egy ilyenért akár be is lehetne perelni az újságot...
  • lac coo
    #21477
    Szépséggel még nem lenne baj, de sokan arra számítottak (joggal), hogy régebbi gépükön ha nem is fullban, de valami értelmes kinézet mellett tudnak majd játszani . Ők hatalmasat csalódtak ,és hát ők a döntő többség ;)

    Én számítottam valami Far Cry-os kinéetre a gépemen, ezzel szemben majdhogy nem FC low-ban megy ,akadva mint az állat .....

    Nem tudom, miből gondolták, hogy ez jó üzletpolitika .DDDD
  • GazCamp3r
    #21476
    bazz... bájgli xD ezen beszartam :D én most végeztem vele 2.-jára, legközelebb csak peccs után viszem ujra végig, de akkor megprobálom ugy, hogy nem ölök meg senkit... csak akit muszáj.
  • himpike
    #21475
    Hát úgy tűnik bukta lesz a Crysis, alig adnak el belőle. Átestek a szépséggel a ló túlsó oldalára szerintem.
  • grebber
    #21474
    lol "Maximum Bejgli!".

    Ennek örömére harmadszorra is nekiugrok a gamenek!
  • mikrofonhead
    #21473
    Az durva ... de érted, utána se néznek annak amiről véleményt alkotnak... szánalmas...
  • ragobynara
    #21472
    A blikk nevű szuper napilapunkban írtak pár okosságot a játékról, ezt muszáj volt bescannelnem...

  • mikrofonhead
    #21471
    REggelt mindenki :)) BRENYO akkor lécci linkelsz egy magyar language-t ? :)

    A Crysis - ben ne tudok a bányából kijutni,hogyan kell ??? ezt kevésbé értem.Olyan rész van ahol le kell jutni a bányába, de olyan h kijutni...nem rémlik.Mondd meg a pálya nevét, kicsiviel több leírást és akkor tudok segíteni.
  • k3nGu
    #21470
    a nanosuit -200 fokot is szinte kibír, +-ba mennyit bírhat vajon?de prophet amikor a hordozóról visszament a gömbe, akkor már bekattant szegény vagy mi?:)
  • NeBby
    #21469
    Nem , ez a régi , ezt nemengedi föltenni...
  • Ny Papa
    #21468
    Ezt nem értem ugyanis kezdő vagyok
  • GazCamp3r
    #21467
    Amugy emberek, sztem ez lesz a crysis vége. Mármint hogy majd a gömb g*ci alá robbantanak, hogy feljöjjön a láva, és akkor b/szhatják a privát antarktiszukat
  • GazCamp3r
    #21466
    Strength módban át kell ásni a bolygó másik felére. Nano suit kibírja a földmag hőfokát is xD
  • Ny Papa
    #21465
    A Crysis - ben ne tudok a bányából kijutni,hogyan kell
  • Smithwarden
    #21464
    Ez lenne a magyar SP3-hoz a pack?

    hunmuipack
  • NeBby
    #21463
    Én nCORE ról szedtem a hunmui-t , a [URL=http://download.microsoft.com/download/a/e/4/ae43e777-d69b-4b96-b554-d1a2a0f40fac/windowsxp-kb936929-sp3-x86-enu.exe]SP3 pedig ittvan[/URL]

    Nemtom , nekem meg vmiért minden játékba 200 körüli a pingem , pedig megy rendesen a le és feltöltés windowsba , de cod4 be és crysisbe 200 körüli a pingem ! (más game nincs is fönn :] )
    Vírus nincs , nem a tűzfal a baja , router sincs már, XP 1 napos (azóta csinálja mióta SP3 fennvan ,de ilyet még nemvolvastam és másnál is előjött mostanában ez a nagy ping , ha lejjebb olvastok írta is valaki... + 1-2 haveromnak sztintén!
    PLS ha valakinek van vmi ötlete segítsen !!!
  • mikrofonhead
    #21462
    BRENYO nem tudsz vmit mondani arra h miért nem tudtam felmenni? :((( pedig nagyon akartam :*( de eccerűen nem engedett fel.

    SP3-at honnan lehet leszedni?és a magyarítást hozzá? :)
  • NeBby
    #21461
    OFF:

    Van SP3 hoz hunmui pack , tehát már SP3 is magyar!!!!!!!!!!

    Sry az offért , de sztem pár embert érdekel

  • NeBby
    #21460
    Jól tolod , gratulálok
  • lac coo
    #21459
  • volfika
    #21458
    A FAR CRY nem nagy szám sokkal jobb CRYSIS ez a játék élethübb,és a fegyverek komolyabbak! szerintem de bocs,hogy bele szolok
  • lac coo
    #21457
    Talán ez tovább jut mint a Far Cry X-Isle :DDDD
  • ricsimaster
    #21456
    láthatlanság lol XD gauss-sal neten, szeretem a ,,rejtőzködöket kinyírbálni :D"
  • Viktor9202
    #21455
    Majd benyomom a dinónak a láthatatlanságot és megzavarodik szegényke
  • Balumann
    #21454
  • w77d
    #21453
    na ezt várom!
  • bulba
    #21452
    Lesz még második ás harmadik rész is.
    Szóval ez még nem is a vége lényegében.
    gondolom afő űrlény terjeszkedését akarja megállítani és azért ment vissza
  • NeBby
    #21451
    Te föltetted az SP3 at ?:D Nekem mióta feltettem minden játékba 200 körüli pingem van , pedig a netem megy rendesen és azelőtt sose volt ilyen! Vírusra gyanakszok , most kerestetem noddal

    Ez a mod nagyondurva , de hogy csinálták megy azt a sok új objectet? :] Biztos nem egy ember csinálja...
  • grebber
    #21450
    Jurassic Park mod készülőben!
  • gregtom6
    #21449
    Hát ennek a játéknak a vége pontosan mi akarna lenni,mert sok értelme nincs.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a hordozónak is annyi,és Próféta visszament a Gömbbe vmi miatt,de marha jól szórakozik.Most ennek mi értelme?Ilyen fura befejezért még nem láttam.Hógolyózni ment vissza a Gömbbe?
  • hunkenny
    #21448
    sziasztok!!!

    próbálnék beszállni a játékba, beírtam a nevet és a jelszót( #21421) de azt írja, hogy a hálózat nem létezik.
    szerintetek mit csinálok rosszul?
  • Narxis
    #21447
    Nagy az esély rá.
  • fsgh
    #21446
    mitöl van olyan sok pingen? állandoan megáll a gém... t-com-os netem van és csak 1 megás... ez lehet a baj?!
  • Balumann
    #21445
    Én meg nem tudom milyen map pack kell ^^