31662
CRYSIS
  • Balumann
    #21444
    Először be kell lépni az internetre, mármint play internet vagy mi, létrekell hozni ott accountot és belépni mindig mielőtt játszani szeretnél, utána VISSZA és Helyi hálózat, és utána fogsz tudni csatlakozni a szerverre.
  • mikrofonhead
    #21443
    Dejó, nemtudok felmenni game mert router mögül netezek....valaki nem tudja h tudnám megoldani? Aki okos pls segítsen már...köszi
  • mikrofonhead
    #21442
    ááá vmi nem jóóó :(((
  • mikrofonhead
    #21441
    nah ez az IP : 5.89.231.60
    kezdünk!!!!
    MAP PACK KELL!!!
  • mikrofonhead
    #21440
    Éééén??? :DDD hát nézd már meg a gépem :D inkább add ide a géped ;)
  • NeBby
    #21439
    2 perc és megy aliennél!
  • mikrofonhead
    #21438
    mindjárt kezdünk!
  • Jaffa 2843
    #21437
    van mar valakinel szerver?
  • NeBby
    #21436
    lol :) semi kockázat nincs ebbe... (am 3 ember is jön most akinek megvan eredetibe)
  • gduck
    #21435
    Attól nem mert megfelelően védett a gépem, inkább a programban elrejthető "kiskaputól" :)
  • fsgh
    #21434
    nem szimpi:D vagyis félsz hogy bekapsz vmi vírust?
  • gduck
    #21433
    Nekem nem szimpi ez a virtuális hálózatos progi :( Szal inkább kihagyom és maradok a hivatalos szervereken!

    Sorry :((
  • NeBby
    #21432
    Neked nincskedved? Eddig vagyunk 14 en...
    gduck?
  • Nagy01
    #21431
    Vegyél nekünk.
  • NeBby
    #21430
    Magyar hamachi
  • mikrofonhead
    #21429
    töltsd le akkor alább van egy link vagy az előző oldalon....keresd meg...

    nem szép dolog a reklám de ezt MINDENKINEK AJÁNLOM FIGYELMÉBE:

    Nvidia 9800 GX2
  • gduck
    #21428
    nicsenhamacsim :(
  • NeBby
    #21427
    Jönnek még haverjaim nyugi :D
    Én rosszabb helyzetbe vagyok , nagyon meghalt a netem SP3 al , vagy nemtom miért... rendesen tölt le 500+ al ,de viszont cod4 be mindenhol 200 fölöti pingem van , de nemtok rájönni miért.... SP2 vel nemvolt ilyen , remélem crysisel jólesz...
  • mikrofonhead
    #21426
    Ha jól látom eddig 5-en vagyunk .... kéne még emberke.Az a baj h a gépem nem épp h is mondjam... szóval szar :D és a netem se egy hűdenagyon :/ 2 Mb /1 Mb - menni fog sztetek?
  • fsgh
    #21425
    nah akkor melyik pályán nyomultok?:D
  • NeBby
    #21424
    Van egy rakat új map , szerintem azokat kéne betenni jah télleg , elkezdem nekik linkelgetni....
  • Viktor9202
    #21423
    Sokan legyünk má, és lehetőleg valami kisebb mappon, ne olyan nagy baszottnagyon :)
  • mikrofonhead
    #21422
    Én ott leszek :)
  • NeBby
    #21421
    Nincs kedved multizni? Asszem még nemláttalak :)

    Nah itt a szoba (meginúj , de ez már végleges :D )
    Aki ma este jönne , ide lépjen be :
    Valsz elég sokan leszünk!


    Szoba: CRYSIS-SG
    Jelszó: crysis


    Lécci gyertek minnél többen!

  • mikrofonhead
    #21420
    Azaz, igaz bocs csak elírtam :))) .... hát az volt a lényege h no grafon is élvezem mert JÓ a game.... :)
  • mikrofonhead
    #21419
    nah én beléptem a hamachin a 2. szobába de nem multiztam még soha úgyh vki leírhatná h mi lesz most majd meg hogy :D nem eredetivel játszok... és a full alap van fennt semmien patch meg javítás nicns fennt
  • GazCamp3r
    #21418
    végre vki aki ugy alkot véleményt, h játszott is vele :)

    amugy prófétát kell megmenteni, nem a pscyhot :D
  • mikrofonhead
    #21417
    Az a baj h így 3-4 óra folyamatos game után kicsit össze kavarodott a belem a sok forgástól és a csoki zabálástól közbe :D úgyh most kicsit pihentetem asszem
  • NeBby
    #21416
    Ma 8 kor leszünk sokan valószínüleg multizni , aki szeretne jönni az lépjen ba a -CRYSIS- 2.szoba nevű szobába (jelszó: crysis) és innen majd átrakjuk abba ahol lesz , mert az televan és nemtudjuk hányan leszünk... Szal oda lépjen be , aki akar jönni ! Vagy aki esetleg még nem multizott és ki szeretné próbálni , annak is elmondom , hogy hogykell kapcsolódni!
    Jah és pls 7 előtt ne nagyon írjatok , mert nemvagyok
  • mikrofonhead
    #21415
    Nah most tartok ott az anyahajón h vmi reaktort kell lekapcsolnom.Nekem a game csak 800x600-ba minden OFF és LOW-on is sokat akad de legalább elindul.Nah de nem ezt akartam írni.Lejjebb olvastam h vki mondta h kevés a fordulat.Hát szerintem pedig nagyon pöpec a story-ja.Akciót akcióra halmoz és van benne bőven fordulat ( Psycho pl. ).A repülős rész is nagyon atom meg amikor meg kell mentened Psychot a megfagyástól.A tankor részről nem is beszélve....szerintem qrva jó lett és ahogy nézegetem itt a képeket amit BRENYO tesz ki...hát nem mondom mien színt öltött az arcom mikor megláttam h a game h néz ki max grafon. :) De hát ez van, a grafikája méég minimumon is megfelel a követelményeknek és hát a story ... eccerűen jó ez a játék.Így 20 fps-en kicsit nehézkes még easy-n is eltalálni az enemyt de hát ez van :(
  • Martins15
    #21414
    THX
  • NeBby
    #21413
    0 t megnyomod , beírod : r_displayinfo 1
  • Martins15
    #21412
    Tom h lámakérdés de hogykell előhozni az fps-t?
  • NeBby
    #21411
    Ez VeryHigh (nofrag) patches , de kamuképeket nemszoktam csinálni , azt se nagyon értem , hogy mások miért csinálják , nekem/nekik semmi hasznuk nincs belőle
  • Nagy01
    #21410
    Mind1 nem érdekel.Nemtom úgyse hogy milyen grafon csináltad szóval édesmind1.
  • remus500
    #21409
    hali ! van valakinek 100 % os savegame ??? nagyon kéne !

    [email protected] -ra legyen szíves elküldeni valaki ! THX
  • ProGabe #21408
    de miért vértél bármit is az ea-től,amikor ők csak kiadják? :S

    ez 100%-ban Crytek "gyártmány"
  • gyuri12
    #21407
    azt kell hogy mondjam,hogy jobb játék mint amire számítottam, jobban otpimalizált mint a demó(nekem kb plusz 5-10 fps, de inkább 5) ,és NAGYON könnyű! ez a nano suit az egészet elrontja, nagyon könnyű vele darálni( láthatatlansággal odamegyek, maximum erővel és géppityuval kinyírok mindenkit.könnyű!!!!!) meg egy kicsit egyhangú...
    de a történetvezetés,meg úgy a történet maga is egész jó, az ea-tól kevesebbet vátram:)
    összességében,egy szép grafikájú,de kicsit üres játék(eddig)!
    10-ből 7
  • gduck
    #21406
    Pedig, csak "símán" közel mész hozzá, kíírja a képernyőre hogy 'F' és megnyomod 'F' oszt annyi :D
  • NeBby
    #21405
    Közelmész , SZEMBE az emberrel és F gomb!