31662
CRYSIS
  • FlyHigh
    #21526
    A maximum az az amit csak látványban ki lehet préselni egy játékbol, persze a felbontás is maximum és a látványjavítók is.
  • pheaton
    #21525
    Ez is csak felbontás kérdése. Mag , hogy mit vezel maxnak. Ha az összes képjavitó funkciot is fullra teszed, akkor valóban nincsen.
  • Smithwarden
    #21524
    Hasalas + "maximum strength" - azt hiszem igy a legstabilabb a celzas.
  • FlyHigh
    #21523
    Valahol azt olvastam, hogy nincs olyan egy vga-s megoldás ami megfelelő fps szám mellett maxon vinné.
  • FlyHigh
    #21522
    felhasaltam egy sziklára, nem sok javulás volt, nem lehet az embert bepálinkáztatni?:D:D
  • gduck
    #21521
    +ALAPLAP ;) (AGP-be nem fogsz csúcs VGA-t belepréselni ;) )
  • FlyHigh
    #21520
    Inkább ilyen medium és high között viszi egy 8600GT, de nem mindegy, hogy mi van még mellette.
  • gduck
    #21519
    Hasalni kell, akkor stabil!
  • FlyHigh
    #21517
    Valahogy kiküszöbölhető az, hogy az ember kezében ne mozogjon annyira a távcsöves puska?
    Próbáltam hasalni, kerestem az irányítások között levegő visszatartást, de semmit nem találtam.
  • mikrofonhead
    #21516
    Hm... 170-ből kijönne egy olyan gép?Az nem is olyan húzós.Nekem csak egy TÁP egy VGA egy PROCI és MEMORY kell.200-ból akkor kijönne Brenyo? mert annál többet nem hiszem h a nyáron össze tudok tartalékolni....talán annyit....
  • NeBby
    #21515
    Persze örülhecc ha mediumon elviszi...
    Kb 170k egy olyan gép , de az kompletten , házzal , mindennel...
  • Dave0092
    #21514
    1024 medium....
  • Bence94
    #21513
    szerintem nem
  • martinho040150
    #21512
    8600 gt-vel megy veri hájgon?
  • mikrofonhead
    #21511
    Milyen PC az, amin max grafon tudom nyomatni a Crysist?Kb. mennyibe kerül?mondjuk felbontásilag elég az 1024x768 is nem kell nagyobb...néha megakadhat kicsit :)
  • NeBby
    #21510
    Nem , azt már leszedtem , csak véletlen bennhagytam :)
  • fsgh
    #21509
    64 bites vistád van?
  • mikrofonhead
    #21508
    rem. ma énis tudok connectelni...
  • NeBby
    #21507
    Igazadvan , siettem Szal ne ps t jáccunk ,hanem ia -t , mert sztem az sokkal jobb....
  • Martins15
    #21506
    XP-m van.Csak egy dolog zavarhat be,még amikor nem kezdtem el nyomni akkor vlami xp very high patchet föl akartam nyomni és a cfg fájlokat kellett bemásolni.Lhet az zavart be...
  • toarpad
    #21505
    NeBby össze kevered . IA ( Instant Action ) = Azonnali harc , PS ( Power Struggle ) = Hatlami Harc . Ha jól tudom akkor tegnap Hatalmi Harcot játszottunk . Ha nem így van akkor bocs. De én azt hiszen így van .
  • fsgh
    #21504
    na kis pályán hátha jobb lesz a pingem:D
  • Jaffa 2843
    #21503
    az az igazság hogy annyira ellőttek má minden ötletet a játékokba hogy már nagyon nem is lehet ujitani... esetleg belecsempészni más játékelemeket, de akkor már nem beszélhetünk egyértelmüen FPSröl. ezért van az hogy a játékfejlesztők a játékosokat kérdezgetik, hogy mi a rosseb legyen a játékba mer semmi ötletük nincs már... ha belegondolunk semmi ujat nem tudnak már csinálni.. ellőtték az összes történelni, jövőbeli, és aktuális eseményeket is.. most már csak a grafikával és a zenével (ami nagyon sokat számit) tudnak hangulatos játékokat gyártani.. lásd pl cod2.. abba milyen zenék/hangok voltak.. a lélegzete elállt az embernek egy egy pálya végi csatában hiába egy scripthalmaz
  • NeBby
    #21502
    Ma este kéne tolni egy AZONNALI AKCIÓT , nem ia t , szerintem azzal van a gond , mert nekem pl csak az azonnali teccik , sokkal pörgősebb úgy , mert nem olyan kibanagy a map... Ki kéne próbálni
  • Nagy01
    #21501
    L0L.Abban viszont igazuk van hogy ,,labdába se rúghatna a piacon,ha nem lenne olyan brutális grafikája''
  • Jaffa 2843
    #21500
    ez elég vegyes érzéseket váltott ki bennem :D
    Először elkezdtem rajta szakadni hogy ekkora fos cikket hogyan lehet irni már.. aztán látom hogy Blikk... az a lap aminek az elején mindig egy meztelen nő van.. szoval az ilyen ujságot hol lehet komolyan venni? egyszerü ostobák gyülekezete lehet a szerkesztőség :D
  • NeBby
    #21499
    Ha vista van akkor lehet , ha XP akkor meg vmit elb*sztál
  • Martins15
    #21498
    Jah azt elfelejtettem mondani h high grafon
  • Martins15
    #21497
    Gyerekek az lehet hogy a lenn látható konfiggal 1280*960-as felbontáson 20-25 fps-t produkál már az első mapon?:S(semmi extra nincs beállítva)
  • mama2
    #21496
    Jó lesz ez a Jurassic Park mod:D. Mikor lesz kész kb?? 2012?:P
  • lac coo
    #21495
    Ugyanmár, kedvenc gameszar oldalatok akkor máér rég zárva lenne :))))
  • Viktor9202
    #21494
    Elősször Interneten bekell jelentkeznetek, csinálni kell egy accauntot, és vissza a hálózatba
  • mama2
    #21493
    Azta qva eget. Aszongya:"A Crysis hőse nem visel nanoruhát, amellyel gyorsabban fut mint bárki más, sőt teljesen láthatatlanná se tud válni pint a predator." Mi az hogy nem visel nanoruhát? Hát azon van a hagsúlí. Azon a ruhán kéremszépen:P. Amúgy nem tudom itt írtam-e már, hogy mennyire nem tetszik a game, hát most újra felraktam, és jobban kitapasztaltam a nanoruha képességeit, és most már belátom, akkor amikor én elsőre kitöröltem, bennem volt a hiba, mert ez egy akkora jó játék, hogy nagyon:D.
  • XRV
    #21492
    Sziasztok!

    Miért van az hogy hamachival akarunk játszani és látja a szervert, de amikor csatlakoznék hozzá kapásból kiírja hogy "megszakadt a kapcsolat a szerverrel."
  • DarkSector
    #21491
    Ahogy mondod!
    Ez már nem vicc.
    Énszerintem ez a cikk egy jópár törvényt vagy jogot megsértett.
  • kifli
    #21490
    Hamachin melyik szobában és mikor lesz egy kis war?
  • peti71
    #21489
    A mindenit ez nem semmi.
  • Viktor9202
    #21488
    Ja.... meghogy Windows Vistára felvértezett gép kell... :D Az a baj hogy a vista egy ralás szar, és még a 8800 Ultrán se megy maxon vistám :D
  • fsgh
    #21487
    "A Crysis hőse nem visel nanoruhát, amellyel gyorsabban fut mint bárki más"???? mivan ha nem visel akkor hogy fut vele gyorsabban :DDd atyaég:D
  • mikrofonhead
    #21486
    Háát sikerült vmit elérnem de még mindig nincs állandó 20 FPS-em...pedig az lenne az igazi.Ha vhogy el tudnám érni...nah majd mindjárt bele piszkálok kicsit jobban itt a dolgokba.MOndjuk most jóval szebb a graf és talán 1-2 FPS-el több is van.Az a baj h egy új hép amin jelentős teljesítmény növekedés lenne az meg 200.000 ft-nál kezdődik. :(( és nekem most perpill van 20 ezrem :(