31662
CRYSIS
  • Sharks
    #30782
    Inkább vegyél ATI-t, jobban jársz
  • peti71
    #30781
    Egyébként nem vagyok egy grafika mániás,csak szöget ütőt a fejembe ez a kérdés, hogy mi van ha egy dx11es játékot, dx10 környezetbe játszunk pl vista meg 8as nvidia,de akkor majd ki derül, vagy játéka válogassa,mert eddig két variáció volt, vagy 9 vagy 10,mint a crysis vagy a lost planet esetében,meg az is érdekes lesz hogy az nvidia mit csinál majd dx11 ügyben..
  • grebber
    #30780
    Dirt 2,Battleforge,Stalker Call of Pripyat jelenleg ezek dx11-esek.

    Ami jön az az Alien vs Predator, The Lord of The Rings Online,F1 2010,Crysis2,Supreme Commander 2, BF Bad Company 2
  • Sharks
    #30779
    Ja, bocsesz, azért az egy kicsit könnyelmű volt, hogy oprendszertől nem függ... de a linkelt oldalon ezt is jól láthatod.
  • Sharks
    #30778
    VGA-ák közül pedig csak az 5xxx-szériás ATI kártyák képesek rá
  • Sharks
    #30777
    Szerintem először itt olvass utána a dolognak. A dx több dologtól is függ, oprendszertől kevésbé, tehát az kevésbé befolyásolja, hogy vista v. w7 van fent. A további dolgok a VGA és a játék, ami befolyásolja. Ha a VGA-ád képes dx11-re és a játékot is úgy fejlesztették, hogy azt használja, akkor azzal fog menni, ha valamelyik nem képes rá, akkor nem azt fogja használni. Ez jelenleg még egy friss fejlesztés, tehát nem annyira kifejlett. Perpillanat a Dirt2 és még egy játék támogatja a Dx11-et...
  • grebber
    #30776
    Dx10.1-es atik is tudják valamilyen szinten a dx11-et csak lassabban meg ugye pár dolog más.De ehhez én nem értek hozzáértök jobban eltudják mondani!
  • peti71
    #30775
    Akkor ami játék dx11-es, az nem megy dx10be, csak 9 vagy 11?
  • grebber
    #30774
    Dirt 2 az dx 9 és Dx11.
    Halesz dx11-es VGA-d akkor a DX11-es game-ek abban fognak futni!

  • peti71
    #30773
    Az jó,még lenne egy fura kérdés, mi van akkor ha ugye a win7dx11, a karim10es,és felteszek egy dx11es játékot akkor az mibe megy,tehát pl a dirt2 ha xpén játszok akkor kilencbe megy,de a win7en 10es karival akkor tízbe,és szintén heten de 11 kártyával akkor meg11be,végül is azt nem értem hogy majd lesznek 11es játékok azok majd futnak 10be is, vagy csak 9 meg 11be.
  • karajjj
    #30772
    igen, abban fog
  • peti71
    #30771
    Sziasztok,ebbe a kis szünetbe előveszem én is újra a játékot,olyan kérdésem lenne hogy én "dx10"be toltam,vista volt fen, meg 8szériás nvidia,most xp van fen,de gondolkodok a win7 kipróbálásán,ha fölrakom a 7et akkor a crysis "dx10"be fog futni?
  • Doom 4
    #30770
    Ez baromi jó!
  • grebber
    #30769
    De leirhatnád hogy kell felrakni mert nekem valahogy nem sikerül :(
  • strebacom
    #30768
    Óóó, nem olvastam utánna csak leszedtem, köszi!!
  • strebacom
    #30767
  • grebber
    #30766
    Nem tudom még nem néztem de igen csak multi!
  • strebacom
    #30765
    Ez a MWLL Beta csak multi, mert singlében a crysis indul, csak a multiban vannak mappok belöle??
  • fery02
    #30764
    Nem igazán láttam, hogy híre lett volna mostanában, de aki nem ismeri, annak érdekességként szolgálhat a Vissza a jövőbe mod.

    Annyiból all az egész, hogy ha azzal a bizonyos kocsival maximum sebességre gyorsulunk, akkor ugrunk az időben. Itt ugye annyit kell csak érteni, hogy pl éjszakából nappal lesz, de ettől függetlenül jó móka. :)
  • adam46
    #30763
    dzsadzsűűűűl barátod
  • Sharks
    #30762
    ez már tényleg looooooool... az uninstall volt eddig a legjobb ötlet szerintem.
  • karajjj
    #30761
    te hány éves vagy? 10?
  • grebber
    #30760
    Ez az a pálya ahol görcsölsz immár 2 napja legalábbis remélem ez az.
    Már írtam megnézheted videoban merre kell menni.Jobb oldalon van a video többi része part 2 stb.

    De ha 2 nap alatt nem tudtam átvinni uninstaláld mert ez nem a te játékod!
  • aduja
    #30759
    nem urhajos ugyan olyan emberek vannak ellened mint te.egy nagy hajon vagy oszt ott valahova el kell jutnod.de ez crysis warheadro beszelunk!!!!!!!!
  • KILLER2
    #30758
    Az űrhajón vagy igaz? A kék szarban. Mész, amíg nem ér véget. El lehet tévedni, de nem olyan nehéz az.
  • bertino
    #30757
    epic.
  • aduja
    #30756
    az youtuben hulye videok vannak en azokat nem ertem valaki el magyarazna hogy kell lejatszani azt a rohadt palyat.???????????,,,
  • aduja
    #30755
    ok koszi grebber.es nem levittuk ha nem vegigjatszottuk:D
  • Sharks
    #30754
    hehe... jó kis osztás, persze, aki nem tud írni, az meg is érdemli
  • grebber
    #30753
    Megmondom őszintén közöm nincs hol vagy ebben a játékban nem lehet megakadni.
    És ne vittük le sehova hanem max végigjátszottuk.

    Pálya végigjátszás videok

    Alig 6 órás a game videokban megnézheted elejétől a végéig és meglátod hogy kell.
  • Black Ghost
    #30752
    Attól hogy ordibálsz még ugyanolyan értelmetlen amit írsz.

    Fogd vissza magad és fogalmazd át a mondandódat, úgy talán foglalkozni is fognak veled.
  • Sharks
    #30751
    Ha nem írod le hol akadtál el pontosan, akkor hogy segítsünk?
  • aduja
    #30750
    hat segitsetek ma LECI MERT AZ AZ ANYAHAJOS PAJA NAGYON NEHEZ ES EN UGY HALLOTTAM HOGY MA EGY CSOMOAN LEVITTEK UGY HOGY KEREM HOGY SEGITSETEK!!!!!!MERT EN MA TOVABB AKAROK MENNI. OK????
    ELORE KOSZI
    CSASZTOK
  • Doom 4
    #30749
    Bazd ez a az irányítás.... 4 kéz kéne hogy mindenen rajta legyen az ujjad.
  • aduja
    #30748
    hogy kell levinni azt az anyahajos pajat?????????? kerlek segitsetek ma leci
  • grebber
    #30747
    Itt van torrent link is akinek mocskos lassan jön máshonnan!
  • strebacom
    #30746
  • grebber
    #30745



    Installation
    Finally the installation instructions. Please DO NOT FORGET TO REPLACE ACTIONMAPS.xml with the example provided in the download.

    Requirements
    Crysis installed and patched to 1.21

    Directions
    Upon downloading the mod you should have an archived directory. This directory should be extracted to your Crysis install Directory which usually looks like “C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis”

    Replacing Action-Maps
    For MWLL to function properly we have adjusted an created an actionmap for players to begin with. You MUST replace your Crysis Action maps. To do this, copy the file “example_actionmaps_for_joystick.xml” Paste this file your Crysis profile contained in "mydocuments\mygames\Crysis\default\" and "mydocuments\mygames\Crysis\YOURUSERNAME\" The file must be renamed to actionmaps.xml

    Launching The Game
    You may launch the game using the MWLL Laucher. MWLL Launcher.exe is contained in Crysis\Mods\mwll folder. Alternatively you can add a –mod mwll in the target of a shortcut to the crysis executables. It will look like this - "C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Bin64\Crysis.exe" -mod mwll
  • strebacom
    #30744
    Gondolom a telepítés menete le van irva a letöltött rarban???
    (MechWarrior: Living Legends)
  • Sharks
    #30743
    Kedves választékos kolléga. Ha már ennyire büszke vagy magadra, legalább kezdhetnéd nagy betűvel a mondatot .
    Egyébként a crysis warhead-nél nem tudja a srác, hogyan kell tájékozódni az anyahajón és ehhez szeretne segítséget kérni. Részemről csak annyit tudnék hozzátenni, hogy a zöld pontot kell követni, amit a térkép mutat a bal alsó sarokban. Ennél egyszerűbben nem nagyon lehet megoldani a feladatot.