31662
CRYSIS
  • Banano007
    #22293
    Nem^^ szerintem te csak azért véded ezt a lószart mert fél millát költöttél a gépedre hogy maxon tudjad tolni ezt a fosst ,és most minden este ráélvezel a monitorra hogy ,,aaaaaaaah krájziiiiiiiisz meeeeeeegy gyerüüüüüüüüüünk aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa '' ezt csinálod minden este ott vered a farkad a monitor előtt..más nem is érdekel csak a grafika hogy maxon menjen..és ezt az Ea bácsi pontosan tudta hogy nem egy és nem is kettő olyan gyermekember lesz aki emiatt a szar miatt fog ezreket költeni a gépére..
  • GazCamp3r
    #22292
    hagyad sztem. ezek kb 13 éves kis lámák, akik nem is játszottak a játékkal, csak fikázzák, mert az olyan vicces. Én legaláb ugy fikázok vmit, hogy végig is játszottam.
  • grebber
    #22291
    Szerintem semmi unalmas nincs benne hisz akkor miért is tolnám 3xszorra.Sőt lesz ebből 4-edszeri végivitel is ha nem több!
  • w77d
    #22290
    egyetértek
  • BIZ0906
    #22289
    Hát az igaz, hogy a gépigénye elég dúrva de maga a játék szerintem jó.
  • priluki
    #22288
    hmm... visszaolvasgattam kicsit:D Lac ooo-val t eljesen egyetértek! Cod4 széltébbe hosszába kenterbevágja ezt a "csucsgrafikás" fost. Sztori meg halál unalmas volt...
  • Balumann
    #22287
    CoD 4-be kutyák nem csak te rád ugranak, pl én 2x lőttem le társamról kutyát játék során. Chermobyl pályán meg miután a társadat le kell tenni magasabb helyre, és utána jön egy csomó ellenség, ott kutyák is jönnek és megijednek, saját társaikra támadnak.
    Annál a résznél mikor 3 kutya is jön egyszerre annál a résznél tényleg csak engem támadott,a társak pedig az ellenségek lövésével voltak elfoglalva. De én kilőttem 2-t, 3.nak kitörtem a nyakát ^^ (2. próbára, 1.-nél meg az első kinyírt, nem láttam honnan jönnek :B
  • JaSoN HuNTeR #22286
    demo mennyit foglal?
  • lac coo
    #22285
    A Crysis szerencsétlen online debütálásának (az EA szuper online disztribúciós rendszerének hála a megjelenés előtt már a csencselők kezében volt a játék...) és a magas hardver követelményeknek köszönhetően, a PC eladások nagyon szomorú képet festenek a török amigók videokártya döglesztő megaprojektjéről. Lehet érdemesebb lett volna a Take Two megközelítését alkalmazni, nevezetesen új másolásvédelmet bevezetni és azzal boltba terelni a játékosokat. Az garantálja az eladásokat, bár mindenki kivár, legalábbis a környezetemben. A játékot tisztes sebességgel futtató videokártyát ugyanis nem kapni mostanság a piacon.

    Reméljük majd a folytatás még nagyobb pénzhalomban részesíti a készítőket, de akárhogy is legyen kezdenek terjedni az első pletykák a Crysis konzolos változatáról. A debütálást állítólag novemberre tervezik, addig bőven lesz idejük a limitált konzolos környezetbe tuszkolni a gyönyört.


    Hardwired
  • lac coo
    #22284
    Tod év FPS-e :DDDDD
  • lac coo
    #22283
    Mennek azok a többire is, le is lövik maguknak :))))

    Crysis legnagyobb bakija a hangtompító vs. AI :))))

    Jókat röhögtem, mikor egy gáztartályt lődöztem messziről , hangtompítóval, erre odagyűlt az összes AI, és szájtátva bámulták, mi a fene ami szikrázik ott a tartály felületén :DDDD Aztán mikor felrobban tés egyik sem halt meg az már más kérdés :))))

    Akkor inkább már a COD4 scriptjei ( bár az AI is scriptelt ...)
  • lac coo
    #22282
    Soha nem volt vita a gépigyényről,olyan amilyen....Bár lowban (is) irreálisan magas, de ez van .
    A gépigényt néhány tapló hozza fel mindig : úgy mint " ha nincs félmilkás géped, ne mond róla hogy ócska a játék"....

    De ha fejre álltok is ez a játék az év bukása ! :))))
    azt, hogy mit szerettek ennyire benne fel nem foghatom :))
  • gduck
    #22281
    Ezt a vitát már nem kezdeném újra...
  • GazCamp3r
    #22280
    de... nanoruci


    a codba meg idomított kutyák vannak.... Soap ellenidomított jön 3 db kutya, te állsz, melletted 2 társad, magyarul 3 kutya, 3 ember, de rád megy mind a társaid pedig végignézik, hogy letépik kezed lábad
  • GazCamp3r
    #22279
    lődd tovább... sok kell a buz|knak :D
  • Randelz
    #22278
    Helo!
    Ti, hogyan csináltátok meg az Awakening részt?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a végén a 4 elleséges nanoruhás ember nemtudom megölni. Hiába lövön távcsöves robbanólőszeres ak-val nemhalnak meg.
  • Banano007
    #22277
    Mivel mást nem is tud mutatni.
  • GazCamp3r
    #22276
    Most nem CoD4-ről van szó Az másik topik. Ez crysis... tod év grafikája díj 2007
  • Banano007
    #22275
    Most csak arról megy a vita h hogy lehet ekkora fosssssssst csinálni 2év alatt.
  • lac coo
    #22274
    Hol megy itt a vita a gépigyény miatt ???
  • gduck
    #22273
    áhhh, ugyanez lesz ott is :D Ha ilyen grafikája lesz, annak se lesz elég a középkategóriás VGA :((( Sztem ugyanez a vita fog ott is menni a gépigény miatt ;)
  • lac coo
    #22272
    Hát nem vagyunk egyformák :)))))

    Én az általad említett jelzők egyikét sem véltem felfedezni benne . :)

    Filmszerű élmény ???? :DD Gondolom megint és mindig csakis a grafikára gondoltok ....
  • Abu85
    #22271
    Szvsz elég jól kivitelezett játék a Crysis az elejétől a végéig. Ugyan nem innovatív, de szórakoztató és izgalmas filmszerű élményt ad. Végig jól szórakoztam, és a játékmenet sem laposodott el, mint annó a Far Cry-ban. A storiban is egy hangyafasznyit több realítás volt, a nanosuit pedig tökéletes ötlet. Maga a pályatervezés is elég következetes, egy map-ot többféle taktikával is ki lehet vinni, a fizikából adódó lehetőségek pedig kitólják a játékos lehetőségét a változatos megoldások kivitelezésére.
    Itt az a baj, hogy magas a gépigény és az emberek nem tolerálják, hogy max grafikához SLI/CF rendszer kell (ezt amúgy maximálisan meg is értem).
  • lac coo
    #22270
    És ilyenkor szoktak jönni azok az egysoros hírek, hogy a játékiadó megvált egy fejlesztőcsapatától ...

    ami a gyakorlatban annyit jelent, hogy kis vita voltazon, vajon kié is legyen ez a kevéske bevétel : a fejlesztőké, akik eddig is kaptak nem keveset, vagy a kiadóé aki eddig csak tolta bele a pénzt ?
    És mivel kiadó nagyon kevés van, fejlesztő meg sok, ezért a szerződés feltételeit nem igen a fejlesztők szablyák meg....És hogy ilyen dörzsölt cégnek mint az EA van annyi esze, hogy olyan feltételekt szab, hogy a mindenek előtt az ő kiaásai térüljenek meg, hisz Crytek kapott eddig is "fizetést" ...
  • GazCamp3r
    #22269
    ezt kivételesen jól tetted


    amugy láttam egy vidit most a far cry 2-ről... eddig hidegen hagyott, de most látom, h kb ugyanaz benne lesz, amit a crysisban imádok, sőt még több minden, szal nagyon keméynen durvának igérkezik, csak vicces, hogy beirod GS online keresőbe, hogy far cry, és egyik hir, far cry januárban, far cry februárba, far cry márciusban, és most ott tartunk, hogy április eleje :D de nagyon kemény lesz :P
  • lac coo
    #22268
    EA irdatlan nagyhatalom a játékiparban !
    Lazán kidobják őket ha úgy látják jónak, és hidd el sok tehetséges fejlesztőcsapat ott áll az ajtóban , a Crytek helyére pályázva .
  • bertino
    #22267
    ja hát az igaz, hogyha így folytatják nyulfasz bevételük se lesz ebből a játékból, ezt nem is tagadom
    de akkorse fogják őket kirugni, sztem ez 97%
  • lac coo
    #22266
    Nem én voltam ! :)
  • lac coo
    #22265
    Hát ha valamit EA vissza szeretne hozni a pénzéből, akkor maradhatnak :))))

    De gondolom volt egy kellemes órácskájuk a szőnyeg szélén :)))

    Nagyon komolyat kell villantaniuk a 2. részben .....
  • bertino
    #22264
    nem sűrűn fognak repülni...
  • Ability
    #22263
    Most pedig nem is miattad. Annyit akarok elérni, hogy ne legyen ebből nagy vita.
  • GazCamp3r
    #22262
    megint tisztogatás volt xD
  • lac coo
    #22261
    Hát töbek közt ez is az egyik nagy bajom Crsis-el :)

    Nincs valami modern gépem, de egy X800XT-hez képest, Doom1 grafikája van :))))
  • GazCamp3r
    #22260
    a far cry azért volt qrva jó, mert akkoriban tényleg az volt a best of grafika, VISZONT egy gyenge gépen is iszonyat jól futott... én is igy voltam. felraktam, az akkor 9600-os radeonom mellé, és csak csodálkoztam, hogy milyen szép, és hogy fut. Kerestem a bibit, hogy miért megy ez ilyen szépen XD
  • lac coo
    #22259
    Az sokkal több volt mint, most a Crysis ! Eladások röhejesek, láthatóan össze-vissza van gányolva a, foltozva ajáték, történet nulla, mintha csak gyorsan befejézték volna úgy ahogy ....
    EA rúgott már ki páros lábbal más csapatokat is ...

    Az meg , hogy ma a legjobb grafikájú játék kevés, bár valszeg ebben bízott a Crytek is, csak ,hát ez hál istennek kevés a sikerhez :DDD
  • mikrofonhead
    #22258
    Hát nemtudom. Lehet h te így gondolod én mégsem hallottam még túl sok olyan emberről aki ne hallott volna a híres Crysis-ról ami akármennyire is nem tetszik egyeseknek és náluk nem fut maxon de a világon ma a legjobb grafikájú játék! Ha a sztorija kicsit lapos is és itt ott még van rajta mit foltozni, attól még igenis egy jó game, új ötletekkel és egyedi megvalósítással és itt most nem arra gondolok h hasonló dzsungel van a far cryba is. Nem hiszem h hasonlítani kéne a 2 játékot, én inkább azt mondom h amikor a far cry megjelent akkor, abban az időben az volt a "crysis"....
  • lac coo
    #22257
    Ez a játék az utóbbi idők legnagyobb leégése !!! :)))) Remélem repül a Crytek, nem szeretném ha ez a fajta játékkészítési politika elterjedne !
  • mikrofonhead
    #22256
    Hát bug nekem se volt éppen csak a barlangnál el volt tömve a bejárat és amikor a tankokat kellett kilőni az épületnél...ennyi...kibírhatós csak idegesítő mert nemtudtam mi a problem....
  • GazCamp3r
    #22255
    én pedig azért nem szidom, mert amiért annyira kedveltem anno, azt mind meg is kaptam. Tudtam, h rohadt nagy gépigénye lesz, ezt is megkaptam. Történet is rohadt jó, remélem a 2. részt is kikerekítik vhogy, de sztem az eladások miatt nem kizárt, hogy a trilogia helyett már csak 1 részt kapunk. Amugy én még eddig kétszer vittem végig, és egyszer sem találkoztam script hibával, ai se csinált hülyeségeket, és nem volt semmi egetverő bug... lehet ez a különbség az eredeti meg a tört között :)
  • mikrofonhead
    #22254
    Hát én nem szídom pedig csak egy 3 éves konfigom nyomom....szerintem egyszerűen jó.Szidhatnám énis mert 2x kellett újra kezdeneme a scriptelési hibák miatt de nem szídom...