CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

rayx
#19936
ok kössz a választ -.-'

Nehéz AZ éleT!

Balumann
#19935
kipróbálod és majd meglátod, futni fog csak nem biztos h jól

#19934
Azért áll le a gép mer a ram túl van húzva 900 meg 1000 az marha sokk a ramot lõdd be a procihoz..

rayx
#19933
Ügye futna legalább 1024-es felbontásban?:Core 2 Duo, GeForce 8600GS, 2GB Ram,2.66GHz, DirectX10, menne 1024-esen vagy nem, el olvastam a FAQ-t vagy mi azt de nem vagyok biztos benne hogy futna.

Nehéz AZ éleT!

Prince of Máté
#19932
Hát én kurvára fel szeretném húzni a procimat, már próbáltam is, de a lószar alaplapom nem támogatja a húzást -.-

Balumann
#19931
Na hát ebbõl szinte semmit nem értettem 😄 Én a system voltage control -t autora tettem, utána az fsb-t vagy mit 200-ról felraktam vmire. Már tettem fel 300-ra is, meg 250-re is meg minden, de akkor szépen induláskor lejátszotta, hogy beindul (kép nem jelenik meg), 5 mp mulva leáll, és kész. Aztán 230-ra raktam, akkor ment rendesen. Köv indításkor megint visszaállított mindent (de kb. egész nap jól ment elõtte).Aztán észrevettem hogy növeléskor a ramot is növeli, és ott bios is írja, hogy 1000 Mhz-nél feljebb nem ajánlott h emelkedjen, így felraktam akkor 250-re, és memóriánál valami 4.0 van (ez az alap), és ott lehet választani, kiválaszottam amikor ilyen 900 Mhz körülre rakja a memória speedet, és utána úgy is jól ment, aztán visszaállsz köv indításkor... Ez kb. 1 hónappal ezelõtt volt, azóta nem próbálkoztam. Most tegnap felraktam 230-ra próbaként, memória 920 Mhz-en, szintén jól ment, és furcsa módon most elindítottam a gépet és nem állt vissza :-o

Most nemsokára mek vissza suliba, de ha késõbb hazajövök lehet megpróbálom ez az oldal szerint amit írtál. Köszönöm h segíteni akartok egyébként.

#19930
Miért van, hogy amikor a hordozón a fedélzetet védjük, utána a maghoz kell menni vmi mérnökért és lemegyünk a lifttel, de mikor átlépnék a liftrõl átesem a hajón a tengerbe!

ASUS M5A97-LE R2.0, AMD FX 8320E, 2x4GB DDR3 1866MHz, ASUS R7 265 2GB, Chieftec CTG-500-80P, Win7 SP1 x64

Zinaj
#19929
<#hehe><#worship><#violent>

i7 azt szevasztok :P

Narxis
#19928
<#wilting>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

grebber
#19927
Na DELTA szinten is végigvitem!
Most multizgatni fogok vele amíg nem jön meg 8800GT majd azzal végigtolom meignt!

Next PC upgrade: 2022

grebber
#19926
LOL semmi ezt benéztem nagyon ! Most van az a rész!<#idiota>

Next PC upgrade: 2022

grebber
#19925
Most értem a legvégére másodszorra de immáron delta szinten.
Kérdésem attól aki deltán tolta végig hol a tökömbe van a nukleáris fegyver??

Meg szeritnem normális teljesen máshogy volt a vége.Mertha jól emlékszem a hajó belsejébe is jöttek idegenek,meg ugye volt az a helység ahol sugárzo rudakat kellett lenyomkodni.Itt meg egybõl csak kivezetõ út van a hajó fedélzetére.
De deltán ezek nincsenek meg a nukleáris fegyvert sem találom sehol 😞

Next PC upgrade: 2022

VRSDM
#19924
a sysreqlab simán összehasonlítja a géped a fejlesztõk által megadott követelményhez... amik persze alapból tévesek :]

u dont have to listen anybody else but me

lac coo
#19923
Jó. Nem tom milyen driver, valami elég régi ATI, nem szoktam állandóan a legújabb után futkosni .....
A view ablakokkal próbáltál játszogatni? Hátha .....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#19922
így néz ki: középen csak a desktop háttér látszik 😊

kép

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#19921
Neked jó? Melyik drivert használod?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#19920
szintugy...

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#19919
De ne a nyomorult FSB:RAM 1:2-es ratioban hajtsad es ugy emeld az FSB-t hanem szinkronra 1:1-re tedd vissza es told fel az FSB-t ameddig tudod, 300ig mondjuk elsore, annyit siman vinni fog. Es adj neki egy kis plusz feszt. Ez egy kivalo tuning proci amig van, csak nem hasznalod ki rendesen.
segitseg

En csak jot akarok neked. :-)
Balumann
#19918
De fogalmam sincs miért állítja vissza az alaplapom köv indításnál. Már többször felhúztam, következõ bekapcsoláskor így nem indul, leáll, elindul (de nemj elenik meg semmi), megcsinálja 10x, utána elindul de úgy h visszavan állítva minden. Nem igazán tudom mi lehet a probléma, kérdeztem már más topikba is. Bios frissítésre gondoltam h megoldhatná, de nincs floppy meghajtóm <#duma> Nem tom, nem is igazán érdekel õszintén szólva 😉

Balumann
#19917
Ha nem felel meg a minimum követelménynek a processzor akkor nem futna a játék 1024-be, most pl. betudtam állítani egész szépen, meg valahogy bizonyos részeknél mediumon is jól futott. Másrészt meg rakott már be valaki képet a processzor teljesítményének statisztikájáról, alig használja a procit a játék... (ezt az is bizonyítja, hogy a játék ugyan úgy megy low fizikával mint veryhigh-al vagy akárhogyan, mert mint tudjuk az azt terheli, egymagos procival nem is lehet highra tenni)...Úgyhogy a systemrequirementslab a hibás, én csak azt akartam ezzel mondani ^^

A ramjaim 800 Mhz-en mennek, honnan vetted h csak 533? :S Egyébként azért nem húzom, mert már próbáltam, és minden következõ indításnál visszaállítja az órajeleket. Most próbaképp felraktam 200x9 -rõl 230x9-re, és ram is 920 Mhz-en megy, teljesen jól megy. Crysisban nem látok fps növekedést, bár most állítottam és most jól megy. Ha lesz idõm ezzel szórakozni akkor fogok, de õszintén szólva én legtöbb játékot lowon is ugyan úgy tudok élvezni (ez kivételével), nem igazán érdekel a tuningolás annyira, h idõt pazaroljak rá.

#19916
En sem ertem minek veszel 800-as ramot, amikor 533-on hajtod, meg minek veszel ilyen jo tuning lapot, ha aztan 1.8GHz-n megy a procid, ezt a configot 100%, hogy 2.6-ig fel lehet piszhalni 1 perc bios ugykodessel es maris megdicserne azt a szutyok elemzo.
#19915
ott van bameg, hogy 2 ghz MULTI CORE... neked viszont 1,81-en van csak... egyáltalán nem itéli meg rosszul, hanem olvasni tudni kéne. colinhoz minimumba 1 mag volt, ehez meg már 2 mag köll... amugy core 2-d van, amit felhuzhatnál simán 3 ghz-re, nemtom miért nem azon ügyködsz, és akkor nyernél kb 20 fps-t... lál

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Balumann
#19914
Nem tom. Mert sokan akarják megállapítani ez alapján h hogyan fut a játék, én csak kiváncsiságból mentem rá. Hazudik az oldal, 1 magos proci szerint ítéli meg az órajelet :@

lac coo
#19913
És miért olyan fontos mit ír ez az oldal ???<#fejvakaras>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#19912
Hát ez nem tom .....
Pedig tetszene neked az editor ! 😄D
Próbálj drivert basztatni ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Balumann
#19911
itt van például a Colin Dirt-é: KÉP

Balumann
#19910
Nem tom ez az oldal még nem írt nekem ilyet egyik játéknál se, pedig több játéknál van az, hogy 2,0 ghz feletti proci igény van. De az a meglepõ azon, hogy felette meg szinte majdnem maximumot ad a procira, alatta meg minimumot se éri el. Másnál valami olyasmit szokott írni, h you have 1,8 Ghz, rated at 4,x és megfelelõ.

Balumann
#19909
Nah szórakoztam egy kicsit a beállításokkal, cvarokkal, és sikerült beállítanom, hogy ne dosos játékként nézzen ki a játék, és 30-40 fps között ugráljon (hdr ki, látótávolság kicsit növelése, meg egyéb dolgok), úgyhogy holnap már mehet a multi (remélem többi pályán se lesz rosszabb az fpsem)

tobias88
#19908
a beowulfnál volt az hogy ki kellett kapcsolni vagy mi az egyik magot, vagy nem tom mirõl írkáltak, de azt megcsinálták és jó lett
#19907
Hogy kell a "pokolba és vissza" pálya elején a max.armomrt-használni,hogy betörhessem az ajtót?
NeBby
#19906
Nem <#rolleyes> Oldal hibája , akár 2 , akár 4 magos ,az órajelet ugyanúgy kezeli...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

JuanG
#19905
Elindítottam ezt a Sandbox2 editort, de középen tök üres az ablak, hiába nyitok meg akár egy kész pályát, nem látok semmit csak a desktop hátterét. Tudja esetleg valaki mi lehet a hiba?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#19904
Zeh most a 19813-at nekem írtad és még mindig azthszed hogy lacoo vagyok vagy nem?😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#19903
a procid kicsit veterán, nem ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

NeBby
#19902
Ez igaz , le is írtam :]

Starcraft2 e-mail: [email protected]

grebber
#19901
Na bentvagyok a hamachi szobába hogyan tovább?

Next PC upgrade: 2022

lac coo
#19900
Ugyanazon a gépen a Crysis meg kb 2000 -es szinten megy akadva ! 😊))
De hagyjuk 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

NeBby
#19899
Grafikai effektek abba ? kb 2004 es játéknak elmegy....<#nyes>
Nahde haggyuk!

Amúgy Ability pls teddki a hamachi szobát banner alá , gyûljünk kicsit multizni <#rolleyes>
Szoba: -CRYSIS-
Pass: crysis

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Balumann
#19898
Hmm, mondtam h egyre inkább akad a játék. Gondoltam megnézem mit ír a System requirements Lab:
KÉP
Ez azért igen érdekes, nem?

Tigristank
#19897
Tedd fel a Far Cryt. Az FCData mappában vannak a .pak fájlok, köztük a Music.pak. Azt megnyitod pl. WinRAR-ral és a játékban lévõ összes zenét kiszedheted.
Mellesleg ez itt már offnak számít. 😊

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

JuanG
#19896
ami nekem nem jön be a cod4-ben, az pont az agyonpörgetett játékmenet, özönlenek az ellenfelek a semmibõl (teleportálódnak), egész addig amíg el nem jutsz egy bizonyos pontig, akkor hirtelen a bajtársaid is ott teremnek, és mehetsz tovább...persze vannak kivételek mint ol. a sniperes misszió elsõ része (bár sniperezni nem sokat kell 😞(...graf, feeling, rendezés jó, de nincs igazán szabad játékmenet...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

reaper4
#19895
béka az van. amúgy én nem vagyok cod fan. talán a 2õt végignyomtam 😄.de ez nagyon bejön,mint hangulatilag ,mint grafikai effektekek miatt.

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

NeBby
#19894
Énis sokat codoztam nyugi (2 vel kb 2 évig), 4 et is toltam multiba , nem az h nem szeretem a codot , sõt , csakhogy xarul sikerült ez a rész (nem csak én gondolom így hiddel) , fõleg a multira gondolok...
De haggyuk , béka van <#worship>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Dante73
#19893
Nem tetszik a CoD4? Verjük meg! mingyá megnézem a Ip-jét!
Mondd, van otthon valaki, esetleg a gyõgyszered gurult el?
Fogd már fel, kinek ez, kinek az. Neked CoD4, (amúgy szerintem is szar) Kinek a Crysis, kinek egész más.
Szánalmas vagy....

Dante.

http://www.freetvmaci.info/

JuanG
#19892
hogy elnyerjenek vele bizonyos "díjakat", meg hogy nagyobb legyen az eladás 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Prince23
#19891
Dobd már fel ide... ha nem nagy kérés.
wz: vagy valahonna le lehet tõteni?

Nem ártana feldobni a Crysis topikot xD

Tigristank
#19890
Itt van a gépemen mp3-ban. 😊

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

reaper4
#19889
szívesen összeeresztenélek olyan emberekkel akik szeretik a cod4 et😊 1 szobába. lehet ,h nem férnétek el 😊 és nem túl egészségesen távoznál a gagyi érveiddel. na részemrõl off vége...

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

Prince23
#19888
Na ja, az télleg qrva jó zene az is. Fõleg mikor a legvégén bejön a keleties stílus, na az nagyon odab@szó rész. Remélem tudod mék rész, hát persze, h igen😊 😄
Meg az is jó mikor elõször az a zene ment mikor felérkeztünk a hajóra és jön a kopter, na az vagesz zene.

A Crysisé meg 0. Épp hogy a menû zene a jó, de annak sincs semmi dalllama, mintha valaki beszélne hozzánk. De ennek ellenére, nálam benne van 2007 top5-ben.

Tigristank
#19887
Na igen, a Far Crynak a menü zenéje is nagyon jó. 😊

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.