CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Balumann
#20037
Na megnöveltem a proci órajelét (segítettek), most 2,6 Ghz-en megy, és úgy látom, tényleg jobban fut a játék, magasabb grafikára tudtam felrakni. Más játékba érdekes módon semmi változás nincs :o

#20036
Már nem sok hiányzik hogy valóságos legyen😄.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

cicai
#20035
jó ötlet

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

GamerAdams007
#20034
Töltsd le demót, és nézd meg azon a beállításokat, hogy mivel hogy megy.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

cicai
#20033
és 800×600 low-medium, vagy 1024×760 low-medium?😊
Szeretném megvenni a játékot, és háát azért szeretném h jól is nézzen ki, és h ne is akadjon^^

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

NeBby
#20032
Procit is nézd ! Sztem csak lowon fog menni...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

grebber
#20031
1 -r dolog lehet highon ami nem befolyásolja a teljesítmény pl fizika,víz.
Sok más dolog meg mediumon.1950pronak kell vinni simán a mediumot!

Next PC upgrade: 2022

cicai
#20030
Sziasztokok!
Az én konfigom, kb hány FPS-t produkálna?
(2,41GHz proci / MSI 848P Neo-V alaplap / 1,5GB Ram / His Radeon X1950Pro ICEQ3 Turbo 512mb AGP)
Lowon elvinné akadás nélkül?

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

NeBby
#20029
Akkor már egy képet is...<#vigyor3>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Raptor 2
#20028
Tudod mit?

ASSASSIN'S CREED

Lazán néz így ki... nekem megvan 360-ra, és jó sok NPC van, AI-val, tele van tárgakkal, nagy látóhatár... Lazán néz így ki.. 😊

www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu

grebber
#20027
Csak egy 8800GT mert legjobb ár/teljesítménynel bír jelenleg!

Next PC upgrade: 2022

Bence94
#20026
mert milyen vga-d lesz?

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

DarkSector
#20025
Én az új gépemet várom a VGA-mhoz...
😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

KILLER2
#20024
Ó, de szép is lenne...

Töltsük le az internetet!

grebber
#20023
grebber
#20022
Nekem minden rész tetszett 2. végigjátszás után is.várom már az új VGA-t és már végre a Grafikát is élvezve tolom végig 3x-ra.

Next PC upgrade: 2022

KILLER2
#20021
Nekem tetszett az a rész, de nem volt jobb, mint a többi, semmi extra, bár néha idegesített.

Töltsük le az internetet!

Prince23
#20020
Én nem erre értettem amúgy... a dzsungel jó, bár a FC mintha TÁGASABB lett volna. a rendezéssel van nekem gondom... most õszintén: vki élvezte a repülést? 😮 (asszem 9. pálya avancuest vagy mi)

DarkSector
#20019
Igen a dzsungel szerintem nem olyan feelinges, mint mondjuk az idegenes pályák, de ugye muszály végig menni az összesen.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Prince23
#20018
Mindig van olyan pálya, h feelinget kap az ember, de minél jobban belendülne... de mindig kell jöjjön valami xar pálya, már elegem van, annál inkább elvész a feeling hangulat, mert egy kötsüög pályatervezõ mindig kibax velünk......
Most a repcsis pályánál vagyok... remélem az uccsó elõtti most már. 😛PPP

#20017
hát amugy nekemis..le is kellett feküdnöm aludni,olyan szarul lettem,káris ....... loooool 😄

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

ProGabe
#20016
szerinted ez hogyan menne akkor,ha egy négyzetkilométeren lenne 10e ilyen golyó,és a háttér nem egy fénykép lenne?és akkor még az AI-t nem is említem

majd 5 év múlva elérik ezt a szintet,8 év múlva meg meglehet venni 😊

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#20015
óó hogy az a... tényleg itt is be van linkelve.....no mindegy. :-)
lac coo
#20014
Én is , a bannerban ! 😄

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#20013
#20012
http://www.crysis.hu/cms/content/category/7/36/64/lang,hu_HU.UTF-8/
Találtam egy végigjátszás leírást...
#20011
Mondjuk nekem ezen a részen már hányingerem volt a sok forgástól... :-)
#20010
Egyszer csak a sok jobbra balra forgás repdesés után bejutsz egy terembe ahol felélednek akis micsodák sorban a kis koporsóikból.itt középen lesz egy bazi nagynagy "üveg" csõ vagy valami hasonló és itt az áramlatba kell belemenni ami kivisz a szabadba...
#20009
hehe

lac coo
#20008
Te vagy az elsõ , aki emlékszik eddig merre ment azon a labirintuson ! 😄DD

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#20007
7 pályán vagyok amikor nincsen gravitáció és bementem egy luykba ott fölfelé mentem és utánna jobbra és utánna jó sokáig megyek és van egy átlátszó fal ahol vagy 2 ûrhajó roncs vagy mi és ott hogyan kell tovább menni? a fölvelé nézek onnan jön valami fagyos izé

burg3r
#20006
megjelent?

Balumann
#20005
1.0.1.5 -öt javaslom.

#20003
1280X1024 ás magas (high)volt minden.
KILLER2
#20002
20aé nehezen, de 30al már valahogy lehet. De ez atótl függ, hogy milyen grafon toltad. Én single-t highon vittem, de mutliba mediumon jatszok. Érdemes levenni a grafot, úgyis midnenki mondja, hogy nem a graftol lesz jó.

Töltsük le az internetet!

reaper4
#20001
attól,h nem ülök egész nap a gép elõtt, és lesz 100 hsz mire megjövök a munkából stb... még nekem válaszolt 1 vita lezárása után és folytatta azt. de mind1 már tök mind1

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

Pókmalac
#20000
hamachi játszáshoz hányas verzio kell???nekem a -0.9.9.9- verezio van meg ez régi?????ha igen akkor melyiket szedjem le?

pókmalc,pókmalac nincs csodásabb a pókmalacnál hálót ő sose sző nem bizony mert malac vigyázzz ha jön a Pókmalac

lac coo
#19999
Baráti ! Irigyelni fogod a rally pályádhoz 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#19998
Én is ezt mondom mindig Crysis-rõl 😊)))) Csak ott a futtatható jelzõ marad el 😊))
Amúgy meg nem olyan "egyszerû" ez ahogy te hiszed: ilyen minõségben ennyi frame-t renderelni nem egyszerû mutatvány !!! Ez még Vray alatt is sok másodperc lenne ! Szal nem tom milyen "motor" (vagy mi ) van alatta , de ilyen gyorsat nem igen látni játékban !!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#19997
Skacok!
Ha single playerben 20-30-40 fps volt átlagban ezzel lehet multizni?
Kétlem...
#19996
szevasztok...most lesz maj netem adsl 512 kb/s.ezen a sebessegen h menne a crysis?

MaskimXul
#19995
másodszorra is: nincs ebben semmi extra, hdr, tükrözõdés, nagy textúrák. Semmi, amit dx9-el ne lehetne megcsinálni, futtatható szinten.
MaskimXul
#19994
héé az az én posztom volt, behúztad <#vigyor>
Ability
#19993
Nem értelek. Te jöttél a dumáddal* ,és reagáltál egy 100 kommenttel ezelõtti véleményre, ahol ráadásul már szite le volt zárva a vita. Aztán még azt akarod mondani, hogy õ kezdte el újra? Ugyan már! Engem nem érdekel, hogy kinek van igaza, vagy, hogy ki folytatja, de azon elgondolkozhatnál, hogy ha õ szánalmas, akkor Te pont most süllyedtél az õ szintjére.

*most erre mit mondjak? anyuci apuci kicsi fia. lol

MOD: ops, valakivel épp egyszerre küldtük be a kommentet. 😊
#19992
Így mikor fog kinézni egy játék?😄

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#19991
1kriziszgézával ugysem tudod megértetni miért tetszik neked a kod 4, az a baj a kod4el hogy nem kell hozzá elit családba tartozni hogy játszhass vele fullba xD
#19990
ÜBER BRUTÁL kis Cucc !
Az benne alegkomolyabb hogy 4éve készitették 😄D
Balumann
#19989
CoD 4 low alatti grafikával is ugyan olyan ütõs lenne, közel sem a grafika a lényeg benne hanem a játék menet, és fõleg ez tetszik benne, hogy arra koncentráltak. Fizika talán tényleg hiányzik.

reaper4
#19988
nem vagyunk 1formák. az ok ,h a cod4 nem 1 crysis grafika. de az legalább megfogott. nem úgy, mint a crysis. és a hátammögött lévõ szinte 23 év játéktapasztalattal ez nem semmi manapság szerintem.

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

NeBby
#19987
Annyit még , hogy CoD4 alapjába elégjó , teccik is , de a grafika nagyon elrontja az egészet , ha normális grafot tettek volna mellé , meg egy lehelletnyi fizikát (amit a legjobban hiányolok) , akkor máris sokkal jobblenne!

Starcraft2 e-mail: [email protected]