31662
CRYSIS
  • JaSoN HuNTeR #22377
    COd4 az egy nagyon jó játék nem kéne fikázni...Szerintem azé nem egy súlycsoportba vannak a Crysis-el.Crysisről is csak annyi hires hogy jó grafika fizika stb stb,semmi másban nem 5ős:D
  • Skyline
    #22376
    Amúgy szeretném jelezni,nemtom itt hányan játszottak vele és hány embernek ismerős a név,de ha kijön az assasin-s creed és sokkal gyorsabban fog futni mint a crysis akkor asszem lehet csöndben maradni a "fantasztikus grafikai motor,grafika,látványvilág,gépigény realitás" témában..:)
  • Skyline
    #22375
    cod4 mint csilivili szar?:)))))
  • Balumann
    #22374
    Hát én azért a cod 4 év multival se értek teljesen egyet :D Bár ha jobban belegondolok lehet ebben az évben tényleg nem jött ki jobb multis game. Bár én nekem az ET Quake Wars bejött volna szerintem, csak lenne kivel játszani :D
  • RAZOR27
    #22373
    Szívemből szóltál (de én még besúvasztanám oda a Halo-3,at konzolos, de már kész van a pc-s csak nem adják ki a genyók szerintem)
    A legjobb multis gamek (összes részt véve: cod, ut, halo, gta (XD)
  • Banano007
    #22372
    Mert nem eredeti?
  • daf xf
    #22371
    Meg amikor csatlakozni akarok a szerverhez aztírja hogy a szerver hitelesítése sikertelen.
    Ezt miért írja?
  • Banano007
    #22370
    Nah ez így van:Pév multija szerintem cod4 és/vagy ut3:P.
  • daf xf
    #22369
    Még csak egy kérdés.
    Hol találok magyar szervereket?
    mert a crysisben csak külföldi szerók vannak.
  • Balumann
    #22368
    Crysis jó multiplayer?! ez fájt. Játszottam már pár órát ezzel multiban is, Power Struggle mód egész jó (bár az sem igazán eredeti ötlet) bár nagyrészt unalmas (túl nagy pályák, kevesen nem lehet megfelelően összejátszani, sokan meg azért nem lehet mert sokan vannak), az IA módnak meg egyszerűen nem látom értelmét, másrészt az sztem plána rosszul van megcsinálva (aránytalan fegyverek, rossz sebzésrendszer, stb.). Unreal Tournament sokkal izgalmasabb, akciódúsabb, és értelmesebben van megcsinálva.
    Multin az dobott volna ha dx9-es módban nem tiltják le a fizikát meg ezeket (aminek igazából köze nincs dx10-hez)...

    Aki játszott már komolyabban multira kihegyezett játékkal az szerintem biztos nem mondja erre, hogy jó játék multiban. Év játéka címet meg plána nem a multi miatt...
  • grayfox
    #22367
    nekem nagyon bejön a gém, pedig nem is vagyok egy nagy fps fan ^_^

    a grafika teljesen jól skálázható, jobb konfigon meg 2007, ( de talán még 2008 is ) legszebb játékával játszhatunk :)

    a multija sajna annyira nem jön be, bár lehet még szokni kell :)
  • Hogthar
    #22366
    mi hamachin szoktunk csak mostanság kihalóban van. :( legtöbb hamachis tag vagy nem is jön fel vagy azt írja most nincs kedve, hetente megjátszottuk hogy uj hamachi szerver aktív tagok oda azon a napon végig az összes pályát és következő napra ugyan ez.
  • PhantomAss
    #22365
    hali
    honnan tudom hogy a very high beállítások mennek xp alatt?
    bemásoltam a fájlt ami a faq-ban van, de sztem nem jó vmi (átlag 30fps-el megy és ezt soknak találom)
    core2e4500, 2gb ram, 8800gt
  • kifli
    #22364
    Hamachin tudsz jáccodni multiba. Úgy kell hogy először belépsz a netes játékhoz ahol kilistázza a szerókat majd vissza a lan hoz és utána már tudsz is csatlakozni a szerverhez
  • Hogthar
    #22362
    Na szerintem nálam zárjuk le a Vitát a Crysisel kapcsolatba, én imádom a játékot bármit is írok róla
    amit most írok össz tapasztalatom

    A játék igen szépn ki lett dolgozva, nagy gép igénnyel összetett tipikus storyval ami kb tipikus amerikai filmbe elmegy. a játékban nincs meghatározva a milyen játékstílusban játszol ebben szabad kezet kapsz, mivel nagy területen mozoghatsz ezért sok bug elő fordulhat benne amik még nem komolyak pl a fün fél centivel a föld fötött van.... a mesterséges inteligencia egész türhető nem szídhatja komolyabban senki csak az a gond vele hogy sokszor behal ha egy számítás nem megfelelő. Multiplayer résznél jóval több hibát fel lehet fedezni pl autóba beszálás meg ienek és az egész része battlefield nyúlás de mégis jól át lett alakítva méghozzá azért mert nem feltétlenül a járművek veszik át a lényeges szerepeket, viszont a multiplayeres pályáknál sok az olyan hiba hogy pl az egyik fél elönybe van gondolok ienre hogy minden pont közelebb van hozzá és hogy fokozza az ellenfélnek a bázisát be lehet löni egy pontról taccal anélkül hogy bármely védelmi ágyu rálőne, a másik a jármű hiba 20 al megsurolod a másikat az meg szörnyet hal nano ruhába és a gránát kicsit nagyot üt. De ezeg a bugok nem komolyak vagyis javíthatóak és a véleményem szerint nem olyan durvák hogy az élvezhetőséget komolyan rontság esetleg kicsi boszúságot okznak, valószinűleg a játékot karácsony elött kiakarták adni és ezért nem lett megfelelően átnézbe és bugmentesítve de ettől függetlenül egy igen jó játék és a patchban szerintem sokmindent kijavítanak vagy inkább ugy mondom befejezik rendessen a játékot.

    szerintem itt fejezük be az ien szar meg olyan jó vitát nincs sok értelme mindenki eldönti játszik vele vagy sem én pár bug miatt nem fogom kidobni a játékot mert sok lehetőséget látok benne, de ezt mindenki eldönti maga.
  • lac coo
    #22361
    Napi 8-101 óra játék helyett inkább iskolába járnál :))) Megtanulnál írni és fogalmazni ...

    Ez a baj a mai gyerekekkel ! Csak a TV meg a videjojáték !
  • JaSoN HuNTeR #22360
    és összesen 1,5GB az szerinted?
  • mikrofonhead
    #22359
    Nem. Te nem beszélgetsz, hanem ócsárolod a játékot, a készítőt, a kiadót, azokat akiknek tetszik egyszóval mindenkit. Az a pár soros eszmefuttatás erről az egész "üzletpolitikáról" (amivel akár még egyet is értek) bőven eltörpül a sok szarozás és év legnagyobb bukása mellett...téma részemről lezárva.
  • berczely
    #22357
    Hát nem ártana még 1GB
  • JaSoN HuNTeR #22356
    srácok sok ram kell ehez a játékhoz? nem elég az 1GB vagy a Procim a gyenge?Me nekem MEdiumba talán jól megy és amikor körül nézek egy nagy tájon belagol.DE ez DEmo...Eredetit még nem probáltam de nem tom...DEmo pl van nálam olyan bug hogy lelövöm az embert és utána üvölt xD XD XD XD Stb stb
  • berczely
    #22355
    ja am erre én is kíváncsi lennék!(warezos a game!)
  • grebber
    #22352
    Ott tovább kéne pedig mennie a dolgoknak.Hátrébb kikell majd robannia a sziklának.Kezd újra azt a részt!
  • berczely
    #22351
    hát ha kilőttél minden ufot akk elvileg kirobbanna ott a továbbvezető út és égne valami törmelék és feltöltené magát utána mehetnél a következő tűzhöz.
  • kifli
    #22350
    a tüzhöz kell odavinni és megvárni míg felmelexik
  • jozeff00
    #22349
    VALAKI SEGITSEN
    MIT KELL CSINALNOM A PROFETAS RESZNEL H MEGMENTSEM MIKOR MAR KILOTTEM AZ OSZZES UFOT??HOL VAN A HOFORRAS VAGY MIVEL LEHET IT MEGMENTENI??IRJATOK DE SIETVE LECCI!!KOSZ ELORE IS!!!CSO
  • ricsimaster
    #22348
    hát egy tuti TE életedben nem játszottál a Crysis-sel szal siralom vagy szerintem a muliplayer módja valami hatalmas képes volt napi 8-101 órákákat eltöleni mellete mert tetszett, de mondjuk a gépem is bírta igasz néhány kompromiszummal de ment akadás nélkül és szerintem BŐVEN 2007 ÉV JÁTÉKA és tuti hogy még 2010-ben is meg fogja állni helyet szak maradj kussban és takarodj a szar cod4-es topikodba ajnározni azt a túl tápolt csili-vili szart aminél 2003-ban a blach hawk down is sokkal jobb volta delta force sorozatból. Szóval füled farkad húzd be és takarodj innen véleményt lehet nyilvánítani de nem így hogy 1000x beírod hogy így rossz meg úgy , EZ SZÁNALOM a vélemény EGY komment.
    Ui. elnézést a helyesírási hibák miatt de nem erőséggem :D
  • berczely
    #22347
    Ja és....16 éves vagyokÉs tényleg hülyeségen vitáztok!Kinek mi tetszik mind 2 játéknak megvannak a maga szépségei!
  • kifli
    #22346
    :D én nem azt mondtam hogy nekem nem tetszik. Szerintem jó játék meg minden. 2x végigtoltam és jóvolt. Én csak azt akartam mondani hogy játszottam má jobb játékkal is de attol még jójáték.
    Te viszont tényleg nem értem mit akarsz itt. Ha neked cod4 meg far cry tetszik akko menny azokba a topicokba és ne itt szidd 1000x a játékot. Hidd el nem lesz üres a topic nélküled.
  • berczely
    #22345
    Sztem ez a játék a grafikályával tarol még ha a történet nem is olyan jó bár szerintem semmi baj vele filmszerű,jó ötletes!(készülhetne mozi belőle)!Gépigény meg szerintem érthető (very high cseppet odab*sz látványban) ja és megsúgom....CoD4el játszok....CoD2 multizok mai napig is.
  • lac coo
    #22344
    Beszélgetünk az idióta AI-ról, játékmenet bugokról, eladásokról, a játékfejlesztés száminkr kedvezőtlen dolgairól ,meg a fene tudja milyen világmegváltó fontos dolgokról, erre ilyen csacsisággal jössz ?

    Hát mit mindjak erre ? :)
  • mikrofonhead
    #22343
    Nem is kell kommentelned....magadról adsz ki szegénységi bizonyítványt ezekkel a hozzászólásoknak nem nevezhető mondatfoszlányokkal...csak gratulálni tudok h 35-40 évesen ilyen véleménnyel vagy valamiről...
  • lac coo
    #22342
    "....a házban lévő hűtőben lévő fagyasztott hal és konzerv....vagy az asztalon lévő tányér amihet evőeszköz és bögre is társul..."

    No comment !
  • lac coo
    #22341
    Az épület texturák modernebbere= vadi új texturák (nagyjából)..
    Kicsivel több poligon : vadiúj objectek ....
    És egy-két (száz) új modell ...


    Crysis mennyivel is került több munkába?????

    És akkor a több ezer órával összescriptelt törnénetről, cselekményekről, a folyamatos mellék animációkról ne is beszéljünk, ami Crysisból még híreiben is hiányzik :)))
  • kovigyula
    #22340
    Nemtudtok segiteni?

    Egyszerűen nemtudom mi a baj....

    De van egy vcredist a dvd-n de azt sem tudom elinditani mert ugyaneztirja ki....

    Valaki segitsen lécci...
  • GazCamp3r
    #22339
    ez igaz mondjuk... csak azt is igérték, hogy kijavitják a bugokat :S a buzik.... :D patchben bizom én is, de akkor is imádom a game-et :P
  • jozeff00
    #22338
    szevasztok!!a profetas resznel kilovom az osszes ufot es nem tok mit csinalni!!a profeta lovi a semmit!!mit csinaljak??irjatok!!
  • mikrofonhead
    #22337
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt is ki kell próbálnom, sose írtam még Spoiler szöveget . :D Vicces :D
  • grebber
    #22336
    Csak amugy azt nem értem hogy vajon sok ember szeme merre járt amikor a prezentációs videókat mutogatták??

    Mert mindenki sír hogy nem ezt várta.Könyörgöm a videokból is az jött le hogy szép lesz,de már a videókban is volt a szar AI sok sok bug. Egyedül gépigény terén igértek sokat.
    De minden más az volt amit láttunk.Tehát nem értem a "nem ezt vártam" sírosak miértjét!
  • GazCamp3r
    #22335
    hülye...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    persze jó értelemben xD
  • GazCamp3r
    #22334
    jah, épület texturák modernebbre, kicsivel több poligon, fegyver hangok, és texturák szintén ujak, meg egy-két modell... igy tényleg nem kell sokat dolgozni egy játékon... pl csomó hangot lehet felfedezni a 2. részből, ha vki figyel...