CRYSIS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Csak, hogy kielégítsed a tudásvágyunkat!
Irgum-burgum :)
Asus P5K Core2 Quad 6600@3GHz 4*1GB 1066MHz RAM Geforce GTX660 2GB OC
Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.
Egy kérdés: van a játékhoz magyar "szinkron", vagy elégedjek meg a magyar felirattal?
ekem lent leirt konfiggal nemtudom mindent mediumba játszani mert szarul fut fõleg a havas részeknél.
Átlag 17fps- kb ami NEM JÓL FUT kategoria!
Next PC upgrade: 2022
game

Vélemény:
maximum hardware
maximum beállítás
minimum fps
maximum vérnyomás
MAXIMUM GAME????!!!<#boxer>#boxer>
AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
.: SUZUKI heart, GTi mind :.
Ehhez a kártyához milyen proci kell?!
BattleTag: zydar#2910
Most nekem 14-15-re is lemegy nagyobb csatáknál!
Elõre is köszi!
BattleTag: zydar#2910
.: SUZUKI heart, GTi mind :.
Asus P5K Core2 Quad 6600@3GHz 4*1GB 1066MHz RAM Geforce GTX660 2GB OC
Textúra: magas
Objektúmok: magas
Árnyékok: alacsonyak
Fizika: magas
Térfogat: közepes
játékhatás: közepes
képi hatás: közepes
részecskék: közepes
Víz: magas
Hang: magas
És jól fut.
az sg fórum hivatalosan is a neten lévő legnagyobb patkányok és a legbuzibb adminok törzshelye... te is közéjük tartozol?
AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp
<#falbav>#falbav><#banplz>#banplz>
Lehetséges hogy az én configom alatt elfut a gamma közepes és magas beállításokkal?
Most ígyvannak nekem a beállítások és elég játszható a gém.

AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp
AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM
DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi
ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!
amúgy is ezt a játékot tényleg érdemes lesz elõvenni 1év múlva is...<#eljen>#eljen>
No one can stop Death!
Starcraft2 e-mail: [email protected]
1280-on no AA minden médium és az elsö tankos résznél már rendesen (részemröl) játszhatatlanul elgezdett nokedlit szaggatni ...... 8800gts-en , itt teltbe a pohár. Most ne kezdjük el megint a konfigháborut nem azért mondom de itt elegem lett a játékbol.