CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grebber
#20294
The Witcher pl! Egyebet nemtudok mondani kérem kapcsolja ki .

Next PC upgrade: 2022

zombeeka
#20293
Sorolj fel kérlek nekünk pár olyan ismert játékot amihez készült ebben a dimezióban és életben magyar szinkron is a feliratokon kívûl!!!
Csak, hogy kielégítsed a tudásvágyunkat!

Irgum-burgum :)

elite
#20292
Szerencsére nekem nem jön be annyira a játék, hogy idegesítsem magam a viszonylag alacsony frameraten. (25-35 között megy átlagban, bár a havas pályánál még nem tartok)

Asus P5K Core2 Quad 6600@3GHz 4*1GB 1066MHz RAM Geforce GTX660 2GB OC

#20291
a 17 megmár játszhatatlan kategoria
#20290
nekem a 20 fps az már idegesitö !
#20289
thanks
Tigristank
#20288
Csak felirat van.

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

#20287
Hy mindenkinek!
Egy kérdés: van a játékhoz magyar "szinkron", vagy elégedjek meg a magyar felirattal?
grebber
#20286
Én tudom,de amiket írnak az észméletlen!

Next PC upgrade: 2022

tobias88
#20285
az már kicsit se jól fut kategória, mert az lemegy néha 13-14re, de már 17 fps se élvezhetõ teljesen
grebber
#20284
Lehet neki az a jól fút!
ekem lent leirt konfiggal nemtudom mindent mediumba játszani mert szarul fut fõleg a havas részeknél.

Átlag 17fps- kb ami NEM JÓL FUT kategoria!

Next PC upgrade: 2022

#20283
De az is lehet hogy nem is lesz 8900
#20282
az árak nem érdekesek mert régi nagyon.
tobias88
#20281
nekem ez tetszik, csak nem találtam semmi infót róla
game
tobias88
#20280
ez mikori? mert én 26ért vettem a 8600Gt-t, ami nem 200 $
MaskimXul
#20279
Nézegettem gamespotot, valami új jó játékot keresve. Sajnos, mióta láttam a crysist max grafon, minden más kicsit rondának tûnik, ez nagyon gáz 😊
#20278
Oh Yeah a 8900-as sorozatott ki ne felejtsük !!!
#20277
Látod baz+ 7300gt-t azt kellett volna venned 😄DD
#20276
jo de ö lehet hogy 640x480ba nyomja ugy OK.
#20275
Kipróbáltam én is!
Vélemény:
maximum hardware
maximum beállítás
minimum fps
maximum vérnyomás
MAXIMUM GAME????!!!<#boxer>

daf xf
#20274
Tudom h. szar és azért mondom h. így fut no ésimítás és 15 18 fps-el megy

AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp

gduck
#20273
Barátomnál szinte ugyez a konfig és a hardver is stimmel, csak a VGA 7900GT... Bizony sokszor 15 FPS-t mutat 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Tomsteel
#20272
neked is azt mondom, hogy vegyél vissza az árnyékokból mondjuk közepesre, és próbáld meg az árnyékolás minõségét felhúzni magas-ra...nagyon sokat dob rajta

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

#20271
Bah!
Ehhez a kártyához milyen proci kell?!

BattleTag: zydar#2910

#20270
Ha nem veszed zokon, akkor megkérdezném hogy a kártyáddal hogyan megy a játék 1280-on magas beállításokkal, tehát érdemes-e lecserélnem a mostani kártyámat egy GT-re, vagy várjam meg a 9xxx-es szériát?

Most nekem 14-15-re is lemegy nagyobb csatáknál!
Elõre is köszi!

BattleTag: zydar#2910

Tomsteel
#20269
(shader)

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

Tomsteel
#20268
árnyalás minõsége ami a legtöbbet dob a grafikán, ajánlom inkább az objektumot minõségét low-ra és az árnyalás minõségét közepesre....én így tolom, és így még azért van egy kis nextgen fíílingje .

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

Prince23
#20267
Az ki kapcs.

#20266
én nem hiszem el ezeket a beállitásokat 😄
elite
#20265
Hát igen, csak pont az árnyékolók minõsége fontos a látvány szempontjából...

Asus P5K Core2 Quad 6600@3GHz 4*1GB 1066MHz RAM Geforce GTX660 2GB OC

w77d
#20264
élsimítás?

Prince23
#20263
Na nekem így van beállítva: 7300 Gt, 2 gb ram, 4200+x2
Textúra: magas
Objektúmok: magas
Árnyékok: alacsonyak
Fizika: magas
Térfogat: közepes
játékhatás: közepes
képi hatás: közepes
részecskék: közepes
Víz: magas
Hang: magas

És jól fut.

#20262
Hát már bocs, de a 8500gt 512mb elég szar kártya ezekhez a beállításokhoz... és akkor még finoman fogalmaztam!

az sg fórum hivatalosan is a neten lévő legnagyobb patkányok és a legbuzibb adminok törzshelye... te is közéjük tartozol?

daf xf
#20261
De arra mondtam h. nemhiszek a szememnek.<#nevetes1>

AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp

Narxis
#20260
<#hehe>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

MaskimXul
#20259
bevagy szívva? megkérdezed, hogy közepes és magas beállításokon jól megy e a gém, aztán mondod, hogy neked azon van és igen, jól megy.
<#falbav><#banplz>
daf xf
#20258
Üdv all!
Lehetséges hogy az én configom alatt elfut a gamma közepes és magas beállításokkal?
Most ígyvannak nekem a beállítások és elég játszható a gém.

AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp

MaSzKa
#20257
eredeti dvd?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Peetboy
#20256
Nem 30 körül van Lacoo, mert ha valaki megnézi az adatlapját, akkor ott 35-40 között van írva. Csodálkoztam is rajta, de ma már kitolódik a játék korosztály. <#vigyor>

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

#20255
Csak 25-35fps enyit az én gépem is produkál. Asus A8N SLI-SE, AMD 3500+ (2,6Ghz), 2GB Ram, Geforce 7900GS 256Mb (GPU 550 Mhz, mem 760 Mhz)
a shot
#20254
Én inkább azt mondtam volna, hogy majd apuci lecseréli. Kár hogy nem lehet a tagja a felsõ tizezernek mindenki, de örülök , hogy nektem jól megy a szekér...

Dj Xyberpunk
#20253
Ez miez???! 75 % körül megáll a setup , hogy nem talál vmi filet, kihagyásra nyomok, és ezt kapom>>>

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

#20252
Nekep pl PCI-X -es karim és régi p4-esem van, de ilyen megoldásról még csak az ASROCK-nál hallottam uh. lehet h van több alaplap is ami tuggya...

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

lac coo
#20251
Aztán ha kísérteni lát valaki a pályán, szóljon ! <#banplz>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

fsgh
#20250
hát bazzeg ilyen nincs😄 mennék hamacsizni van még 2 hely...de látom pályát kell letölten...mire letöltöttem egy hely se maradt:SS😄Dd

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

minimize
#20249
megnéztem cimborámnál 1024x-ben, minden high-on, élsimítás ki, PDual 2,8, 2GB memó,8800gts 320-on is nagyon szép, de fõleg játszható(25-35fps)
amúgy is ezt a játékot tényleg érdemes lesz elõvenni 1év múlva is...<#eljen>

No one can stop Death!

NeBby
#20248
Ezen a mapon toljuk most hamachin (szoba: -CRYSIS- 2.szoba pass: crysis ) , akinek van kedve jöjjön!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#20247
pic alaplapot veszek akkor kell új videókarit vennemaz tudom,de procit is?

#20246
agp videókarit nem fognak csinálni?

#20245
Mondtam elégsok negativumot a játékrol , ezzekben a megnyilvánulásokban nagy szerepet játszott az hogy
1280-on no AA minden médium és az elsö tankos résznél már rendesen (részemröl) játszhatatlanul elgezdett nokedlit szaggatni ...... 8800gts-en , itt teltbe a pohár. Most ne kezdjük el megint a konfigháborut nem azért mondom de itt elegem lett a játékbol.