31662
CRYSIS
  • Shep
    #22621
    Na szóval ezt írja ki
  • Shep
    #22620
    Hát ez hihetetlen, eredetire raknám fel a patchet, a felénél bekéri a DVD-t berakom, teker rajta egyet majd megállapítja, hogy valami file nincs benne valami cab fileban, ami mellesleg nincs is a lemezen, és ezért a telepítést megszakítja, kösz frankó vagy akkor most mi a büdös jónyavaját csináljak?
  • gduck
    #22619
    Hajnalban jól működött ;) (már akkor is 1.1-es volt)
  • GazCamp3r
    #22618
    mivel az a 100-pontos az nem fegyver, hanem a 300-pontos jeges géppityura a fagyasztó-fej, ergó megveszed a 300-ast, és mellé a 100-ast, akkor rátod rakni, mint egy távcsövet a sima fegyókra
  • Choni
    #22617
    Hi nekem egy nagyon életbevágo kérdésem lenne:D.Hiába veszem meg a 100 pontba kerülő idegen fegyvert nemkapom meg,(nincs a fegyvereim között csak levonja a pontot), viszont mástol fel tudom venni.köszelőre is.
    :) tudtam h tudjátok
  • GazCamp3r
    #22616
    lehet, h neked baromság, senki nem kérte, h játsz vele ;)
  • Jaffa 2843
    #22615
    valaki fel tud lépni a BitHu szerverre? 193.202.84.155:64087
    már 1.1es a szero de nem akar n ekem csatlakozni :S
  • grebber
    #22614
    Már mióta lehet licenszelni 2 cég már magáénak tudja (1 FPS, 1MMO ).
  • Skyline
    #22613
    Az csodás akkor pár hónap várakozás egy adag baromság kijavítására?:)
  • gduck
    #22612
    Online játszottam, azt az AI-t meg nem lehet programozni :D :D

    Szal amiket leírtak a readme fájlban azok észrevehetőek.

    Nekem pl. még az tűnt fel, hogy:

    - a VTOL-t sokkal nehezebb leszedni a légvédelmi járművel :)
    - VISTA alatt stabilabb
  • Skyline
    #22611
    Csak sebességnövelés van? AI javítás?
  • bordy
    #22610
    akkor jólvan, már azt hittem hogy csak én mesélem be maganak és vagyok meghülyülve hogy símában megy valahogy, valamiért, hol ott alig van fps növekedés vagy nincs is.
  • gduck
    #22609
    Csak az a baj, hogy MAX 24 :)

    Amúgy igazad van, DX10 alatt most simábban fut viszont a hang még mindig elsz*ródik :(
  • cseneles
    #22608
    Szevasztok!
    Nekem szinte FPS-ben alig hozott átlag 3-at! Eddigi 21-helyett most éphogy 24 FPS (1280*1024 VeryHigh Dx10). Viszont javult rengeteget az animációs videóknál és zoom-olás közben +sem röccen!
  • theodor
    #22607
    De jól megy itt mindenkinek kéremszépen. Mindenkinek 130 rongyos kártya. Kicsit gyanús.
  • theodor
    #22606
    Ez nagyon karaj! Felpakoltam a patchet és szinte nem is lassul be még FSAA-val sem. 30-40 FPS között végig. Azért rengeteget számít. Pedig már kezdtem azt hinni, hogy a kártyám a szar.
  • CalebJoe
    #22605
    Őszinten nem sok változást vettem észre az tény, hogy már elavult a karim de akkor is.
    1024+ minden mediumon 20-30fps, de néha 20alá esik na ennyit a patch-ről még mindig 8800GTX a powa.
  • BIZ0906
    #22604
    Akkor meg minek kéne új gépeket fejleszteni? Nem menne be a gyártóknak a lé XD
  • Peetboy
    #22603
    Én tavaly végig kísértem figyelemmel a bemutató videókat. Nagyon tetszettek, oda voltam a Crysisért és alig vártam,hogy megjelenjen. Aztán amikor kipróbáltam a Bétát, utána a Demót, hát minden kedvem elszállt a játéktól.
    Lowon simán elmenne, de úgy iszonyat ronda, nincs értelme játszani vele. Az igazi szép grafikai beállitásokhoz meg ugye erőmű kell.

    Már pedig az nagy tévhit amit szinte mindenki mond,hogy a szép grafikához erős gép is kell. Ez egy mese, nagy átverés az egész.
    Igenis,hogy egy 3-4 éves gépre is tudnának csinálni egy nagyon szép élethű játékot, ami lehet nem így nézne ki, de vígan elfutna.
  • Peetboy
    #22602
    Na hiszen ezt jó hallani. Az új Patch máris sebesség növekedést hozott. Nálam az újabb Driverek is.
    Eddig csak a Demót játszottam végig,de katasztrófa volt. Pedig megfogadtam addig nem is kezdem el a teljes játékot amíg nem lesz hozzá új ,erős gépem.
    De lehetséges ezzel a gyengusz gépemmel mégis megpróbálom,hátha az új patch és a mindig frissülő új Driverekkel "jobban" fog futni.
  • kokos
    #22601
    Hehe!Mitörtént????Ez egy isten patch!!!!Máris nem kell neki 8800gtx!Nagyon jó!
  • XRV
    #22600
    úgylátszik ma behalt a gamespy, mert nem tudtam létrehozni accot, sőt a létező accal sem tudtam felmenni, holott ott a weboldalon be tudtam jelentkezni.
  • lac coo
    #22599
    "In addition, CE2 is currently being optimized for use on a number of "next generation" console platforms."
  • lac coo
    #22598
    Hardwired-en olvasom, hogy már kínálgatják licensre a Cryengine2-őt ...

    Hogy ez jó , vagy rossz, és ez milyen reményekre ad okot a folytatásokról illetően , azt mindenki döntse el maga ;) .... Az oldalukat viszont nem érem el .



    "A Crytek fellőtt egy szép új, a CryEngine 2 képességeit demonstráló weblapot. Megtudhatunk néhány alap információt, gülleszthetjük a galériára és persze regisztrálhatunk, feltéve, ha egy kövér fejlesztőcég áll mögöttünk és licenszelni szeretnénk a technológiát."

  • HAF Rigel
    #22597
    Na telepitettem a pachet és láss csodát , nyormálisan megy a Crysis , nem akad a párbeszédek alatt és egy szintet emelhettem a grafikán , most 1 kivételével minden very high ra került , Ezt a játékot igy kellet volna kiadni , de gondolom EA ragaszkodott a karácsony elött megjelenéshez . Mégegyszer igy most nagyon jó lett a Crysis , kár azért a kapkodásért .
  • lac coo
    #22596
    A tényekehez ragaszkodom ....
  • Ability
    #22595
    Elfér, de az embereknek nem vagy szimpatikus, és nem igazán tolerálják a (szerintük) hülyeségedet. Egyébként tény, hogy ez a topik elég sokrétű, pl. a hardver téma gyakran előjön, de azért nem nevezném szemétdombnak. Engem pedig nem zavar a véleményed, nem is szoktalak megszólni miatta. Kivétel van, persze.

    Egyébként itt senki sem azt akarja, hogy menj el. Egyszerűen csak zavarja őket, hogy neked ez a játék nem tetszik, és ennek hangot is adsz. Ezzel nem is lenne gond, de te nem csak egyszer írod le. Én nem szoktam látni embereket másik topikban, akiknek nem tetszik a játék, de mégis ott vannak, és fikázzák. Gondolj bele, azért jön az ember fórumozni, hogy megossza az élményeit másokkal, illetve biztos kíváncsi a többiek élményére is. Nem arról akar olvasni egy rajongó, hogy mikor megy csődbe a Crytek. Tudom, a fórum nem arra való, hogy egy dologról csak jót olvassuk, írjunk, de itt már kialakult egy közösség. Méghozzá a rajngók közössége. Mire jó hergelni őket? Természtes, hogy nem tetszik nekik.

    Ezt csak azért mondtam, hogy kicsit tudatosuljon benned, hogy miért is viselkednek így veled. Miszerint állításoddal ellentétben Te nem hülye vagy, hanem makacs. Makacsul ragaszkodsz egy olyan véleményhez, ami az átlagnak nem tetszik.
  • lac coo
    #22594
    Ez a topik egyébként is egy szemétdomb, chat , nem elfér az én károgásom is :)))

    De ok, bocsánat, felejtse el mindenki ...
  • Ability
    #22593
    Reklámokban mindig is sarkítottak. Nem csak ők, hanem általában mindenki. Egyébként én figyelemmel kísértem mindent, és csak az elején ígértek elfogadható gépigényt, de később ez egyre jobban kúszott felfele. Nem reklámozták aztán, de nem is titkolták. Egyébként számolhatnál azzal, hogy vannak olyan játékosok, akik szerint az egész játék profi, és szórakoztató, nem csak a grafika. Neked is meglehet a véleményed, de kár itt hangoztatni, hogy jó lenne ha repülnének, mert sokak szerint ez egy minőségi játék. Te sem tudhatod, hogy az EA mit követelt meg tőlük. Itt károgsz, hogy repülniük kellene, közben nem biztos, hogy más is osztja a véleményed. És ha mindenki egyetértésben lenne, akkor sem a teljes bandát kellene bünteni, hanem csak pár illetékest.

    Na részemről lezárva...
  • NeBby
    #22592
    gcw n fennvan az 1.1 es crack!
  • lac coo
    #22591
    Azért remélem, hogy szarul járnak, mert nagyon nem szeretném, hogy ez a fajta játékkészítés válna elterjedté !!!

    Meg a sok hazudozás miatt, hogy ez a video bizony 7XXX alatt futott! :)))))

    Tudnak grafikán kívül mást is , persze, ott van FC single ...Az tuti !!
  • Ability
    #22590
    Tudom, hogy a FarCry-al sok probléma volt, de azért túlzás amit csinálsz. Érdekes, hogy pont azóta utáltad meg a Crytek-et is, amikor forrófejjel abbahagytad a FarCry multit. Már az FC topikba is csak szidkozódni jártál. (mutliról van szó!) Most meg itt írogatsz, hogy reméled kirúgják őket. Ezt más sokszor említetted. Neked az miért jó? Honnan tudod, hogy ők a felelősek minden történésért? Honnan tudod, hogy szar fejlesztők? Más célkitűzésekkel, más vezetéssel akár teljesen más játékot is összehozhattak volna. Tudnak ők mást is, valszeg nem hülyék üllnek ott. Az egy dolog, hogy szerinted ez a játék csak egy techdemo, de attól még a fejlesztőcsapat lehet jó, és valszeg nem csak grafikában tudnának nagyot alakítani. Gyerekes ez a hozzáállás, hogy ha nem tetszik valami, akkor reméled szarul is járnak. Kár belemenni ilyenekbe. Valszeg az EA-nak is volt beleszólása mindenbe, és ha nem teljesítették, akkor a véleményed nélkül is repülnek.
  • bertino
    #22589
    sztem máshol nem figyelnek rá, itt meg tulságosan :(
    tegyünk ez ellen!

    -.-
  • Smithwarden
    #22588
    Felelmetesen altalanositasz - ilyet tipikusan az egyugyu emberek szoktak.
    Itt mindenki full hulye, mert te 1 embernek beirtad 1 eve, hogy nem fog futni x-y gepen.
    Mert kozottunk itt csak te "gondolkodsz", mi itt mind csak vegetlaunk, o mester!

    pápá..

    (Remelem elkoszontel innen vegleg, mert innen sztem nincs olyan ember aki atmegy olyan game forumba ami neked tetszik es arra elvez hogy 1000+ hozzaszolasban csak fikaz.)
  • lac coo
    #22587
    Nem egy-két dolog, minden mejött ! :DDD
    Azért vagyok itt, annyi szar után amit a fejemhez vágtatok, jól esik, hogy azért mégiscsak gondolkodok :))))

    Nem kezdem elölről, de nem azt mondtam, hogy nekem baj, hogy vannak akiknek tetszik, hanem ha pl, beírtam, ezelőtt egy éve, hogy nem lessz HW ami futtatja, (és erre pontosan emlékszem !) a szó szoros értelmében lehülyéztetek, hogy ekkora balfasz vagyok, hoyg ilyenek írok, ki az a hülye aki nem létező gépre fejleszt .... Stb...stb...stb....

    Ha nektek tetszik, magánügy , de ha eelentmondok nektek, hogy a fű nem piros hanem zöld, akkor még én vagyok a "szánalom" hogy ilyeneket írok ide :))))
    Crytek repül, remélem ez is bejön :DDDD

    Na pá ....
  • Smithwarden
    #22586
    Nem kell a hatalmas ferditos rizsa laccoo.

    Te azert beszelsz hulyeseget megiscsak mert azt mondod hogy szar a jatek es senki ne jatszon vele, mert uuuristen mi lesz akkor, kipusztul a vilag.

    Es barmi info van te egybol negativan itt osztod az iget, hogy ugyis ez lesz ugyis az lesz, es ebbol 1-2 dolog bejon itt vered a nyalad oromkodve hogy mekkora kiraly csavo vagy mert te megmondtad, es mi itt mekkora balfaxok vagyunk hogy valami tetszik nekunk ami neked nem.
    Egyszeruen nem akarod elviselni es tudomasul venni hogy igenis vannak akiknek tetszik ez a game es meg neadj isten nagyon is tetszik, az adott bugokkal es hibakkal egyutt, mert rengeteg dolog van amit igenis nagyon jol osszeraktak ebben a jatekban, es sokmindenkinek tetszik a singel vagy multi.

    Ezert vagyunk itt ezen a forumon.

    De en meg mindig nem ertem te miert vagy itt?
    Ujra felteszem ezt a kerdest neked...amire eddig normalis valaszt nem tudtal adni.
  • lac coo
    #22585
    Azért ahogy olvasom ,sok mindent javítottak!
    Sebesség nem lesz jobb, csak ha nagyságrendekkel "csúnyább" lesz, de azt meg nem akarják ....
    Ez van, egy demonak jó volt, ilyent is láttam ,játszottam vele ,ennyi .. Remélem a második rész majd hasonlóan érdekes lesz mint FC volt ....
  • NeBby
    #22584
    Sztem is igazad van ! Ez azért már szégyen , hogy ennyit kell dolgozni a semmin....
  • Balumann
    #22583
    :D
  • lac coo
    #22582
    Nem káröröm ....Csak mert folyton leoltotok, hogy hülyeséget beszélek ....;)