CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#20344
Hello
Valaki nem tudna nekem full save lést küldeni?
#20343
Sziasztok!segítség kellene..azthiszem a 4.ik pályán vagyok..és a feladat h megtisztítsak egy részt h letudjon szállni a elikopter és elvihessen..minden embert kilõttem már..még a nanoruhásakat is..de a helikopter sehol😞
Jaffa 2843
#20342
próbáld a beta driverrel

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#20341
Morgen!


Nekem olyan gondom van, hogy nincsenek fények illetve árnyékok és az elmosódás sem mûködik!minden maxon van, a konfigom alul látható.nVidia 163.75 driver van fennt!
a game szaggatás nélkül fut ezerrel, de zavar, hogy nincsenek fények, azaz nincs nap és a motion blurt is hiányolom!hálás lennék ha valaki tudna gyúgyírt a problémámra!

MaskimXul
#20340
a torrent nappal korlátozva van, de az ftp mindig maxon megy. Amúgy a játék már kinnvan egy jó ideje<#kacsint>
lac coo
#20339
Majd felrakom holnap a játékot és megnézem pontosan hová kell rakni ....
Amúgyis eszembe jutott, hogy tud az engine realtime tükrözõdést, csak a hecc kedvéért kipróbálom lehet-e krómozott fegyvert csinálni amiben tükrözõdik a valós környezet (alapon egy elõre beállított kép tükrözõdik valamennyire ...) . Illetve tuti lehet, csak nekem sikerül-e ...😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

grebber
#20338
Ez nekem sehogy sem jön össze feladom! 😞

Next PC upgrade: 2022

grebber
#20337
Pedig úgy csináltam és mégis a régi fegyverek vannak benne!

Next PC upgrade: 2022

lac coo
#20336
Bakker ha kicsomizod az eredti pak-ot, és ott felülírod az eredeti texturát ( dds-t) az újjal mitõl ne mûködne ??? 😉 Próbálgasd, valamit elrontottál !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#20335
kiprobálnám, csak irja meg aki használ SLI-t, hogy hol a fenébe kell bekapcsolni a játékban!!!
köszi
grebber
#20334
Bemásolva a pak fájlba nem müködik még mindig.
Pedig az azonos nevû mappák már megvannak.Mindegy szorakozok még velük hátha egyszer csak sikerül!

Next PC upgrade: 2022

Balumann
#20333
Torrent letöltéskor vannak korlátok chellonál, akkor szokott belassulni. Ha nem torrentezel és belassul, akkor hívd fel a UPC-t.

#20332
azért érdemes kipróbálnod mindenképp!!!
2 több mint 1!<#idiota><#zavart2><#law>

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

#20331
na, akkor még jó, hogy csak kölcsönbe szereztem plusz vga-t...
lac coo
#20330
Nem szopás az , majd rájössz hogy múkszik 😊
Nem tom, hogy a motor használja-e az új skint becsomagolatlanul is, vagy be kell legyen csomagolva az eredeti pak-ba....Majd ha egyszer felrakom megint, megnézem 😊))


mindenestre próbáld ki azt, hogy kicsomizod aletöltött cuccot, és az ott található dds -eket simán berakod a Game könyvtárban. Ha nem olvassa be így, akkor újra kell csomagolni sajnos....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#20329
Az SLI nem sokat dob rajta most olvastam teszteket..

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

#20328
segitene valaki?

tettem a gépembe mégegy nvidia 8600GT-t, és bekapcsoltam az SLI-t.....
játék meg ugyanolyan szar lassu....hol kell bekapcsolni a játékban az SLI-t???
grebber
#20327
Ez jó szaros fegyverskinekért ennyit szopni.Most csinálok valamit de ez a visszacsomagolás kurvalassú és ha még nem is fog müködni.

Next PC upgrade: 2022

#20326
Kiba..ott Chello elegem van, pont akkor szarakszik amikor jön a game.
Új vagyok a chellonál nemtuggya vki h mért lassítanak orba szájba amikor alig töltögetek vmit...??!!!<#falbav><#guluszem1><#csodalk><#conf><#help>

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

lac coo
#20325
Akkor egyetértünk .....<#vigyor>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#20324
Hát én nem néztem, a játék sincs már fennt, de gondolom egy ( vagy több) dds. file-od van amit be kéne raknod.... Csomagold ki , keresd meg írd felül, csomagold vissza .... Ha tényleg teljesen más file-ok (amit nem hiszek...) akkor nem is fog mûködni természetesen .

De ha emlékeim nem csalnak, és ha megfelelõen be van állítva acsomagolód, akkor elég egyszerûen belehúzni az új dds-t az adott object.pak -ba.... Persze nem ártana tudni melyikbe 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

grebber
#20323
Éppen ez az hogy nincs mit felülirni mert teljesen mások a fájlok!

Next PC upgrade: 2022

Katun
#20322
Most jelen pillanatban XP-m van.
Kicsit húzom a VGA-t is mindig, HiGH grafikán minden 1280*1024 ben élsimítás nincs. Néha megreccen a kicsike, de általában 30 fps szokott menni. A vége fele amikor durvul akkor 20 a legalja.

Próbálkozz XP alatt, sok sikert, ja és jó játékot <#hawaii>

PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG

MaskimXul
#20321
überbrutál nem kell, de azért nézzen ki valahogy. Nekem a hl2-es szint az alap, ami annál rondább, ott már az élménybõl vesznek el a pixeles élek, lowpoly modellek meg silány textúrák. De itt van pl az eschelon book, igazi régi stílusú rpg, kalap ratyi grafikával, és még is jó.
berczely
#20320
Neked XP-d van?Nálad hogy megy a játék?

Katun
#20319
Ott a gond Vista, tedd vissza XP-re.

PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG

berczely
#20318
Rég óta Vista-t használok eddig nagyon semmi bajom nem volt a játékokkal mentek szépen.Most a Crysis-nél izzad egy kicsit a gép.

berczely
#20317
Akkor az nagyon be tesz neki?

catacom
#20316
Szerintem a vista miatt fog is akadni:-)

ABIT NF8, AMD 3000+, GF7600GS 256MB DDR2, 1GB RAM

berczely
#20315
Kipróbáltam!1024x768 minden High 0xAA és akadozik!Friss a Vista, legújabb Nvidia driver van fent!<#szomoru1>

#20314
high.on vinnie kéne 1280-ban

berczely
#20313
Hali!

Mi a véleményetek a konfigomon hogy futna a játék?Milyen beállításokon lenne élvezhetõ?

#20312
nem is neked neked szolt ....
Peace DD
Doom 4
#20311
tac gunnal a két nagy ágyúra

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

#20310
Csá fiúk nem tudja valaki hogy a hajón mikor vok utána jön egy nagy alien anyahajó és nemtom legyõzni kilövöm a 4 db. ágyúját de utána elakadtam !HELLP<#fejvakaras>
#20309
Hagytál helyette másikat. Nem igaz ugyanis, hogy 32 bites OS csak 4GiB-ot tud megcímezni, ahogy ez Windows specifikusan sem igaz. Akit érdekel a valóság, tanulmányozza ezt a cikket. A szemfülesek nyilván észreveszik, hogy a hw PAE címtartomány (ami nem 4, hanem 64Gi😎 is átléphetõ.

Az állításaid csak akkor igazak, ha az OS-ek körét leszûkítjük 32 bites asztali Win-ekre.

daf xf
#20308
1024ben van bazd+

AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp

Doom 4
#20307
egyszerû csak be kell másolna a game könyvtár ba legalább is a lézer már mûködik is és ha kérdezi ird felül de csinálj 1 biztonsági mentést

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

lac coo
#20306
Fene tudja... Nekem spec az uttóbbi idõk nagy megjelenései szinte kivétel nélkül jobban tetszenek mint ez .
A garfika fontos , persze .......De egy rossz játékból semmi nem csinál jót, viszont egy ötletes dologhoz nem kell über-brutál grafika 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#20305
Csomagold k ia megfelelõ object könytárat, ott írd felül a megfelelõ fegyver texturáját az újjal, csomagold vissza és kész .... Ez így tuti mûködik 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

grebber
#20304
Attól még nem lesznek mások a fegyverek 😞

Next PC upgrade: 2022

MaskimXul
#20303
ezt speciel nem, de mi van helyette? Nem sok.
MaskimXul
#20302
" 1. Go to your Crysis game folder -> Electronic Arts -> Crytek -> Crysis -> Game.
2. Copy the downloaded object file into the current game folder (Game)
"

másold be a játék Game könyvtárába
lac coo
#20301
Hát nekem az isten grafikája sem adja el ezt a tömegterméket ! 😊)
De legalább közelednek a vélemények: elismered , hogy ebben se stori se feeling ,)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

grebber
#20300
Kék lézer + fegyver skin-ek!

Valaki irja le már hogy lehet ezeket használin!!!!!

Next PC upgrade: 2022

Doom 4
#20299
honnan tom leszedni a kék lézert a fegyókhoz ?

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Doom 4
#20298
hi sztem ezt is rakjátok ki csináltam még 1 hamachi szobát de ide csak azok jöjjenek akik dx10 ben is tudnak játszani :
szoba:
CRYSIS DX10.szoba
pass:
crysis

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

MaskimXul
#20297
akkor mondj olyat, ami fps vagy fps/rpg, van olyan hangulatú környezet, mint crysisban(nem dzsungel és grafika, hanem immersion<#kacsint> ) és van értékelhetõ története, jó karakterek, nem csõjáték, 10+ óra játékidõ. Stalker megvolt, jóvolt, csak kicsi volt a bejárható terület.
Grafika pedig igenis számít. Sokszor vettem már elõ a hl1 -et újra, hogy végignyomom, de nem volt elég szép ahhoz, hogy hihetõ legyen.
Persze kivételek vannak, bg2-t, fallout2-t pár évente elõveszem. De ezeket megmenti a sztori és a feeling, ami sok új és szép játékban nincs, azok csak a grafikával adják el magukat.
Crysis is.
#20296
nem mai darabok : HomeWorlD , Ground Control
lac coo
#20295
Hát, ha ez a fontos, kapcsold be az Animal Plent-et ! 😊)) Pár újabb játékot most próbálgatok, nekem meg elég felüdülés, hogy nem dögunalom... 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!