31662
CRYSIS
  • Knabb
    #30822
    aaa nem
  • fery02
    #30821
    Akarod mondani részegesek benne a mozgások. Néhány mozgáson, meg fegyvermozgáson szakadok. :D
  • aduja
    #30820
    es meg mondja nekem valaki hogy kell a call of duty 4 mw vel multizni????????????
    elore koszi
  • Sharks
    #30819
    Kíváncsi vagyok, hogy nálad hogy megy majd. Leírhatnád, ha sikerült megcsinálni, hogy mik a tapasztalatok.
  • grebber
    #30818
    Nem tudom én nem használok semmiféle modot!Alapot sem birok vele maxon játszani.
  • Zan
    #30817
    Ez ez?

    Mert nekem ez kellene,amiben a mozgások is fel vannak turbózva.
  • grebber
    #30816
    Itt van pl ez

    Érthetően le van írva hova kell másolni!
  • Zan
    #30815
    Sziasztok!

    Most láttam,hogy létezik extrem quality mod a crysishoz.

    Kérdés:

    Hogyan kell installálni?Nagyban megdobja a gépigényt,vagy az marad ugyan olyan?Azt,hogy honnan tudom leszedni már megtaláltam,de azt viszont nem tudom,hogy melyiket érdemes leszedni,melyik verzió-számút.

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • vérpocok
    #30814
    Jaja az is natyon jó, de nálam egy dühös halott kiscsaj visz mindent. (címet nem mondok mer az offtopik)
  • karajjj
    #30813
    tényleg?
  • aduja
    #30812
    call of duty 4 modern warfare nagyon jo.az a leg jobb
  • peti71
    #30811
    Jó sokk cúmó készült hozzá,még régebben láttam valami predátorosat is, pályát vagy módot,már nem emlékszem...
  • strebacom
    #30810
    Az uj pajakat pobeltad mar amek itt vannok e:
    uj pajak...cisishez valok
    katincsara
  • KILLER2
    #30809
    Most igazából erre nem tudok mit mondani...
  • aduja
    #30808
    es me valtoztattad meg a jelszavam???????????????ha..........
  • fery02
    #30807
    Ilyesmi velem akkor volt, mikor feltelepítettem a játékra valamilyen nagy-felbontású textúra pakkot. Zavart is, gondoltam hátha ez miatt van, szóval letöröltem és azóta sincs gondom.
    Ebből következtetve valószínű a magasabb grafikát nem bírta a gép, szerintem próbálkozz te is alacsonyabb grafikai beállításokkal, hátha jobb lesz.
  • karajjj
    #30806
    én mondtam...
  • aduja
    #30805
    no most szepen meg mongyatok hogy ki cserelte ki a jelszavamat??????????????????????????
    amugy ma meg csinaltam azt a pajat a crysisben
  • Mumtaz
    #30804
    Sziasztok! Még soha nem játszottam a crysisel, pedig itt porosodott a fiókomban. Most elővettem és rögtön bele is futottam egy hibába, amit a patchek sem orvosoltak. Billentyűzet hibáról van szó.
    Nálam a kurzorbillentyűkre van állítva a mozgás és, ha elindulok valamelyik irányba, akkor egyrészt nem reagál azonnal. Másrészt, ha sokáig nyomom (legalább 5mp) valamelyik irányba, akkor hiába engedem el a billentyűt, megy tovább, mintha nyomnám a billentyűt. Ebben az esetben másfelé nem is akar menni és az egér gombjaira sem nagyon reagál.

    Pár külföldi oldalon keresgéltem már, és más is belefutott a hibába, de vagy oprendszer cserét (Vistáról), vagy billentyűzet, vagy driver cserét ajánlgattak.

    Nálam viszont nem kifejezetten játék billentyűzet/egér szolgál és nem is vezeték nélküliek.
    A billentyűzet egy mezei USB-s Labtec billentyűzet, az egér egy USB-s Genius NetScroll+ Optical. Soha nem volt bajom velük egyetlen játékban, vagy alkalmazásban sem.
    Oprendszer: WinXP SP3-al.

    Valahol láttam ötletként a konzolban beállítani: "i_bufferedkeys"-t 0-ra, csakhogy ezzel minden billentyűt kilőttem a játékban és csak a számbillentyűk és a betűk működtek, azon kívül semmi más és a konzolból sem tudtam kilépni.

    Valami ötlet?
  • KILLER2
    #30803
    Most ez ugye nem komoly? :D
  • bertino
    #30802
    jah, akkor nem szóltam :D
  • karajjj
    #30801
    inkább csak 10 éves, de lehet, hogy 8, mivel a jelszava is aduja
  • KILLER2
    #30800
    Nekem a FarCry 2 nem jött be egyáltalán. Itt van eredetiben a polcon. Nem rossz, de engem nem fogott meg, még az elején abbahagytam. Egyszerűen unalmasnak találtam. Persze lehet, hogy csak azért, mert keveset játszottam vele és még nem indult be igazán a játékmenet, de nekem a helyszín sem jött be, nem szeretem ezt a naplementés afrikai tájat.
  • bertino
    #30799
    alreg gyanus.
  • KILLER2
    #30798
    Nekem nem jött be egyáltalán. Itt van eredetiben a polcon. Nem rossz, de engem nem fogott meg, még az elején abbahagytam. Egyszerűen unalmasnak találtam. Persze lehet, hogy csak azért, mert keveset játszottam vele és még nem indult be igazán a játékmenet, de nekem a helyszín sem jött be, nem szeretem ezt a naplementés afrikai tájat.
  • aduja
    #30797
    en mar el vagyok foglalva nagyon jo jatek a farcry 2 imááááááááááááádoooommmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!probaljatok ki lettoltheto a pirate bayrol torrentel
  • KILLER2
    #30796
    Én meg a Mirror's Edge-t nem bírom abbahagyni. A Crysist meg kezdem újra elővenni, szerintem megint elkezdek sandboxban szórakozni.
  • fery02
    #30795
    Én most egészen jól elvagyok Half-Life Source-al, akciós Steam-en.
  • Black Ghost
    #30794
    bukfenc
  • Sharks
    #30793
    SuperMario, Tetris...
  • karajjj
    #30792
    supaplex
  • bertino
    #30791
    terep 2.
  • móóózes
    #30790
    Rubik kocka pl.
  • aduja
    #30789
    jol van grebber akkor mongy valami jo jatekot mert a crysist mar uninstalaltam.no mongy valami jot!!!!!!
  • peti71
    #30788
    Így már érthető..
  • Sharks
    #30787
    Ezt jó tudni, már kíváncsi voltam, hogy mi is pontosan ez a teszelláció.
  • kifli
    #30786
    meg a másik bf is dx11-es lesz :)
  • kifli
    #30785
    vistan és sevenen mindegyik vga dx11-ben futtatja a dx11-es játékokat (mivel a dx11 visszafelé kompatibilis, de ez nem azt jelenti hogy akkor nem kell dx11-es kari, mert a teljes dx11 kihasználásához kell)
    több futtatási szintje van dx11-nek.
    A dx11-es kártyákon, dx 11-ben fut a játék az összes dx11 effekt és teljesítményjavító működik

    dx10.1-ben csak egy két teljesítményjavító feature működik, a dx11-es effeketk nem

    dx10-es karikon nemminden feature müxik+lasabb is mint dx11-ben (és 10.1-ben)

    dx9-es karik is dx11-ben működnek, hasonló mint dx10 de itt még kevesebb dolog müxik és lasabb is.

    A dx9 kizárólag az xp tulajok miatt került a játékba, mivel a dx11 nem érhető el xp-re.

    Ugye írtam hogy dx11-en gyorsabb mint az összes többi dx, erre jöhetnek azok hogy nekem egy 4xxx vagy egy nvidia karival jobban futott a dirt2 mint egy hd5xxx karin. Ami azért lehet mert dx11-ben működik egy olyan effekt hogy tesztelláció, ez nagyon részletessé tudja tenni a dolgokat (youtubon alien vs predator tesztellációs vidijét ajánlom). A tesztelláció viszont nagyon visszafogja a vga-t, bár ha egy dx10.1-es dx10-es vagy dx9-es vga-nak kellene ilyen részletességgel megjelenítenie valamit, akkor az még lassabb lenne.
    Remélem érthető :)
  • Sharks
    #30784
    igen
  • adam46
    #30783
    ha egy játékot megcsinálják dx11 be akkor az visszafele is kompatibilis a 10-es és 9-es verziókkal én így tudom