31662
CRYSIS
  • EK1TEP
    #30862
    Nálam tökéletes Win7 alatt, jobb mint Vista-n!
  • cs1rk3
    #30861
    Netán nem tetszik neki a win 7 :D
  • Hunter of Deer
    #30860
    A hiba az ön készülékében van.. főleg ha régen ment normálisan.
  • cs1rk3
    #30859
    loooooooooool ezt nem értem régebn a crysis ment hige-ba és nem volt semmi se most már higeba már recseg ropog akad szaggat meg minden leveszek mindent minimumra még úgy is aztán már kék halál hát ez bsz*rás :D
  • bertino
    #30858
    hogyne tudnánk.
  • rayman12
    #30857
    Nem tudja valaki hogy kell zel multizni nem eredetivel?
  • balint1111
    #30856
    Ja feltom tolni de akkor kevés a gépXD. Highon megy szépen.
  • grebber
    #30855
    Meg a másik jel hogy dx9be nem tudod a menüben a dolgokat very highra tenni csak vistán vagy win7-en!
  • balint1111
    #30854
    Ja akkor ok. Win 7en megy.
  • grebber
    #30853
    Én úgy tudom ha Vistán vagy Win 7-en inditod akkor alapból dx10 modba indul!
  • balint1111
    #30852
    Nem jön össze a dx 10 hogyan kell?
  • grebber
    #30851
    2010 december csak ennyit tudni!
  • fery02
    #30850
    "When it"s done."
  • balint1111
    #30849
    Megnézem régen toltam dx10be nem is 1szer. De már elfelejtettem. Crysis 2 mikorra várható?
  • fery02
    #30848
    ...Shift+jobb egérgomb
  • fery02
    #30847
    Nálam pl úgy, hogy ikonjára jobb egérrel rákattintva kiválasztom a "DX10"-et.
  • balint1111
    #30846
    Sziasztok.
    A Crysisben hogy is működik a dx10???
  • karajjj
    #30845
    próbáld ki
  • Cry Tek
    #30844
    Szerintetek a Crysis futna egy Asus Nvidia GeForce gt 256mb ram-os videókártyával 1.8 ghz amd procival és 2 giga ddr2-es rammal?
  • cs1rk3
    #30843
    na sikerült aktiválnom a warhead et regiter your gamere kell katnintan iés csinálni egy accot néha ne mengedi megnyitni az oldalt ez lehete ta baj :D
  • synth
    #30842
    Igen, köszi szépen, időközben rájöttem, hogy szorosan a hegy mellett kell repülni. Csak az zavart meg, hogy a többi VTOL lazán a völgy közepén repült.
  • adam46
    #30841
    repülj szorosan a hegy mellett és sikerülni fog
  • cs1rk3
    #30840
    sry nem tok irni mert má rosz a billentyüm :)
  • cs1rk3
    #30839
    SZiasztok megvete msteamon a játékot de nem kaptam serial vagyis ne mtalálom :(
  • cr234
    #30838
    ugye vannak ilyen orvenyek mert ha igen keruld el oket
  • bertino
    #30837
    space billentyű.
    valóban nem írták sehol, de ezzel tudod a levegőben tartani a VTOL-t.
    én is szoptam vele, anyáztam is őket rendesen.
  • synth
    #30836
    Sziasztok!
    Tegnap kezdtem el játszani a játékkal és elértem egy olyan pályára, ahol repülővel (VTOL) kell menni, éppen tágul a gömb, mondják is, hogy balra tartsak. Ez mind szép és jó, de a gépem egyszer csak megáll, akárhogy akarok is haladni és leereszkedik a földig, bármit csinálok és folyamatosan mozog egy irányba, tarolja a talajt, aztán persze végül a sok sérülés miatt felrobban. A többi repülő persze szépen tud továbbhaladni.
    Ez valami hiba a játékban, vagy mi? Nem hiszem, hogy ez a játékmenethez tartozna, mert közben egyfolytában jönnek a rádióüzenetek, hogy fedezzem ezt vagy azt, csináljam ezt vagy azt. Szóval tök olyan, mintha valami hiba lenne.
    Ha tudja valaki mi lehet, legyen szíves és segítsen!
  • Edorn
    #30835
    És ha már megvettem, csak az angol verziót? De mindegy is, mert azt hiszem sikerült megoldanom...
  • Sharks
    #30834
    Úgy, hogy megveszed a boltban a game-et... 2 eFt.
  • Edorn
    #30833
    Nem tudja valaki, hogy honnan lehet ehhez a játékhoz magyarítást szerezni?
  • Hunter of Deer
    #30832
    huhh ez nagyon durvan nez ki!!!
  • Mumtaz
    #30831
    A leg érdekesebb, hogy a prockó nem volt kevés neki, illetve mondjuk úgy, hogy a VGA-m kevesebb volt neki, mint a gép. 3 órán keresztül játszottam úgy, hogy RMClock-al a proci sebessége vissza volt véve 1666 MHz-re, mert normál esetben ennyire állítom, amikor épp nem játszok. Csak elfelejtettem kikapcsolni az RMClock-ot.
    Semmivel sem lett jobb, ha kikapcsoltam. :-)

    Mindegy. Be kellene már ruháznom valami jobb vasra.
  • peti71
    #30830
    Ez nem semmi,mint egy film úgy néz ki.
  • Zan
    #30829
    Le a kalappal,hogy ezen a configon működésre bírtad,komolyan!Én anno ennél egy nagyon kicsivel jobb géppel(3800+ san diego,2 gb ddr1;7900GTO) nem tudtam normális sebességgel futtatni!Ha robbantottam,diavetítés volt,mehettem kajálni,mire a jelenet lejátszódott,komolyan!
  • Mumtaz
    #30828
    Lenyomtam a grafikát teljesen minimumra. Így már tényleg nem hülyéskedett.
    Elég régi gépem van (ASUS K8N, A64 3000+@2380MHz ClawHammer, 7600GT AGP), ezért még így is akadt. Azt mondjuk gyűlöltem az újabb játékokban, hogy némelyik grafikáját annyira le lehet butítani, hogy látványra már tök olyan, mint 10 évvel ezelőtt volt monjuk a Novalogic Delta Force-a. Csak azzal a különbséggel, hogy az még akkor egy mezei 500 MHz-es celeronon is tepert ezerrel, míg ezek egy sokszorta jobb gépen is szaggatnak, pedig lebutítva kinézetre nem sok a különbség.

    Csak könnyű fokozaton tutam játszani, mert még normálon is atomjaimra lőttek a szaggatás miatt.
  • Zan
    #30827
    Igen,tudom,hogy ez a mód az,csak gondoltam,hogy lehet hogy a másik is ez az,ezért kérdeztem ár,hogy ugyan arról az extrem quality-s módról beszélünk-e mind a ketten!

    Szóval,nem tudom hogyan kell installálni,de ha megtalálom,szólok,csak ha valaki itt ismeri ezt,és tudja,akkor legyen oly kedves és írja már le nekünk!

    Üdv jo8 all.
  • kifli
    #30826
    ezt a modot tudja valaki hogy kell telepíteni? mert se readme se a forumában nem találtam leírást :/
  • Sharks
    #30825
    Vannak elég brutál módok, ahogy a videókat néztem, a nasa gépein talán lehet is futtatni ezeket.
  • kifli
    #30824
    a videóban látható mod az EZ
  • Ability
    #30823
    Elég lesz már, különben kitakarítok. Maradj a témánál (Crysis), vagy keress megfelelő helyet a más jellegű kérdéseidnek.