CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lakos
#20908
Amúgy amit a PC-s újságok írnak a grafikai beállításokról, az nem igaz. Én pl. High beállításon tolom 1024*768-ban, pedig nem az "elõírt" 640 MB-s 8800GTS van a gépemben.

Asus P5W DH Deluxe Intel Core 2 Duo E7400 Sapphire Radeon HD4850 512MB

Ability
#20907
Hmm, addig mondod, hogy a végén bevállalom én is a játékot. Hasonló gépem van, és igazából meg sem mertem próbálni, hogy egyáltalán futna-e. Abból indultam ki, hogy annak idején a FEAR minimumon is nagyon rosszul futott, azóta nem is nagyon próbálgatom az új játákokat... 😛
Lakos
#20906
Low quality-n, 800*600-ban igen. Amúgy szerintem a procihoz túl gyenge ez a videokártya meg kevés a RAM.

Asus P5W DH Deluxe Intel Core 2 Duo E7400 Sapphire Radeon HD4850 512MB

#20905
rohadjakmeg de elsöránézésre arra gondoltam hogy megy szivatni valami koreai bulszát xD
#20904
cs all sztetek ezzel a konfiggal jol fog menni a game??

8600GT 256MB
AMD X2 5000
1GB ram
Ability
#20903
Engem, de már nyoma sincs... <#vigyor1>

#20901: Nézz szét a FAQ-ban. Egyébként egyelõre a publikus információk szerint nem fejlesztik a játékot konzolra. Viszont mindig tettek olyan kijelentéseket, hogy a játék bármilyen platformon futattható lenne. Tehát késõbb lehetséges, hogy lesz átirat.
#20902
Mi a crysis??
#20901
Bocs elég hülye kérdés de milyen platformokra jelenik meg a game<#kerdes><#kerdes>
#20900
Remélem nem voltam nagyon durva!!!
Igaz kit érdekel!!!
#20898
szerintem az optimalizálatlanság inkább 1280 medium-high beállitásoknál kezdödik , mert megfigyeltem hogy ez allatt 1024 körül gyengébb kártyákkal is elégjol teljesit az engine .
The Protector
#20896
Én ott tartok h velt egy nagy tankcsata és megyek a barlangba.Nekem eddig nem volt bugom vagy bármi hiba.Az optimalizáltságról meg annyit h p4 3.0GHz a procim,512ramom van és egy Radeon 9600SE 256Mbramos karim és igaz minimumon de simán megy.A grafot így s sok játék megirigyelhetné maxon.Jó a játék.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Viktor9202
#20895
Abba igaza van hogy elég bugos a játék, de viszont az optimalizáltságra nem mondok semmi, mer azt is elbaszták

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#20894
dik béta menj el innen

#20893
sziasztok. meg mindig az a problemam, hogy a jatekban megall neha a hang, veletlenszeruen. csak a jatek ujrainditasa segit. multkor egy kedves user megdobott par konzolparanccsal, de nem mukodtek. nem ismer valaki erre egy megoldast?
elore is koszonom!
#20892
sziasztok melyik payan lehet helikoptert vezetni mert vegig jatszotam es semmi ,kosszi(nem a vtolre gondolok)
#20891
Mondom ez a játék egy nagy rakás BÉTA!!!
lac coo
#20890
Ez a Crysis-tól van !<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

BlastR
#20889
Hali Ez miért van nekem?
Elég zavaró valami pecs nem javítja ki?
Jah és egy kérdés ha valakiröl lelövöm a sapkát és abba belelövök akkor miért fröcsköl a vér? 😄
Egyébként szép játék

MSI Z77A-GD65 I5 3570K 4G DDR3 RAM Gigabyte HD4870 512MB

bulba
#20888
Hali,
valaki elmagyarázná a gaus gun lényegét
Nemrég szedtem fel de nem igazán vágom mi/ki ellen hatásos. Ahhoz hogy embereket lövöldözzek vele kicsit kevés a lõszer hozzá, és gépek ellen is hatástalan.Esetleg késöbb még szökségem lesz rá??
Elõre is köszönöm a válaszokat.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#20887
Far cry 2-re építenek!! A Crysis elbújhat melette!!!Nagyon sok cikket olvastam errõl!! Eszméletelen fasza lesz!! És szerintem nem lesz ilyen faszkalap gépigénye mint ennek a "bug tömegnek"!!!!
Szerintem!!!
tiburon26
#20886
köszi

Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...

NeBby
#20885
Dobtalak!

Valaki pls segítsen a Sandbox topicba , sürgõs lenne ! <#worship>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

tiburon26
#20884
tiba-a nickem!

Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...

Rage47
#20883
pénz biztos van, 1 hét alatt 1 milla assassin's creed fogyott el😄
tiburon26
#20882
hali! megtenné valaki hogy kidob a hamachis szobábol-ugyanis uj nickem lett és nemtudok vele csatlakozni mert minden szoba tele van!köszi!

Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...

grebber
#20881
Meg Far Cry 2-re gyúrnak!

Next PC upgrade: 2022

NeBby
#20880
Assassin's Creed et csinálják!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#20879
Kiégtek egyszerûem. van pénz nincs 5let,vagy nincs 5 let,nincs pénz 😄

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Viktor9202
#20878
Nem tudom észrevettétek e már, de mostanában az Ubisoft nagyon csendben van játékok terén 😊 Már fél éve nem adott ki játékot, vagy ha igen, nem olyan híreset:S Nem tom mivan

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#20877
😄 heh ,lassan egy 7600ason is fog menny very high buherálással 4x AA 8x AF -el 😛 1280asan felbonátso 😄 ugy legyen

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

gduck
#20876
"A Crytek jelenleg két javításon dolgozik. Ezek közül az elsõ néhány héten (!!) belül érkezik és inkább a teljesítmény javításra fókuszál. A második javítás komolyabb SinglePlayer és MultiPlayer hibajavításokat fog tartalmazni. Olyan új funkciók is bekerülnek, melyeket a közösség a béta-teszt alatt kért / javasolt. Sor kerül például MultiPlayerben a fegyverek erõegyensúlyának korrigálására, valamint új funkciók fejlesztésére is."

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Viktor9202
#20875
Mostmár értem, és végülis miket fog javítani?, annyit tudok hogy a 4 magos procit meg az SLI-t biztos. Ezen kívûl?

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#20874
EZT ::::::::::::::::::::::
Ha jók a sejtéseim, akkor ha a 169.21-es nvidia driver megkapja a WHQL minõsítést (ez már folyamatban van) 😊 Persze lehet hogy túlkombinálom a dolgokat 😊 Azért gondolom ezt, mert az egyik bétában volt utalás a kettõ kapcsolatára és gondolom nem akarnak a patchoz béta drivert ajánlani 😉

Szal sztem még az ünnepek elõtt lesz patch 😊

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Viktor9202
#20873
Nem értem mit akarsz mondani😊

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

gduck
#20872
Ha jók a sejtéseim, akkor ha a 169.21-es nvidia driver megkapja a WHQL minõsítést (ez már folyamatban van) 😊 Persze lehet hogy túlkombinálom a dolgokat 😊 Azért gondolom ezt, mert az egyik bétában volt utalás a kettõ kapcsolatára és gondolom nem akarnak a patchoz béta drivert ajánlani 😉

Szal sztem még az ünnepek elõtt lesz patch 😊

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#20871
hát akárhogyis van.....ez nem jo...ennek nem lesz jo vége.

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Viktor9202
#20870
Mikor jön már a Patch?

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Bence94
#20869
ja most ki vesz ennyi pénzért kártyákat ?

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

gduck
#20868
Na már driver is jött ki hozzá:

169.25: "Added support for NVIDIA 3-way SLI Technology. "

Nem vmi jó ez a tendencia...

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#20867
XD looooooool.ez jópofa komment 😄

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

PyRex
#20866
Peetboy ne haragudj, nem akarlak megsérteni, de te ezeket a kurva elmés gondolatokat õszintén írod, vagy csak minket akarsz szórakoztatni?

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#20865
lol 😊

nem gondolod hogy ahhoz hogy 3000 hordó ilyen reacioba jöjjön, ahhoz kell is gép?

gduck
#20864
Esetleg ezt próbáljad meg: másoljad vissza az EAStore letöltési mappába a Crysis telepíítõjét és az EAStore progiból indítsad a telepítõt.

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

PyRex
#20863
Itt van egy tutorial, hogy hogyan is lett neki folyékony (valójában sehogy, gondolom így vágta össze):

http://forums.facepunchstudios.com/showthread.php?p=8179898

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#20862
ez mire jo amugy ??????

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

VRSDM
#20861

u dont have to listen anybody else but me

#20860
Szerintem van fent valami virtuális eszközöd, az a baja. Pl Daemon tools.
Peetboy
#20859
Szerintem nem fogja meg jobban a videókártyát sem a procit, az,hogy 3000 hordó robban fel, vagy esik, le mintha egy csak darab. <#rolleyes>

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

Narxis
#20858
Próbáld újra, ilyenbe én is belefutottam más játékoknál.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

lac coo
#20857
Crack-eld meg ! <#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!