CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

6milan6
#21009
Szerintem csak proci cserérõl van szó.....

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

Prince23
#21007
Sztem AMD-s procit vegyél, az sokkal jobb.

#21006
Sziasztok...

jelenlegi konfigom módositását határoztam el a C.miatt:-)) ----2,4 Celeron, 2GB RAM 1950 Pro 512 Mb---
kap egy 3 Ghz Prescott procit..ezt meddig lehet(szabad) huzni????
#21005
Köszi!
#21004
a táp oldalán rajta van nem?

wapolok

grebber
#21003
Láma kérdés tudom de honnan a fenébõl lehet tudni melyik a tápcsatik közül a 12 voltos ami faszán leadja a cuccost?

Next PC upgrade: 2022

Jaffa 2843
#21002
jah csak nem éri meg mert ugy nem lehet normálisan célozni és a kamera is belemászik a falba vagy bármibe ami mögötted van és nem látsz töle semmit 😄

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

NeBby
#21001
Csinálsz egy parancsikont (ha még nincs) jobb click rá , tulajdonságok és így nézzen ki a cél vége :


Ha ez megvan F1 el tudsz tps módra váltani

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21000
Nincs még véletlen vmi mod, hogy tps módba is lehesen tolni? Szívesen nézném kívülrõl a nanosuitot XD
Amúgy végigvittem a gammát, a vége jó nagy hülyeség szvsz. Szép és jó, de ennyi hülye UFO...áá sokkal jobb amíg az egzotikus szigeten rohangálunk, mint ebbe az ûrhajóba.. Váá borzalmas pálya volt.

#20999
nem indul el😛
#20998
Sziasztok . Bocsi hogy megint zavarok de megzseretném kérezni hogy ezen a VGA-n hogy menne a játék ?
A VGA : NVIDIA GeForce 8600GT SilentPipe II 512MB DDR2 128bit (dual DVI-I/D-sub/HDTV/HDCP) .

Asus P5VD2-VM SE , Intel Core 2 Duo E4400 2.0 GHZ , 2 GB RAM DD2 Kingmax 800 Mhz , ATI Radeon HD 2600 PRO 512 MB , 250 GB HDD , Chieftec 550 Watt , Windows XP Home Edition 32 Bit

#20997
Nah valaki a problémámra??? Fontos lenne!

#20996
magázódik!!!!!!!!Mit képzel ez?!

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Ability
#20995
Nem a hardver fórumban vagyunk...
#20994
Chieftec Smart Series GPS-400AA-101A

Click on the pictures to see them in their original size!

# General

* Width: 15 cm
* Depth: 14 cm
* Height: 8.5 cm
* Device Type: Power supply - internal
* Specification Compliance: ATX12V 2.0

# Miscellaneous

* Features: Power Factor Correction (PFC)

# Power Device

* Input Voltage: AC 120/230 V
* Frequency Required: 47 - 63 Hz
* Output Voltage: 3.3, 5, ±12 V
* Power Provided: 400 Watt
* Output Connector(s): 4 PIN internal power, 4 PIN mini-power connector, power 20 pin ATX, power 4 pin ATX12V connector, 15 pin Serial ATA power, power 24 pin main output, 6 pin internal power
* Input Voltage Range: AC 100 - 240 V
* Power Output Connectors Details: 7 x 4 PIN internal power ¦ 2 x 4 PIN mini-power connector ¦ 1 x power 4 pin ATX12V connector ¦ 1 x power 20 pin ATX ¦ 1 x power 24 pin main output ¦ 2 x 15 pin Serial ATA power ¦ 1 x 6 pin internal power


találtam egy ilyet ez még nem tul drága..de csak 400 watt

wapolok

Raptor 2
#20993


:SSSSS

www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu

Raptor 2
#20992
Én ütöttem de az egyszerûen beragadt :S Lehet h. bug? 😮

www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu

#20991
milyen árban van egy ilyen táp?

wapolok

#20990
Sziasztok!
Lenne egy problémám.
Megfagy nekem a játék a Core nevû pályán, de nem tudom ,hogy minek.A gép közepen viszi és eddig gond nélkül ment sose fagyott meg semmi.Mi lehet a baj???
pls help!

#20989
Chieftec, Enermax...
#20988
igen ez a márka.milyet tudsz ajánlani?

wapolok

#20987
2200???? Kizárt.
gduck
#20986
Bakker 😄 Ez grebber aláírásában szerepel 😊 Elnéztem eggyel 😊

Szal a tied:
PSU : Winpower ATX-500
+12@ 27A +5@28A +3.3@18A [email protected] +5/SB @2.8A all MAX vals

Sztem ez lehet gond, a 12V-os ága nem a legerõsebb! Érdemes 2db 12V-os ágú minõségi tápot használni, ami áganként minimum 15A- tud!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Bence94
#20985
gduck jól megmondtad 3 db SLI-s ultra a menõ de ez se sokáig mert jön geforce 9900 ultra gainward gyár tuningos változat 3x sli-ben<#idiota><#banplz>

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

#20984
[url=http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Products/ProductsDetail.aspx?DetailId=796&DetailName=Feature&MenuID=1&LanID=0[/url] ilyen a kártya

wapolok

#20983
nem huztam egyáltalán. plus edition 720/2200 mhz...

wapolok

gduck
#20982
Nem hiszem! Ha GPS-550AB tápod van, akkor annak 3db 12V 18A-es ága van! Az símán elbírja a kártyádat!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

grebber
#20981
Hát ha agyonhuztad lehetséges!

Next PC upgrade: 2022

#20980
igen ...de ez emelt órajelû kártya nem az lehet a baj?

wapolok

grebber
#20979
VGA-ra tápcsati rávan dugva?

Next PC upgrade: 2022

#20978
Win power 500 watt 😄

wapolok

#20977
táp lehet a gond?

wapolok

gduck
#20976
Akkor ott vmi gubanc van...

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#20975
crysis, medal of honor airborne, cod 4...ezeknél volt eddig fagyás nemértem mert az elözö gépemnél sose volt az pedig amd volt és 6600gt. persze nem ezzel a játékokkal.

wapolok

gduck
#20974
Idézõjelek közé raktam 😄 Csak azért szomorú mert az ûberfasza full (na de ez tényleg az lesz srácok, meg satöbbi reklámszöveggel beharangozott) legeslegelsõ, de tényleg legeslegelsõ és ûberfasza (még1x) FULL DX10-es játék haldoklik VISTA és DX10 alatt 😊 És semmivel nem néz ki jobban (na jó, árnyalatnyi különbség azért van DX10 VERY HIGH picit másabb)

<#banplz>

UI: És ma már nem az ULTRA a menõ, hanem az 3xULTRA! De olyan nekem még csak a mosógép mellett van 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

gduck
#20973
Crysis alatt? Mert az elõfordul néha hogy "kiakad" (bár nekem teljesen még soha nem fagyasztotta meg a gépet) Más játékkal is?

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Szasza20
#20972
Úgy tudlak sajnálni hogy ilyen szar géped van! Vehetnél 8800 Ultrát, mer ez már nem állapot! Nem is értem hogy tudsz még játszani! <#nevetes1>

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

grebber
#20971
Van olyan ajtó amit maximum powerral kielhet ütni!

Next PC upgrade: 2022

lac coo
#20970
<#idiota><#eljen>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#20969
igen ez a verzió van fent...
csak néha lefagy a kártya játék közben és nem tom miért.

wapolok

gduck
#20968
Az Nforce drivert már felraktad?

XP
Vista 32bit

Mivel NVIDIA csipszetes alaplap, sztem az általad felsoroltak közül semmit nem kell felraknod!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Raptor 2
#20967
És oda hogy juok be? mer az ajtót eltorlaszolták :S

www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu

#20966
szevasztok kellene egy kis segitség!
van egy konfigom ami a következõ:intel core 2 quad 2.4 ghz ,asus p5n-e sli, elitegroup 8600GTS 256 mb....namost a videokártyával van problémám..az a baj hogy a driver cd-n van egy olyan hogy utility mappa,és ebben van három mappa és nem tom melyik jó az én gépemhez................INTELVXD........SISVXD...........VIAVXD :W
ez meg a readme tartalma:Utility Directory *
* README FILE *
* *
* =================================================================== *
* *
* You can read .pdf file *
* Please visit www.adobe.com *
* *
* Intel(R) Chipset Software Installation Utility *
* *
* SISAGP DRIVER *
* *
* VIA HyperionPro Driver *
*
melyiket installáljam?

wapolok

grebber
#20965
Pedig ott van a hajón abban a szobában ahol beleültettek abba a székbe!

Next PC upgrade: 2022

Raptor 2
#20964
valaki segítsen. Utolsó ályán vagyok, a nagy dögöt kell kinyírni, Helena üvölt h. használjam a TAC vetõt, csak fogalmam sincs hol van :S A térkép jelöli elvileg de ott nincs...

www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu

#20963
Köszönöm a segitséget 😊

Asus P5VD2-VM SE , Intel Core 2 Duo E4400 2.0 GHZ , 2 GB RAM DD2 Kingmax 800 Mhz , ATI Radeon HD 2600 PRO 512 MB , 250 GB HDD , Chieftec 550 Watt , Windows XP Home Edition 32 Bit

#20962
Gyûjts még 15k-t, és futná egy 8800ra vagy HD3870-re. Ha eladod a jelenlegit már nem sok lógna az árból(60-65 között megkapod mindkettõt, de a GT-n valószínûleg hûtõcsere lesz rövidesen). Persze csak ha ki tudsz sajtolni többletet a procidból, mert az nem tudja ezeket kihajtani.
#20961
Most kaptál konfigot és máris cserélni akarsz belõle?<#idiota> Am sztem VGA-t kell cserélni...

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

NeBby
#20960
Low 800×600 , talán 1024....

8800GT 256MB ot vegyél rajta sztem!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#20959
Videokártyát.. meg meghúzni a processzort.