CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Balumann
#21060
engem leordít, hogy vegyek egy igazi számítógépet <#idiota>

#21059
mivel hogy mondja és nem írja hogy not bad xD

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#21058
nekem csak annyit ir, h send to friend vagy mi a gecim... :@ nemtok tovább lépni ... :S

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

KILLER2
#21057
Beszarás, ahogy a csávó üvöltözik xD

Töltsük le az internetet!

#21056
LOOOl😄DD enyémet is not bad ozta xD.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

gduck
#21055
"Analizáltak", majd ezt mondták: "Not bad" de vegyek inkább SLI rendszert <#banplz>

ITT

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#21054
Hú mit találtam ki😄.Rákötöttem a gépet egy hd rdy Samsung 102cm-es Tv-re és most így crysisozok xD full high-on.Mivel 1360*760-as felbontásban tolom így sokkal sokkal jobban megy mint 1440*900on ,egy 19"-os Ws monitoron😄D.És sokkal szebb/élvezetesebb😄DD.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

pulti
#21053
nem tom, végigvittem... az eleje nagyon tetszett dzsungelbe tengerpart csodás graf, de barlangos résztõl qszar.

Abit AN52 | AMD Athlon 64 X2 4000 | Samsung250GB Maxtor120GB | Club3D HD 3850 512MB DDR3 | 2GB Geil BlackDragon DDR2 800Mhz | Logitech Cordless Desktop EX110

#21052
Teszteltem, sírtam, nevettem elgoadtam és békénhagytam majd jövõre elõveszem megint.Hátha addigra dobódik vmi új a masinába...800x600 medium

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

NeBby
#21051
Nem! Csak a proci miatt mondtam high-veryhigh-t , nekem lazán viszi a veryt , sztem még az ultrahighal is bírni fog ez a kari ! <#eljen>

bertino: Mostmár elég sok helyrõl beszerezhetõ , de már nem az 55 k felé közelít az ára, hanem inkább a 80felé <#vigyor> Tehát az a 65k , amennyiért vettem több mint egy hónapja nemis volt sok , pedig elég sokan kiröhögtek , hogy annyiért megvettem <#vigyor>

Dave0092: Nekem az XP +10-15 fps t adott , függetlenül SP1 vagy 64 bites vistától , 64 bites talán egy kicsit jobb! De azt is kell nézni , hogy XP hez mindjárt jön a SP3 ( ami magyarra is telepíthetõ, mert angolul már van RC ) ,ami megintcsak megdobja 5-20% al a teljesítményt !

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21050
De ez a teszt Vistán és dx10 be készült, szval plusz 5-10 fps-t kell számolni, mert én dx9be akaorm futtatni

Ability
#21049
Na rendbetettem a topik fejlécét. A hiányosságokat meg kösznönjétek st-nek. <#zavart1>
Ability
#21048
Használható, és benne van a FAQ-ban.
grayfox
#21047
Néztem faq-t nem találtam. û
A fullhoz jelent meg külön very high cfg beállítás, vagy használható a demóé?
thx!

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

#21046
Mivel mindenki ezt kérdezgeti állandóan...

Core 2 Duo E6700 2,66 GHz (4 MB L2 cache)



Hogy fut középkategórián - link.
#21045
Köszi!Még egy kérdés: ugy van meg high-very high-on a 30 fps hogy turkálni kell a cfg-ben?

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#21044
hát akkor n
lad valami probléma lehet a gépeddel, mert nem hiszem hogy 2db uj gts el akadna ez a szar még lowon is....

#21043
800x600 LOW... igy eldöcög talán, de sok reményt ne fûzz hozzá... nálam 1024x768-ban low-on akad... <#idiota>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#21042
Nekem:

AMD X2 6000+

Nvidia 8600GT

2G ram, sztetek hogy fut?

#21041
Kiprobáltam a COD 4-et, és sírtam egyszerüen a játéktol... Emberek jönnek ide, hogy a Crysis AI-ja mekkora fos... hát a COD4-é milyen? <#szomoru1> valahányszor lelõnek a társaim le se szarják, hogy simán fejbelõhették volna az enemyt, állnak egy helyben. Nem én vok a parancsnok, mégse mozdulnak meg, hogyha én nem megyek elõrébb... 3-an állunk egymás mellett, jön 3 kutya, és a másik két embert le se szarja, csak rám ugrik mind <#idiota> persze a két társam hátat fordít, had zabáljon meg a kutya... <#vigyor1> botrány... és ez megy végig... saját ember az golyó áteresztõ mellényt hord... hihetetlen...

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

KILLER2
#21040
Hát nem semmi. És nem csak látványban, hanem árban is. Eleve a gép + az iylen LCDk se olyan olcsók, pláne 3. Szóval volt egy kis pénze annak a csávónak, aki ezt összepakolta, mert ez 1 milla alatt nem nagoyn jöhetett ki. De lényeg, hogy ilyen géphez én is 1 heti hideg élelemmel ülnék csak le.

Töltsük le az internetet!

#21039
ilyen cuccom lenne tuti felsem állnák 1hétig a géptöl😊
KILLER2
#21038

Töltsük le az internetet!

KILLER2
#21037
Kell hozzá némi gyakorlat flow graphban. Utána lazán megoldható.

Töltsük le az internetet!

Peetboy
#21036
Ez tényleg nagyon poénos videó. Nem veszi észre,hogy rá pisil a másik katona. Ez gondolom a Single playerben készült. Mert ha multi lenne, biztos észre vette volna. <#idiota>
Nem is tudtam,hogy lehet ilyet is csinálni a játékban.

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

KILLER2
#21035

Töltsük le az internetet!

lac coo
#21034
És van még olyan ember itt aki nem tudta meg , közel két hónap alatt ? 😄

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Peetboy
#21033
Nem hardware Topik, de nagyon is lényeges azt itt megbeszélni,hogy milyen gépen hogy megy el milyen beállításokkal a Crysis.<#kacsint>

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

lac coo
#21032
Dehogynem, ez hardwer topik ! <#sniffles>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

bertino
#21031
kérdést tennék fel: honnan szerezhetõ be 8800GT ? 😄

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#21030
Asd Asd enyém 3ghz-en megy;-D.(egyébként lol lol=)

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

NeBby
#21029
XP-n high és veryhigh között 30fps körül kb....

Peetboy: Énis veryhighon tolom <#vigyor3> 30-35 fps az átlag gameba , benchbe pedig 42-t ír átlagnak !

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Peetboy
#21028
Ezen a gépen biztos tökéletesen el fog menni High beállitásokon a Crysis. A 8800 GT-vel állítólag egyik ismerõsöm Full Very Highon játszik.

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

Peetboy
#21027
Nem értem miért mondod, hogy szarul menne el a Martins15 gépén a Crysis. A te géped se jobb semmivel, sõt az 5600+ proci erõsebb mint a tiéd.

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

#21026
zsír új a kütyü, szal nemtom, rem jo lesz, de nem fûzök túl nagy reménnyeket:S:S:S
6milan6
#21025
Új VGA driver és directx....

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#21024
elindítottam, és villódzik a képernyõ meg minden:S:S:S:S:S mi lehet a baj?
6milan6
#21023
Nekem AMD Athlon XP 3200+, 1,5 Gb Ram, ATI Shappire X1650 Pro 256 Mb konfiggal megy low-medium beállításokkal, módosított cvar-okkal. Igaz csak 15-20 FPS-el, de még játszható.😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#21022
Szarul.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#21021
nekem ijen configom van: Athlon 64. x2 4000+
nvidia 8600gt
2 giga ram
#21020
AMD Athlon X2 5600+
nvidia 8800 gt
2 gb ram



sztetek ezzel a konfiggal hogy menne(lehet h már láthattatok itt ilyen kérdéssel de most azér kérdezem ezt a konfigot mert ezt vettük meg 😊) Elõre is köszi.És pls ne hordjatok le 😊THX

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#21019
haljátok, lehet olyan hogy azért mert AMD proccesszorom van, attól nem megy õgy a Crysis mint Intel Processzorral?? mer ha igen akkor legalább tudjak róla és ne parázzak ha a zsr újgépem nem jo
#21018
Peccs már van? avagy mikó?😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#21017
Szevasztok!Tud olyan modot valaki a Crysishez ami olyan mintha multiban játszanák...tehát botokat betenni a multi részbe?
Ability
#21016
Itt van, csak most éppen fent nem látható, mert önkényesen tiltva lett a Javascript. Majd hamarosan megoldom a problémát, most megvárom, hátha történik változás....
#21014
Sziasztok!
az Lenne a problémám hogy megfagy nekem a játék a Core nevû pályán, de nem tudom ,hogy minek.A gép közepen viszi és eddig gond nélkül ment sose fagyott meg semmi.Mi lehet a baj???
pls help!

#21013
Segítsetek!!
Nem tudom mi lehet a baja a gépemnek most vettem (3hete). De mintha alergiás lenne a Crysisra, ahogy elkezdem telepíteni belassúl és mintha megfagyna, de ha várok felrakja csak nagyon sok idõ. Próbáltam a demót is azzal is ez volt a probléma. Kérlek segítsetek!!

a gépem : Intel Core 2 CPU 6320 1.86GHz
2.0 GB RAM
NVIDIA GeForce 8600 GT

<#help><#help><#help>
#21012
Na amikor repülni kell kicsit elakadtam.lelõ aza sok kcsg.nem tok olyan gyorsan fordulni ahogy kellene.
na mind1 majd megoldom😄

p5bdeluxewifi,c2d e6600,2gcorsair,8800gtx www.myspace.com/lifemaster

6milan6
#21011
Akkor miért nincs már benn?😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#21010
AMd procit nem szeretem + az alaplapot is cserélni kellene, amugy ez ingyen lenne.....