CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21110
kiba.... patch mikor jön már.. a zistenit már nekije...

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Balumann
#21109
Profil van a játékba, ha nem töltöd be azt a profilt a játékba amivel a mentést csinálták akkor nem fogod látni a mentést se. Próbáld meg esetleg, hogy a mentés nevének az elejét átírod a te profilod nevére.
Pl. ez egy mentés, Default volt a profil neve (mer talapban az), és így néz ki egy mentés:
default_00_Contact_04m_07s.CRYSISJMSF
Próbáld meg, hogy a defaultot átírod saját névre. Ez csak egy tipp ami most így jött, nem hiszem h mûködik egyébként :-) Nézd meg ott ahonnan letöltöted a mentést h nincs-e profil.

joshua
#21108
De nekem úgy indul el, mint amikor simán belépek a játékba. Nincs ötletem.

6milan6
#21107
fája = pálya

Ez hogy sikerült, azt nem tudom.xD

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

6milan6
#21106
Indítsd simán a mentést! Az a fája fog betöltõdni...

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

joshua
#21105
Hogyan lehet egy letöltött mentést mûködésre bírni? Mert innen fentrõl, a játékmentésekbõl leszedtem az Assault pálya mentését, de ha átmásolom a E:\Documents and Settings\Joshua ÚR\Dokumentumok\My Games\Crysis\SaveGames mappába, akkor a játékba nincs ott a mentés. Én csináltam vmit rosszul? Pls help!

Prince23
#21104
Ágyú? Valamiféle pókizét kell ki iktassak a fedelzetrõl. Páncélos idegennek nevezik, és nincsennek ágyúi. De hiába lövöm a lézerbigyóval, belelõttem az összes full táraimat, de semmi. Azon kivül meg csak shotgunom van, meg a tacom.

#21103
HELP....
már egy hete szopat a Próféta:-)))))) szeretném kilõni a rá támadó idegeneket, de egy vagy kettõ mindig megfagy a levegõben, nem lehet szétlõni, igy mindig ujra és ujra kezdem..Már kezd elegem lennei ebbõl a bugból..tud valaki segiteni vagy küldeni egy mentést nekem?????????
Különben uninstall....................................................
grayfox
#21102
60%-os növekedés? ezt nem mondod komolyan? 😊

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

#21101
tõle még nem nagyon hallottam hülyeséget... tõled viszont.... gyáááá

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Jaffa 2843
#21100
elöször le kell lövöldözni a 4 ágyot róla, utána a 2 oldalso nagyobb részét kilõni TAC-kal utána alulrol kilöni egy ajtoszerü izét és oda is TAC.. aztá futás a haverokhoz a repcsibe 😄

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

Prince23
#21099
Helló, hát megint én vagyok, de már vagy 5-ször próbálkoztam, de nem jövök rá, ill. nem látom az ágyiut a dögnek. És aTacom meg csak meg sem vonyít. Nem akar bemérni semmit. A lézeres puskával lövöldöztem rá, h a pajzsot gyengítsem, de csak annyit értem el vele, h jól felhúztam a monstrumot és JÓL BESZAGGATTA a kis vgamat így😛. annál résznél nektek is leesett az fps? és utána is bemértem a taccal, de semmi. és eléggé közel voltam, de nem annyira, h alatta legyek és onnan puff.
Segítsetek vlahogy.

#21098
Mint mindig? nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali nyali xD

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

NeBby
#21097
Te esetedbe mondtam , tehát 25 helyet lesz 40 kb...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

grayfox
#21096
köszi 😊
de ez nem mond semmit.
+10-15fps xp 100fps-nél, vagy 40-nél, vagy 10nél? nem mind1 ugyanis 😊

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

#21095
gduck-nak (mint mindig) most is igaza van... ott írtam alább, hogy mit mond, hogyha megvan az SLI-s rendszer... akkor imád... 😄 U CAN KICK MY ASS WITH THIS RIG.... AM SO PROUD OF U.... 😄 kurvanagy

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Raptor 2
#21094
odi = börtönszleng "a fickó" 😄DDD

www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu

gduck
#21093
#21075

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#21092
Gyertek
Csináltam hamachi szobát
Neve:Crysis.server
Password:123
Peetboy
#21091
Odi a neve? Nem is tudtam. Ja igen akkor mit mond? Biztos megvan rá a válasza, íkkor ízt fogja mondani, hogy fasza, ezen jól megy a Crysis.
De lehet azt mondaná, inkább tripla SLI-be játszál, úgy még jobb. <#idiota>

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

Raptor 2
#21090
Vajon ha összerakunk 1 olyan gépet amirõl odi magyaráz akkor mit mond?😄

www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu

gduck
#21089
#21055 😄

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Peetboy
#21088
Ma kaptam e-mailben egy videót a Crytek-tõl. Benne a Crysis-os néger faszi beszél nekem, hogy vegyek SLI alaplapot és tegyek bele 2 videókártyát. És kihangsúlyozza,hogy NVIDIA kártyát vegyek, hogy jól menjen a Crysis.
Na ezzel el is árulták, hogy a Crysis az Nvidiának éri meg a legjobban. (Bár ezt eddig is tudtuk)
Röhejesek! <#levele><#vigyor>

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

HeadHunter86
#21087
Lakótársamnak most dobtunk össze egy gépet, tök olyan mint az enyém, márkára is, még a ház is, csak a VGA más neki, neki egy Gainward 8800GTS 512MB-van, tudjátok az az új. Hát igen tud a kártya, high-very High-al teljesen folyamatos a játék 1280*1024-ben. (90.000HUF bruttó a kari.)

30-50 FPS. Túlnyomó részt 40.

KILLER2
#21086
Télleg, ha a fedélzeten van, akkor ay még csak a hunter.

Töltsük le az internetet!

NeBby
#21085
Sztem a hunterre gondol ( a 4 lábúra ) , arra még nemkell használni a TACot , azt csak lõdd , amíg potyognak belõle a cuccok <#vigyor> Utánna a 2. ra kell majd a TAC !

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Prince23
#21084
xD fõellenség?!
Hát nem vagyok elájulva tõle😄
ok megpróbálom
nagy THX

KILLER2
#21083
Épp a fõelleség ellen mész. Ki kell lõni az ágyúit, aztán a VTOL mindig leviszi az egyik pajzsát és akkor már be is tudod fogni TACal és lõheted vele.

Töltsük le az internetet!

Prince23
#21082
Helló! lehet hülye-láma kérdés, de én még fpssel eddig nem taliztam, h nem tudjam kezelni a fegyókat.
szal a TAC az h müxik? Egy páncélos idegent kéne áldjak a fedélzeten.
kérdés2: mikor érek már a pc végéjéhez? sok van még hátra? hány páyla van még?

NeBby
#21081
Med-High ba esetleg <#wink>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

kifli
#21080
nekem találjátok ki mit mondott 9600-ra pffff Azt mondta vegyek igazi gépet 😛 kíváncsi lennék mit csinál 1 8900-asnál. fejbelövi magát? ehh Majd betesztelem notebookal is. Egy munkára való acer notebookal.
#21079
+20

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

NeBby
#21078
XP-n +10-15fps kb , de már párszor levolt írva...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

grayfox
#21077
Sziasztok!

ugyanazon a konfigon:

xp+very high cfg
vs
vista very high között van teljesítménykülönbség? (pl xp-n 5-el több fps stb.)

thx!

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

bordy
#21076
ez nagyon gecii jó XD
nekem azt mondja hogy: hmm hmmm, nem rossz, nvidia gpu bal bla... de ha még jobbat akarsz nvidia sli...

XD

#21075
amugy sikerült megnéznem gduck álltal adott linknek egy másik fajtáját, és akkorát röhögtem. Engem nem ordított le 😄 aszongya... I LOOOOOOOOVEE THE SMELL OF SSSS LLLL IIII IN DA MORNING 😄DD nagyon kemény xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#21074
csak má kivan a f/szom hogy folyton ezt kérdezik.... van 552353253 oldal, ami megmondja, van faq, meg egy halom dolog... :@

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Peetboy
#21073
Nem tudom minek kell ilyen barom válaszokat adni,hogy egy csúcs 6000+ procival és közepes videókártyával csak 800x600-ban megy el Lowon a Crysis. Ilyen válaszokkal légyszi kímélj meg minket.
Mert a sok hozzá nemértõ még el is hiszi. <#nyes>

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

tugyiti
#21072
<#nemtudom>
#21071
csak ugy mint a játék... igérik az ünneoek elõtt, meg pár héttel a játék megjelenés után (már azért a pár hét letel sztem xD ) de kb olyan juniusra jön sztem xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

HeadHunter86
#21070
Nem voltam egy ideje. Épp találtam egy linket ahol a Játék beállításinál a Motion Blur mennyiségét lehet állítani. Jött vmi patch, vagy mirõl maradtam le? 😄

NeBby
#21069
Javam is van , de nemkell hozzá <#vigyor3>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21068
Peccs már vagy avagy mikó?😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#21067
ugye? bejön, h send 2 friend, azt csá elküldöd bárkinek, és ugyanezt látod ... -.-

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

lac coo
#21066
Talán abban nincs AI, azért ....? 😄DDD

Hasonltsd másik AI-val is rendelekzõ játékhoz ( FEAR, Stalker, Halo ...) aztán rájössz mi is a botrány... ! 😄DD

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#21065
kell hozza java
NeBby
#21064
Nekemse <#shakehead>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21063
hát nekem szart se csinál

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#21062
xDDDDDDDDDDDDD LoL

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#21061
ez hule.. nekem a radeon x1950pro -val ramordit ,hogy "integralt videokartya???!!!" 😄