31662
CRYSIS
  • berczely
    #23278
    ne!!
  • Doom 4
    #23277
    miután bemásoltam a filekat ne álítsak semmit a grafikánál át ?
  • Doom 4
    #23276
    1.1 patch után megy a honosítás ?
  • Doom 4
    #23275
    sajna
  • Doom 4
    #23274
    igen tom
  • gduck
    #23273
    VISTA és FA ONLY!!!

    Ott is csak pár fa dől, a legtöbb meg se moccan :)
  • Doom 4
    #23272
    ok ok akkor minden ok brenyo mostánaában freelancerezni szoktam te ismered kiprobálhatnád neten játszok a raptors klánba (bár ez nem ide tartozik)
  • NeBby
    #23271
    Vista only!
  • NeBby
    #23270
    C2D azonos órajelen (AMD X2 vel szembe persze) 40% al gyorsabb! Tehát Raptors , a tied jobb
    De crysisnél majdnem édesmind1 a 2 közötti különbség...
  • berczely
    #23269
    Na ezt nem tudom!
  • Doom 4
    #23268
    igy dolnek multiban a fák vagy az csak és kizárolag vista mert akkor oda is felrakom
  • Doom 4
    #23267
    akkor ok köszi
  • berczely
    #23266
    Patchat pl innen ja és persze hogy fog menni!
  • Doom 4
    #23265
    nem oan rossz ez se
  • Doom 4
    #23264
    ok köszi de gondolom ezzel is menni fog
  • Doom 4
    #23263
    1.1 et honnan szedek nem eredeti
  • berczely
    #23262
    Ja jobb a procim ha jól látom neked 2x 2GHz nekem pedig 2x 2,4GHz bár nem nagyon értek hozzá ezek csak számok intelekel elvileg jobbak....
  • berczely
    #23261
    XP van fent! Proci nem tudom hogy jobb e.#23206 ebben a hsz-ben van ultra high cucc azt tettem be.1.1 patch felvan rakva.
  • Doom 4
    #23260
    ehez a képhez kell a patch is?
  • Doom 4
    #23259
    sürgős lenne
  • Doom 4
    #23258
    ami neked van proci az jobb mint az enyém ? és ha nem hogy tudnám vagy ha igen is hogy tudom ilyenre csinálni én is és ez most xp vagy vista alatt játszódik a kép ?
  • berczely
    #23257
    Sztem nem néz ki roszul!És nálam elég jól fut mintha nem is very high lenne!



  • xmacx
    #23256
    helló!

    Volt valami progi amit javallot lefuttatni 2-3 hetente, hogy ne akadozzon be a játék.
    Hol található ez?

    Köszi előre is!

    üdv:
    xmacx
  • Shep
    #23255
    A fene a tehát a lenti cfg-vel
  • Shep
    #23254
    Jobb a másik vh config +10 fps ehez képest és nincs olyan óriási különbség. az árnyékok mondjuk részletesebbek, de hát ez nem ér 10 fps-t

    very high dx9 módosított cfg-vel


    very high dx9 a lenti cfg-vel
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/Crysis+2008_01_23+15_47_13_21.JPG
  • Narxis
    #23253
    Sasszemű.
  • bertino
    #23252
    még, hogy cod4nek szebb a grafja mint ez... komolyan mondom, grafban ennél kevés szebb game-t találtam eddig, de ez télleg mindent űberel, még ha viszonylag nem is fut gyorsan.

    szerintem olyan szembetűnő a különbség a sima high beállítással is, hogy aki nem veszi észre a 2 game közt, az...
  • grebber
    #23251
    Na felraktam a #23206-ban található Ultra High Quality cuccot:
    1280*1024 2x aa még is is elfogadhatóan fut.Bár sok helyen alacsony fps van.Jeges részre meg a végére kiváncsi leszek mit bir majd a VGA.

    + még 7 db képet beraktam ide







  • theodor
    #23250
    Pont az a lényeg az egészben. Az árnyékot ha fleveszed high-ra akkor lesz Crysis a crysis.
  • SD456
    #23249
    Hi all!

    A múlthéten felraktam egy XP-t és hozzá egy SP3-at, és persze a Crysis 1.1-es patch et, most sokkal jobban megy. Vistán medium-high beállítások mellet ment 25-30FPS-t, és még néha a vinyó indexelő miatt meg-meg állt és szaggatot. Most XP alatt High-Very high bállításokkal megy 25-30 FPS-t Ennyire lehúzná a gépem a vista? Szerintem a Vistán még fejleszteni kellet volna, és nem kellet volna kiadni.

    Bye all!
  • bertino
    #23248
    akkor jo :)
  • Patosik
    #23247
    Felraktam a crysist ,elég király játék...
    Minden beállítás hight csak az árnyék van közepesen és egyszer sem akad!!!!:)
    De azért köszike!
  • Prince of Máté
    #23246
    Setpoint, keystroke assigment
  • BaLeeX
    #23245
    Pár helyen ű=á :D
  • BaLeeX
    #23244
    Nincs bekapcsolva, elsők közt kapcsoltam ki azt a lehetőséget.

    A 3870-em referencia hűtéses változat, használtan vettem egy sráctól aki vett 8800GT-t helyette. Hűtésben pozitívan csalódtam, egy Zalman VF-700at váltott és nem hallani jobban a hangját, ráadásul a hűzon kívülre fújja a hőt így a hűzba is elég előre egy 12es venti. Egyedül mikor bekapcsolod a gépet akkor hallod 1mp-ig hogy tudna süvíteni max fordulatszámon de pár óra crysis után sem hangosodott fel. Elégedett vagyok vele.

    #23235-re: ez rossz hír. :(
  • Shep
    #23243
    Elég durván néz ki ezzel a cfg-vel csak hát -10 fps, a most használthoz képest.
  • Balumann
    #23242
    mintha már írtad volna 1x
  • Herti1
    #23241
    hy mindenkinek...elnézést kérek mindenkitől...robocop tőled is.....és ahogy elnézem a gépem nem erőlködik...mert nem érzem rajta..max 1 picit..és különben a másik oldalon ahol még tudod állítani a grafikát ahol wan a viz részletessége meg ilyenek azok nekem ott mind MAGAS grafikán wan az első oldalon minden közepesen wan..és látszatra semmit sem akad...szoval sztem annyi h annyira nem erőlködik...na de nem lényeg mert megy és jó...amugy meg hosszú ? mert 3 napja játszok és még kb. 2-3pályát vittem ki..mindig bujdosok..az a lényeg nem ? ne fedezzék fel a technikám..mert már elcsesztem..találkoztam két emberrel aki olyan volt mint én..bazz annyit szarakodtam velük..furcsa volt h ők is álcázó modban wannak xD ott találkoztam azokkal amikor elszállítottak repülővel és a helyszínt kellet megtisztítani...aztán utána bevetésre vittek..jóhh volt..de mondták h sokat szarakodsz a buzi koreaiakkal aztán egy idő után lefagy az egész föld és jönnek az ufok ? most kik ezek? hogy lehet megölni őket? vki mondja el..köszi :)
  • GazCamp3r
    #23240
    egy kérdés: szerintetek a crysis miért nem ismeri fel a G9-em gombjait? driver, meg minden fennt van, de ha az egérgörgőt balra döntöm, akkor azt hiszi, h a tűz gombot nyomtam, ha jobbra, akkor semmi, ha a maradék 2 gombot nyomom, akkor sem veszi be, pedig jó lenne beállitani pár hasznos dologra :S
  • tiburon26
    #23239
    ez biztos a crysis topic?!