31662
CRYSIS
  • GazCamp3r
    #23479
    visszatöltesz egy olyan állást, ahol még a hajó belsejében vagy, de már elözönlöttek a hűtős tetvek, és akkor kell felvenni. Mondja is a Nomád, hogy még van egy kis dolga, mielőtt a felszinre megy. Ha már kinnt vagy, akkor már nemtudsz visszamenni...
  • Laci82
    #23478
    Hello.
    Látom te végignyomtad:)
    Tudnál segíteni?
    Elakadtam annál a résznél mikor az anyahajórol a TAC gunnal szét kl lőni az ellenséget
    Marhára nemtom hol menjek be a fegyverraktárba egyik ajtó sem nyíilik meg semmit nemtok csinálni:(
    Köszi ha segítesz.
  • GazCamp3r
    #23477
    nem tudja vki, hogy a BitHUmen szeró adminjával hogy lehetne kapcsolatba lépni???
  • LackoMester
    #23476
    már rég megvan a Crysis,de már az eleje egyböl csalódást okozott-igy félrettem 2hónapra.. unaom végett,de végignyomtam a gamet-ugye uborkaszezon van...hát,mit is mondjak...lehetne jobb is...sokkal jobb,de talán majd a 2.-rész...
  • VRSDM
    #23475
    drr3 sokkal gyorsabb, nem kell crysisra szűkíteni.
    minél nagyobb a sávszél a memóriánál annál gyorsabb az írás-olvasás-ürítés.
    ddr2-t nem érdemes már venni, 64bites. pf
  • jozz
    #23474
    Rosszul fogalmaztam...A vga ddr2 és ddr3 közötti telj. különbség érdekelne a Crysis kapcsán.Mert úgy látom hogy van rendesen árkülönbség ilyen értelemben.
  • gduck
    #23473
    Gondolom sima memóriára (nem VGA) gondolsz ;) Bőven elég a DDR2-es ami most nagyon olcsó, felesleges a méregdrága DDR3-as :)
  • Shep
    #23472
    Az az érdekes, hogy ha kikapcsolom a 2x FSAA-t akkor is annyi fps-em van mintha bekapcsolom, így inkább bekapcsoltam :)
  • jozz
    #23471
    Bocs, még 1 ucsó ebben a témában...DDR2 és DDR3 között nagy a telj. különbség mert árban igen.
  • gduck
    #23470
    Az AA eszi nagyon a memóriát... Még a béta alatt csináltam VGA memória tesztet, ha jól emlékszem a Crysis olyan 400MB-ot evett AA nélkül 1280x1024-es felbontásban.

    Tesztekben nem sok különbség szokott lenni a 256 és 512-es kártyák között, de azt mondanám ma már nagyon ajánlott az 512MB VGA memória. Persze ha a 256-512 árkülönbségért erősebb kártyát tudsz venni, akkor azzal biztos jobban jársz ;)
  • Shep
    #23469
    Már írta, hogy rendszer újrahúzás segített, és amúgy chieftech 450-ese van. :)
  • kifli
    #23468
    számít eléggé gépgyilkos ugyhogy minden +mb jól jön ;)
  • jozz
    #23467
    Mármint a VGA-n?
  • jozz
    #23466
    Köszönöm a választ de e játék esetében ugye számít hogy 256 vagy 512 ram ?!?
  • Szpisti
    #23465
    Gyenge táp okozhat ilyet simán...
    Milyen van a vasban?
  • gduck
    #23464
    Hááát, ennyit tud:




    Esetleg ezek közül valamelyik ;)

  • jozz
    #23463
    Sziasztok! Szerintetek InnoVision GeForce 8600GT 256MB DDR3 PCIExpress -szel javulna a helyzet egy 7600-os ugyanilyenhez képest a játékban?Köszönöm a választ!
  • DarkSector
    #23462
    Vagy
  • Pettyes
    #23461
    Teljes ujra instalálás mindent
  • cumfu
    #23460
    És mi volt a baja?
  • Pettyes
    #23459
    köszönöm mindenkinek aki segítet megoldodot a promléma !!!!!!!

  • Molnibalage
    #23458
    Ha ezek a hibák 5 perc után is zavaróak akkor gondolod nem lesz az 5 óra után?
  • NeoMaN
    #23457
    szerintem szólj apunak, hogy vegyen neked konzolt....
  • Balumann
    #23456
    Akinek a demoból vagy első pályáktól nem tetszik a játék annak később se fog (bár nekem demo-ba meg 1. pálya még tetszett).
  • Jaffa 2843
    #23455
    tán elöbb játszani kéne vele rendesen és után fikkantani
    cpt balu = balukapitány XD
  • Molnibalage
    #23454
    Nekem demóból elég volt 2 óra, de a bátyus néha tolja mellettem. Mit vagyok Cpt??
  • Laci82
    #23453
    Sziasztok
    Valaki tudna segíteni?
    Az anyahajós résznél vagyok mikor azt a nagy dromedár izét kell kilőni és a csaj állandóan rinyákol,hogy lőjem ki a TAC löveggel,de azt nemtom az hol van
    Jobbra vagy balra nézelődjek?
  • Jaffa 2843
    #23452
    látom sokat játszottál vele Cpt. Balu
  • Molnibalage
    #23451
    Fel nem fogom mit sztárolják a játékot, a grafikán kívűl SEMMIT nem tud felmutatni. Felsoroljak pár állattságot??

    1. Állítólag te egy kiválóan végzett katona vagy, mégis a távcsöves puksát 100-ről nem tudja célon tartani a szuperkatona. Sírjak vagy röhögjek? Az áltag katona ilyen távolságból lő szálkerszttel célokra vagy még messzebről. A jól képzett mesterlövészek 100-ről a saját lövedéküket keresztüllövik. Egy jó fegyverrel egy mezei átlagember is eltalá egy álló alakot 50-100m-ről...

    2. Mikor láthatatlan vagy (bár csak csökkentve elvileg) körveszambázhatod az ellent és nem vesznek észre 3 lépésről. Röhej. SÜKETEK?? Nem látják a talajon a változásokat?

    Van még pár.

    Egy jó kis RPG-t kéne a motorral csinállni jelenleg ez csak egy kihasználatlan rossz vicc. (Vagy egy jó háborús REALISZTIKUS FPS.)
  • Pettyes
    #23450
    köszönöm a segitségeket !!

    hétfön vissza viszem a gépet.
  • Shep
    #23449
    Nem, próbálj másik drivert, aztán cseréltetsd ki a kártyát, lehet, hogy egyszerűen kifogtál egy hibás darabot.
  • Pettyes
    #23448
    a monitor nem lehet probléma??

    Samsung 226BW
  • Pettyes
    #23447
    Én is azt hittem de ugy látszik tévedtem, erre nincs megoldás.
  • berczely
    #23446
    Sztem túl jó gépet raktál össze!
  • Pettyes
    #23445
    a lefagyásnál a játék hangja megy tovább csak a kép sötét
  • Pettyes
    #23444
    Köszönöm!

    Hiba üzi nincs, lekérdezéskor az irja ,hogy videóhardver hiba minden esetben resetelni kell, csak ugy lehet

    ujra életet lehelni a gépbe.
  • BIZ0906
    #23443
    Drviererek probáld meg a legfrissebbeket, vírust ha van írtani. Konkréan hiba üzi vagy valami van?
  • Pettyes
    #23442
    Irigyellek hogy ez a legnagyobb problémád , érdemben nem tudnál segíteni inkább?
  • BIZ0906
    #23441
    MIÉRT NEM EKKORA BETÜKKEL ÍRSZ?
  • Pettyes
    #23440
    MÉG NEM RAKTAM FEL SOK JÁTÉKOT DE AZ UNREAL TOURNAMENT 3-NÁL IS MEGÁLL KICSIT FILÓZIK ÉS TOVÁBB MEGY VAGY KIUGRIK A JÁTÉKBÓL
    DE A WITCHERNÉL SEMMI PROBLÉMA SINCS